TECHMATIK S.A.

Radom

Opinie o TECHMATIK S.A.

Wik 2017-03-18 16:19
Więc tak: 1. Nie jestem obrzezany. 2. Znam starohebrajski. Uzasadnienie: Starohebrajski jest dialektem Staroodechowskiego. Każdy kto pracuje dłużej niż rok zdążył poznać język Staroodechowski. Firmę przejęli Amerykanie, więc język angielski powinien być językiem urzędowym w firmie.. a jaki jest? Sam sobie odpowiedz spoglądając na kadrę kierownicza. Jak myślisz ,jaki znają język? Oczywiście Staroodechowski. A że Staroodechowski jest dialektem Starohebrajski go więc sam rozumiesz.Kolo się zamyka.
Wik 2017-03-18 16:37
Kaktus . .ku..tas. Obojętne. Właśnie za takich jak Ty dają tysiaka.
Wik 2017-03-18 17:09
Pewnie. Polać Ci jeszcze?
Pracownik(zadowolony) 2017-03-18 22:36
Proponuje wszystkim niezadowolonym zwolnic się isc tam gdzie jest lepiej,wtedy zarząd moze doceni tych co zostaną i da podwyżki,tym sposobem przestanę jezdzic na Majorke(juz mi sie znudziła) i pojade na Wyspy Kanaryjskie:-)
syndrom programisty z radwaga 2017-03-19 12:08
Proponuję pracodawcy, by sam nauczył się pracować i pracował za tyle ile sam płaci
Zig zag 2017-03-20 13:44
Logika myslenia kur...y spolecznej, niech inni sie buntuja a ja bede siedzial cicho I na tym skorzystam. Nasrac na ciebie nie warto!
Pracownik(zadowolony) 2017-03-20 16:15
Dlaczego dobry człowieku mam się buntować kiedy jestem kontent ?
syndrom programisty z radwaga 2017-03-20 18:51
ja znam jednego pracownika z Radomia, który jest kontent, to Belmond, on studiów nie ma (z tego co wiem) i zarabia więcej niż nie jeden gość po studiach, ale jemu zapewne płacili za naukę, ja musiałem za swoją edukację płacić. On zarabiał więcej ode mnie to zadowolony
Kosztem takich cwaniaczków tacy jak ja, zdolni, ambitni muszą emigrować z tego kraju.
Owszem akceptuję to, ale mam prawo o tym napisać :)
Proponuje pracodawcom, by zatrudniali wyłącznie takich jak Belmond do przyuczenia, na tych po studiach ich nie stać najwyraźniej.
chorwat 2017-03-23 10:21
Praca wymaga poświęceń, i czegoś od siebie, a firma daje zatrudnienie i stabilizację, poza tym to jedna z wiodących firm na radomskim rynku. Trzeba być zadowolonym z tego że jest praca, co miesiąc wypłata. Nie podoba się to wypad na bruk. Premię są godziwe jak na niestabilnym rynku zatrudnienia.
Piotrek 2017-03-23 21:02
Masz rację- praca wymaga poświęceń, ale od wszystkich pracowników, a nie od części zespołu. Wszyscy pracownicy swoich działów powinni być traktowani przez pracodawcę i kierownictwo jednakowo bez względu jaką pracę wykonują- a nie, ten be- a ten cacy- temu damy mniej choć więcej umie, a temu damy więcej choć mniej umie(?)- lub ten pracuje dłużej a ten krócej w tej firmie. Firma jest wiodącą lepiej na rynku dzięki pracownikom, którzy dają lub dawali z siebie wszystko(bo już ich nie ma). Więc odpowiedz sobie na pytanie takie- jak byś się czół, będąc w takiej sytuacji? -- Jesteś pracownikiem w tej firmie parę lat, umiałeś wykonywać dobrze swoją pracę, poświęcałeś się( przy stawce 16-17zł brutto) i nie zostałeś doceniony za to, co wypracowałeś dla tej firmy. Przychodzi nowy pracownik i na zachętę dostaje 17-18-19 zł na okres próbny i mało co potrafi. Ty na start dostałeś 16zł, po okresie próbnym 0,50gr. podwyżki, aż do dziś dorobiłeś się 17 brutto. On po próbnym dostanie 1-2zł więcej żeby został, choć dalej mało potrafi. Ty dalej będziesz zarabiał 17zł, on za to może nawet 20zł( i to jest sprawiedliwe?). -----Bądź też masz taką sytuację.... Zarabiasz teraz 17zł brutto. Kolega który pracuje dłużej ma stawkę załóżmy 20-22zł brutto. Ty się starasz, poświęcasz się, on pracuje bardziej udając niż pracuje, aby coś zepchnąć(pominę wykończenie i estetykę) by się nie czepiali i dniówka zleciała. Ty w tym samym czasie zrobiłeś więcej, a czasami sporo więcej niż on co dzień i w cale nie ma zamiaru się poświęcać dla taj firmy, bo jest mu tak dobrze(a jeszcze jak ma znajomości to już w ogóle, kto mu co zrobi)- ma kto na jego wypłatę robić.... Masz dwa przykłady sytuacji- postaw się w którejś z nich i odpowiedz sobie(możesz napisać co sądzisz bo jestem ciekawy i z pewnością nie tylko ja, bo takich osób z taką sytuacją jest wiele)Nikt tu na leni wypłaty nie chce pracować, tylko na swoje(i to też jest sprawiedliwe?). Co do wypad na bruk - to nie ty nas zatrudniałeś i nikt tu nie chce specjalnie odchodzić, a tym bardziej być na bruku jak to ująłeś(sam też byś pewnie nie chciał na bruku kiedy kolwiek się znaleźć, więc nie życz tego komu kolwiek...). Pracownicy lubią wykonywać swoją pracę, mogą się poświęcać dla firmy- ale nie chcą być olewani przez prezesa i kierownictwo. Chcą być traktowani w miarę jednakowo i sprawiedliwie, by byli rozumiani i wysłuchiwani( a nie; zamiecione wszystko pod dywan i na obietnicach się kończy cały czas i mało tego to nie załatwić sprawy tak jak trzeba tylko wszystko zwlekać ile się da) - a w tedy nie będzie takich sytuacji jakie są teraz, i pracownicy nie będą uciekać z firmy, bo nie będą mieli powodu i na pewno nie przeczytamy takich mięsistych tekstów o kim kolwiek tak jak do tej pory - nie popieram tego, ale też wcale się nie dziwię że takie nerwy są tu ukazywane. Nie wiem jak inni, ale ja tak uważam i wiem na pewno:-- zadowolony pracownik to wydajniejszy i efektywniejszy pracownik-- i firma 100%na tym by zyskała, niż tak jak teraz traci .... Więc jeśli jesteś zadowolony kolego ze swojej pracy i adekwatnych zarobków do niej to ci gratuluję, bo nie każdy może się pochwalić taką sytuacją, jaką masz Ty.... Ja na tą chwilę nie mogę, a chciał bym...
Pracownik(zadowolony) 2017-03-24 11:58
Piotrek
Własnie stąd biorą się wrzody na żołądku,do stawek innych pracownikow nalezy podchodzic obojętnie,czy ma 13 czy 23 jest to nie istotne,istotne jest ile mam ja,jesli za mało,staram sie o podwyzkę ,jesli nie chcą dac zmieniam pracodawce,użalanie się i psioczenie na pracodawce nic nie da,a prowadzi jedynie do frustracji i własnie wrzodów na żołądku
Piotrek 2017-03-24 17:44
Chyba kolego nie doczytałeś dokładnie tego co napisałem- nie byłeś w takiej sytuacji, a tym bardziej nie postawiłeś się w takiej sytuacji- więc jest Ci to wszystko obojętne i z pewnością nigdy się tak nie będziesz czuł, masz pewnie sporą stawkę i do roboty się nie nie garniesz- nie mówiąc już o poświęceniu, więc dla ciebie jest wszystko ok... i dobrze jest Ci z tym(czyli najważniejsze że mam więcej od innych). Nam to nie jest obojętne, dla tego staramy się coś wywalczyć- a takie sytuacje nie powinny mieć miejsca w firmie, bo jest to krzywdzące dla nas, ile razy człowiek się wykazywał a kierownictwo i tak to olewało równo- więc o czym tu mowa jest jaka kolwiek? Takim ludziom jak Ty zawsze to zwisało, więc jak możecie nas rozumieć, a przede wszystkim zrozumieć skoro macie lepiej... Jak Byście mieli stawkę 13, a my 23- to ciekawy jestem czy było by Wam wszystko obojętne? Postawcie się na naszym miejscu... I to nie są użalania- tylko fakty, które was nie obchodzą w ogóle tak jak i losy tej firmy- właśnie tak uważam... Co do zmiany pracy to już pisałem, ale napiszę jeszcze raz-: nikt tu specjalnie nie chce odchodzić! Ludzie lubią wykonywać swoją pracę, przychodzić do tej pracy- są w pewnym stopniu zżyci już z tą firmą i starają się jak najlepiej, by firma odnosiła sukcesy na rynku. Ale chcą być traktowani godnie, uczciwie wynagradzani za umiejętności oraz pracę i być poszanowanym pracownikiem- a nie olanym. Chyba każdy tego by chciał- prawda? Więc drogi kolego nie wiem co tu jest niezrozumiałe dla Ciebie?... Na dodatek mówisz o jakichś wrzodach na żołądku... mój żołądek ma się dobrze... POZDRAWIAM
Pracownik(bardzo zadowolony) 2017-03-24 23:47
Piotrek
Nie mam najwyzszej stawki,są wyzsze ,jestem poprostu zadowolony ze swojej,gdy zaczynałem miałem 16 zł,wiec chyba tyle co wiekszosc na początku,a to jaką mam teraz wypracowałem przez lata ktore pracuje,sam !zawsze trzeba walczyc o swoje samemu a nie tak jak ty,wszedzie piszesz -nam,nam mało płacą ,nas nie doceniają,my lubimy firme,lubimy pracować,nam nie zwisa :-) boki zrywac.Nie wiem jak inni,ale jesli chodzi o garnięcie sie do pracy to nie garne sie a normalnie wykonuje swoje obowiązki,nic ponadto,nie lubie firmy w dniu dzisiejszym ale pewnie mi przejdzie za jakis czas,nie raz juz tak było,pracowac tez nie lubie wolałbym lezec na plazy,ale za cos trzeba wyjechac na Kanary,wiec ogarnij sie człowieku ,przestan narzekac idz po podwyzke albo zmien pracodawce,bo on cie chyba nie lubi :-)
Prezes 2017-03-25 06:25
Moj wierny slugo jak dobrze ze jeszcze tacy zostali w firmie. Co Ci ludzie wogole ode mnie chca? Pieniedzy? Przecierz jak zacisna pasa to od dziesiatego do dziesiatego im starczy wiec w czym problem? Ja z kolegami z zarzadu jestem ustawiony I to najwazniejsze. Moj wierny piesku rozpowiadaj dalej te pozytywne opinie moze jeszcze sa tacy jak ty I ktos sie nabierze na ten dobrobyt ktory tutaj jest. A najlepiej przyprowadz kolegow, braci, siostry, szwagrow. Za kazdego dodatkowego ogra place tysiaka wiec korzystaj poki wojek dobry.
Piotrek 2017-03-25 09:05
Może i wypracowałeś-- Ja uważam inaczej, jak chłopaki wałczyli o stawkę i ją wywalczyli, Ty stałeś z boku, obserwowałeś i czekałeś aż Ci na kapie i na kapało bez żadnego wysiłku - teraz robisz tak samo, czekasz aż samo się wszystko ułoży bo tak lepiej: a jak chłopak już wywalczą, to znowu ben-de lubił firmę... Samemu wywalczyć swoje- sam to jesteś goły jak palec u nogi... Co do kanarów, to PREZES już Ci pomysł podsunął i za 3miesiące bez żadnego wysiłku na kanary po lecisz... Powinien Ci taki układ pasować... Pozdrawiam...
Pracownik(bardzo zadowolony) 2017-03-27 18:37
Prezes z Piotrkiem
Naprawde wam współczuje,szkoda mi was,skoro sami nie mozecie znalesc pracy to moze ja wam poszukam i nie bedziecie się męczyc w techmatiku :-)Piotrus czytaj uwaznie co pisze!sam wywalczyłem swoją stawke,pracą i uporem,nikt tego za mnie nie zrobił i za ciebie tez nie zrobi!
Prezes!Nie ma lepszego pracodawcy od techmatika,jesli jest to powiedz ktory a juz zmieniam prace!natomiast jesli chodzi tego tysiaka to nie skorzystam :-) bo to nie lezy w moim interesie,ani tym bardziej uczył nowych ,ale dlaczego to pewnie nie zrozumiesz :-)reasumując ,zdecydujcie sie co chcecie robić w zyciu i robcie to!nie kazdy moze być krółem sedesów :-)
cała prawda 2017-03-29 20:54
Cóż... długo się zastanawiałem żeby coś napisać ale muszę przestrzegając tym samym inne osoby które chciały by się czegoś dowiedzieć przed podjęciem ryzyka pracy tutaj. TOTALNE DNO. Zamierzam powiedzieć prawdę a nie dyskutować i kłócić się na forum. Jakiś czas temu odszedłem i nie ważne z jakiego działu. PO pierwsze: BRAK JAKIEJKOLWIEK ORGANIZACJI. Wiele osób które są odpowiedzialne za stanowiska przygotowujące cały proces nie mają bladego pojęcia o swojej pracy. ODBIJANIE PIŁECZKI sprawa permanentna. Po drugie: BRAK DOCENIENIA pracowników wartych uwagi, wolą pchać kasę tam gdzie nie trzeba. Po trzecie: BRAK ATMOSFERY ( żeby była jasność. W pracy spędzamy sporą ilość swojego życia więc chyba każdy by chciał w miarę spokojnie pracować, i nie mam tu na myśli siedzenia po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i drapania się.) Kłótnie, wyzwiska, ciągłe napięcie to chleb powszedni. Po jakimś czasie każdy wysiada, bez wyjątków. Po czwarte właśnie... ZAROBKI. Nie ważne czy jesteś dobry czy coś potrafisz. Dupy nie urywają- dla przykładu pracując na maszynie możesz liczyć na stawkę ok. 16 zł/h brutto czyli śmiech. PO piąte- WYMAGANIA. Oczywiście jak już robisz ładnych parę lat to nie licz na taryfę ulgową. Zostawanie na nadgodziny, soboty, siedzenie i użeranie się z ludźmi podstawa. Dokładanie obowiązków tak ale kasy czy podwyżki już nie. Swojej pracy uczyłem się kilka lat i szczerze powiem że szkoda było mi odejść bo pracę lubiłem ale nieład rozpieprzył wszystko i wypaliłem się.
Uważam że każdy kto chce się sprawdzić zobaczyć co tu się dzieje powinien przyjść. Ale decyzja o odejściu to tylko kwestia czasu.... Popsuło się. kiedyś było lepiej...
Pracownik(zadowolony) 2017-03-29 21:23
Cała prawda
kajtek 2017-04-02 21:42
Chyba pracujemy w 2 różnych firmach, nie wiem jak można pisać takie głupoty, tylko nierób może gadać takie bzdety. Proste chcesz robić, to praca nie jest wymagająca i trudna, pieniądze zawsze na czas, a jak jesteś próżniak to nie ma co się dziwić że się nic nie zgadza.

Pensja ok
Atmosfera ok
Ludzie ok (pracujący nie próżniaki)

lol 2017-04-05 07:18
pozdro bezmózgu xD
gram 2017-04-05 12:05
Znacie takie powiedzenie? "Trzeba was yebać tak, że ostatnie kalesony z was spadną", do tego tylko wy polaczki cebulaczki się nadajecie, robić was w uja póki się da.
ktoś 2017-04-06 09:16
pozdrowionka dla próżniaka xd elo pociotku
qwerty 2017-04-06 13:17
Praca w tym zakładzie to sama przyjemność, pieniądze są na czas, ludzie mili dla siebie a ci co odchodzą po prostu nie pasowali w tej PRĘŻNEJ firmie, ich można zaliczyć do nierobów i uprzykrzających zwykłym ludziom życie jak to im źle.
Garcia 2017-04-06 22:03
Trafiłeś w sedno. Ten zakład to rzeczywiście 2 różne miejsca . 1 - to ten w którym nieskomplikowane rzeczy , proste , robią osoby proste do których najwyraźniej Ty się zaliczasz . Te tzw. pociotki,znajomi , itd. Wam przez wzgląd na Wasze kompetencje / raczej ich brak/ zadowala to co macie- gdzie Wam dadzą więcej ? Gówno robisz,posciemniasz ,spieprzysz inni poprawia i jest bajka. ..2-miejsce- to Ci co robią między innymi za Ciebie. Prace które Tobie nie dadzą bo sp...lisz. No i niestety to 2 miejsce zarabia mniej od Ciebie . Zapytasz czemu tu jestem skoro mi tutaj tak źle? Spoko.Lubie teatr a szczególnie klownow takich jak Ty....CZARNUCHU!!!
Garcia 2017-04-06 22:12
Widzę że z głową nie bardzo... a jak wątroba? Mniej pij będzie o.k.
Pracownik(zadowolony) 2017-04-12 09:09
Czyzby sie poprawilo ?nikt nie narzeka ?:-)
Ktos 2017-04-16 18:53
Dobrze godocie towarzyszu tego tonacego statku titechmatika :) czekamy na rozwoj sytuacji. Daje jeszcze miesiac a wy? Kiedy to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br />
Pracownik(bardzo zadowolony) 2017-04-19 20:43
Ktoś!robimy zakład ? jak bedzie dłuzej niz miesiąc to mi ob....gniesz,a jak krocej to ja tobie.pasuje?
Bryndza 2017-04-19 21:28
już wiem czemu jesteś taki zadowolony :D
Johny 2017-04-25 08:47
Od razu bylo wiadomo ze to jakis lacho...ciag taki zadowolony bzdury wypisuje. W kazdej firmie lachonisci karierowicze sie znajda, zero honoru, zero zasad tylko lodzik I heja do przodu
zip-zap 2017-04-29 11:16
A Ty jak się zachowujesz? Co wypisujesz? Zastanowiłeś się? Sam się zachowujesz i Masz rozum jak niemowlak. I śmiem twierdzić po twoich wpisach, że nie odróżniasz ku..sa od cycka i ssiesz- albo ciągniesz komu popadnie, byle by w buzi było.....
cała prawda o Techmatiku 2017-04-29 12:30
Cieszymy się że są pieniądze a nie ma roboty ale mnie trochę martwi, że odeszli handlowcy którzy sprzedawali fabryki a na ich miejsce przyjęto ludzi spoza branży i jakieś siuśmajtki, którym słowo wibrator kojarzy się ze wszystkim, tylko nie z wibroprasą, więc na nowe zlecenia raczej nie ma co liczyć. A jak nie będzie zleceń to źródełko z kasą wyschnie szybciej niż nam się wszystkim wydaje a wtedy ani ciężka praca ani lizanie d... zarządowi nam nie pomoże, więc nie ma panowie o co bić piany
poczytaj mi mamo 2017-04-29 12:37
Pracownik(bardzo zadowolony) 2017-04-29 14:49
Zip _zap
moje zachowanie jak i całe postępowanie ma na celu jedno!zapewnienie mi jak i mojej rodzinie jak najlepszych warunków do zycia ,nie interesują mnie nieudacznicy ktorzy nic nie potrafią jak tylko płakac nad swoim losem,nikt nikomu na tym swiecie nie płaci za brak umiejętnosci i wiedzy,na swoją stawke(grubo ponad 20 zł)zapracowałem solidnie,bez włażenia i lizania,przeżyłem jesli dobrze pamietam pieciu dyrektorow ,ich nie ma ja jestem,mysle ze i po smietance zostanie wspomnienie,ale nie zaleznie kto jest dyrektorem ja dostaje podwyzkę,i nie dlatego ze jestem z odechowa czy mam jakies znajomosci czy cookolwiek,prosta sprawa,jestem niezastąpiony w tym co robie a robie to najlepiej jak potrafie bo za to mi płacą i wierz mi albo nie ale nie ma drugiej takiej firmy jak techmatik ktora daje takie warunki pracownikom,przynajmniej jesli chodzi o frezerów
zip-zap 2017-04-29 21:19
-pitu pitu.... - ale chociaż normalnie napisałeś i głupich propozycji nie było...
kolega z form 2017-05-03 21:09
Szkoda części załogi która się zwolniła przez Śmietankę... zwłaszcza tych którzy znali się na robocie, ale każdego można zastąpić, kwestia czasu. Firma jest na dobrej drodze i kierunku nie zmieni od narzekania. Przyjrzyjcie się jak się firma rozwinęła przez ostatni rok. Mamy prężnie działający dział UR, dział Planowania produkcji, dział handlowy rozbudowuje osobiści prezes, jest spawacz Alfa;), zainwestowano w sprzątanie sporo kasy, od ręki zwiększyliśmy ilość wykonanych zleceń, praca jest płynniejsza i łatwiejsza, zmniejszyliśmy nadgodziny, zwiększyliśmy ilość osób zarządzające produkcją, wchodzimy na nowe rynki (czyżby na starych już nas wszyscy znali?) Warunki pracy bardzo dobre, co do płac wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Czekam czy uda się ściągnąć starych pracowników, to będzie znak że naprawdę jest dobrze. Pozdro.
wkurzony 2017-05-03 21:45
Ty chyba w jakiejś innej firmie pracujesz. W zeszłym roku ilość zleceń na formy spadła o 1/3 a w tym trwa pogłębianie dna a ty widzisz większą ilość wykonanych zleceń?! Idź może gościu do okulisty
ciekawy 2017-05-03 23:48
Ale do której firmy chcesz tych starych pracowników ściągać? Do Techmatiku czy do Brat-Techu?
kolega z form 2017-05-04 18:00
podaj źródło swoich informacji... w zeszłym roku wykonano ponad 1320 zleceń dla form... w tym roku jest śmietanka i prężnie działający dział planowania, nie może być gorzej... w zeszłym roku produkcją form zarządzały 2 osoby, teraz masz śmietane, kilka osób w dziale planowania 3 brygadzistów (było dwóch). gil na każdym zebraniu z kierownikami powtarza że jest głupi, więc ściąga mądrych kierowników oraz dyrektorów. na pewno jest lepiej tylko nie zauważyłeś... tak jak sarkazmu zresztą...
wkurzony 2017-05-04 23:56
1320 zleceń dla formy ?! Chyba ze zleceniami PPHU MDK w pośpiechu policzyłeś ;)
kolo 2017-05-08 08:44
może byc
Zainteresowany 2017-05-09 08:27
Może mi ktoś opisać pracę na wydziale hartowania? Godziny, płaca, czy to skomplikowane?
Mr peace 2017-05-13 21:14
Firma to szambo. Pozdrawiam
Michigeen 2017-05-30 22:05
Czytam Wasze opinie i aż mi ręce opadają. Piszecie o ludziach tych tzw. Fachowcach którzy się od Was zwolnili... Pracuje obecnie z 2 z Techmatika..Ciemni aż oczy bolą, większego pojęcia o robocie nie mają...Mam pytanie, to są Ci najlepsi? Aż boję się pomyśleć o reszcie...
pracownik 2017-05-31 23:02
... no za to Ty jesteś fachowiec od je...ania owiec. - pisane było o ludziach, którzy na prawdę potrafili i umieli wykonywać swoją pracę- a firma nic nie zrobiła by ich zatrzymać ...- a nie o tępakach co nic nie umieli i odeszli, bo tych nie szkoda... Więc zacznij dobrze czytać wypowiedzi i dobrze je interpretować, a wtedy nie będziesz musiał bzdur wypisywać FACHOWCU... - bo rozumem to Ty nie grzeszysz... - chyba tym na górze chcesz dorównać?...
Tadek 2017-07-12 18:03
a jak z pracą w dziale jakości bo ciągle są ogłoszenia o pracę , więc tu jest moje pytanie:
czy mało płacą , za dużo wymagają czy jaki jest powód braku chętnych na to stanowisko,??
ciekawy 2017-07-14 07:48
Prawda to, że w ramach wdrażania amerykańskich przepisów BHP wszyscy dyrektorzy muszą teraz chodzić w kaskach a handlowcom wymienia się laptopy na lżejsze?
Karolina 2017-07-22 16:09
@ciekawy, należy zajrzeć do przepisów bhp, ale w takich dużych firmach budowlanych obowiązkiem jest chodzenie w kaskach ochronnych. To dla bezpieczeństwa pracowników. Być może nowe i lepsze przepisy zostają wprowadzone? To znak tego, że firma się prężnie rozwija skoro mówisz, że ułatwiają pracę pracownikom nawet poprzez wymianę sprzętu na jakim pracują pracownicy.
;))) 2017-07-25 05:33
Czyżby Karol(ina) J. ? Ty to Karolinko powinnaś cały czas w kasku chodzić. A laptop już do biurka przykręciłaś?
szachista 2017-07-25 14:58
Z wielkimi projektami w Techmatiku jest jak z grą w szachy - nieważne jakie masz na początku ustawienie, na końcu i tak wygrywają pionki
Zostaw swoją opinię o TECHMATIK S.A. - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TECHMATIK S.A.