Zakłady Mięsne Sobkowiak

Opinie o Zakłady Mięsne Sobkowiak

Kolezanka

Firma chciała zatrudnić, zatrudnił mnie na kilka dni przedświątecznych i odmówili z powodu braku miejsc, więc po co zatrudniani? Dla taniej siły roboczej przed świętami? Żenada przez duże Ż.

Ola
@Kolezanka

Kolezanko może się nie sprawdziłaś?

@Ola

Yhym. I przypadkowo nie pokazywali mi umowy, tylko pokazali w ostatni dzień, kiedy już mnie zwolnili, a na umowie widniała konkretna data zakończenia umowy

Hania
@Kolezanka

Mnie też chcieli zatrudnić, czekałam za umową ponad tydzień, jak w końcu dodzwoniłam się do firmy to się okazało, że ta Pani z którą byłam na rozmowie o pracę już nie pracuje i już nikogo nie potrzebują. Zmarnowalam swój czas...

@Hania

Ja usłyszałam to samo. Ze nie ma dla mnie miejsca. Chodziło zapewne tylko o okres przedświąteczny.

Nie ważne.
@Ola

Może ja też się nie sprawdziłam? Tak traktujecie pracowników? Wstydu nie macie, zatrudniając na okres przed świąteczny, i jeszcze informując o nie przedłużeniu umowy w ostatni dzień umowy!! I informowanie przez osoby trzecie w SMS!

Nie wazne
@Ola

Każdej tak piszecie, 'może się nie sprawdzilas'.. Oszukujecie ludzi.. Ktoś musi się wami zająć.. Niby przyjeżdża Pan Michal kontroluje, a tak naprawdę nie wiecie co się dzieje w waszej firmie..

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Agnieszka

Rozmowa odbywa się w sklepie w którym ma Pani pracować. Nie z dyrekcją tylko rejonową danego sklepu

Wkurzona

Co za ŻENADA w tej firmie... Żeby przed Sylwestrem w sklepie nie było golonek. Co to za rzeźnik,w ktorym w tym okresie nie ma podstawowoego produktu w sprzedaży. Panie pracujace muszą świecić przed klientami oczami. Bo firma nie umie zapewnić asortymentu... ŻENADA PRZEZ DUŻE Ż????????????????????

P.Mirka

Pozdrawiam ekspedientki z netto (Wągrowiec) które świetnie sobie radzą w okresie świątecznym przy tak dużym zakresie obowiązków ! Jesteście dziewczyny niemożliwie wytrwałe ! Szefostwo powinno docenić waszą pracę w tym trudnym okresie ! Bardzo miła i sprawna obsługa. Dziewczyny uśmiechnięte aż chce się kupować :) życzę wam wesołych i pogodnych świąt. Dla Was i dla Waszych rodzin

Ppp
@P.Mirka

Niech ktos sie zainteresuje tym sklepem na Wagrowcu w netto bo towaru tam nie ma .Bylam o godz 12:00 i juz karkowki nie maja .Gdzie tu jest kierownik .Jak szefostwo w takim okresie dba o klienta

Praxownik
@Ppp

kierownik U. jest na udawanym L4 :) Karkówki w dniu dzisiejszym jest bardzo dużo, jak również innego towaru także zapraszamy na zakupy

@Praxownik

Pani Marzena miala wypadek samochodem sluzbowym i byla w szpitalu to nie jest udawane L4

Klient
@Ppp

Oj tam lady zawsze pełne no wiadomo że w poniedziałki mniej a krówki dziś nie było dziwne bo ja robiłam dziś zakupy i wręcz można wybierać w mięsie tyle jest ????

Yyy

Zzz
@Poznanianka

Ten wypadek miała taki jak Hanka Mostowiak... Hahaha...

@Praxownik

Jak pani Daria jest lekarzem to co ona robi w naszej firmie .Oczernia pania Marzene a nic o niej nie wie .Jak sie czuje i wogule . Gdzie jest pani kultura

Agnieszka
@Ppp

Ojjjj chyba znalazł się ktoś kto chce zaszkodzić Paniom. Czyżby z zazdrości? Całkiem możliwe. Robiłam u Pań zakupy w godzinach popołudniowych i nie było żadnych problemów z otrzymaniem towarów. Wręcz przeciwnie Panie pokazały mi kilka paczek z mięsem który sama mogłam wybrać. Jak widać zazdrośników i szkodników co nie miara. Pełne lady z górą mięsa karkówki schaby filety golonki drób. Nie wspomnę o kiełbasach czy szynkach. Widocznie pomyliła Pani sklepy

Sprzedawca

Rozmowa konkretna, szybka i rzeczowa.

Czy znam rodzaje mięsa? Co można zrobić jak się kończy termin ważności? W jakich godzinach mogę pracować?

Pracownik jeszcze

A pani Karina jak coś potrzebuje to jest bardzo miła i wie co i jak. A w drugą stronę to już nie działa a szkoda. Obiecuję kokosy itd a rzeczywistość zupełnie inna. Zawiodłam się na niej i to bardzo

Pracownik jeszcze

Paczka na sklep potem bony. Ale dostały a dziewczyny które są na chorobowym nie z przyczyn własnych lub chorobowe ciążowe to co są gorsze. Dalej są pracownikami i też powinny dostać w końcu też pracowały za lada prawie cały rok. Jedna wielka MASAKRA tak traktować pracownika

P.Mirka

Pozdrawiam ekspedientki z netto które świetnie sobie radzą w okresie świątecznym przy tak dużym zakresie obowiązków ! Jesteście dziewczyny niemożliwie wytrwałe ! Szefostwo powinno docenić waszą pracę w tym trudnym okresie ! Bardzo miła i sprawna obsługa. Dziewczyny uśmiechnięte aż chce się kupować :) życzę wam wesołych i pogodnych świąt. Dla Was i dla Waszych rodzin

Poznanianka

Dziękujemy pierwszy raz czujemy się docenione praca ciężka ale przy odrobinie chęci i z obu stron może być dobrze Wesołych Swiąt dla wszystkich

Tola
@Poznanianka

Az nie mogę tego cztac jakie wy wszystkie jestescie falszywe i zaklamane . Podziekowania to naleza sie tym dzielnym ekspedientka ktore sie zbuntowaly i odezwaly .Gdzie nasz socjal i co to za jalomuzna te paczki piernik kawa itp 1 paczka na sklep. Dziekuje ze wiecej nas bylo a nietylko ja ktora powiedziala to co mysle i dziki nam wojowniczka dali bony. Dziękuję

XXXX

To co odwala się w tej firmie to w ogóle paranoja jak robią tak ze paczka jest jedna na kilka osób i jeszcze płacą słabo to weź tu idź do pracy lepiej by było w domu jak robic za psi grosz !! Gdzie my zyjem?? Tylko ze szefostwo i kierownictwo ma to wszystko w ....... tak jak i pracowników tam maja

szalonezesklepu

My bardzo dziękujemy za Bony i paczki :) czujemy się docenione. wesołych świąt dla wszystkich pracowników SOBKOWIAK :) DUŻO UŚMIECHU

Alina
@szalonezesklepu

Jakie paczki ?

@Alina

Ze słodyczami:) Zrobilysmy sobie świąteczną kawę i cieszymy się miła atmosfera czego i wam życzymy z naszego sklepu :)

@Pracownica

A wy tam ruchu nie macie,że siedzicie i kawkę pojęcie.

Pracownik jeszcze

Paczki na święta masakra... 1 paczka do podzielenia na kilka osób w paczce jest kawa ..pierniki czekolada i ptasie mleczko ..he wysilili się...może firma potrzebuje wsparcia bo licho dba o pracowników...wstydzcie się firmo Sobkowiak

@Pracownik jeszcze

Wstydź się kobieto pisać takie rzeczy. Mam nadzieję, że jest Ci wstyd teraz jak otrzymałas bony-teraz oddaj i odejdź bo wstyd za Twoje zachowanie oraz ze muszę pracować w jednej firmie z kimś takim prostym jak Ty.

Ola
@Pracownica

Gdyby nie wpisy na forum nie byłoby bonów. Dobrze że ktoś się opamiętał.

@Pracownica

"Kobieto" po pierwsze nie jesteśmy sobie na "ty" .Po drugie mam prawo do własnej opinii i pisze na forum samą prawdę A Ty piesku szefa liż mu tam dalej, może dostaniesz większy bon :)

Julita
@Pracownik jeszcze

Hahah, sama prawda pracuje w tym zakładzie kilka lat i mam momenty że chcem odejść... Pensja jest jak loteria, kto bardziej liże ten więcej dostaje... SAMA PRAWDA SZACUNEK

Lola

Dziękujemy szefie za bony i paczki????????????

Mis
@Lola

Jakie paczki my dostalysmy tylko bony

Yyyy
@Lola

Tak pewnie szef dowiedzial sie ze dyrektorka dala paczuszke na sklep . Informację dostal od pana Mich... zrobil sie szum i dali bony. Pani Karino wstydz sie jakim ty jestes dyrektorem i czlowiekiem. Bo ja pracuje w tej firmie i mi wsty ze mam takiego dyrektora zenada. Szef to powinien oczy otworzyc i Cie zwolnici manipulantko zwolnienia jestes

Yyyy

To Ty sie wstydz to Tobie chyba w zyciu nic nie wychodzi . Jestes zwykla dziewczynką ktora co jej kaza mowic czy pisac to robi. Pewnie z polecenia pani dyrektor robisz te wpisy tylko pogratulowac Ci

Pracownica

Chciałabym życzyć swoim koleżankom od p. Janki miłego dnia jeszcze trochę i do domu ;)

Pracownica

Wesołych Świąt dziewczyny ????

Nik

A wy głupie dalej robicie nadgodziny??? Przecież więcej nie zrobicie w tej firmie.

Y

Masakra na szybko bony wydrukowali żeby nie było i pamiętajcie żeby do końca stycznia wykorzystać wstyd i jeszcze raz wstyd.

Masakra nie ma co się rozpisywać bo brak słów co na paczki nie mają to nie trzeba sobie robić plastiku na dziobie za nasze ...żenada

Xxxx

To o tobie pani dyrektor

Mis

Uwaga paczki będą jutro dzisiaj to byla pomylka . Pomylka jest ta firma i dyrektorka.Jak tylko przyszla to wyplaty obcina przeceny a teraz paczki. Za lade ja to zobaczy jak ciezko pracujemy i ile zarabiamy . Poraszka K.P

Xxxx
@Mis

Tak zgadzam sie (usunięte przez administratora)to wielka pomylka w tej firmie. To taka osoba ktora po trupach. a do celu. Klamie prosto w oczy z usmiechem na twarzy

Zawiedziona

Sobkowiak to firma wielu paradoksów. Najpierw się okazuje, że im więcej godzin masz przepracowanych tym mniejszą masz wypłatę, a teraz te śmieszne paczki do rozdzielenia pomiędzy całą ekipę. Obroty idą w górę, wypłaty idą w dół. Może to spisek jakiejś sekty wegetarian? Takie traktowanie pracownika to po prostu zwykłe naplucie mu w twarz. Pani Sobkowiak, niech się pani obudzi zanim pracownicy do reszty się wkurzą i to oni naplują Pani w twarz rzucając fartuchami. Na każdym sklepie brakuje pracowników, za których trzeba brać dodatkowe zmiany. Nie potraficie docenić poświęcenia swoich pracowników, którzy się starają i robią wszystko aby ten wasz moloch ciągnąć do przodu. Jeśli nie potraficie docenić tego poświęcenia na co dzień, comiesięczną godną wypłatą, to wypadałoby to zrobić chociaż od święta, bo nie dość, że pracują w jednej z najcięższych gałęzi handlu, to jeszcze robią to często ponad standardowy wymiar godzin, a tegoroczne paczki to po prostu obraza dla pracowników.

Y

A gdzie nasze pieniądze z socjalnego gdzie każdemu pracownikowi się należą po prostu żenada. Obroty co raz wyższe a pensje co raz mniejsze!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Sobkowiak - Siedlec

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 7 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Sobkowiak?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Sobkowiak napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Sobkowiak