Zakłady Mięsne Sobkowiak

Opinie o Zakłady Mięsne Sobkowiak

Bella

Jajeczka to chyba będziemy jutro rozdawać, Ciekawe kto manka będzie płacił bo w niczym nie pomagają.

Lee
@Bella

Niemożliwe,że za darmo przecież te chytrusy nigdy nic nikomu za darmo nie dali Chyba ,że potem manka z nas ścięgna (usunięte przez administratora)

Ola
@Bella

Co rok ten sam problem

Pracownik rozbawiony

Dziewczyny wypłata bedzie pi światach a to sa zaliczki na świeta

Zawiedziona

Może p. Sobkowiakowi chodzi o to, żeby po świętach szantażować swoich pracowników? Nikt nie będzie się wykłócał o wypłaty, bo od razu mu powiedzą, że na jego miejsce jest kilku innych. Może i kilku innych by się znalazło, ale mięsny to nie jest praca dla każdego, na tym trzeba się znać, wiedzieć co się robi i umieć dopilnować towar. To nie odzieżówka, gdzie ubrania mogą leżeć i pół roku i się z nią nic nie stanie. Znaleźć tłumoka co na robi manka to nie żadna sztuka, bo ta jałmużna od p. Sobkowiak może mu nie starczyć na spłacenie tego manka. Sztuką jest docenić aktualnych pracowników, którzy w tej chwili wręcz narażają swoje zdrowie i życie stojąc na pierwszej linii i dbając o to, aby utargi rosły. Szkoda, że wypłaty nie rosną razem z nimi. A te pozytywne komentarze to chyba sama pani dyrektor KaRyNa publikuje ;) Gratulujemy kreatywności w wymyślaniu kolejnych kłamstw.

Lara

Właśnie też zobaczyłam swoją "wypłatę". Siedzę i płaczę w głos. Tak po ludzku pytam-jak tak można??? Taka harówka, tak obroty wzrosły a tu taki ochłap... Jak możecie nasi pracodawcy patrzeć codziennie w lustro??? Przecież my z roku na rok coraz mniej zarabiamy. A jak wszystko związane z codziennym życiem poszło do góry

Karol.....
@Lara

Tak z roku na rok mniejsze z miesiąca na miesiąc tez nasi pracodawcy śmieją sie z nas ze za grosze pracujemy.....wstyd

Patrycja
@Karol.....

Nasi pracodawcy siedzą w fotelach chronią się a my narazamy życie nosząc to do naszych dzieci

Sprzedawca

Rozmowa konkretna, szybka i rzeczowa.

Czy znam rodzaje mięsa? Co można zrobić jak się kończy termin ważności? W jakich godzinach mogę pracować?

Hej ludziska, wiadomo coś na temat zwrotów?

Z tego co wiem to ma nie być mamy się tak zaopatrzyć żeby się wyprzedzać

To jakim prawem dają sami od siebie towar którego się nie zamawia zwłaszcza w takiej sytuacji jaka mamy obecnie i do tego przyślą papier że towar na utylizację zabrany jedna wielka ściema.

Xxx

A czy któraś z was podpisuje te papiery odnośnie utylizacji? Wiecie że to podchodzi od paragraf ?

Rozczarowana

Hey czy jesteście zadowoleni z wypłat? Bo chyba sobie Państwo Sobkowiak żarty z nas zrobili!

Koko

Żart to mało powiedziane

@Rozczarowana

Żenada to mało powiedziane. Chyba zaczn szukać nowej pracy. Bo prędzej w tej robocie garba się dorobię bądź przepukliny...

Karol

Państwo sobkowiak dziękujemy za wypłaty dobrze ze świąt się nieobchodzi to na jajka starczy

Xxx

Zgadzam się. Państwo Sobkowiak to potrafią dać jedynie paczkę kiełbasy ... Albo bon za 100zl jeszcze w swoim sklepie do wykorzystania ????????????śmiech na sali

M A
@Rozczarowana

Nie pracuje u Sobkowiaka tylko w jednym z marketów. Ale moja kuzynka owszem. Jak opowiada mi co dostała z firmy na święta albo że teraz żadnego dodatku w obecnej sytuacji gdzie są również na pierwszej linii frontu że brak rękawiczek ochronnych płynów do dezynfekcji to jest mi po prostu was kobiet żal. Wstyd. Wstyd żeby państwo Sobkowiak tak dbali o swoich pracowników. Zero motywacji z ich strony. Wiecznie tylko wieksze utargi tylko to się liczy. Uważam ze to pazerność i chciwość. Zero wdzięczności dla swoich pracowników. Bo przecież to dzięki wam mają to co mają.

Wkurwiona

Haha śmiech na sali wstyd się prZyznać ile zarabiamy bo co niektórZy pewnie wiedzą co to dobra wypłata garstka lizosow

Aga

W jakich godzinach otwarty jest sklep

@Aga

To zależy jaki sklep i gdzie.

Klientka

W poniedziałek robiłam zakupy w sklepie na Rynku w Wągrowcu. Po wyjściu zastanawiałam się, czym kierowała się ta firma zatrudniając tak niemiłą i opryskliwą osobę. Ta Pani skutecznie psuje dobrą opinię ciężko wypracowaną przez stałą ekipę!

Hmm
@Klientka

Jak nikt inny w tym bagnie nie chce pracować to co się dziwisz

xxxao

Zmieniając pracę każdy liczy na coś lepszego. Rozczarowania są bardzo przykre. Bony jakby miały być, byłyby na początku tygodnia.

Może drukują bony po 500zł czy 1000 Inne sklepy dostają tak wysoki dodatek za pozostanie na placu boju...

@Kasia

Hahahaha teraz dyebalas z tymi bonami jak nam dadzą po 100zl to będzie dobrze nie ta firma oni nas mają w głębokim poważaniu

W tej firmie nie znaja słowa DOCENIAĆ... Najwazniejsze ze dzieki naszej pracy mają kase i nie liczcie na cokolwiek. Jakim to trzeba byc czlowiekiem by tak postepowac z pracownikami

Ważne że kasa im się zgadza (usunięte przez administratora)

Pracowniczka

Pora opisac Nasza sytuacje gdzies gdzie do nich dotrze , chcemy by gazety opisaly to co sie dzieje. My z dziewczynami napewno opublikujemy to w gazecie tylko Poczekamy do wyplaty i czy w jaki kolwiek sposob wynagrodza nam narazanie Nas i naszych najblizszych

Jola

Powiem tak - jak wam kanalię nie wstyd tak nas pogrążać. Piszę wam przez małe "w", siedzicie z (usunięte przez administratora) na kwarantannie po wczasach zagranicznych, a my mamy tyle (usunięte przez administratora) Od 3 tyg macie z każdych sklepów takie utargi że "klękajcie narody".... Ale pewnie się boicie, że jak któraś z pracowników zachoruje np z netto to wszyscy na kwaranntanne...Gdzie jest Karina, gdzie jest Starosta, gdzie jesteście wy żeby nam otuchy dodać??? Różne są kobiety które u was pracują, są też matki samotnie wychowujące dzieci... Pojawicie się jak koronowirusa zniknie z pretensjami (usunięte przez administratora) mac... Brak słów. Jak rząd Rzeczypospolitej w czasie 2 wojny. Na emigracji - "wspierający Polaków". Zenada

@Jola

I całe szczęście że się nie pokazują przynajmniej trochę stresu mniej w tych trudnych dniach???? Oni pewnie w zaciszu firmy drukują bony i szykują paczuszki na święta dla nas ???????? i pewnie jeszcze listy pochwalne drukują ???? liczymy na to pozdrawiam wszystkie panie

Aa

Czy między godz. 10-12 obsługujecie tylko 65+?

@Aa

Tak tylko 65 +

Czyść was

No i co szefie nasz kochany tera widać jak o nas dbasz jak kierownicy regionu sygnalizują o problemach.

@Czyść was

Kierownicy regionu schowali głowy w piasek i nagle przestali sklepy odwiedzać, a pracownice we własnym zakresie zaopatrują się w środki ochrony. Przysięgam, że jak bliska mi osoba która pracuje codziennie w tym "bałaganie" nie mówiąc brzydko. Narażając swoje i bliskich zdrowie przywlecze to(usunięte przez administratora)do domu to nagłośnie to wszędzie gdzie tylko się da, Uwaga, Sprawa dla reportera, telewizja gazety i złożę odpowiedni wniosek do sądu. Wtedy zrobię wszystko żeby osoby odpowiedzialne za swoich pracowników odpowiedziały za to w jaki sposób ich narażaly na zakażenie.

NN
@Edek

Zaczną jeździć jak wszystko się skończy włącznie z starostą i czepiać się o byle co pracowników a teraz mają nas gdzieś.!!

@Edek

Masz rację. Mają nas gdzieś. A słyszeliście już o wydłużonych zmianach w przyszłym tygodniu? Chyba ktoś tam nie ma mózgu. Wszędzie ograniczają ilość godzin a Sobkowiak ciśnie do bólu. Mięso armatnie w postaci niezabezpieczonych ekspedientek idzie na pierwszą linię ognia. Inspekcja pracy już została poinformowana.

Pola
@Edek

A może lepiej nie czekać z nagłośnieniem sprawy. Czy ktoś musi zachorować,żeby otworzyć im oczy?

Ciekawa

Witam Wiecie może cos na temat bonów? Beda na swieta? Ma ktos juz jakies informacje na ten temat

Mała

Czy już macie na sklepie zamontowane pleksy?

Zaskoczona
@Mała

A czy miały być pleksy i czy na wszystkich sklepach?

Mała
@Zaskoczona

Była informacja ze będą montować to mam nadzieję że na wszystkich.

Ccc

Ciekawe jakie wypłaty w tym miesiącu będą? Za naszą pracę gdzie jesteśmy narażone bardzo i gdzie utargi naprawdę są ok. Pozdrawiam wszystkie sprzedawczynię dużo zdrówka ????

Wera

Państwo Sobkowiak! Godz skrócenia pracy sklepów powinny służyć temu, żebyśmy miały mniejszy kontakt z klientami i powinny nas chronić. Tym czasem wy wprowadzacie 8godz czas pracy kiedy czas jesteśmy po 4-5os na sklepie... W innych firmach mają przerwy i zmniejszone godz pracy po to żeby 1 i 2 zmiana nie miała styczności że sobą.. W innych sklepach już dawno mają zakaz plasterków a u nas nic.... Chyba czas przyzwyczaić klientów na okres przejściowy się wkrótce skończy Duuzo zdrowia życzę ale w końcu zadbajcie o nas

Edek

Do właścicieli czy zarządu: Wy sobie jaja robicie? 100zl premii i to do wykorzystania w waszym sklepie? Tyle jest warte życie i zdrowie waszych pracowników, którzy narażają swoje życie i zdrowie pracując wtedy kiedy wszyscy inni siedzą w domach bo trzęsą się ze strachu przed wirusem? Inne firmy, czy też sklepy starają się chronić swoich pracowników, zapewniają im środki ochrony A wy? Wypinacie się na swoich pracowników! Tylko zapominacie że to dzięki tym ludziom, którzy na was harują 6 dni w tygodniu, bez dnia wolnego nie licząc niedzieli możecie prowadzić ten swój "biznesik" Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd!!! 100zl hahahaha żenada, jak ta cała firma!!!!

@Edek

Ludzie co Wy macie w głowach!? Jak wam tak zle to droga wolna, idźcie tam gdzie jest lepiej po co tu siedzicie. Zamiast się cieszyć, że firma o nas stałe myśli(paczka świąteczna, bony, paczka sylwestrowa, prezent na dzień kobiet i teraz coś na tu i teraz ciągle wam źle) Zero wdzięczności-oddaj bon razem z wypowiedzeniem bo normalnie wstyd za takie"pseudo koleżanki z pracy" Szefie wielkie dzięki od innych mądrych pracowników.

@Pracownica

I tu Cię teraz zaskoczę, bo ja nie jestem pracownica, ale ktoś z moich bliskich jest. Ja bym w tym waszym (usunięte przez administratora) 5 min nie wytrzymała. Moja firma o mnie dba w porównaniu do sobkowiaka. Mam 13 pensje, wakacje pod gruszą, benefity, paczki na święta, a co najważniejsze urlop wtedy kiedy ja chce. A na Ciebie mam kilka określeń. Dupowłaz, lizus, (usunięte przez administratora) itd. Za miskę ryżu byś najchętniej pracowała, zero godności. Chyba że tu któraś z regionalnych się podszywa pod pracownika???? To wszystko tłumaczy. Idź kobieto i tyraj sobie 6 dni w tygodniu za ta czekoladke na dzień kobiet i całuj ich po (usunięte przez administratora) aż zajadow dostaniesz. Żegnam ozieble.

@Pracownica

Ktoś chyba nie umie czytać ze zrozumieniem! Chodzi o to, że firma nie zapewniła nam bezpieczeństwa w czasie koronowirusa. Zero środków dezynfekujących, zero pleksy czy innej ochrony, nawet nie chciało im się zadbać o taśmę bezpieczeństwa odgradzająca nas od klientów! I 100 złotych na odczepne! Teraz widać jak dbają o pracowników! Tylko kasa się liczy.

Tragedia ceny w górę bo jest zbyt ze wzgledu na koronawirus. Żal po tym wszystkim nie zrobię juz tam zakupów.!! Krwiopijcy WSTYD!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Sobkowiak - Siedlec

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 6 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Sobkowiak