Opinie o PZ Stettin Teamwork Aurelia Piotrowska w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie PZ Stettin Teamwork Aurelia Piotrowska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PZ Stettin Teamwork Aurelia Piotrowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PZ Stettin Teamwork Aurelia Piotrowska w Szczecin

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez PZ Stettin Teamwork Aurelia Piotrowska dla pracy jako Spawacz Tworzyw Sztucznych są dla was satysfakcjonujące?

Krzysztof Nowy wpis

Warunki pracy i stawka nie jest najgorsza. Gorzej z podejściem do pracownika. ... wszystko sztuczne i udawane

Yshdksiwo Nowy wpis
@Krzysztof

Istnieje takie stare Polskie przysłowie,"Jak dbasz tak masz".Szefowa to ugodowa kobieta i naprawdę można załatwić wszystko,od narzędzi i wyposażenia typowo potrzebnego do wykonywania pracy jak i zadzwonić z jakimkolwiek problemem więc nie wiem po co ten komentarz.Wystarczy porozmawiać jak człowiek z człowiekiem a nie patrzeć tylko przez pryzmat pracownik -pracodawca.

Nikoś Nowy wpis

Firma idealna dla osób które lubią sobie odpocząć, bardzo uprzejmy personel kadrowy, dużo dokumantów do podpisania co się mści przy rezygnacji z umowy. Na to proszę w szczególności uważać. Brak wykwalifikowanych pracowników, pracuje się przyjemnie jak w garażu lub pod sklepem monopolowym. Szefostwo jest uprzejme jak się pracuje, przy zwolnieniu już nie jest tak kolorowo.

Krzysztof

Nie polecam a to dlatego że przy zwalnianiu się a robiłem to już 2 razy w tej firmie,dostajemy spis pobranych narzędzi i przykładowo skrzynka narzędziowa w dniu pobrania miała wartość 1200 zł a w dniu zdawania jej to już ponad (usunięte przez administratora)tys zł, jest tak w większości pozycji z listy z narzędziami. Co do czego to szefowa nalicza oczywiście od tej wyższej kwoty. Przy złożeniu wypowiedzenia człowiek staje się wrogiem firmy ,szefowa jest wtedy mściwa i znika jej z twarzy sztuczny usmiech.

Justyna
@Krzysztof

dobrze zrozumiałam, że według Ciebie skrzynka "podrożała" o 800 pln? ale to masz tutaj to udokumentowane to w czym w zasadzie problem? jak ten aspekt jest na umowie ujęty, wiedziałeś o tej skrzynce i jej potencjalnej wartości?

Krzysztof
@Justyna

Dobrze zrozumiałaś, mam protokoły odbioru i zdania narzędzi. Czarno na białym wypisane !

Justyna

wie ktoś może czy prowadzą tutaj staże w biurze? szukam czegoś w okolicy i tu by mi pasowało. chciałabym się najpierw dowiedzieć jak to w praktyce wygląda i czy w ogóle warto. ktoś był i da znać jak warunki wyglądają?

Hania
@Justyna

Nie, nie są tutaj prowadzone staże:)

Ryszard
@Hania

Pal licho staże, ile można zarobić na normalnej UoP? Możesz podać konkretną kwotę na początek?

Czy rekrutacja na stanowisko Współpraca w firmie PZ Stettin Teamwork Aurelia Piotrowska odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Jakie godziny pracy obowiązują w PZ Stettin Teamwork Aurelia Piotrowska?

Cool

Z tego co wiem, to 8-16

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w PZ Stettin Teamwork Aurelia Piotrowska?

Anime

Kto to wie co wplywa na konto....W ostatnim czasie dowiadujemy się, że urlop trzeba wykorzystać do końca grudnia...gdzie prawo niemieckie mówi do końca marca(usunięte przez administratora)

Były

Witam nic złego o firmie PZ Szczecin nie mogę powiedzieć atmosfera bardzo miła szefowa pomocna zawsze można się z nią dogadać pieniążki na czas przede wszystkim jak ktoś ma fach w ręku to Serdecznie polecam tą firmę z całym szacunkiem. Pozdrawiam panią Aurelię i życzę wszystkiego dobrego

Halina
@Były

@Były, pensje o czasie to pozytywne, ważne też jednak, jakiej są wysokości. A czy teraz PZ wysyła pracowników na teren kraju? Może wiesz?

@Halina

Wiem, że maja w planach zatrudniać w kraju.

Przemek

Sprecyzuj swoje pytanie, jestes pracownikiem pz? W jakim sensie , jak sie pracuje??

Mariusz

Mógłbyś napisać, jak to się stało, że trafiłeś do pracy za pośrednictwem firmy PZ Stettin Teamwork? Zostałeś polecony przez znajomego, czy może sam aplikowałeś na któreś z dostępnych ogłoszeń? Może pamiętasz, jak w Twoim przypadku wyglądała rozmowa kwalifikacyjna? Będę wdzięczny za szczegółowy opis, jak to wyglądało.

Nie polecam firmy.A rozliczyc sie z podatku to ciezka sprawa, szefowa za wszelka cene wpiera ze nie ma zwrotu i nie oplaca sie rozliczac. Cale szczescie juz nie musze tam pracowac.

Byly pracownik.

Nie polecam firmy.(usunięte przez administratora)Do póki sie nie odzywasz to jest ok(usunięte przez administratora)Nie można walczyc o swoje bo uslyszysz ze masz sie zwolnic. Wieczne obgadywanie pracownikow.(usunięte przez administratora)Piękne uśmiechy tu nie pomogą (usunięte przez administratora)Pracownika trzeba szanowac a taki pracownik przyniesie zysk dla firmy.

@Byly pracownik.

Właśnie dzisiaj odbyła się rozprawa o zaległości ze strony PZ na kwotę nastu tysięcy . Wszystko było ok do momentu kiedy trzeba było wyregulować należności a kontrachent Niby nie zapłacił . Ugoda spłaty na raty nie wchodziła w grę wiec sąd pozostał !! Mam nadzieje ze wygram i sprawiedliwości stanie się za dość !! Uwaga na Panią Aurelię ładna mina do złej gry !!!!

PZ Stettin
@Byly pracownik.

Szanowny Panie, bardzo dziękujemy za poświęcony czas na dodanie opinii. Staramy się być dobrym pracodawcą, dbamy o swoich pracowników i podchodzimy indywidualnie do potrzeb każdego z nich. Działamy przede wszystkim w interesie pracownika, nie mniej jednak celem naszej działalności jest wykonywanie pracy zgodnie z obowiązującą nas umową i przepisami pracy. Rozumiemy, że brak chęci do pracy oraz własna interpretacja obowiązujących przepisów prawa pracy może doprowadzić do takich opinii na nasz temat. Nie mniej jednak posiadamy pozwolenie na zatrudnianie i delegowanie pracowników co potwierdza, że postępujemy zgodnie i w oparciu o przepisy prawa pracy. Pozdrawiamy serdecznie.

Zostaw merytoryczną opinię o PZ Stettin Teamwork Aurelia Piotrowska - Szczecin

• Jak się pracuje w PZ Stettin Teamwork Aurelia Piotrowska?

Zobacz opinie na temat firmy PZ Stettin Teamwork Aurelia Piotrowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

PZ Stettin Teamwork Aurelia Piotrowska
  • Mała Odrzańska 21 lok. 21