Opinie o Restauracja Złoty Róg Małgorzata Wrzód w Wawelno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Restauracja Złoty Róg Małgorzata Wrzód. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Restauracja Złoty Róg Małgorzata Wrzód na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja Złoty Róg Małgorzata Wrzód w Wawelno

Były kelner Nowy wpis

Praca jak najbardziej w porządku, typowo jak w gastronomii. Elastyczne godziny pracy, zawsze się da dogadać z szefową. Wypłata też w porządku.

Agata Nowy wpis
@Były kelner

Hej. Mam pytanie właśnie o prace kelnerki. Te elastyczne godziny to można dopasować do studiów, aby w weekendy więcej pracować a w tygodniu mniej? Pewnie jest walka o weekendy bo wtedy są lepsze napiwki, no ale ja studiuję i mi te dni najlepiej pasują.

A fe, paskudne, plotkarskie wpisy. Jest tu ktoś rzetelny spośród pracowników? Chciałam zapytać o możliwość pracy jako kelnerka na weekendowych eventach. Widać po fb, że firma obsługuje katering nawet dla Filharmonii Opolskiej, o samorządowych otwarciach i jubileuszach nie wspomnę. Może potrzebna nowa para rąk na soboty i niedziele? Jakie stawki są?

Ojojo Nowy wpis

Ciekawostka dwie panie o inicjałach J i F ładnie się szefowi prezentują że jednej z nich mąż tego nie wie ejej . Pan szef nie tylko w kelnerstwie się raczy ale i w panjach dr. A ponadto strasznie rozpite to towarzystwo dzień w dzień wódeczka za barem się leję oj panie kelnerki jak wy później autami do domów wracacie przypominam kończą o 22 kierunek na N. Sacz czy ktoś ten precedens zakonczy wiem ręka rękę myje darmowe am pol... skar.. I innych służb ułatwia dziś wiele sytuacji zakryć. No cóż taka widocznie ciężka praca jak to mówią sprzedawanie D za gar zupy .

Sonia

Dobra, to jak wygląda kwestia umowy? Widzę jakieś wątpliwości co do ich braków i po prostu zaczynam się nad nimi zastanawiać. Chciałam wygooglać sobie ofertę ale mam z tym problem. Gdzie docelowo teraz są publikowane? w jaki sposób można się dostać na Opolską? Mam na myśli stanowisko kelnerskie, wpadają jakieś konkretne napiwki?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Restauracja Złoty Róg Małgorzata Wrzód spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Serwisant rowerowy
Jestem zawiedziony.

Mogę powiedzieć tylko to,że pracują tam nie pełnoletni zatrudnione na czarno młodzi ludzi które nie mają żadnego pojęcia o gastronomii.

Krysia
@Jestem zawiedziony.

Bo szefowa na wszystkim chce oszczędzać. Jedzenie nie którzy chwala a wszystko jest smażone w głębokim oleju. Może z wyglądu ładne ale jakość słaba

Joanna
@Jestem zawiedziony.

A skąd wiesz o tym, że w firmie ktoś pracuje na czarno i jest niepełnoletni? Czy byłeś pracownikiem Złotego Rogu i są to sprawdzone informacje czy wypowiadasz się jedynie z punktu widzenia klienta?

drwal
@Krysia

Biliśmy tam jako goście kilka razy na przeróżnych imprezach i złego słowa nie możemy powiedzieć .Wszystko smaczne i pod dostatkiem. A jeśli chodzi o młodzież do kelnerowania to większości restauracji stosuje się takie praktyki , zatrudniając młodzież

Nitro

Byłem tam z rodziną na obiedzie i w kotlecie była MUCHA i przy rozliczeniu dostałem całe 10 zł.rabatu i jeszcze rachunek był niezrozumialy np.zamiast 2 rosołów policzyli mi 3 rosołu.Reakcja szefowej obojętna.

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja Złoty Róg Małgorzata Wrzód - Wawelno

• Jak się pracuje w Restauracja Złoty Róg Małgorzata Wrzód?

Zobacz opinie na temat firmy Restauracja Złoty Róg Małgorzata Wrzód tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Restauracja Złoty Róg Małgorzata Wrzód?

Restauracja Złoty Róg Małgorzata Wrzód
  • Opolska 2