Opinie o TECHMATIK S.A. w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie TECHMATIK S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TECHMATIK S.A. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TECHMATIK S.A. w Radom

Jarek

ekwiwalent za pranie 20 zł....od zawsze....wstyd

Witam Mam przejść na dział rozkroju. Potrzebuję informacji o atmosferze, przełożonych i w które miejsce najlepiej się dostać na tym dziale.

@Nowy

Kolego drogi to jest ostatnie miejsce gdzie chciałbyś trafić. Atmosfer jest cudowna. Jak to w Techmatiku. A przełożeni to temat rzeka. Można by było legendy pisać i nie jeden film nakręcić. Jest tak zwana grupa trzymająca władzę. Ale koledzy z rozkroju wiedzą o kogo biega. Poprostu sielanka i pełen błgostan. ????

Dzik
@Nowy

Najlepiej do WC gdyż tam Cię tempe dzidy nie dopadną. Przełożony Ci w niczym nie pomoże bo nic nie wie a liczyć musisz tylko na siebie.

Rudy
@Dzik

Tak to jest prawda. WC to wolność.

Rudy
@Nowy

Najlepsze miejsca już zajęte. Ja je obstawiam. Moją zaufaną grupą. Bo kto nie jest w grupie (usunięte przez administratora)

Tank 102
@Nowy

Kolego dobra rada omijaj ten dział jak najszerszym łukiem. Atmosferę jaką wprowadziła "elita" samozwańczych przełożonych i gończego lisa to majstersztyk obłudy i (usunięte przez administratora) Twierdzenie że pracownicy przychodzą robić im na złość. Hm robotę z pewnością ktoś podrzuca z innego zakładu skoro nic nikt nie robi. Jeśli zajechane maszyna odmówi posłuszeństwa zostaniesz sabotażystą bo jak to maszyna mogła się popsuć. A odnośnie nakręcania filmów to już jeden powstał jakim rzetelnym pracownikiem jest mistrz w myśl zasady podjadę wezmę kilka palet i znikam nie mój bałagan hehe. Oczywiście żeby nie było są też tam normalni ludzie którzy Ci pomogą jak będziesz miał problem z wykonywaniem pracy co nie zawsze się podoba w pewnych kręgach. Jeszcze jedno nie można wrzucać wszystkich do jednego worka bo mistrz też może być normalny i uchował się jeden któremu bardziej zależy na wykonaniu pracy rzetelnie i dokładnie a nie na udowadnianiu kto jest nad kim i jak może kogo ukarać.

User
@Nowy

Współczuję tym którzy są pod elitarną grupą zarządzającą. Spiski jak tu się przyczepić do pracowników a nie na tym jak usprawnić i ułatwić produkcję. Też mam ludzi pod sobą ale to co się tam dzieje to już jest niesmaczne...

Ręce_opadają
@Tank 102

Widzę, że sami wielce pokrzywdzeni pracują na rozkroju.. Z tego co mi wiadomo to ludzie pracujący na rozkroju to stara gwardia i z nikim nie złapali kontaktu czy to z lisem czy z hrabia a może ich ziomek nie złapał stołka, że wy jeszcze wierzycie ze w czasie kryzysu ktoś będzie patrzył po kolegach? Jedyne co po niektórych widać tylko że odwagi dużo ale za monitorem, a na zakładzie to twarz w telefon i cisza nikt nie powie że mu źle. A jak to nazwałeś "sabotujacym" osoba możemy podziękować za podwyżki będą ale na naprawy maszyn...

@Ręce_opadają

Widać elita się odezwała. Brawo!

@Ręce_opadają
@Zapomniany dział

Nie elita, tylko ktoś kto pracuje obok was i mu żal na was patrzeć , tak samo anonimowy jak wy. Jednych zwalniają, a zostawiają takich którym nie pasuje. Zwolnij się, daj prace innym, kto inny napewno bardziej doceni.

Bareja 2020
@@Ręce_opadają

Zjedz wedzonej słoniny. W dymie z brzozy. To skończysz takie (usunięte przez administratora) pisać. Bo od twojej propagandy niestrawność mam. A w biurze nie pracuje. Jak Ty. Pewnie jesteś z grup samozwańczych albo tych którzy im przytakuja. Więc odpuść I nie pisz tu bo to jest niesmaczne jak ta SŁONINA!

@@Ręce_opadają

Elita pantofli zakładowych się odezwała. Zapraszamy na chale. To tam na dole. Czekamy. Etaty wolne! Możesz się wykazać! Chyba że boisz się ubrudzic to się żelem polej maskę włóż a i o rękawiczkach nie zapomnij. Czekamy na takie barwne postacie!!!

Siwy
@Bareja 2020

Aby napewno był to dym z brzozy? Stawiam na kwitnącego kasztana????????. ???? % kasztan. Poznaje po aromacie!

Malinowy borsuk
@Nowy

Jest super pod pewnym warunkiem. Musisz być z okolic Odechowa - sprawdź swoje korzenie. To już jest plus. Wiedza jest nieważna . Jeśli jesteś z samego Odechowa to i miszczem będziesz. Powodzenia.

Abc

To nasz zakładowy Zorro!!!

Nowy nie nowy

Wpie. Lić rudemu i reszcie ,to nabiorą ogłady towarzyskiej.

Q cela?
@Nowy nie nowy

Dobra rada. Tylko jeden minus sprzedany jesteś z miejsca. A cena wysoka. Brak premii 3 miechy nagana. A i kara jest. Trafisz do boksu na rehabilitację. Za swe naganne zachowanie. Tak było za poprzedniego dzentelmena. A teraz premi brak i jesteś skazany na brak soboty. Bo to dla zaufanej grupy! Która nie neguje tego co elita robi i uważa tak jak ona. Inaczej jesteś skazany na zapomnienie ze strony tych osób. Tak to wygląda na tym zajefajnym dziale. Ale koledzy z tego działu znają to bardzo dobrze. Ot cała prawda. Pozdro dla was.

Tank 102
@Q cela?

W myśl hasła "mierny, bierny ale wierny"

Trzeźwe_Spojrzenie
@Nowy nie nowy

Co wy ludzie gadacie, tylko płacz jak to w Techmatiku źle, ważne że jeszcze jest do czego przychodzić. Kierownicy się zmieniają, ludzie awansują spadają ze stołków zdarza się, ale u nie których to ból tyłka straszny bo wiele lat w tym samym punkcie i zero rozwoju, a podejrzewam że nie jeden by rady nie dał (choć to tylko siedzenie i nic nie robienie). Teraz kryzys i każdy powinien się cieszyć że nie trafiło na niego, bo miotła jeszcze nie raz zatańczy i może zawinąć co bardziej opornych.

Pijany od propagandy!
@Trzeźwe_Spojrzenie

Kolejny ślepy. Oby nie spawacz. Napewno nie bo oni jeszcze widzą! Kurde czy to spojrzenie jest trzezwe? Oj tu bym się nie zgodził. Jest zalane borolem na maksa!

Dyrektor Kreatywny

bardzo miła atmosfera, najbardziej liczą się zapał i dobre chęci kandydata

1. czy potrafisz odróżnić stal od aluminium? 2. czy wiesz czym się różni HRC od herca? 3. czy wiesz czym się różni forma od śmietany? 4. czy potrafisz odróżnić laptop od kija bejzbolowego? 5. czy ładnie ci w okularach? 6. czy lubisz porządki? 7. na jaki kolor pomalowałbyś szafki na spawalni?

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Robol

Prawda jest taka, dzisiaj przyjdziesz do pracy a jutro możesz niepracowac, taki to stabilny pracodawca. Zwolnienie jest np. za to że zle sie spojrzysz na tzw kierownika produkcji. w tej firmie nie wolno z nikim rozmawiac ! Cos powiesz komus a juz dyrektor o tym wiedzial wczoraj. No i te zebrania smieszne, qcele i qroki zbieraja sie do kurnika i sluchaja koguta Nie polecam, placa niska, zero podwyzek.

Looo

Odnośnie przychodzenia kierowników i koordynatorów po co oni wogole przychodzę nie potrafią w piątek zaplanować roboty na sobotę wogole są nie potrzebni generują zbędne koszta 3 kierowników i 3 brygadzistow co sobota to jest jakieś 2 tys przez mies około 10 tys poto aby sobie połazili pojeździli wózkiem z ledwo otwartymi oczami gdzie ten pseudo zarzad nie widzi tego???? Wydaje mi się że lepsze by to było jak segregacja śmieci chodź poniekąd też można to tak nazwać po 2 przychodzenienie koordynatorów samowolka na 4 na 5 do uja sami podpisali przychodzenie do pracy od 6 do 14 a przychodzą jak chcą (usunięte przez administratora) w ten sposób zakład prezesa itp bo niema kto ich teraz pilnować robią ca chcą wydaje mi się że to bardzo dobra opinia bo liczby mówią same za siebie ????

Bo to tylko potraficie

Nielot
@Looo

Oj tam. W tygodniu mnie nie ma ale w weekend cóś dziobne razy dwa to źle? To przecież tak jak bym był cały tydzień. No nie? No tak na chłopski rozum?

Tak

Firma dobra na start, większość starszych procownikocw techmatika pracuje tu przez zasiedzenie, same warunki - wypłata na czas, masz kartę jakąś multi jakieś dodatki na dzieci.

Mati
@Tak

Co masz na myśli pisząc dodatki na dzieci ??

Mały
@Mati

kasę na lekcje golfa dla nich. A co, ty nie dostajesz?!

PogromJanioszki

Najlepsze są zebrania co 2 dzień organizowane przez samozwanczych, które nic nie wnoszą a jedynie przeszkadzaja

Obserwator

Nareszcie ktoś od was zabrał głos na temat lansującego się karierowicza na którego nie można patrzeć jak spaceruje z ręką w kieszeni

Miś

Na dziale rozkroju najważniejsze jest żebyś był dobrze dogadamy z hrabią i lisem możesz niewiele robić ważne żebyś szepnął dobre słowo na kolegów. I bajerka się kręci można postać porozmawiać a nieposłusznych batem nie ważne że robią lepiej ale nie tańczą jak im zagra szlachta....

WLI

Panowie przecież to chodzi tylko żeby ta firma się rozwijała zdobywała nowe rynki a wtedy będzie żyło nam się lepiej. Będzie można awansować z hrabiego na samozwańczego kierownika z mistrza na samozwańczego magazyniera i najważniejsze żeby ludzie cisnęli z robotą i nie sabotowali maszyn a dostaniemy order...

Bareja 2020
@WLI

Nareszcie prawda zalewa to zakłamanie i kumoterstwo! Ciśniemy koledzy sabotarzysci! Kumotrowie.

Młody

Widzę że pozwalniano trochę ludzi ale Ci co mają coraz to mniej obowiązków opierdzielają się i pilnowali pewnych robót już nie mają co robić to siedzą na (usunięte przez administratora) bo pod.... dalaczy nikt nie będzie się pozbywał gdyż się tylko na tym znają bo na robocie napewno nie

Nikt ważny
@Młody

O kogo Ci chodzi?

Korona

Mam pytanie gdzie środki dezynfekujące na stanowiskach pracy? W techmatiku najważniejszym środkiem do walki z ???? jest zachowanie odległości od siebie bo to akurat pasuje zarządowi. A to że stołówki są nie dezynfekowane, brak środków na maszynach gdzie ludzie dotykają tych samych pulpitów, narzędzi i skanerów do logowania to już zarządowi akurat nie przeszkadza. Najważniejsze żeby ekspres do kawy działał, na górze środki do dezynfekcji są dostępne bez ograniczeń a robole niech się cieszą że mają pracę bo ktoś na te premie musi zarobić...

Bhp

Gdzie te środki ochrony które miały być od północy! Znaczne oszczędności poczynione na pracownikach! Przez ostatnie 2 dni. Ciekawe co będzie jak trafi się jeden przypadek cowid19 na zakładzie. Oby nie. Bo wtedy to nie będziemy numerem ani 1 ani 2. Tylko to wszystko pujdzie.....! Więc zwracam się do zarządu firmy o odpowiedzialność! Ponoć firma to ludzie którzy ją tworzą a nie słupki i wykresy. O byśmy byli zdrowi bo jak nie to to wszystko przepadnie. I nic i nikt tego nie wróci!

Kadra

Uwaga....przy 3 miesiecznym wypowiedzeniu firma techmatik wprowadza Was w błąd mówiąc że nie musicie przychodzić do pracy...stracicie składki zusowskie nie będziecie ubezpieczeni a zwolnieni zostaniecie za porzucenie miejsca pracy...do tego nie wezmiecie żadnej wyprawki a okres bezzusowski nie wliczy wam się do składek emerytalnych....musicie nalegać na zmianę wypowiedzenia....bądźcie mądrzy nie dajcie się (usunięte przez administratora)

długoletni pracownik
@Kadra

Podaj prosze podstawe prawną

Był-y

Słaba firma. Nie dba o pracowników. jeszcze się kryzys na dobre nie zaczął a juz zwalnia ludzi.

Jarek

Na zakładzie do dzisiaj nie ma środków odkarzajacych nic z zaleceń inspektoratu nie zostało spelnione a pracuje tam ponad 300 osób prezio trzyma ludzi bo jak nie bedą pracowac to nie bedzie mial do czego wracac...tylko prezio ma 40 tys miesiecznie nie 3 tts....pracownicy ogarnijcie sie

X

A ja mam pytanie do zarzadu firmy w imieniu pracowników mianowicie kto daje przyzwolenie i co jest pilnego w kierowaniu produkcją jakie wazne decyzje odnosnie produkcji podejmowane sa w sobote że kierownicy muszą przychodzić na 4 rano bądź na 5 . Od czego są koordynatorzy produkcji.

Stary

Firma w porządku dobra atmosfera ludzie pomocni pieniądze na czas.

Corega
@Stary

Chyba ci się "gościu" firmy pomyliły, albo to tekst na zamówienia. Jak widać i marketing kuleje.

Młody
@Stary

No atmosfera musi być cudowna skoro jeden z "kerownikow" chodzi w czapce z plastrami pod oczami.

Tomasz
@Młody

Macie nieco odmienne zdania na temat atmosfery, która panuje w tej firmie. To dosyć normalne, ponieważ można relacje między pracownikami odczuwać na różne sposoby. Ja natomiast chciałbym, abyście ocenili warunki zatrudnienia. Czy są one atrakcyjne?

Stary

No wreszcie coś się dzieje w tej firmie. Niech przejrzą resztę lizi dupów którzy pomagali kręcić i dalej wspierają co niektóre układy. Cała banda z Odechowa, Skaryszewa, Kobylany itp dlaczego dzierżą stanowiska i kasę śrubują napewno nie za wiedzę.

Zostaw merytoryczną opinię o TECHMATIK S.A. - Radom

• Jak się pracuje w TECHMATIK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TECHMATIK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TECHMATIK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TECHMATIK S.A.?

Kandydaci do pracy w TECHMATIK S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TECHMATIK S.A.
1.8/5 Na podstawie 440 ocen.
  • żółkiewskiego 131/133
    26-610 Radom