Opinie o Pizzeria-Restauracja Pod Strachem Halina Król w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pizzeria-Restauracja Pod Strachem Halina Król. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pizzeria-Restauracja Pod Strachem Halina Król o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pizzeria-Restauracja Pod Strachem Halina Król w Bytom

M…. Nowy wpis

Pracuje długo.Warunki pracy ok.Wypłata zawsze na czas.Umowao pracę też jest.

Alina Nowy wpis

Jedzenie pyszne.Desery słabe .Obsługa mało profesjonalna W lokalu dosyć przyjemnie.Minusy brak kącika dla dzieci

Marzena37 Nowy wpis

Lokal brudny pizza marna muzyka w tle okropna dostawca na restauracji z telefonem w ręce na cały głos nie polecam

Radosław Nowy wpis

Dobre jedzenie miła obsługa.Tylko z zewnątrz trochę nie fajnie nie wygląda na restauracja

Średni , mała stawka właścicielka jakby nie potrafiła prowadzić takowej rekrutacji

Nic dodać nic ująć

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
Mała

Jesteśmy klientami weekendowymi. Wtygodniu zamawiamy do domu.Ostatnio ceny bardzo podskoczyły 7 zł za dostawę 500 m od lokalu to dużo.Pizza na plus sosy różnie raz dobre raz do kosza.Na miejscu częste braki w asortymencie z obsługą tez różnie bez polotu i wyrazu.Czesto najpierw dostajemy pizzę a o sos trzeba się upomnieć .Lokal ogólnie wyglądem nie zachęca a nowe panie sprawiają wrażenie że pracują za kare.i ta muzyka w tle o zgrozo.

Sławek

Schab dobry,ceny przystępne.Obsługa średnia.Brak parkingu dla gości.Brudna toaleta a talerz uszczerbiony.Moja ocena 3

Kamila

z tym alkoholem podczas pracy to chyba nie bardzo...? szefostwo w ogóle mogłoby na to pozwalać? a ogólnie skoro tak to pracownicy mogą śmiało tu liczyć na ciepły i darmowy posiłek? do tego chciałam się dowiedzieć ile tak właściwie tu płacą i czy trzeba specjalnie dobijać z napiwków czy bez nich na spokojnie można wyżyć przy aktualnych cenach?

Nyla
@Kamila

Posiłki są pracownicze Wypłata na czas i spoko atmosfera

To co zjedliśmy było dobre.Taras przed lokalem okropny :brudne schody i grzyby wystające między brukiem Talerz żony był od spodu brudny.Mila Pani kelnerka. W toalecie też nie za czysto i brak papieru.

Julita

Jedzenie smaczne .Szkoda że wieczorami tylko pizza (my nie jadamy)często bardzo długi czas oczekiwania.Obsługa na3+ .Sam lokal nie przyciąga bywamy tam tylko dlatego że dobre jedzenie ale na posiedzenie z przyjaciółmi wybieramy konkurencję.

Stefan

Pizzeria gromadzi dane osobowe klientów mimo rodo powiedziała mi to Pani przez telefon że mają bazę klientów i dlatego zna mój adres.Jedzenie smaczne choć porcje zmalały a płacąc za dwa dania z dostawą prawie 100zlotych chciałoby się najeść a tutaj tak średnio.

Zniesmaczony

Więc tak , rozmowa o pracę była nawet ok mimo słabej stawki jednak dopiero jak przyszedłem na pierwszą dniówkę zobaczyłem ile w tej restauracji jest nieporozumień . Więc wymienię minusy pracy : - stawka jest nie aktualna bo 17 zł to było w 2022 a teraz są podwyżki - samochód służbowy który nie ma hamulców oraz technicznie jest nie do jazdy - dostawca oprócz dostawy robi praktycznie wszystko co jest dla mnie śmieszne - ludzie w sensie ci którzy tam też pracują byli jakby zdzwieni że przyszedłem do pracy - pierwszą dostawę dostałem 700 metrów od restauracji w dodatku do osoby która nie otworzyła - kuchnia pozostawia wiele do życzenia myślę że inspekcja pracy jak i sanepid mieli by co pisać w protokołach Ogólnie odradzam pracę w tej restauracji , co prawda szefowa jest miła ale nie ma pojęcia o prowadzeniu biznesu za grosz . Pozdrawiam niezadowolony kandydat !

Gordon
@Zniesmaczony

17to kolego normalna stawka skoro najnizsza krajowa to 16.Jak tam robiłem to kurierzy dobrze wychodzili i tylko pudła do składania były.

@Gordon

Aktualnie normalna stawka na rękę to 19-20 zł są podwyżki jakbyś nie widział a jak jesteś (usunięte przez administratora) to pracuj za 17 haha. Co do pudełek to fakt skladanie pudełek to jedyna rzecz w tej restauracji który działa jak należy .

05.01.2021 Zamówiłam Pizza okropna ciasto jak cienki karton Wstrętne składników tyle że nie było ich widać .Nie wiem czy zależy od kucharza ? Jak restauracja była czynna to na miejscu jak zamawiałam była dobra,ale to co wczoraj przyszło MASAKRA. Już nie zamówię na wynos nigdy 40 zł poszło na nic

@Kasia

Wiesz kuchnia u nich pozostawia wiele do życzenia ...

Alex

Byłem na rozmowie o pracęiejsce przeraża na zewnątrz brudno jakby było od dawna nieczynne.Pani manager bardzo miła choć nproponowane stawki w tych czasach to kpina.Na sali gdzie była prowadzona rozmowa chłodno.No i oczywiście umowa zlecenie

@Alex

Ile Ci zaproponowali? Może tylko na początek zlecenie na czas próbny a później normalnie umowa o prace. No, chyba że o to dopytałeś. A no i czy stawka mówili Ci, że z czasem wzrośnie?

Gordon
@Andrzej

Ja tam kiedyś robił i umowy mieli kto jakie chciał chyba że byłeś na kierowcę to zlecenie .

Mk

Fajne miejsce

Viola

Jedzenie zadowalające.Na sali śmierdzi olejem .Obsługa głośna często przeklina.Ceny zadowalające.Raz nam się trafilo że Pani z obsługi pod wpływem.

Zostaw merytoryczną opinię o Pizzeria-Restauracja Pod Strachem Halina Król - Bytom

• Jak się pracuje w Pizzeria-Restauracja Pod Strachem Halina Król?

Zobacz opinie na temat firmy Pizzeria-Restauracja Pod Strachem Halina Król tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pizzeria-Restauracja Pod Strachem Halina Król?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pizzeria-Restauracja Pod Strachem Halina Król?

Kandydaci do pracy w Pizzeria-Restauracja Pod Strachem Halina Król napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pizzeria-Restauracja Pod Strachem Halina Król
  • Zabrzańska 89