Opinie o F.P.U.H. Benedyk Rafał Benedyk w Kalwaria Zebrzydowska

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy F.P.U.H. Benedyk Rafał Benedyk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w F.P.U.H. Benedyk Rafał Benedyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.P.U.H. Benedyk Rafał Benedyk w Kalwaria Zebrzydowska

Obecnie coś dzieje się w firmie F.P.U.H. Benedyk Rafał Benedyk w mieście Kalwaria Zebrzydowska? Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Czekamy na aktualne info odnośnie F.P.U.H. Benedyk Rafał Benedyk, napiszcie co u nich słychać!

klient Nowy wpis

Szanowny Administratorze. Na tym portalu powinny widnieć opinie pracowników a nie klientów, ta firma może wprowadzić w blad klienta pokazujac 5 gwiazdek a dotyczy pochlebnych do bólu bajek...

ADAM S Nowy wpis

Meble BENEDYK polecam z całym przekonaniem. Miła obsługa w studiu,znakomity projekt ,idealnie dobrane materiały wykończeniowe i dodatki a nade wszystko piękne,solidne meble. Wszystko na czas. Niesamowita kultura wszystkich pracowników.Wielki szacun.

EWA Nowy wpis

Pod każdym względem REWELACJA. Obsługa, serwis i jakoSć wykonania na 120 % . Jeśli potrzebujesz MEBLI to POLECAM !!!!!

Mat Nowy wpis

Wspaniała obsługa ,znakomite meble .Najwyższa kultura zarówno w studiu w Krakowie na Zakopiańskiej jak i w czasie montażu mebli. BRAWO !!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie F.P.U.H. Benedyk Rafał Benedyk? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Natka

Bardzo solidna firma.Doskonały projekt i ideazlne wykonanie.Polecam !!

Czy F.P.U.H. Benedyk Rafał Benedyk organizuje staże dla studentów?

Lula

Z tego co wiem to nie bo poszukują raczej fachowców na produkcję.Obsługą Klientów oraz projektowaniem zajmują się osobiście .

l

To firma rzemieślnicza ,zatrudniająca wykwalifikowanych stolarzy,ucząca młodych ludzi fachu w zakresie wykonywania mebli na zamówienie.

Co wchodzi w socjal F.P.U.H. Benedyk Rafał Benedyk?

L

Ubezpieczenie zbiorowe

Czy F.P.U.H. Benedyk Rafał Benedyk zapewnia kartę multisportu?

l

TAK

Renata

Jestem po współpracy z firmą MEBLE BENEDYK.Firme znalazłam na instagramie @meble_benedyk ,skontaktowałam sie i prawie natychmiast dostałam odpowiedź.W studiu na Zakopiańskiej 56 wykonano mi wizualizację a później było już oczekiwanie na meble.Realizacja jeszcze ładniejsza niż wizualizacja.Wszystko sprawnie ,czysto i w terminie.A do studia na Zakopiańskiej wppadam czasem na kawę bo przemiłe Panie tam obsługuja.Polecam.

Współpracowałem z firmą Benedyk kilkukrotnie.Zawsze miła obsługa,perfekcyjne wykonanie .Za kazdym razem byłem zadowolony więc tym mocniej polecam usługi Meble BENEDYK

Daniel

Firma meble BENEDYK bardzo solidna i rzetelna.Na etapie zamawiania otrzymałem wiele cennych porad od Pań w studiu na Zakopiańskiej 58 a ,w Krakowie oraz od Pana od pomiarów .Gdybym wiedział ,że stolarze mogą być tak pomocni to nie zatrudniał bym żadnego pseudo projektanta .Przed realizacją przygotowano mi próbki kolorów co pozwoliło mi nie popełnić . Dostawa i montaż przebiegły wzorowo. Ekipa super fachowa ,czysta posprzątała po montażu. Polecam w 100 %.Sam wrócę przy urządzaniu następnego mieszkania.

Jola
@Daniel

Ja też mam jak najlepze doświadczenie z firmą BENEDYK.Chce tylko uzupełnić ,że jestem z Warszawy a więc zakrs działań tej firmy obejmuje nie tylko Kraków. POLECAM!!

Lucyna
@Daniel

Pańska opinia zachęciła mnie do odwiedzenia studia Meble BENEDYK .Dobra decyzja bo zarówno projekt jak i realizacja na najwyższym poziomie. Trzeba przyznać ,że studio urządzone ze smakiem,obsługa kulturalna a efekt końcowy zachwycający.

Lula

TAK,TAK ,TAK. Już dawno nie spotkałam tak uczciwej i solidnej firmy.Zamówiłam u nich meble i sprzęt AGD. Po pierwsze meble są piękne ale sprzęt ,który wybrała mi pani K jeszcze lepszy Doradziła mi ciekawą promocję i nie tylko zapłaciłam mniej ale jak zespół sie piekarnik to serwis był w 24 godziny . Na następna realizację ,meble do pokoju ,zaproponowano mi rabat .Realizuje juz trzecie zamówienie i jest cały czas rewelacyjnie.Dziękuję (usunięte przez administratora)

Lucyna

Firma meble BENEDYK to sami fachowcy.W studiu na Zakopiańskiej 56 w Krakowie miłe Panie ,dobierają materiały i przy kawie opracowują z Klientem projekt.Później realizacja ,która przebiegła sprawnie ,czysto i kulturalnie.Meble ładniejsze niż na projekcie.

Leon

Dobry pracodawca to i efekty pracy są widoczne przez klientów, polecam.

Adam J

Gorąco polecam.Meble,które wykonała dla mnie firma BENEDYK są pod każdym względem idealne. Ale najważniejsze jest to,że kiedy zgłosiłem małą usterke to pracownik firmy został do mnie wysłany niemal natychmiast i natychmiast naprawił uszkodzenie. Serwis to czasem podstawa działalności małych firm a ta wybitnie dba o Klienta .

mariusz

Solidna firma.Bardzo dobry,praktyczny projekt.Odpowiedź na każdego maila.Realizacja bez zarzutów i w terminie.Czysto po montażu. Super serwis a cała współpraca najwyższej jakości.Polecam @meble_benedyk

Olga

Bardzo solidna firma.Od projektu po realizację wszystko przebiegło rzetelnie i kulturalnie.Meble piękne.

Kinga L

W studio meble BENEDYK zostałam obsłużona z wielką kulturą,rzetelnie i fachowo. Po kilku dniach od wizyty otrzymałam wizualizację,która odzwierciedliła moje oczekiwania. Na meble czekałam 3 miesiące ale warto było bo sa piękne i bardzo solidnie wykonane. Montaż profesjonalny i czysty.

iza

Bardzo solidna firma.Dobrze wykonane meble.Obsługa kulturalna.

Gosia

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą BENEDYK. Obsługa fachowa i bardzo pomocna przy wyborach zarówno mebli jak i sprzętu AGD.

Zostaw merytoryczną opinię o F.P.U.H. Benedyk Rafał Benedyk - Kalwaria Zebrzydowska

F.P.U.H. Benedyk Rafał Benedyk
4.8/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Józefa Piłsudskiego 7
    34-130 Kalwaria Zebrzydowska