Opinie o P.P.H.U Isotermika Jan Licak w Brzesko

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.P.H.U Isotermika Jan Licak. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w P.P.H.U Isotermika Jan Licak o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U Isotermika Jan Licak w Brzesko

Zuzanna Nowy wpis

Możliwe ze się ogarnęli z jakimiś szkoleniami skoro nikt nie narzeka już na niewykwalifikowanych ludzi? dobrze jest jednak na starcie wszystko ogarniać żeby nikt się czasem nie czepiał. Normy też na luzie daje rade wyrobić?

Co powiecie o pracy w firmie P.P.H.U Isotermika Jan Licak? Niedawno szukali kogoś na przedstawiciel handlowy.

Ja Nowy wpis

Żałosna firma bez wykwalifikowanych ludzi z wiedzą umiejących ją przekazać, brak organizacji,wieczne braki mimo zgłaszania z odpowiednim wyprzedzeniem. Bałagan w każdym miejscu. zamowienia kolesiowskie,nigdy nic na czas. W dodatku naklanianie do rejestracji w up.. potem mydlenie oczu z umową. Za wszelką cenę wciśnięcie zlecenia. Nowi pracownicy maja nieadekwatną płacę w stosunku do ludzi którzy to wszystko pchali,gdyż niejednokrotnie wiedziałem więcej (usunięte przez administratora). Non stop gafy ze ktoś przyjezdza po towar,a jego nie ma. Nie polecam, młodzi niech omijają to miejsce szerokim łukiem.(usunięte przez administratora)

Ja Nowy wpis

W grudniu dogadaliśmy się (usunięte przez administratora) co do mojego wynagrodzenia.. ustaliliśmy kwotę.. potem powinienem zarabiać więcej gdyż najniższa krajowa wzrosła, (usunięte przez administratora) Tłumaczył się ze w grudniu się dogadaliśmy. Po jakichś 2 miesiącach bez rozmowy o finansach chciał wprowadzić dodatkowe obowiązki ale tu już nie gadał o grudniu i umowie.(usunięte przez administratora).Każda sytuację dostosowują do swoich potrzeb! (usunięte przez administratora) Że szczerego serca nie polecam..

Ja Nowy wpis

Widzę że administracja to trybiki.. hehe . Blokujecie prawdę by ktoś nie znał faktów! Skorumpowane lewaki..

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U Isotermika Jan Licak - Brzesko

P.P.H.U Isotermika Jan Licak