Opinie o Loewnau Marek Ogólnoeuropejska Firma Wielobranżowa Utena w Gniewino

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Loewnau Marek Ogólnoeuropejska Firma Wielobranżowa Utena. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Loewnau Marek Ogólnoeuropejska Firma Wielobranżowa Utena o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Loewnau Marek Ogólnoeuropejska Firma Wielobranżowa Utena w Gniewino

Darek Nowy wpis

To jest prawda że jest wyzysk pracowników. Pracowałem tam bardzo długo i nie wypłacił wynagrodzenia. Odzież samemu trzeba sobie kupować obuwie również bo ta kobieta co siedzi w sklepie to zawszę odciągała z wypłaty bo musi jej się zgadzac. Ciekawe z kąt mają pieniądze na samochody. Niech się ktoś przyjrzy tej firmie bo to co się dzieje to jest masakra

Jarek

Szkoda ze tak to wygląda i ludzie którzy piszą różne swoje odczucia to wątpliwość i nie wiara się pojawia

SOŁTYS Nowy wpis
@Jarek

JAREK OGAREK. WSTYD ŻE ZNASZ TEGO (usunięte przez administratora) DŁUGO POSIEDZI. OJ DŁUGO. CIERPLIWOŚCI

Justyna

Z komentarzy wnioskuję, że klienci są zadowoleni, ale pracownicy już chyba nie... Czy faktycznie jest w tej firmie taki wyzysk jak mówicie? Dajcie znać czy to prawda bo nie wiem czy ufać tym komentarzom.

@Justyna

Tak to się zgadza, pracowałem do dziś nie dostałem pieniędzy

Aneta Nowy wpis
@Michał

A ile są winni i od kiedy tu już nie pracujesz?

Husaria

Wyzysk pracowników, nie płaci kasy, sprzent się sypie, busy Zara się rozlecą, pieniondze mu do głowy uderzają, a jego żona to wgl tępa dzida. Do klientów z pyskiem podchodzi, na niczym się niezna a sklep ma budowlany Omijać z daleka.

Katarzyna Loewnau -Utena
@Husaria

Bartłomieju Miedziak, mój drogi sąsiedzie, miej jaja i podpisz się pod tym co napisałeś swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Czego ty się boisz? Piszesz nieprawdę, oczerniasz nas wszędzie gdzie tylko możesz. Po co?! To jest po prostu żałosne. O co ty jesteś zazdrosny ?Naprawdę mi ciebie żal! Nie widziałam tylu byków w tak krótkim tekście, no ale jak się ledwo ukończyło 6 klas szkoły podstawowej to taki jest efekt. Nasza firma jest godna polecenie, jesteśmy uczciwi. Ja jestem osobą kompetentną i nie będziesz mnie obrażał. Możesz napisać , że jestem gruba, że brzydka, ale nie będziesz pisał, że jestem (usunięte przez administratora) Masz problem to przyjdź i powiedz nam to w twarz. I ty nie byłeś naszym pracownikiem tylko szpiegiem. A dla klientów to ja jestem przemiła, bo lubię kontakt z ludźmi. Powiem tylko, że jest dużo ludzi takich jak ty, nieuczciwych ,którzy są nam winni sporo kasy i właśnie tacy będą o nas źle mówić, ja nigdy nikomu nie ubliżyłam...Pozdrawiam Cię ...

Khfd

Sympatyczna obsługa, duży asortyment

@Khfd

Jest to tak naprawdę forum przeznaczone dla pracowników firmy Utena, ale nie da się zaprzeczyć, że opinie klientów także wiele tu wnoszą. @Khfd, Ty, w przeciwieństwie do @Husaria chwalisz sobie obsługę i asortyment, co bardzo cieszy. A jak przedstawiają się tam ceny? Są przystępne czy też nieco wyższe?

Olek

Pieniondze ????

Aneta Nowy wpis
@Olek

Też tak uważasz o jego żonie ????

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Loewnau Marek Ogólnoeuropejska Firma Wielobranżowa Utena? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Vandi

владелец бренда - мошенник, берегитесь его, у меня брат в полиции предупреждаю

Gniewino

(usunięte przez administratora) to normalny sposób chyba nic dziwnego w tej działalności kobieta chyba niczemu winna ze ma takiego męża trochę wstyd ale może to przynosi większa miłość nikt się nie dorobił na ludzkiej krzywdzie KARMA wróci bez złego skojarzenia.chyba policja po wina się tym zająć tym właścicielem.

Robert

Proszę wszystkich czytających o wyrozumiałość firma godna polecenia raczej zastanowił bym się proszę uważać na właściciela i myśle za nie jedna sprawę w prokuraturze ma już zaklepane między innymi Oszustwa.Pozdrawiam Firma nadaje się do TVN przestrzegam przed wyborem.

TIDZIMI

Świetna obsługa, niskie ceny, duży asortyment Sklep, wypożyczalnia jak i firma budowlana jak najbardziej godna polecenia.:)

Zostaw merytoryczną opinię o Loewnau Marek Ogólnoeuropejska Firma Wielobranżowa Utena - Gniewino

• Jak się pracuje w Loewnau Marek Ogólnoeuropejska Firma Wielobranżowa Utena?

Zobacz opinie na temat firmy Loewnau Marek Ogólnoeuropejska Firma Wielobranżowa Utena tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Loewnau Marek Ogólnoeuropejska Firma Wielobranżowa Utena?

Loewnau Marek Ogólnoeuropejska Firma Wielobranżowa Utena
  • Pomorska 7