Opinie o TECHMATIK S.A. w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie TECHMATIK S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TECHMATIK S.A. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TECHMATIK S.A. w Radom

Paulina

Jak się pracuje na produkcji? Jest ciężko ? Jaki jest wymagany ubiór ?

Radio Erewań

I mamy następnych.

Rudy
@Radio Erewań

I w Techmatiku mamy w końcu porządki. NOWE PORZĄDKI. ???? Albo początek końca.

Wielka Płyta

I po HR !!!!! Ciekawe kto następny?

Jura
@Wielka Płyta

Co znaczy HR?

Młody

Straszny tu bałagan że jeszcze ten zakład się kręci i płaci te grube pieniądze ludzią którzy nie umieją zarządzać produkcją.

Emilia
@Młody

Szczerze mówiąc nie do końca zrozumiała jest Twoja wypowiedź. Przydałoby się wobec tego nieco więcej konkretów. Co miałaś dokładnie na myśli, pisząc, że w TECHMATIK jest spory bałagan? Czy tylko chodzi o niewłaściwie zarządzanie?

@Młody

w mętnej wodzie lepiej się ryby łowi - nie wiesz o tym?

Dyrektor Kreatywny

bardzo miła atmosfera, najbardziej liczą się zapał i dobre chęci kandydata

1. czy potrafisz odróżnić stal od aluminium? 2. czy wiesz czym się różni HRC od herca? 3. czy wiesz czym się różni forma od śmietany? 4. czy potrafisz odróżnić laptop od kija bejzbolowego? 5. czy ładnie ci w okularach? 6. czy lubisz porządki? 7. na jaki kolor pomalowałbyś szafki na spawalni?

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Jaka jest kultura pracy w TECHMATIK S.A.? Obowiązuje typowy dress code?

Patefon

Tak Tak. Wszyscy chodzimy w dresach. I ten dresiarski styl i kulturę najbardziej lubimy.

Krzychu

Pracuje tam jeszcze "kucyk" ? A co z Jurczykiem z Garbatki (prostakiem i (usunięte przez administratora) ponoć zwolniony pijaczyna w 2014 roku.

@Krzychu

"Kucyk" nie pracuje ale są lepsi od Niego jak teraz patrzę to bym powiedziedział że "Kucyk" to był gość

HR

Proszę osoby odwiedzające ten wątek i pracujące w firmie o wpisy na temat warunków zatrudnienia i aktualnych rekrutacji. W jakiej wysokości jest wynagrodzenia i czy są premie lub świadczenia socjalne? Wątki osobiste prosimy o rozstrzganie we własnym gronie. Firma Techmatik w 2019 roku życzy samych sukcesów i pozytywnych chwil spędzonych w gronie pracowników.

Karol
@HR

Proszę poprawić błędy ortograficzne oraz stylistyczne.

Lud Pracujący

Żenada

długoletni pracownik
@HR

Zarobki są sprawą prywatną,a socjalu brak,tak jak i skutecznego zarządu

x
@długoletni pracownik

Mylisz pojęcia - zarząd nie jest od robienia dobrze pracownikom ani klientom, tylko od realizacji strategii zleconej przez właściciela a w tym jest bardzo skuteczny o czym świadczą chociażby przyznane mu nagrody finansowe

@x

Masz może najświeższe informacje o tym, jak wyglądają obecnie warunki zatrudnienia oferowane przez firmę TECHMATIK? Według informacji znalezionych na oficjalnej stronie internetowej firmy można dowiedzieć się, że firma stale poszerza swój asortyment. Czy jest to spowodowane coraz większym zainteresowaniem produktami, które oferują? Jak ocenisz obecną stabilność firmy na rynku? Zapraszam do dyskusji na ten temat.

x
@Stefan

Jest to spowodowane tym, że na oficjalnej stronie internetowej nie pisze się prawdy tylko to co chce się by inni uważali za prawdę

@x

A strategia firmy polega na?objasnij, bo pewnie masz wiedzę

Jack
@HR

Palnij się w kapustę. Pieprzysz od rzeczy, może jesteś jeszcze zez starej brygady (odechów lub pociotki). zmarnowaliście życie wielu ludziom a teraz pieprzycie jaka to dobra firma. wszystkim wam (usunięte przez administratora)

Wojtek

Cześć, Jakie zarobki jako konstruktor maszyn?

Janusz
@Wojtek

Na stronie http://www.techmatik.pl/kariera/ są aktualne oferty pracy i pracodawca nie poszukuje obecnie nikogo na stanowisko konstruktora maszyn. Nie znam dokładnej stawki wynagrodzenia, ale wiem, że pracodawca oferuje możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia techniczne i wynagrodzenie plus premię uznaniową. Zajrzyj pod podany link, może jakaś oferta pracy Cię zainteresuje. Chętnie się tego dowiem.

Ano
@Wojtek

Średnio 8500 brutto $

Emilia
@Ano

@Ano czy wskazana przez Ciebie kwota to wynagrodzenie podstawowe czy wynagrodzenie wraz z premią? Jeżeli jesteś osobą obecnie zatrudnioną w firmie z chęcią dowiem się też czegoś więcej o warunkach pracy w Techmatik.

Uszatek

OK ja tak widze ze tak placzecie ze niema mamony i socjalu 13tki 14tki i liazanie wora. to moze sie odwaznie znajda bo slyszalem ze techmatik w dlugach siedzi i robi zeby robic. Szukam gosci ktorzy robili kiedys formy w techmatiku lub robia nadal, od maszyn niechce bo wiem ze sa H§"$ i stoja w koncie i u klienta ,widzialem na wlasne oczy . Panowie spawanie mig elektorda znajomocs G kodow , hartowania naweglania w pakiecie, odpuszczanie nie H"§$ azaotowania na 0,2 0,4 mm. Kumatosci i wiedzy jak grac z forma przed hartowaniem , panowie szukam kumatych i wiedzacych i chcacych nie dajacych i lizacych. Kasa : spora Praca : wszedzie tam gdzie nie ma techmatika Lebiody moga isc na kuroniowke Piszcie na malyuszatekmalpagmailkropkacom

Kumaty
@Uszatek

Konkurencja szuka ludzi? Wolanow czy Klamal?

@Kumaty

To nie jest temat do tego, aby poszukiwać pracowników do innych firm. Wchodząc tu mam nadzieję na znalezienie informacji związanych z pracą w firmie TECHMATIK. Chcę wrócić do tematu przewodniego i dowiedzieć się, czy firma poszukuje może obecnie nowych pracowników? Słyszałem, że panuje tam dobra atmosfera.

@Stefan

Atmosfera jest taka dobra, że aby wstydu uniknąć, dzieci pracowników zapytane, gdzie tatuś pracuje wolą powiedzieć, że tańczy na rurze w barze dla gejów

Julia
@taka prawda

Śmiem przypuszczać, że Twoja opinia odnośnie atmosfery w TECHMATIK jest nieco przesadzona. Ale oczywiście na forum ją respektujemy. Skoro już zechciałeś się ty wypowiedzieć, to zachęcam Cię do tego, abyś powiedział coś więcej o warunkach pracy w tej firmie. Widziałam, iż szukają tam nowych pracowników. Wiesz może, czy zatrudniają osoby bez doświadczenia w tożsamej branży?

Młody

Widzę że odkąd nastał nowy kierowniczek na obróbce skrawaniem ludzie zaczęli się powoli ulatniać ale co się dziwić jak nie masz o niczym pojęcia no chyba że jak kupić lub sprzedać samochód przez internet na którym lubi siedzieć w pracy

Sprawiedliwy
@Młody

Przemyśl zanim coś napiszesz. Twoja, wypowiedź,nie ma zupełnie sensu. To znaczy że co? Ludzie którzy się zwolnili nie mieli pojęcia? "Kierowniczek" siedzi w pracy w samochodzie? Ludzie którzy się zwolnili to ,pokłosie, rządów poprzednich nieudaczników. To co robi w pracy nowy,kierowniczek, to mi to lata byleby ogarniał temat i był za pracownikami którzy rzetelnie wykonują swoje obowiązki. Dajmy mu czas bo obecnie za wcześnie na ocenę.

Świeżak
@Sprawiedliwy

To mam rozumieć z Twojej wypowiedzi że wszyscy co się zwolnili i pracują już kilka lat to dziady.

@Sprawiedliwy

O jakiej szansie mówisz przecież oni tu robią już ponad 10 lat a zachowują się jak by byli nowymi pracownikami

Pracownicy

Panie Prezesie . Pracownicy PRODUKCYJNI domagają się zorganizowania przez Pana spotkania i poinformowanie nas o 1. Zmianach kadrowych na stopniu kierowniczym. 2. Co nowego wniósł dział , optymalizacja produkcji,3. Co takiego wnosi do firmy dział HR? 4. Dlaczego pracownicy w żółtych kamizelkach spacerują parami z rękoma w kieszeniach nie mówiąc kulturalne,dzień dobry,?

@Pracownicy

Pewno spotkania nie będzie kiedy ostatnio jakieś zorganizował. Jak się nie znasz to co będziesz gadał. A dlaczego chodzą parami bo nie mają zajęcia i zwiedzaj zakład bo co niektórzy to chyba pierwszy raz na produkcji.

Pracownicy
@Pracownicy

5. O co chodzi z tym tzw.,liderem' ? W tym zakładzie są już kierownicy,brygadziści , koordynatorzy. Teraz wyłonił nam się lider. Prosimy o informację co to za twór? W innych zakładach tzw. lider to brygadzista i koordynator w jednym ..a tutaj? Prosimy o odpowiedź. Prosimy o weryfikację znajomości podstaw programowania w systemie hidenhain i fanuc tego ,lidera,.

Karol
@Pracownicy

ad.1 chodzi o to, że Jarkowi trzeba było znaleźć zajęcie bo całymi dniami siedział przy komputerze i oglądał samochody na olx i otomoto

gonić nierobów
@Pracownicy

I co jeszcze?! W (usunięte przez administratora) się wam całkiem poprzewracało! Nauczyliście się nieróbstwa i kombinowania z nadgodzinami za poprzedniego właściciela to teraz kijem się was do uczciwej pracy nie zagoni

Prac zadow

Firma (usunięte przez administratora) ,około 5 na rękę, luz blus ,nudy brak ,no i gdzie placa 3 stowki za sobote ?

@Prac zadow

Zapomniałeś tylko dodać, że to są stawki tych, którzy łykają. Ci, którzy wypluwają dostają mniej

@stary wyjadacz

To nie wypluwaj:-)

@Prac zadow

Ja ze starej kadry - ciągnąć to nam a nie my

Działacz

Co tu się znowu dzieje gorzej jak za czasów "Śmietanki" bałagan a niby robiony porządek i próba wdrożenia obsługi kilku maszyn przez jednego operatora kończy się wielkim fiaskiem bo jak może ktoś ogarniać dwie maszyny jak ledwo ogarnia jedną ale co się dziwić szwagier jednego z koordynatorów/z-ca kierownika trzeba go promować porostu patologia.

Młody

Słaby zakład. Robię tu już kilka lat ale odkąd stara brygada odchodzic zaczęła tak coraz to gorzej zaczęło się robić a jeszcze tym bardziej w tym roku żadnych podwyżek podobno ma nie być to dopiero LIPA przecież wszystko drożeje a tu nic szkoda gadać :(

Jeszcze nie podjebany

Straszna frajernia i tyle. Jeden piesek nowego kierownika montażu sprzedaje elektryków aż miło. Dziwię się tylko Jackowi że to akceptuję bo to nie jest zły gość. Powinien swojemu pieskowi założyć kaganiec, ale widać niestety jemu to pasuje:(

boli
@Jeszcze nie podjebany

Elektryków nie trzeba "sprzedawać". Niektórzy z nich zarabiają tam pieniądze kosztem innych swoich kolegów.

@boli

Nie dziwiłbym się nowym korpoludkom ale nie rozumiem jak pracując w firmie od lat można być takim frajerem by wierzyć w słodkie pierdzenie kurdupla i spółki i rzucać się sobie do gardeł. Widać wszyscy myślący już się z firmy zawinęli a zostało tylko bezwolne stado baranów, których gdzie indziej nikt nawet do łopaty nie chce przyjąć

@były pracownik

W sercu techmatik, ciężko się z nim rozstać mmmm przynajmniej gowork został.

Obserwator
@boli

Masz na myśli tych dwóch przydupasów ciepłego jak grzejnik w grudniu brygadzisty Marcinka? Ci to są mistrzowie w sciemnianiu przy szafeczkach. Dwa Michały jeden duży drugi mały do robienia pały każdy doskonały. Jak to jest że do roboty ciągani są inni a ci wieczna leserka. Ale to wina tego ciepłego. Dzięki Bogu że ja nie jestem elektrykiem bo bym ich zaraz poustawiał

Przydupas (prawe jajo)
@Obserwator

Ciekawa i ambitna wypowiedz jak na "bukake" zaszuszone w gumowfilcu w stodole na obrzezu miasta. Urzekł mnie moment o robieniu pały szczególnie (jesli zazdroscisz "grzejnikowi" to wpadnij na jedna gwarantuje, że jej nie zapomniesz nigdy!). Widzac godzine wpisu raczej chłopcze nie pracowales wytrwale na swojej zmianie a osadzasz innych. Opierdalacze powiadasz.....zawsze wychodziłem i bede wychodzil z zalozenia, ze lepiej opierdalacz niz Podpierdalacz :) ktorego reprezentujesz bo nie wiem czy zauwazyles ale swoim wpisem zrobiles donos jak rasowa konfitura! (ale przeciez nikt nie sprzedaje prawda?). Poustawiał hehehe XD powiadasz...zapraszam osobiscie, powiedz to co jest tu napisane i naucz roboty a nie kozak w necie a (usunięte przez administratora) w Świecie. Następny kozak z wycietego lasu, co obrabia kazdemu (usunięte przez administratora) za plecami bo w twarz sie boi cos powiedziec. Boli Anus o szafeczki to proponuje masc na jego ból bo sie hemoroidów nabawisz. Pewnie jako prosty człowiek z niepelnym podstawowym bedziesz mial problem ze zrozumieniem paru slow - to uzyj dobrodziejstw internetu jesli tylko potrafisz. To jest jednorazowy wpis bo tylko raz zdecydowalem znizyc sie do takiego prymitywnego poziomu jaki reprezentujesz wiec mozesz teraz smarowac te swoje wypociny albo w godzinach pracy jak dotychczas, albo po nocach i tak juz nie odpisze :-) bo ogolnie wykładam rozporkowa na to i te gorzkie zale a ty pisz dajac mi powod do beki z panujacej atmosfery . Pozdro 600 dla cebulaków z łazarskiego rejonu XD P.S. Nie mysl ze jak piszesz w necie to z odrobina wysiłku nie mozna cie zlokalizowac. Elo zapyziała mordeczko XD

Dobrze że choć byli pracownicy mają w sercu w odróżnieniu od obecnych i zarządu, którzy mają w (usunięte przez administratora)

Silvana
@Przydupas (prawe jajo)

Witam , szacun za ciętą ripostę . Dawno się tak nie ubawiłam . Teraz na serio . Jestem tu by dowiedzieć się czegoś o warunkach na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży . Złożyłam Cv . Na jaką kasę można liczyć na starcie , jaka atmosfera . Dzięki z góry za odpowiedź.

@Silvana

Nikt tu już nie pamięta jak wygląda praca na stanowisku specjalisty, bo wszyscy specjaliści zawinęli się stąd kiedy firmę przejęli jankesi

Armagedon

Już nie jeden raz słyszałem pytanie: "Jak to się stało, że w tej firmie jest tak jak jest?". Postanowiłem, że postaram się odpowiedzieć na to pytanie śpiewająco do melodii piosenki "Bal wszystkich świętych" Budki Suflera. A oto odpowiedź: Bo ta firma jest jak film, tani klasy B (usunięte przez administratora)się pałęta w niej bo zarobić chce Wraz z zarządem premie wziął, tak to można żyć Z ich obietnic wyszło dno, zero czyli nic. Dziękuję. Sorki za błąd w tytule :)

tyle w temacie
@Armagedon

Jest jak jest bo tak miało być (usunięte przez administratora) Firma z kapitałem 30000 zł miała kasę by kupić Techmatik a bezdomny miał dwa samochody, dał je Rydzykowi i umarł. Ale jak widać mnóstwo jeszcze na świecie takich co wierzą w jedno i drugie

Armagedon

Już nie jeden raz słyszałem pytanie: "Jak to się stało, że w tej firmie jest tak jak jest?". Postanowiłem, że postaram się odpowiedzieć na to pytanie śpiewająco do melodii piosenki "Takie tango" Budki Suflera. A oto odpowiedź: Bo ta firma jest jak film, tani klasy B Prezes się pałęta w niej bo zarobić chce Wraz z zarządem premie wziął, tak to można żyć Z ich obietnic wyszło dno, zero czyli nic. Dziękuję.

Zmęczony

Nie wiem czy to prawda ale pewnie tak,otóż ten nieudolny zarząd TECHMATIKA zamierza wprowadzic system czterobrygadowy zeby zaoszczedzic na nadgodzinach,chyba najwyzszy czas spiąć poślady i albo szukać pracy albo uświadomić im że to nie przejdzie.

@Zmęczony

Widocznie komuś się grunt pod nogami pali, i trzeba się wykazać bo inaczej kontraktu nie przedłużą. Szkoda tylko że te profity naszym kosztem i naszych rodzin ten człowiek chce osiągnąć. Nie tędy droga karjerowiczu. Korporacja się rozrasta więc pora wprowadzić system czterobrygadowy. Ot cudowny plan dyrektora. Ktoś musi zarabiać na pensje przyjmowanych osób do dziwnych komórek tworzonych w tym zakładzie. Normalnie za to Kajzen się należy.

spawacz
@Zmęczony

Chodzi o to by pozbyć się starej kadry bez płacenia odpraw

Śmiech to zdrowie
@%

Wiesz co to Kajzen w Techmatiku? Proste jak myślenie kadry zakładowej-KUBEK+3 KRÓWKI. I wszyscy zadowoleni. Brawo Wy!!!

;)
@Śmiech to zdrowie

To żebyś pamiętał, że pracujesz w korporacji tylko po to by cię doić

@;)

Wypowiadajcie się na tematy związane z pracą w firmie. Forum nie jest miejscem do wzajemnych uszczypliwości, czy rozważań na tematy niezwiązane z firmą. Czy informacje odnośnie systemu czterobrygadowego są prawdziwe? Jeśli tak, kiedy oficjalnie taki system ma zostać wprowadzony?

dobrze zorientowany
@Karolina

Zarząd planuje go wprowadzić zanim wejdzie syndyk ale wątpliwe czy zdąży

@dobrze zorientowany

Dziękuje za informację. Od czasu opublikowania Twojej opinii minęło kilkanaście dni. Czy w tym czasie coś zmieniło się w firmie? Zdaje sobie sprawę, że na właściwe zmiany potrzebny jest czas, jednak sytuacja firmy zdaje się zmieniać dość dynamicznie, stąd moje pytanie.

eNeN
@Karolina

A czemu tak namiętnie wypytujesz? Chcesz poznać nastroje wśród kadry pracowniczej Karol?

a mi się dobrze pracuje w Techmatiku i nie mam zamiaru jak na razie się zwalniać. Kasa na czas choć myślę że powinna być wyższa, spiny jakiejś nie ma na hali, mogło by być trochę czyściej. Spokojnie polecam i podkreślam, nie jestem z zarządu czy coś podobnego.

wygodny

dokładnie - dopóki firma tylko rozp....ala kasę z kredytów a roboty nie ma to trzeba być ostatnim idiotą by się zwolnić i iść gdzieś, gdzie trzeba zap....ać. A jak to pier...nie to się inną robotę bez problemu znajdzie

Stefan

Czas wrocic do starych metod, taczki I za brame z dziadem I tak kazdego kto bedzie ingerowal w zarobki pracownikow

ciekawy
@Stefan

a co, boisz się że do żadnej innej pracy się nie nadajesz i będziesz bronił swojej frajerskiej posady w tej firmie aż do samego końca swojego lub jej?

ciekawy

i rozumiem że do tej pory na zasiłku siedzisz i stąd ta frustracja? No ale to trzeba mieć pretensje do siebie a nie do zarządu

@ciekawy

No I patrz zdziwisz sie bo jest duzo lepiej I ciagle zastanawiam sie dlaczego tak wielu pracownikow jeszcze tam pracuje.

@Stefan

A po co odchodzić? Kasa jest (nieważne skąd) a roboty nie ma. Starej wiary nikt nie zwalnia a robi tylko nowoprzyjęta frajernia, której nawciskano kitów o świetlanej przyszłości. To co, mam się zwolnić i iść gdzieś zasuwać za te same pieniądze? Jeśli się robiło za Kupidury to trzeba się tylko nauczyć puszczać mimo uszu teksty korpojełopów i można tu spokojnie robić dotąd aż to wszystko pi....dolnie

Zgliszcza
@stary wyjadacz

No właśnie szkoda, że firma chyli się ku upadkowi, bo potencjał jest niesamowity. Głupie zarządzanie, ot co. Ciągniemy na oparach, ciekawe tylko jak długo. Tylu wartościowych pracowników odeszło i odchodzi, a prezes jak sobie nic z tego nie robił tak dalej nie robi. Ciekawe czy jest to element strategii, czy zwyczajna głupota. Jeśli głupota to na najwyższym szczeblu. Jeśli strategia to chylę czoła, że taką potęgę doprowadzono do ruiny zamydliwszy wszystkim oczy. Wiedzcie jedno, wszelkie działania to są pomysły prezesa wcielane w życie za pomocą dyrektorów. Zatrudnił ich z zewnątrz by mieć pionków do swej gry, oni tez mało mają do powiedzenia, wykonują polecenia i już. Sami działają jak dzieci we mgle (bo mają doświadczenie spoza branży, zatem wiedzą nie grzeszą), tęskniącym wzrokiem szukając doradców-popleczników ze starej kadry, na których wiedzy mogą się wesprzeć. Przykre. Pozdrawiam byłych pracowników, wiem, że dobrze Wam się wiedzie, cieszę się z Waszych sukcesów.

byli pracownicy
@Zgliszcza

Dziękujemy ;) Nie siedź bezczynnie w (usunięte przez administratora) tylko zadzwoń a nasze sukcesy staną się Twoimi sukcesami

Zostaw merytoryczną opinię o TECHMATIK S.A. - Radom

• Jak się pracuje w TECHMATIK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TECHMATIK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TECHMATIK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TECHMATIK S.A.?

Kandydaci do pracy w TECHMATIK S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TECHMATIK S.A.
1.8/5 Na podstawie 440 ocen.
  • żółkiewskiego 131/133
    26-610 Radom