Opinie o Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer w Chojnów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież - produkcja bielizny

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer w Chojnów

Paula

Dresy welurowe najlepsze na świecie!!! Mam kilka kolorów i teraz chce zakupić kolejne. Moja córeczka ma wersje dziecięca. Pięknie się noszą i super pióra, każda plama zejdzie. Ocena na 6!

Ostatnio kupiłem żonie i sobie dresy GK. Jakoś bardzo mnie zaskoczyła- pozytywnie. Czas oczekiwania bardzo szybki. Polecam!

Polecam! Posiadam kilka dresów marki GK i z każdego jestem zadowolona!

Magda

Dres świetny jakościowo. Czas oczekiwania bardzo krótki, patrząc na doświadczenie z różnych firm. Obsługa na najwyższym poziomie. Polecam!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
ZESPÓŁ GOLD KILLER

Informujemy ze to jest Nasz ostatni komentarz na tym portalu. W momencie odmówienia współpracy z tym właśnie portalem zaczęło pojawiać się mnóstwo negatywnych komentarzy. Być może to zbieg okoliczności , nie będziemy wnikać. Opinie na temat tego portalu chodza jakie chodza????‍♀️ Dresy mamy wykonane z jak najlepszej jakości weluru ponieważ w składzie jest 80% bawełny ( można to śmiało sprawdzić ) Mamy mnóstwo zadowolonych klientów którzy wracają do Nas bardzo często! Za co oczywiście dziękujemy z całego serca ❤️‍???? Jeśli pojawia się jakaś reklamacja to zawsze na nią odpowiadamy i nigdy nikogo nie lekceważymy. Negatywne komentarze które się tutaj pojawia to jakiś absurd , przy okazji Pani z jednego komentarza oczywiście negatywnego która chciała być taka wiarygodna i podała adres e-mail do tej pory się do Nas nie odezwała. Kochani pamiętajcie ze zakupując u Nas rzecz zawsze możecie ja zwrócić jeśli produkt uznacie za mało satysfakcjonujący ???? Dla tych którzy tak bardzo chcą popsuć renomę marki napiszemy tylko ze karma wraca ! Ściskamy Was i pozdrawiamy ????

Kalina

Dresy świetne, mam kilka kompletów i pewnie na tym się nie skończy :P. Sukienki piękne, obsługa bardzo pomocna. Polecam

Kaja

Dresy bardzo wysokiej jakości, szyte w Polsce, a nie w Chinach. Po praniu nic się z nimi nie dzieje (w przeciwieństwie do podobnych z sieciówek), są wygodne, a obsługa sklepu to totalnie mili i uprzejmi ludzie. Czasem może trzeba poczekać kilka dni na przesyłkę, ale tak to jest z polskimi manufakturami - jak się chce mieć coś dobrego, to taka jest cena. Warto!

Niezadowolony klient

Nie polecam. Jakość fatalna, cena wygórowana.

@Niezadowolony klient

Proszę nie czytajcie tych komentarzy ponieważ dostaliśmy je po tym jak odmówiliśmy współpracy z tym portalem.

@Niezadowolony klient

Bardzo prosimy aby nie wprowadzać klientów w błąd. Stawiamy na jakość !

Diana
@Marcin

Jak Pan chce to odeśle Panu moje dresy za 430 zł i sam Pan oceni. Zobaczy Pan swoją jakość…. Jeśli jest Pan zainteresowany odkupieniem ich ode mnie to proszę o inf na maila 19diana@wp.pl Jakość jest fatalna Jeśli ktoś chce zdjęcia- proszę o maila! Dwukrotnie reklamowane. Raz reklamacja uznana, a potem odrzucona bo poprosiłam o nowe dresy. Nie da się w nich chodzić.

Xxx
@Marcin

Zacznijcie tez stawiać na klientów

@Diana

Witamy Z całym szacunkiem ale zawsze do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i nigdy żadnego klienta nie zbyliśmy. Żeby było wiarygodnie dla każdego który czyta te komentarze bardzo prosimy odezwać się do Nas na instagramie bądź fb żebyśmy mogli wiedzieć na temat jakiej reklamacji jest tutaj dyskusja bo jak wiadomo e-mail każdy może podać nawet ten który nie kupił dresu.

Nieznany

Nie polecam, dresy welurowe tragedia . Welur jako materiał jest miękki przyjemny. Nie w tym przypadku !! Sztywny i nie mily w dotyku. Szycie przy lampasach nie równe i prujace się brzydkie.. nie polecam jak na produkt czyli dres kosztujący 430 zł jakość jak od chińczyka..

Xxx
@Nieznany

Dokładnie, na zdjęciach dres wygląda na prawdziwy welur, po rozpakowaniu paczki totalne rozczarowanie. Dres jak z bazarku. Nie polecam. Jakościowo to (usunięte przez administratora) Nie dajcie się naciągnąć.

demika
@Nieznany

Jak do tej pory się kupowało tylko poliestrowy chiński welur to bawełna widać gryzie ????.

@Nieznany

Jak można tak kłamać ? Mamy najlepszy welur z możliwych. Welur który ma 80% bawełny w składzie !!!!!! Nie ma lepszego weluru i nie będzie dlatego Nasze dresy cieszą się tak duża popularnością ????

@demika

???????????? Stawiamy na jakość ! Stad Nasz wielki sukces. Jak można napisać o welurze który ma 80% bawełny tak negatywna opinie ????????????????

@Xxx

Jak można pisać takie opinie o dresach i firmie która w tym miesiącu będzie odbierać prestiżowa nagrodę ????Totalna prowokacja.

Gold Killer
@demika

Pani Dominiko tutaj były brawa dla Pani ale nie wyłapane zostały znaki ????

@Nieznany

Ach ta konkurencja ! Pozdrawiamy Panią ! Welur mamy najlepszej jakości i już lepszego na polskim rynku nie znajdziecie.

Magdo
@Ania

Mogła byś coś podkręcić, aby lepiej się kręciła :P

@Nieznany

Jeśli My mamy nieprzyjemny welur no to nie wiem jak wyglada przyjemny ???????? Mamy najlepszy welur jaki może być w składzie 80% bawełny. Chyba ze dla Pani przyjemny welur to sztuczny i świecący. Bardzo prosimy nie wprowadzać ludzi w błąd ????

@Nieznany

Materiał tandeta!!! Dres się przeciera w oczach, pierwsze wyjście i już liczne przetarcia na załamaniach materiału!!!! Szkoda kasy! Nie polecam!

@Nieznany

Pani Kasiu dlaczego Pani się do Nas nie odezwała w sprawie reklamacji ? ????

Diana
@Ania

Bo i tak odrzucacie reklamacje … dokładnie tak było z moja. Dwa razy reklamowałam to samo. Za pierwszym razem uznana. Przeszyliście wychodzące szwy, które po kolejnym użytkowaniu znowu się rozeszły. I kiedy nie wyraziłam zgody na kolejne przeszycie ponieważ tym samym zmniejszanie objętość spodni na pośladkach - zwyczajnie odrzuciliście reklamacje. Pierwsza reklamacja noe była grzecznościowa tylko zasadna, wiec dlaczego kolejna odrzucona? Bardzo nie ładnie.

Nieznany

Szkoda kasy! Dresy po jednym praniu zmieniają fakturę. Niska jakość materiału

Zusiczka88

Miła obsługa, fajnie wytłumaczone przez ig co i jak zamówić, super dresy, ale trochę długo się czeka :(

Sandra

Oczekiwanie na dresy NIEDOPUSZCZALNE!!!! ????Gdyby nie pan z obsługi to chyba bym rozniosła mój dom w oczekiwaniu haha ;DDDD Kiedy już przyszły to materiał przemiły! Już czekam na kolejne ????????????????????????????

Kasiulka

nie spodziewałam się za wiele....jak widzę że ktoś tak reklamuje to zazwyczaj badziewie....ale tutaj jest super....wygodne i śliczne....i super obsługa....miły pan i szybka wysyłka....tutaj to chyba hejtuja tylko zazdrośnicy!!!

Złota deucha się zaopiekuje :D firmą

Badziewie jakich malo

@Nieznany

A po czym Pani to stwierdza ? Mamy jedne z lepszych dzianin w Polsce. Prosimy rozwinąć temat ????

Gosia

Dresy super polecam

@Gosia

Bardzo dziękujemy ????

Susia

Przede wszystkim wielkie ukłony dla Pana Marcina, który mnie obsługiwał przez telefon. Miałam parę wątpliwości, co do całego procesu zakupów i wyboru dresów(trochę nakombinowalam przy zamówieniu), ale Pan Marcin przeprowadził mnie przez całość bezproblemowo. Więcej takich osób w usługach! Co do samych dresów - rewelacja! Wygodne, świetna jakość, mam dwie pary. Polecam.

@Susia

Dziękuje Bardzo mi miło ☺️ Zapraszamy !

Ola

Dokładna czytelniczka :)

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer?

Zależy dużo czynników! Zależy jakie mają pracownicy podejście do ów pracy jakie kierownictwo widzi w tym podejście pracownika aby firma prosperowała zgodnie z wyznaczonymi

Hehe
@Odpowiedz

Masz swoich ludzi :)

demika

Polecam, widać, że firma stawia na jakość i wzięła sobie uwagi do serca.Od pierwszego dresu kupionego u nich do teraz prawdziwy milowy skok. Z takim podejściem do biznesu i klienta jesteście skazani na sukces. Przede wszystkim kontakt rewelacja.

Gold Killer
@demika

Bardzo Nam miło. Bardzo się staramy i cały czas rozwijamy Nasza firmę. Oczywiście zdarzają się Nam jeszcze jakieś podkniecia ale kto ich nie ma . Dziękujemy za szczery komentarz ????

Zostaw merytoryczną opinię o Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer - Chojnów

• Jak się pracuje w Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer?

Zobacz opinie na temat firmy Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Oleszkiewicz Ewelina Fphu Gold Killer