Opinie o Dar-Lux Usługi Budowlane Łukasz Jankowski w Reda

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Dar-Lux Usługi Budowlane Łukasz Jankowski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dar-Lux Usługi Budowlane Łukasz Jankowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dar-Lux Usługi Budowlane Łukasz Jankowski w Reda

Klient

Pan Łukasz,umawia się na wykonanie prac hydraulicznych bierze zalicznę, przez 5 dni nie ma czasu na zaczęcie pracy. Przychodzi spóźniony, zrobi coś i prosi o kolejną zaliczkę, bo potrzebne dodatkowe części i oczywiście kończy pracę i sie nie pojawia bo ma dużo zleceń. Zaliczki 950 a praca zrobiona w 1%cie. Nie wymienione uszczelki,a podobno wymieniał. Nie wspomne, że przychodzi i roznosi za soba zapach alkoholu z wczorajszego dnia. Kłamca,oszust i partacz. Sprawa trafi na policję.

Koko Nowy wpis
@Klient

Pan Łukasz solidnie i rzetelnie wykonał pracę na 1000 procent

Niezadowolony Nowy wpis
@Klient

Niestety łUKASZ to niesolidny, zadufany w sobie partacz. Nie dawajcie mu zaliczek ! Lepiej znajdźcie innego fachowca !

Łukasz Jankowski DAR-LUX Nowy wpis

Niestety trafiłem na tego partacza. Większość którą zrobił, była do poprawki. Robiłem wiele remontów w życiu, ale takiego pseudo mistrza nie spotkałem. Facet jest alkoholikiem, cały czas śmierdzi tanim piwem lub wódką. Strasznie powolny, nie dokładny ... moim zdaniem wszystko robił na(usunięte przez administratora) Zanim zdecydujesz się na tego pseudo fachowca, poszukaj więcej opinii, nie jestem jedyny który ma złe zdanie ! Na google są ich dziesiątki ! Ponoć wielu osobom pobrał zaliczkę i nigdy się już nie pojawił !

Koko Nowy wpis

Super dziękuję za pracę na stanowisku elektryk mega polecam

Fiu fiu

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dar-Lux Usługi Budowlane Łukasz Jankowski. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Jack

Szybko profesjonalne tanio i solidnie wykonany montaż kotła gazowego

Adaś xxxx

Mega fachowa realizacja usługi. Perfekcyjnie i tanio polecam... ???? ????

Xxx

(usunięte przez administratora) i paprak Uważajcie na niego

Klient

Omijać szerokim łukiem. Nie dotrzymuje terminów,(usunięte przez administratora) Szkoda zdrowia.

Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Dar-Lux Usługi Budowlane Łukasz Jankowski - Reda