Opinie o Uber Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Uber Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Uber Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uber Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Zdziwiony

Zadałem proste pytanie? Zamiast odpowiedzi czytam obelgi. To przykre

Rudi

Kupię Fabię w Cabrio Idzie lato

wita

Mam pytanie z jakiego powodu mam dług jeżeli kierowca sam skasował przejazd i aplikacja zdjęła mi pieniądze za niezrealizowany przejazd ? Wymagam kompensacje !!!

Cześek
@wita

kierowca przyjechał po ciebie ''Wita "" a Ty nie wyszedłeś do niego , lub skasowałeś - anulowałeś przejazd po 1-nej minucie .

były zbanowany uber

od kwietnia wszystko sie zmieni kierowcy pracujacy teraz na głodowych stawkach uciekną na Taxi za 2zł 240. zł za kilometr. Uber Bolt będzie miał bardzo dużo chetnych ludzi na przejazdy ale kierowców bedzie nie wielu będą cały czas Mnożniki X2 X3 x4 i dopiero wtedy bedzie sie opłacac dla nich jechać.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
kierowca z BOLT - UBER

ja nie jadę po pasażera dalej niż 2,5 lub 3-y kilomery . po prostu brak opłacalności . a teraz od 2-ch miesięcy dostaję 4 , 5 , a nawet 7 km. . dzwonię do pasażera i go informuję o tym . są często źli na mnie i nie mają współczucie że kierowca jedzie 5 km. a on potrzebuje 2,5 km. więc mówię mu że tu ekonomia moja jest ważniejsza niż pasażera zapotrzebowanie . a UBER czy BOLT i tak z tego nieopłacalnego kursu 8- 10 zł zakosi mi 20 % lub 25 % . a gdzie podatek - minus .

Praca uber

Uber dla kierowcy wynajmującego samochód od pośrednika to pomyłka Prowizje za zlecenia plus wysokie koszty wynajmu auta do tego paliwo i zostaje niewiele Do tego wszystko na czarno ewentualnie umowa na 100 lub 200 zł brutto Porażka Nawet Ukraińcy i Azjaci uciekają

Uber

Zarobki 5-6 zł na godz to szczera prawda !! Nikt nie daje żadnych umòw o pracę wszystko na ģebę NA CZARNO BEZ podatkòw i ZUSU Ewentualnie umowa na wynajem auta bo gdy będziesz miał jakąś szkodę to zapłaci za to dodatkowo wynajmujący samochòd Czyli znowu KIEROWCA! Prowizja 25 % od zlecenia WYNAJEM AUTA 1500-2000 Paliwo PŁACI KIEROWCA!! Za rozliczenia pasują dodatkowo 200-300 zł na miesiąc Chory system rozliczenia dla kierowcy ! Żeby zarobić ok 1500-2000 zł trzeba jeździć ok 250-320 godz !!!! Porażka i WYZYSK KIEROWCA jest niewolnikiem samochodu Firma i ich partnerzy nastawieni na strzyżenie na Maxa kierowcy Firma i partnerzy totalna porażka

Sebastian

Każdy jeździ czym chce Jedni jeżdżą ubieram inni taxi Nie da obiektywnie stwierdzić że strony pasażera która opcja jest lepsza. Że strony finansowej. Jeżdżę na stałej trasie a jako że jestem w Polsce czasowo tylko to nie posiadam auta tutaj więc korzystam z przewozów. Uber na tej trasie stała opłata 10 zł (tak podobno jest do jakiegoś dystansu ... chyba 3 km) Taxi - różne korporacje mimo że ich aplikację pokazują koszt ok10-12 zł to rzeczywisty rachunek od 15 do 19 zł. Wniosek - uber jest tańszy Inny aspekt - samochody i kierowcy I tu i tu auta prawie zawsze były w dobrym stanie i czyste. Były może że dwa wyjątki po każdej że stron ale jako że jestem niepalący a wyczuwam smród tytoniu w środku po prostu zrezygnowałem z usługi nic nie płacąc Zaznaczę tutaj dla wszystkich hejterow że place gotówka za przejazdy a nie karta z konta. Kierowcy byli ok i tu i tu i nie zauważyłem żadnych obcokrajowców za kółkiem No i jeszcze jeden aspekt tak oburzajacy niektórych to odbiór z jakiegoś miejsca i brak pojazdu. Zdarzyło się to raz że kierowca uber był na innej ulicy niż ja ale do mnie zadzwonił i wyjaśniłem jemu gdzie jestem. Było to podobno błąd na aplikacji że podała mu inny adres niż ten zaznaczony przeze mnie. Podsumowując taniej jest uberem ale stać mnie na taksówkę więc nie płakałem że było pare zloty ( choć to kilkadziesiąt procent )drożej Nawiasem mówiąc jedni i drudzy muszą mieć się dobrze bo czasem jak mnie informuje że mam czekać nawet do 30 min na przyjazd a mi się spieszy to wsiadam w tramwaj i za 2 zł 40 gr kupuje bilet i jestem na miejscu . No fakt muszę przejść na piechotę do i z przystanku ok 200m ale za to w godzinach szczytu jest to podróż znacząca szybsza :) Pozdrawiam wszystkich hejterow

ktoś
@Sebastian

buahahaha ta na pewno, pasażer zawitał specjalnie na stronę dotyczącą opinii o pracodawcy i to nie swojego pracodawcy tylko pracodawcy przewozu z którego korzysta żeby podzielić się opinią o czym? o usłudze?, już ci ktoś uwierzy pseudo marketingowcu piszący na zlecenie za hajsy, hehehe ta strona ma za zadanie zbierać opnie o warunkach pracy w danej firmie jak chcesz pochwalić ubera to leć na opineo, hehehe a jak nie widziałeś obcokrajowca w uberze to idź do okulisty albo wykonaj więcej niż jeden przejazd tą aplikacją, i nie pisz że jestem taksówkarzem, dwa lata jeżdżę na przewozie

BYŁY KIERO UBER/B ITD

UBER (usunięte przez administratora) . PRACUJĄC DLA UBERA MOZNA PAŚĆ W KŁOPOTY FINANSOWE NA ROZMOWIE JEST WSZYSKO NIBY OK ZAPEWNIAJA ZE NIBY TYLKO 25% ALE PUZNIEJ POLECAJĄ CI PARTNERA BO NIE OPŁACA SIE ZAKŁADANIE DZIAŁALNOSCI PRZY TYCH OBROTACH. KARZDY PARTNER TO (usunięte przez administratora) NIE DOSTAJESZ UMOWY ALBO DOSTANIESZ NA ZLECENIE NA 1/4 ETATU W DODATKU MUSISZ ZAPŁACIC ZA!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1. TYGODNIOWO AUTO TYGODNIOWO 650ZŁ X 4 = 2600 MIESIECZNIE 2. TYGODNIOWO 50ZŁ ROZICZENIE X 4 =200 3. PODATEK 8% WIADOMO TRZEBA GO ODPROWADZIC ALE ODPROWADZA SIE GO OD OGULNEGO OBROTU A NIE OD RZECZYWISTYCH ZAROBKÓW I PEWNIE TU TEZ WAŁEK ROBIĄ. 4. OCZYWISCIE 25% UBER ZABIERA ALE TO POSAŁEM PODSUMUJMY 2600+200+8% OD OBROTU 5000 BO PRZY MIESIACU 180 GODZINNYM WIECEJ NIE ZAROBISZ TO OKOŁO 300 ZŁ PODATKU I JESZCZE PALIWO GAZ DO AUTA OKOŁO 800ZŁ MIESIECZNIE WIEC JESZCZE RAZ 5000-2600-200-300-800=1100ZŁ MIESIECZNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PRZY W MIARE NORMALNYM TRYBIE PRACY CZYLI 180GODZI CZYLI 1100:180GODZIN =6 ZŁ NA GODZINE I WSZYSKO JASNE NASŁAŁ BYM NA NICH INSPEKCJE PRACY URZAD SKARBOWY I OSKARZYŁ O UDZIAŁ W ZORGANIZOWANEJ GRUPIE PRZESTEMPCZEJ WIECEJ PRACUJA TYLKO IDIOCI ALBO NIEWOLNICY

BYŁY KIERO

(usunięte przez administratora). PRACUJĄC DLA UBERA MOZNA PAŚĆ W KŁOPOTY FINANSOWE NA ROZMOWIE JEST WSZYSKO NIBY OK ZAPEWNIAJA ZE NIBY TYLKO 25% ALE PUZNIEJ POLECAJĄ CI PARTNERA BO NIE OPŁACA SIE ZAKŁADANIE DZIAŁALNOSCI PRZY TYCH OBROTACH. KARZDY PARTNER TO (usunięte przez administratora) NIE DOSTAJESZ UMOWY ALBO DOSTANIESZ NA ZLECENIE NA 1/4 ETATU W DODATKU MUSISZ ZAPŁACIC ZA!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1. TYGODNIOWO 650ZŁ X 4 = 2600 MIESIECZNIE 2. TYGODNIOWO 50ZŁ ROZICZENIE X 4 =200 3. PODATEK 8% WIADOMO TRZEBA GO ODPROWADZIC ALE ODPROWADZA SIE GO OD OGULNEGO OBROTU A NIE OD RZECZYWISTYCH ZAROBKÓW I PEWNIE TU TEZ WAŁEK ROBIĄ. 4. OCZYWISCIE 25% UBER ZABIERA ALE TO POSAŁEM PODSUMUJMY 2600+200+8% OD OBROTU 5000 BO PRZY MIESIACU 180 GODZINNYM WIECEJ NIE ZAROBISZ TO OKOŁO 300 ZŁ PODATKU I JESZCZE PALIWO GAZ DO AUTA OKOŁO 800ZŁ MIESIECZNIE WIEC JESZCZE RAZ 5000-2600-200-300-800=1100ZŁ MIESIECZNIE PRZY W MIARE NORMALNYM TRYBIE PRACY CZYLI 180GODZI CZYLI 1100:180GODZIN =6 ZŁ NA GODZINE I WSZYSKO JASNE NASŁAŁ BYM NA NICH INSPEKCJE PRACY URZAD SKARBOWY I OSKARZYŁ O UDZIAŁ W ZORGANIZOWANEJ GRUPIE PRZESTEMPCZEJ WIECEJ PRACUJA TYLKO IDIOCI ALBO NIEWOLNICY

Oooo

Uwaga na partnerów ubera i bolta Wszystkich! ! Strzyżenie kierowcy cały czas Totalna porażka dla kierowcy Z dala od tych pseudo firm Tylko wyzysk Albo na czarno albo umowa wynajmu auta ewentualnie zlecenia na 100 Zł brutto! !! (usunięte przez administratora)

pasażer z UBER i BOLT
@Oooo

popieram 100 % racji . ale ci z firmy UBER , BOLT o tym wiedzą . nic nie robią bo mają w tym interes.

Grumayz

Totalne (usunięte przez administratora) drogo i długi czas oczekiwania zamawianie na chybił trafił nie można nic skomponować i i tak trzeba dzwonić do lokalu bo inaczej loteria co dostarczą

Kort

Potwierdzam opinie Adama 100% prawdy Szukają kogokolwiek bo chętnych już brakuje do wyzysku Aut z każdym miesiącem ubywa i to już widać Jeleni już brakuje Odradzam firmę uber i bolt

były kierowca

tyrasz o 12 godzin przez 6-7 dni w tygodniu żeby 2-2,5 tyś uciułać (a praca wiąże się z dużą odpowiedzialnością - wozisz ludzi, w twoich rękach jest ich zdrowie i życie), to jest dobre żeby dorobić ale tylko dla emeryta (ten ma pewny dochód - emerytura i dużo czasu żeby zarobić cokolwiek sensownego na tej aplikacji), kompletnie nieopłacalny dla kierowcy biznes, namawiam wszystkich żeby nie jeździli dla tych z....i tym bardziej że dziś jeszcze obniżono ceny za tzw. trzaśniecie drzwiami oraz opłatę za kilometr... niech sobie j...e k...y z zarządu U za te stawki same rozwożą klientów

mewa
@były kierowca

popieram, bojkotować i strajkować, nie realizować przejazdów, to jest rozbój w biały dzień i jeszcze piszą że to żeby kursów było więcej jak chcecie obniżyć ceny i walczyć z Boltem to nie kosztem kierowców, prowizję zmniejszcie, 25% za co??? za utrzymanie serwerów??? przecież tam wszystko działa automatycznie, nie macie ani jednego własnego samochodu, nie ponosicie kosztów przeglądów, napraw, za co te 25%

Tom
@mewa

dokładnie w stanach kierowcy Ubera strajkowali i protestowali i w tym tygodniu w stanie Kalifornia zapadł spektakularny wyrok sądu - Uber będzie musiał w przyszłości zatrudnić kierowców na etatach, między innymi po to żeby mieli gwarancję minimalnego wynagrodzenia oraz prawo do płatnego urlopu i chorobowego

Hahahaha
@Tom

Czy was pogrzało? Kto tu ma strajkować? Ukraińcy, co słowa po polsku nie znają? Zresztą sami kradniecie jeżdżąc na czarno i jeszcze narzekacie? Do legalnej roboty!

killemall
@Hahahaha

w większości przypadków wszytko jest zgodne z prawem a jak ci się to nie podoba to idź do osób które ustalają przepisy, dwa uważasz że w stanach to kto strajkował, tylko rodowici amerykanie? i po trzecie wszędzie jest i będzie konkurencja i zawsze ale to zawsze znajdzie się ktoś kto zejdzie z ceny i zrobi coś taniej od ciebie, tak jest w każdej branży i w każdym kraju

Hahaha
@killemall

Po pierwszym zdaniu przestałem czytać. Serio jesteś tak głupi, że wierzysz, że ten szwindel ma coś wspólnego z prawem? Czy może się dowartościowujesz jako klient, by nie wyjść na biedaka, który wsiadłby choćby do ciągnika prowadzonego przez pijanego rolnika, gdyby było jeszcze taniej?

Ed
@były kierowca

hehe dlatego 90% kierowców tego pseudo przewozu to imigranci w większości z kupionym prawem jazdy i nie posiadający w ogóle zezwolenia na pracę w Polsce

Łukasz
@były kierowca

to zajęcie to strata czasu i pieniędzy, kompletnie nie warto, dobre albo dla emeryta właśnie albo dla gówniarza żeby na wakacje dorobić

Hasło na dziś: dobry nurek to i po miesiącu wypłynie. W uberze pogląd optymistów i pesymistów stał się zbieżny. Obydwaj wiedzą, że życie staje wobec nich otworem. Z tym, że pesymiści wiedzą o jaki otwór chodzi. To że uber od wejścia na polski rynek stosuje socjotechnikę było jasne od początku. Najpierw były dopłaty "za gotowość". Później za ilość przejazdów w tygodniu. Zmniejszające się co jakiś czas. Aż spadły do zera. Zaczęły się także zmniejszać stawki za kilometr oraz za czas przejazdu. Teraz także opłata początkowa. Dawniej uber brał 0,2 teraz 0,25. Ale ad rem. Teraz dla odmiany tzw niebieskie strefy. To tak w zastępstwie cen dynamicznych, które miały regulowane być przez podaż/popyt. Ciekawe co dalej...

oskar

a jak ma działąć firma która co roku globalnie przynosi stratę a jedynym źródłem dochodu jest prowizja od zlecenia - zwiększają prowizję żeby zmniejszyć stratę, najbardziej jak jeszcze jeździłem chciało mi się śmiać z (usunięte przez administratora) którzy mówili o tym że niedługo będzie jeszcze taniej bo będą auta autonomiczne, heheheh i za co niby firma która nie ma zysku ma je kupić i ubezpieczyć

lukas
@oskar

hehe tak auta autonomiczne na przewozie, raz że po ilu latach to by się zwróciło, dwa jak takie auto "wyłączy się z ruchu" jak zostanie w piątkową lub sobotnią noc zarzygane hehe, marzenia bandy tłumoków

krysztal1982

Uber jest moim pracodawcą od sierpnia 2018 - nie narzekam, dobra intuicyjna aplikacja, jasne zasady wypłata na czas - POLECAM!!!

miś
@krysztal1982

uber nie zatrudnia kierowców - Uber jest tylko platformą pośredniczącą w znalezieniu kursu, to taka specyficzna "giełda przejazdów" tylko dość mocno regulowana przez ubera który dodatkowo pobiera mocno zawyżoną prowizję od transakcji, której koszty ponosi kierowca bo klient płaci cenę jaką widzi, a wynagrodzenie kierowcy za przejazd to kwota płacona przez klienta minus 25% prowizji dla ubera

Wujek Dobra Rada z Hajfy

Witam! Pragnę Państwa ostrzec przed złem prosto z piekielnych otchłani, zesłanym przez Antychrysta, a jego moc nie może ujrzeć światła dziennego, amen! Chroń nas panie przed Uber Eatsem, albowiem królestwo jego musi zostać stłumione w zarodku. Nie pozwólmy na przejęcie kontroli, bliźniego kochajmy i szanujmy, nie pożądajmy jego żony. Nie zrywajmy zakazanego jabłka z malachitowego plecaka, gdyż to alegoria węża obślizgłego jak stopy Judasza. (usunięte przez administratora)

Nikc

Bardzo niski poziom usług. Ceny często droższe niż taxi. Nie polecam

Wiki

Firma uber to (usunięte przez administratora) zamówiłam taxi płacąc, góry przez kartę visa opłaciłam przejazd a taxi nie było nawet kierowca nie dzwonił kompletna cisza. Wyludzacze pieniędzy. Nigdy już nie zamawiam ubera i nie polecam płacić od razu.

@Wiki

Od kiedy za przejazd płacisz wcześniej? Dobry żart

mewa
@Marcin

no akurat w u zawsze, środki są blokowane na koncie po zamówieniu kursu jeszcze przed wykonaniem samego przejazdu

znaczy

oskar

między Uberem a taxi nie ma żadnej różnicy oprócz ceny, usługa polega dokładnie na tym samym i tyle w temacie

No raczej tobie nie wyszło w życiu, skoro musisz się upadlać do tego stopnia, aby jeździć uberm :)

Aneczka2000
@Marcin

Tak zamawiając kurs płaci się od razu gdyż jesteś zalogowany i za kurs zamówiony pobierają z karty.

Dziedzic Pruski

Patrząc na twoje wpisy w których wyzywasz ludzi i przypisujesz im rzeczy których być może wcale nie robią to myślę że bardziej niż ty nie można się już upodlić

@Dziedzic Pruski

Czy nazwanie debila debilem to już wyzywanie? Hmm... można by polemizować. Na pewno natomiast należy nazywać rzeczy po imieniu, bo wielu ludzi jest wciąż nieświadomych tego, że wsiadając do Ubera/Bolta nie tylko naraża się na niebezpieczeństwo, ale i wspiera proceder i patologie, że polskie miasta zalewane są przybyszami ze wschodu, którzy jeżdżą po naszych drogach naćpani, pijani, z kupionym prawem jazdy, ale przede wszystkim wiecznie przemęczeni, bo pracują doba w dobę po 16 godzin za kółkiem.

Serdeczny Samarytanin

Witam, pragnę przestrzec wszystkich przed korzystaniem usług z fatalnie prowadzonego przedsiębiorstwa UBER EATS. Korzystałem zaledwie dwa razy, a korporacja ucieleśnia według mnie postać sępa czyhającego na pieniądze, a jakość i ludzkie uśmiechy to dla nich sprawa niska rangą. Istny poziom szaletu miejskiego, brak poszanowania i respektu dla klienta, chamski i opryskliwy personel, niekompletność i niedbałość przy dostawie zamówień. Bumelanctwo i skandalicznie niski poziom kultury osobistej. Uważam, że jeden błąd to żaden grzech, ale gdy mój zestaw przy drugim skorzystaniu z usługi jest jedną wielką bezkształtną masą wszystkiego to śmiem czuć złość. Kadra powinna zostać wysłana na kursy savoir-vivre'u oraz naukę jazdy na rowerze. Jestem zniesmaczony.

Zostaw merytoryczną opinię o Uber Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Uber Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Uber Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uber Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 4 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Uber Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Uber Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Uber Poland Sp. z o.o.