Opinie o VARIANT w Kra

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy VARIANT. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w VARIANT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VARIANT w Kra

Tentomoto

Jest ogloszenie na Inzyniera Sprzedazy na mazowieckie, lodzkie i podlaskie. Wiecie cos na ten temat? Troche dziwne bo 3 miesiace temu tez bylo i to na ten sam region. Juz ktos odszedl? O co chodzi?

lokomotywa

Dentogram to od gory zalezy atmosfera i polityka firmy. Pamietaj ze ryba zawsze zaczyna sie psuc od glowy. A opinie wyrazac ma prawo kazdy.

Dentogram

szczerze odradzam pracę w tej firmie. Fatalne warunki, atmosfera beznadziejna zwłaszcza dla nowych osób. Jest kilka bardzo toksycznych osób które leczą kompleksy próbując coś udowadniać innym. Masakra ! Dobrze może się tam pracować w zasadzie tylko ludziom którzy nie wierzą, że mogą znaleźć coś lepszego lub osobom które nie pracowały nigdzie indziej, wiele z nich mogłoby rozwinąć skrzydła i przede wszystkim dużo więcej zarabiać gdyby wydostały się z tej "nory".

china

Variant czy Ondo bez znaczenia jak bylo wczesniej tak i jest teraz JEDNO WIELKIE BAGNO.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie VARIANT? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
adel

To jakos dlugo szukaja i nie znajduja. Ciekawe ze jak tylko ktos pisze prawde to od razu "jest z konkurencji".

adel

Jak nie wierzysz to zadzwon sobie do ONDO i popros o koordynatora... (powiedzą Ci ze nie ma takiego stanowiska) ,a o wyjasnienia to pytaj główno dowodzących w Ondo a nie ludzi na forum.

dno

pieniądze w ondo to śmiech na sali, nie polecam

odno

Jaki koordynator? W Ondo nie ma takiego stanowiska. Dali ogloszenie ale nikt nie przyszedl, a raczej nikt nie chcial pracowac za niskie wynagrodzenie. Nie byla to kwota 4 tys. tylko duzo nizsza.

Martynka

Firma radzi sobie kiepsko na rynku. Klienci negatywnie podchodzą do współpracy, gdy słyszą VARIANT/ONDO. Pan dyrektor KK niszczy dalej firmę.

Były IPK

Opinie o firmie są grubo przesadzone. Pracowałem w Variancie/Ondo ponad dwa lata i czas ten będę wspominał pozytywnie. Ludzie i atmosfera naprawdę ok. Dużo się nauczyłem i dobrze mi się pracowało, a odszedłem aby móc się dalej rozwijać. Pozdrawiam wszystkich ,,klejarzy,,: G.K., A.K., L.G., J.M., J.D., B.K., B.Ł., M.R. oraz całe Ondo. SEBASTIAN

ON-DO

Najlepszym wyznacznikiem jakości pracy w firmie jest rotacja pracowników (im wyższa tym gorzej to świadczy o firmie). Jedni narzekają na Ondo, inni chwalą (tych jest niewielu pewnie sam Pan Krzysztof K. robi te pozytywne wpisy). Nadal nikt nie napisał z czego wynika taka rotacja. Przecież to nie jest normalne.

klakier

Pracuję w firmie kilka lat i nie dostrzegłem tego co piszecie, wynikałoby z tego iż albo jestem ślepy albo nienormalny ;). Są plusy i są minusy, jak w każdej firmie, można zdobyć doświadczenie, nie jest się numerem korporacyjnym, ludzie w porządku, może małe możliwości awansu, bo firma nie jest duża. Widzę jedynie skrajne opinie, jaki pracodawca według was jest w takim razie ok ?, pracowałem w kilku innych firmach i mam porównanie, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

lena

Skoro są tacy profesionalni to czemu mają taką rotację pracowników?

Emma

Opinie o firmie tragiczne. Nikt o zdrowych zmyslach po przeczytaniu tych wpisow nie przyjdzie do Ondo.

lena

W Ondo projekt jest taki, ze kadra zarzadzajaca stara sie udawac przed wlascicielami ze cos robi... no i robia... zwalniają ludzi lub skutecznie ich motywują do odejścia z pracy

Zdzisław

Jakiego projektu ??? W Ondo mają jakiś projekt ? Chyba że za taki należy uznać upadłość firmy ;-)

lena

Spokojnie, bedzie jakies ogloszenie bo z Ondo to non stop ktos odchodzi.

ftb

Żal jak się to czyta.VRT już nie ma. 80% ludzi ogółem wymienionych.W Poznaniu został chociaż jeszcze Kuba?

juhc

było już to pisane , rozmowa z 2 etapów - najpierw gdzies na miejscu a potem jedziesz na testy do Krakowa i tam odpowiadasz na pytania przy swoich kontrkandydatach

pytam

ilo etapowa jest rekrutacja?

Zostaw merytoryczną opinię o VARIANT - Kra

VARIANT
2.3/5 Na podstawie 76 ocen.
  • Partyzantów 49
    43-300 Kra