Opinie o Uber Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Uber Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Uber Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uber Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Alina

Dla przestrogi ludzi w dniu dzisiejszym zamówiliśmy taxi Uber taksówka przyjechała w minute odjechał nawet nie wiem kiedy i jest to kara 10 zł może nie duże pieniądze ale jak tak robią z klientami to się uzbiera. Zamówiliśmy drugi raz czekałam specjalnie przy posesji przyjechał. Zapytałam czy mogę do bagażnika włożyć dziecięcy rowerek mały nawet nie było mowy.... Zostawiliśmy go u znajomych. Wsiedlismy z dziećmi do samochodu, a Pan kazał nam wysiąść i powiedział, że mamy zamówić kolejna taksówkę bo nas nie zawiezie.. i jest to kolejna kara 10 zł..... Może są tani ale naciagaja ludzi. Zamówiliśmy Taxi przyjechał bez problemu zabrał rowerek dziecięcy

@Alina

Jakby się zamówiło taksówkę to by czekała, a że nie zamówiło się taksówki tylko Lewusa, który ma możliwość skasowania 10 pln za psi (usunięte przez administratora) to odjechał.

Future

Uber jest the best. A wy złotówy nie trudzcie się i nie nabijajcie negatywów. I tak ludzie będą jeździć z Uberem. Taki lajf dziadki leśne.

Robert
@Future

Przestań wypisywać głupoty trollu uberowcy, normalni ludzie z uberem czy bolcem nie jeżdżą jeżdżą tylko tak zwane (usunięte przez administratora) zjady które kasy nie mają a chcą się pokazać pod,imprezowania że nie muszą transportem publicznym jechać bo ich stać na 10 zł,normalny człowiek zawsze skorzysta z taksówki bo to prestiż podjechać pod knajpę taryfą a uberem to obciach, poza tym TE Fabię i inne budżetowe wynalazki to jakaś żenada

pat
@Future

jeździłem na U jako kierowca i większego (usunięte przez administratora) nie widziałem, nie dziwi mnie już że prawie w ogóle nie jeżdżą Polacy tylko sami imigranci

stopTaxi
@Robert

wiadomo prestiż, lecz chyba wątpliwy. Kierowcy taxi to chamy, którzy myślą że miasto jest ich. Dla mnie to można ich porównać do handlarzy aut.

Robert
@stopTaxi

nie wypowiadaj się o kierowcach taksówek jeżeli nigdy z ich usług nie korzystałeś wypowiadaj się o kierowcach ubera bo to twój środek transportu,obecnie to prawie sami Ukraińcy i Hindusi co do których profesjonalizmu mam bardzo dużo wątpliwości

Nienawidzę Ubera
@Future

Twoi rodzice są widać blisko spokrewnieni.

@Future

(usunięte przez administratora)ytuacja z weekendu. Słyszę rozmowę ludzi młodych ( troszkę młodszych ode mnie), eeee uber 35 złotych, bierzemy taksówkę ( jedną z tych w których jeżdżą lewusy bez papierów) - podchodzę do nich i pytam się gdzie jadą, jaki przedział cenowy wyliczyła lewa taksówka. Powiedzieli że 26-30 zl. Poznałem adres docelowy i powiedziałem im że u mnie, w normalnej taksowce wyjdą mniejsze pieniądze. Wśród nich była dziewczyna, taka z tych krzyczacych - MUSISZ PODAĆ CENĘ, CHCEMY CENĘ Z Góry - rzekła. Powiedziałem jej że sami siebie oszukują tą ceną z góry, ale ok. Wezmę od was 25,00 zł maksymalnie. Jeśli wyjdzie mniej wydam wam nawet resztę. Dojechaliśmy na miejsce, taksometr wskazał 22,00 zł - jechali nowym Mondeo z napędem hybrydowym, autem nowym, czystym i pachnącym.

Srt8

Co wy za bzdury piszecie korzystam od wielu lat na świecie i jest ok TU W POLSCE SPOTKAC KIEROWCE POLAKA GRANICZY Z CUDEM . PRZEJEDZ SIE JEDEN ZDRUGIM Z PANEM W TURBANIE LUB CZAPECZCE Z DASZKIEM BADZ BLUZA Z KAPTUREM czytaj. Obcokrajowiec . Jest lipa ok stała cena ale o czasie nie ma mowy nawet z navi jest kicha REASUMUJAC na świecie very nice W pl. Lipton . X- to ogólnie pomyłka Dobrze że jest Black szkoda że tam mało Good luck driver.

oskar
@Srt8

a co byś w Polsce chciał za tak ch..ą stawkę, płać więcej do będzie wyższy standard a jak się oszczędza to ma się takie g...o

tps

ZA "RZECZPOSPOLITĄ": Amerykańscy pasażerowie Ubera skarżą się, że przewoźnik naliczył im opłatę aż 100 razy większą, niż miał wynosić koszt przejażdżki. Kosmiczne opłaty za przejazd zapłacili klienci Ubera w różnych częściach Stanów Zjednoczonych. Jak donosi BBC, problem został zgłoszony w San Diego i Waszyngtonie, ale niewykluczone, że usterka dotknęła także pasażerów w innych miastach. O niespodziewanym ubytku z kont pisali rozzłoszczeni użytkownicy Twittera. Każdy przypadek miał jedną rzecz wspólną - klienci zapłacili dokładnie 100 razy więcej, niż powinni. Jeden z nich więc za krótki przejazd, który według aplikacji powinien kosztować 19,05 dol., zapłacił 1905 dol., innego natomiast usługa kosztowała zamiast 96,72 dol. – aż 9672 dol. Jako że opłaty za przejazdy Uberem naliczane są automatycznie z kont klientów, pasażerowie dowiedzieli się o szokująco wysokiej zapłacie dopiero po fakcie. Niektórzy z tego powodu stracili niemal wszystkie środki posiadane na bieżącym rachunku – tak jak jeden użytkownik, którego kartka kredytowa w dniu jego urodzin osiągnęła swój limit. Inni otrzymali od banku ostrzeżenie o możliwym oszustwie.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Kerry

Nie polecam, umywają ręce w sprawie rozliczeń miedzy nimi, partnerem a kierowcą a prz tym polecają nieuczciwego partnera

Rafiki

Biuro Ubera to roboty... nic nie rozumieją i kierują się własnymi prawami... nic z nikim nie załatwisz bo tam jest robot nie człowiek .... osoba która odpisuje Ci na e-maila to tez robot jeżeli ktos chce więcej info zapraszam rafalpetrynski@gmail.com lub talekspert@gmail.com

ktoś

to nie jest praca, bardziej przypomina grę losową, nie masz wpływu na ilość zleceń, nie możesz mieć stałych klientów (chyba że "na lewo" poza aplikacją), zarobki biorąc pod uwagę czas i odpowiedzialność(wozisz ludzi) to nazywają rzeczy po imieniu zwykłe (usunięte przez administratora) jeśli chodzi o legalność, kwestię kar itp. wszystko wygląda fajnie na papierze dopóki cię nie złapią - później radź sobie sam

Wkurwiona

Nigdy więcej nie skorzystam... zamówiłam ubera, przyjechał kierowca i odmówił mi przejazdu ponieważ byłam z córką. Mimo to została pobrana gotówka z mojego konta za odwołanie kursu ... to zwykła kradzież! !! To jest chore zwykle oszuszy i nic więcej! !!

slimmite

Usuwają spotkania organizacyjne 3 pod rząd dziękuje za takiego pracodawce :)

Albert

(usunięte przez administratora) zamiast pobrać mojemu synowi 10 zł z konta za przejazd pobrali 1000 zł zero kontaktu z ich strony, (usunięte przez administratora)

Czy Uberek ma aktualny numer 881 337 338 i stawkę 1,20zł/km ? Czy inna stawka?

Anna.w.

Mocno opalone dziadostwo które nie mówi po polsku i nie umie nawet korzystać z google map Dramat dwa razy przejeżdża obok i nie widzi adresu Podejrzane spojrzenie Trzeci świat Ciuchy brudne Włosy tłuste Ten selekt to jeszcze jako tako Ale x to dno nikt tego nie pilnuje

edi

Uber to dziadostwo........gość nie przyjechał anulował przejazd.....musialem zaplacić że niby z mojej winy...reklamowalem ale pani stwierdziła ze wszystko sie zgadza.......

kłamstwo!!!!! piszą najpierw malą cenę a patem na samym końcu coś innego wygląda , sama mialam situacje ze miało być 31 zł a wyszło 50 iles tam, potem kiedy płacisz i wysziadasz dopiero piszę jakieś dodatkowe ceny czyli miało tylko być 31 zł ale cos dodali nie wiem jak to sie liczą..... kierowcy nie mówią po polsku tylko komu jak wygodniej i plus do tego powinno było być 1 km a wyszło 28 km... jestem bardzo zła w dniu urodziniowy dostałam najlepszy prezent , dziękuję bardzo za nie dobrą ubsługe zepsuli mi urodzine!!! jeśli czyta ktoś z serwisy to jest podany numer chciałabym żeby było wszystko uczciwe i zwrot pieniedzy , dziękuje za niespodzianke!!

Eduardo

Dlaczego Uber dopuszcza do przewozu pasażerów samochody z kierownicą po prawej stronie.Czułem straszny dyskomfort siedząc obok kierowcy przy wyprzedzaniu innego pojazdu.

Kierowca Uber samochodu marki Seat Toledo koloru srebrnego o nr.rej BKL...(usunięte przez administratora) że nie czeka z drugiej strony bloku gdy on jaśnie pan stanął za rogiem bloku że ledwo go widać chyba że myślał że ktoś będzie biegał dookoła blokowiska i go szukał nie łaska zadzwonić że jest i jeszcze zwyzywał (usunięte przez administratora) długo tu będę stał?!!Pogratulować zatrudniania takich (usunięte przez administratora)

Kli

Myślałam , że to solidna firma. Niestety nie można liczyć na to.W dniu kiedy był zamówiony wyjazd zamówiony dzień wcześniej pani zadzwoniła 20 minut wcześniej , że nie przyjedzie bo nie ma wolnego kierowcy.Zamówiłam przejazd na lotnisko na 3.30.Niestety musiałam dzwonić po innego przewoźnika. ....szczęście, że był. Teraz pojadę drożej, ale będę pewna , że pojadę. Uber to nie uczciwa firma.Więcej nie zamówię u nich kursu.

oskar
@Kli

zadzwoniłaś do ubera ahahahaah, ciekawe na jaki numer

Ta firma to wyzysk z 1.35 odliczamy 25 % dla ubera 8 % podatku i co miesiącu 160 zl za rozliczenie dla kierowcy zostaje 85 gr. Koszt przejechania kilometra to 45 gr. Kierowcy zostaje 40 gr za km . Kierowca aby zarobić 80 zl musi przejechać przez cały dzień ponad 200 km z klientem. !!!! Już większe stawki mają w Bangladeszu !!!!

Klinet

DNO UPADEK I DNO JESZCZE RAZ, SAMOCHODY BRUDNE, KIEROWCY NIE MÓWIĄ PO POLSKU Trzymajcie się od tego jak najdalej. Zwykły Klient taksówek ...

Krystian

Ależ jakość spadła Polaków brak X to już nie da się jeździć mocną opalenizna nawet navi czytać ciężko Już wolę PKS

Zostaw merytoryczną opinię o Uber Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Uber Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Uber Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uber Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 4 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Uber Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Uber Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Uber Poland Sp. z o.o.