Opinie o Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer w Chojnów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież - produkcja bielizny

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer w Chojnów

Kamila

Bardzo wysoko! Błyskawiczna dostawa, towar zgodny z opisem i zdjęciem, ceny rewelacyjnie przystępne! Dzięki Wam mogę ubierać się modnie i ładnie, gdy Was nie znałam niestety tak nie było. Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie profesjonalną załogę!

Niki
@Kamila

Też jestem mega zadowolona, najwyższa jakość. Po prostu Mega, jeśli ktoś chciałby sprawdzić jak wygląda dresik mogę wysłać jakieś fotki.

Wanda
@Kamila

Zakup wysmienity.Obsluga sklepu miła i b.konsekwentna,gdyż towar zaraz był wyekspediowany.Otrzymalam następnego dnia.Dziekuje i pozdrawiam.

Patryk
@Kamila

Kilka dni temu otrzymałem paczkę z dresem męskim. Jestem pozytywnie zaskoczony sprawną wysyłką oraz jakością weluru. Jest to zdecydowanie najlepszy dres męski w mojej szafie a mam ich sporo. Już myślę nad kolejnym modelem marki Gold Killer.

@Kamila

Solidny sklep, w którym kupuję już od jakiegoś czasu. Biuro obsługi doprowadziło do perfekcji kontakt z klientem! Od złożenia zamówienia otrzymywałam informację o kolejnych etapach realizacji bardzo często. Życzyłabym sobie aby tym tropem poszły inne sklepy. Bardzo polecam.

Malami
@Kamila

Jestem bardzo zadowolona z szybkiej i profesjonalnej Obsługi. Zamówienie trafiło do mnie na drugi dzień. Dres który zamówiłam jest taki jak przedstawiono go na stronie sklepu.

Joanna N.
@Kamila

Błyskawiczna realizacja zamówienia i bardzo dobry kontakt. Dresy bardzo dobrej jakości. To już kolejny zakup od Gold Killer i na pewno nie ostatni.

Irena Walczak
@Kamila

Firma godna zaufania. Działają szybko i sprawnie. Ubrania ładne, zgodne ze zdjęciami. Materiały dobrej jakości. Rozmiarówka dobrze dobrana. Polecam zakupy w goldkiller.pl !

@Kamila

Jestem zadowolona z realizacji zamówienia. Szybko i odebrany towar zgodny z zaprezentowanym na stronie.

Agnieszka Wójtowicz
@Kamila

Szybka i sprawna obsługa klienta. Błyskawiczna realizacja zamówienia. Produkty zgodne z opisem. Polecam.

Bożena Lis
@Kamila

Jestem bardzo zadowolona z zamówionych sukienek. Szybka dostawa. Supet produkty polecam z całego serca!

Marysia Łódź
@Kamila

Wszystko bardzo szybko, sprawnie i rzetelnie. Kolejny raz. Dlatego polecam zakupy w tym sklepie.

Małgorzata Bonisławska
@Kamila

Wszystko na najwyższym poziomie, pierwszy taki sklep który bardzo szanuje klienta. Polecam

Gabi
@Kamila

Szybka wysyłka. Ciuchy są super. W rzeczywistości wyglądają lepiej niż na zdjęciach ????????

Załoga
@Kamila

Bardzo dziękujemy :) Oczywiście, ze zdarzają się reklamacje których nie możemy uznać ale to chyba naturalne, jak w każdej firmie. Klientom się w (usunięte przez administratora) poprzewracało, kupują dres a potem reklamują! Myślcie co kupujecie i bierzcie odpowiedzialność za swoje wybory. Jak Wam jakość nie pasuje to kupujcie w lepszych sklepach.

Martusia
@Kamila

Uwielbiam Killera! Zgadzam się z Panią Kamilą, bardzo lubię i chętnie noszę dresy tej marki.

Hanna
@Kamila

Zgadzam się! Ubrania naprawdę bardzo wysokiej jakości, kontakt bardzo dobry, błyskawiczna wysyłka. Wszystko dopracowane do perfekcji.

@Martusia

Ja tak samo! Warto postawić na polskie marki. Jakość to niebo, a ziemia w porównaniu do sieciówek.

Karola
@Kamila

Świetne ubrania! Polecam nie tylko dresy. Kolekcje są fenomenem. Zakochałam się w neonach! Teraz modne takie kolory

Ala
@Kamila

Jestem fanką tych dresów, polecam każdemu :)

Lola

Chciałam się zapytać po co pani się pokazuje tak na Instagramie i chwali się takim nudnym życiem Pieniądze to nie wszystko a bogaci przeważnie są próżnymi ludźmi i cieszą się byle gównem a chwaląc się Ludzie odbierają to w odwrotny sposób i zło życzą zastanów się czy nie lepiej pomagać biednym niż lansować się bo to jest żenujące

Mmmm
@Lola

Zgadzam się z Panią.W końcu jest osobą, która napisała prawdę,że pieniądze to nie wszystko. A co do pokazywania to kiedyś nie miała ,(usunięte przez administratora)

Iwona

Przecież każdy człowiek może zapracować sobie na takie auto, więc czy musi być on od razu cwanym i wyrachowanym gówniarzem. Czy to wstyd pokazywać coś na co się zapracowało? Nie rozumiem tego jadu, który prawdopodobnie jest wywołany czystą zazdrością. No i co wspólnego ma ten komentarz do firmy oraz produktów tam sprzedawanych...

Mmmmm

Biedna Ewelinka już nawet stories nie pokazuje????????przez te komentarze ????????poczytała i stwierdziła że już chwalić się życiem nudnej bogaczki nie będzie????????a to pech

Marianna

Jestem mega zadowolona z produktów GOLDKILLER. Posiadam 3 pary dresików, materiał i wykonanie naprawdę świetne. Materiał miły w dotyku. Miałam problem z lamówką u nogawki, która się lekko odpruła, zgłosiłam reklamację i dres został wymieniony mi na nowy.

Marianna
@Marianna

Śmiem podejrzewać ze to blef. Goldkiller nie wymienia nigdy na nowy. Tylko i włącznie naprawa ewentualnie odrzucają jako bezzasadna (najczęściej). Wiem bo koleżanka tam pracowała :( Wszystkie pozytywne komentarze z 24.08.2021 pisane jeden po drugim w godzinach Ok 14:00 to team który zajmuje się pakowaniem i sprzedawaniem dresów u Pani Eweliny :) podbijali swoją opinie. Nie wierzcie im… pozdro

@Marianna

A przepraszam jak koleżanka ma na imię ? Bo mamy cały czas stały skład. Skąd Wy te informacje bierzecie ludzie ?

Ilona

Ogromnie tu dużo komentarzy o mega szybkiej realizacji o obsłudze to dobrze :) A co na to pracownicy? W końcu to ich zasługa :P Skoro jest tyle pracy to na jaką stawkę można liczyć? :)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Jakub

Kupiłem dres mamie na dzień matki. Jest zachwycona! Polecam na prezent dla każdego

Hanna

Dresy welurowe są niesamowite! Jakość sztos, za tą cenę naprawdę warto, na pewno kupię inne kolory. Czas realizacji ekspresowy. Solidna firma na wysokiej jakości. :)

Izka
@Hanna

Nie miałam lepszego dresu niż ten z Gold Killer totalna petarda! Polecam każdemu, kto jeszcze nie znalazł swojej perełki.

Jola

Jestem bardzo zadowolona z ubrań marki Gold Killer. Mam oczywiście dużo rzeczy i nigdy nic się nie działo są dobrze wykonane. Zawsze ktoś mnie zapyta skąd te piękne sukienki i dresy. Kolory cudowne.

Aleksandra
@Jola

Tak samo!!! Haha zakochana w marce. Dobra jakość, nigdy nic się nie stało z dresami, super kontakt z klientami. Polecam, polecam!!!!!

Sandra

Dramat poprzednie komentarze sa jak najbardziej prawdziwe zamowilam i dres material jest tragiczny ! (usunięte przez administratora) nie welur Szycie tak samo nie wiem za co ta nagroda

Danuta
@Sandra

Mam nadzieję że chociaż można na spokojnie zwrócić i potrzymać z powrotem pieniądza za towar w takiej sytuacji ??

@Sandra

A to ciekawe ze Kasia Danusia i Sandra napisały komentarze z odstępem jednej minuty , jeden po drugim ????????‍♀️ Niesamowity zbieg okoliczności ???? Ludzie bądźcie dobrzy bo dobro wraca i nie wkręcajcie się w negatywny hejt po to aby komuś życie uprzykrzyć.

Magdalena
@Paulina

Ej a powiedz mi, gdzie Ty widzisz ten odstęp jednej minuty? Bo ja to chyba w innej czasoprzestrzeni żyję, bo widzę o wiele więcej czasu między komentarzami

@Danuta

Prawo jest takie ze zawsze i wszędzie można zwrócić towar jeśli coś się nie podoba albo nie spełnia oczekiwań. Po co pisać takie bery i sadzić takie komentarze , bezsens totalny ????‍♀️ Nakręcanie i sianie zamętu. Negatywne podkręcanie. Ludzie bądźcie dobrzy i nie kopcie pod kimś dołków dla własnej satysfakcji. Jeśli jesteście niezadowoleni zwróćcie towar i więcej nie zamawiajcie.

Kamil

Mam dresy i zestawy letnie welurowe. Bardzo wygodne, dobrze wykonane. Świetna jakość, polecam!!!

Klaudia

Długo się zastanawiałam nad kupnem dresu i muszę przyznać że jakośc odbiega od tego jak prezentuje się na zdjeciach. Materiał tragedia, uszycie tragedia ..... Co tu dużo mówić nie polecam!

Lawendowa dama

Te dresy to nie wiem czy Chińczyk by kupił po 2 zł za sztukę a co dopiero taka cena tani materiał szwy puszczają po trzech praniach spodnie do wyrzucenia

Agata
@Lawendowa dama

Zglaszalas może reklamacje ? Czy coś ? Ciekawa jestem jakby na to zareagowali i czy by się coś załatwiło ?

Jaki jest wkład kierownictwa Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Marcel

Nie spotkałem na swojej drodze zawodowej lepszej szefowej. Bardzo fajna atmosfera ????

Piss

Pani Ewelina nie zna się na biznesie produkuje tanią odzież które takie same jak ona kupują

Ewcia

Super jakość , mam już kilka rzeczy z kolekcji i jestem zachwycona. Polecam !!!

Koleżanka
@Ewcia

Ja też pisz :) umówimy się na jakieś wywody

@Ewcia

Bardzo bardzo dziękujemy ????????

@Ewcia

Hehe kolejna wieśniara czym się podniecasz chyba nie widziałaś jeszcze jakościowych rzeczy

Paulina

Nie wiem czym sie blachary podniecają ale te ciuchy to jakaś porażka najtańszy materiał wykonanie słabe ceny z kosmosu A firma jakaś z (usunięte przez administratora)

KasiaS

Dziś otrzymałam paczkę, ekspres zamówione wczoraj dziś już u mnie , to nie pierwsze zakupy jestem uzależniona od wszych welurow, posiadam już 2 kolory dresow ,dziś doszła bluza/tunika , ja jestem zachwycona jakością, piorę już od prawie roku w praniu ręcznymi, krótkim, nic się z nimi nie dzieje , rewelacja , żadne szwy nie wychodzą . Napewno jeszcze wrócę! Ja polecam :D

Marlena

Dresy rozchodzą się na szwach i lamówkach, materiał na pupie dosłownie się przetarł po 2 praniach!! Szkoda pieniędzy na rozpatrzenie reklamacji czekam już trzeci tydzień ????

DX nie polecam

Lampasy rozpruły się po 1 praniu! (usunięte przez administratora). Zareklamowalam ale odrzucili :/ Tragedia

Diana

Bardzo nie polecam! Jakość materiału fatalna. Szwy rozchodzą się na pośladkach. Po 2 miesiącach użytkowania pojawiły się białe nitki, które na czarnych spodniach wyglądają okropnie. Nie ma możliwości ich noszenia ponieważ bardzo się odznaczają. Towar oczywiście zareklamowany- niestety reklamacja odrzucona. Brak pieczątki rzeczoznawcy, jedynie pieczątka właścicielki (p. Eweliny) z informacja napisana na komputerze: „białe szwy to nie jest wada ukryta tylko wykończenie dzianiny z lewej strony”. Dresy za 430 zł nie nadają się do użytkowania a stosunek firmy jest żenujący. Są skupieni na zarabianiu kosztem klienta. Chętnie dołączyłabym zdjęcia spodni oraz odpowiedz p. Eweliny, ale nie mam możliwości. Nie polecam! Tragedia

@Diana

Tutaj nikt z biura sie nie odniesie do komentarza?

@Diana

Pani Diano, na reklamacji nie musi być opinii rzeczoznawcy. Reklamacje rozpatruje producent. W tym procesie nie widzę nic dziwnego, wszyscy tak postępują.

@Paula

A dlaczego kiedy zareklamowałam po raz pierwszy produkt reklamacja została uznana za zasadna, a gdy spodnie na pośladkach rozeszły się ponownie reklamacja została odrzucona? Może dlatego ze zażądałam wymiany na nowe i korzystniejsze dla Was było odrzucenie? Przykre ze tak traktujecie klientów. Moje koleżanki tez składały reklamacje na dokładnie ta sama wadę. Jakość jest kiepska, przynajmniej dresów welurowych.

@Diana

Ja nie pracuje w tej formie- jestem klientka. Osobiście lubię bardzo dresy welurowe, mam ich dokładnie cztery i zamówiłam dwa kolejne. Moje dziecko miało już trzy dresy. Nic się nie rozeszło. Akurat tego produktu będę broniła.

@Diana

Może po prostu tyłki Panią urosły? Przepraszam bardzo ale niektóre reklamacje są śmieszne, pracuję w New Yorkerze i to z czym czasem przychodzą klienci przechodzi ludzie pojęcie najzwyczajniej. Brudna bielizna, rozciągnięte koszulki, dziury w spodniach bo się przetarły na pupie i wiele innych smaczków.

Domika
@Diana

A może tylko wystarczy dobrać odpowiedni rozmiar a nie wciskać się na siłę w xs????

Domika
@Diana

A może rozeszły się ponownie !, bo po prostu wzięła Pani za małe. Kupuję od 2 lat i nawet ten najstarszy wygląda jak nowy. Odpowiedni rozmiar i pielęgnacja zgodna z zaleceniami producenta wystarczy, żeby być długo zadowolonym. Pozdrawiam

@Ola

Rozmiar jest dobry, niezmiennie mam stała wagę od wielu lat. Dobra porównanie- Jakość produktów new yorkera jest porównywalna do jakości gold killer. Tylko ze w New Yorkerze dres kosztuje 100-200 zł a tutaj ponad 400 wiec oczekiwania mam wyższe :) chyba to zrozumiałe. Także z żalem stwierdzam, ze to jakość jest kiepska

@Domika

Droga Pani Dominko, nie zgodzę się z Pani pytaniem. Oczywistym jest, ze w dres nie należy się wciskać. Kupując dres stawiam na wygodę, wiec preferuje model luźniejszy. Także dziękuje za wskazówkę, ale jestem specem w dobieraniu odpowiedniego dresu. Tutaj jedyną niedogodnością jest kiepska jakość materiału oraz głupota wynikająca z użycia białej nici w czarnych dresach. Pozdrawiam :)

@Diana

Witam. Ja miałam bardzo podobna sytuacje. Moje czarne welurowe spodnie były przeszywane biała nicią, i po pewnym czasie coraz bardziej zaczęła być widoczna na pośladkach. Nie jest to kwestia zle dobranego rozmiaru, tylko głupota jest szyć czarny dres biała nicią. Tez reklamowlam, ale została uznana za bezzasadną ponieważ tak naprawdę ta wadę widać podczas użytkowania. Tragedia

xXXxola

Dresy nosily się super do pierwszego prania. Po praniu materiał stał się jakiś zbity, szorstki. Dodam, ze prałam w niskiej temp, zgodnie z informacja na metce. Reklamacja odrzucona, jestem rozczarowana i nie polecam. Cena stanowczo za wysoka, jakość stanowczo za niska

Aśula
@xXXxola

U mnie podobna sytuacja po praniu! Szkoda kasy

Masakra

Ten portal to jakaś istna tragedia! Przez niego nie chcieli się zatrudniać ludzie w naszej firmie, bo dopóki się Wam nie zapłaci podkładacie świnie! Wstydźcie się! Przez takich jak Wy tysiące zadowolonych klientów nie ma żadnego znaczenia bo niszczycie opinie!

Masakra
@Masakra

Ten goldkiller to toatalna maskara jeśli chodzi o jakość :( nie polecam również

@Masakra

Właśnie zamówiłam welurowy dres ale jak czytam Wasze komentarze to chyba go zwrócę :( dziękuje!

Zostaw merytoryczną opinię o Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer - Chojnów

• Jak się pracuje w Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer?

Zobacz opinie na temat firmy Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer