Opinie o P.B. Budrav Łukasz Kudra w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie P.B. Budrav Łukasz Kudra. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w P.B. Budrav Łukasz Kudra o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.B. Budrav Łukasz Kudra w Myszków

Rafał Nowy wpis

Zastanawiam się jakie są teraz stawki na budowie które prowadzi firma? Wypłaty to tygodniówki czy raz w miesiącu? Można się dogadać z szefem w tej sprawie? Bo interesowałby mnie dorywcza robota.

W. Nowy wpis
@Rafał

Różnie płacą. Musisz ustalić.

Frajer

Witam jak dla mnie firma poniżej dna, zaczynają pracę a później idą gdzie indziej, byle złapać frajera, niech czeka. Do remontu domu nigdy ich nie polecę. Przez ich fuszerkę straciłem około 20000 zł.

Nero Nowy wpis
@Frajer

Z tego co mi wiadomo firma ta nigdy nie przeprowadzała remontów. Co konflikt interesów? To jest bardzo dobra firma ale budowlana.

Jasiek Nowy wpis

Taki spokój zapanował na forum bo jest dobrze? Są szanse dostać tu pracę i na jakich warunkach?

Tymoteusz

Szkoda, że nikt z pracowników nie skorzystał z tego forum pracowniczego, choć dobre opinie klientów są mile widziane.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie P.B. Budrav Łukasz Kudra? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Roksana

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy  zarekomendować firmę Budrav. Rzetelna firma, wywiązuje sie terminowo ze swoich zobowiązań, konkretna współpraca. Wysoka jakość świadczonych usług .Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dobry kontakt z wykonawcami. Zdecydowanie polecamy !????

Natalia

Do tej pory na forum nie wypowiedziała się jeszcze żadna osoba, która mogłaby ocenić firmę P.B. Budrav Łukasz Kudra z perspektywy jej pracownika. Jeśli jednak takie osoby zaglądają do tego wątku, to gorąco zachęcam do napisania kilku słów swojej opinii o pracy w tym miejscu! Może wiecie też, w jaki sposób można starać się o pracę w P.B. Budrav Łukasz Kudra i czy należy mieć już jakieś budowlane doświadczenie?

Łukasz Piekary Śląsk

W związku z zamierzeniem budowy domu jednorodzinnego na przełomie roku 2017/18 zaczęliśmy rozglądać się za firmą budowlaną, która podjęłaby się budowy naszego wymarzonego domku. Z firmą BUDRAV nawiązaliśmy współpracę w lutym bieżącego roku w celu zrobienia kosztorysu a po jego akceptacji od kwietnia ruszyliśmy z budową. Cała budowa przebiegła bez większych problemów. Firma realizowała inwestycję zgodnie z projektem budowlanym. Jeżeli chodzi o jakość wykonanych prac oceniamy je na poziomie dobrym. Ściany wyszły prosto i względnie równo. Nie czepialiśmy się znacznie estetyki i małych odstępstw od równości gdyż wychodzimy z założenia, że po to jest tynk aby niedoskonałości ukryć. Co ważne firma bardzo często podpowiadała i sugerowała rozwiązania gdy pojawiały się różnice pomiędzy projektem budowlanym a rzeczywistą budową. Firma bez problemu załatwiła dodatkowe rzeczy takie jak usypanie drogi dojazdowej do działki czy wynajęcie koparki. Jeżeli chodzi o materiały zdecydowaliśmy się na powierzenie ich załatwiania również firmie BUDRAV. Ich organizacja również przebiegała bez większych problemów. Czasem jedynie pojawiały się małe opóźnienia, które jednak nie komplikowały znacząco budowy. Jeżeli chodzi o porównanie kosztorysu budowy przedstawionym na początku do rzeczywistego wykonania co ważne wyszedł on praktycznie identycznie cenowo. Przydałoby się jednak aby był on bardziej treściwy i zawierający wszystkie prace. Jeżeli chodzi o minusy to największym z pewnością jest olbrzymia liczba różnych prac budowlanych nabranych przez firmę co znacząco przeciągało budowę. Budowa opóźniła się w stosunku do planowanego terminu o dwa tygodnie, jednak co musimy przyznać gdy termin zaczynał gonić firma robiła wszystko aby budowa jak najszybciej została dociągnięta do końca. Można powiedzieć, że pracowali od rana do wieczora. To ważne i warte podkreślenia. Jeżeli chodzi o inne minusy to przydałoby się aby przy tylu budowach firma posiadała więcej wysoce wykwalifikowanych osób. Zdajemy sobie sprawę, że na rynku brakuje fachowców jednak nie rozumiemy, że w tak dużej firmie może ich być tak mało. Kończąc firmę oceniamy dobrze i z pewnością możemy ją polecić innym osobom chcącym zbudować swoje marzenia :) Lubię atmosferę w P.B. Budrav Łukasz Kudra za: Murarze - Pan Henio i Robercik :)

Zostaw merytoryczną opinię o P.B. Budrav Łukasz Kudra - Myszków

P.B. Budrav Łukasz Kudra
  • Sarnia 8