Opinie o Zdzisław Jaroszewski P.T.F Finanse Zdzisław Jaroszewski w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zdzisław Jaroszewski P.T.F Finanse Zdzisław Jaroszewski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Zdzisław Jaroszewski P.T.F Finanse Zdzisław Jaroszewski o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zdzisław Jaroszewski P.T.F Finanse Zdzisław Jaroszewski w Gdynia

pokrzywwdzona

(usunięte przez administratora) i oszust - bo inaczej nie można nazwać tego człowieka. Wykorzystuje młodych niedoświadczonych pełnych wiary i optymizmu ludzi. Od osmiu lat jest mi winny 150 tys złotych i ani mysli oddać. Na początku miał spłacac miesięcznie w ratach.....od trzech lat nawet nie odbiera telefonów..... nie oddał nawet złotówki. Jak może spokojnie spać wiedząc , że straciłam przez niego mieszkanie....do dziś leczę się na depresję.

Komornik Nowy wpis
@pokrzywwdzona

Witaj masz może numer do tego Pana?

zdzisław jaroszewski Nowy wpis
@pokrzywwdzona

Posłuchaj mnie kobieto jesli w ciągu 15 dni nie wycofasz tych oskarżeń bez zasadnych to oddaje sprawę do prokuratury o osztrzerstwo .Doprowadziła p. do upadku placówki partnerskiej w którą zainwestowałem 80 000 swoich własnych pieniędzy i jeszcze pożyczyłem pani prywatnie pieniądze. Zaczęła pani spiskować przeciwko mnie sfałszowała pani pismo do K.R.S. Pomogłem p. bo nie miała p. pracy ,chciałem aby pomóc p. dostarczając klientów .Niestety przez spiskowanie przeciwko mnie zabrakło p. czasu na pracę .Powiedziałem ze jeśli będę mógł pani pomóc w zamknięciu placówki to pani pomogę a pani nawet ni potraciła po oddawać ,mebli i pozostałego wyposażenia , nawet ukradła pani czajnik i expres do kawy. I jeszcze w sposób perfidny pani mnie oskarża gdzie ja ze spółka nie miałem nic wspólnego .Mam nadzieje ze się pani zreflektuje i wycofa to podłe perfidne oskarżenie. Przypominam ze mam świadka na to co napisałem Anna która pani dopisała wbrew jej woli fałszując dokument do K.R.S

Zostaw merytoryczną opinię o Zdzisław Jaroszewski P.T.F Finanse Zdzisław Jaroszewski - Gdynia

Zdzisław Jaroszewski P.T.F Finanse Zdzisław Jaroszewski
  • Skarbka 69 lok. 43