MPK Kraków

Kraków

Opinie o MPK Kraków

Kierowca 2010-06-30 13:36:00
Rewelacyjne miejsce do pracy.
motorniczy 2012-05-14 18:52:13
Kierowca - 2010-06-30 13:36:00

Rewelacyjne miejsce do pracy.
tjaaa, tylko że wyłącznie dla [usunięte przez moderatora] ! - reszta załogi to kierownictwa i dyrekcji muły bagienne, wyrobnicy. Ot - takie przedsiębiorstwo Fair-Fraier.
inny kierowca 2013-02-05 09:16:53
Pozorna uczciwość. Jak się nie ma pleców to ma się pod górkę. Poza tym strasznie kościółkowa firma. Przyjęcia na ogół na zlecenia, etaty tylko dla ziomali.
Tomasz 2015-07-07 01:12:46
Zarobki jak na nasze realia dobre, atmosfera wśród prowadzących fajna, aczkolwiek praca stresująca, pasażer ma zawsze rację dla ludzi nerwowych nie polecam.
Marek 2016-09-01 00:58:52
Witam.
Jestem pracownikiem MPK z dlugim stażem. Ta firma to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] brak poszanowania ze strony kierownictwa i dyrekcji i ze strony pasażerow. Prowadzacy pojazdy traktowani sa w tej firmie jak zło konieczne. Dyrekcja po trzech tygodniach od zakonczenia SDM laskawie powiesila w gablocie podziekowanie za prace a sami zgarneli pewnie niezlą premie. Kierowcy czy motorniczy nie dostal ani grosza taka prawda. Takie to miedzy innymi jest pokazanie szacunku i wdziecznosci za zaangażowanie.
Nie ma sie co dziwic ze brakuje kierowcow i molestują nas zebysmy w dzien wolny przychodzili do pracy zamiast odpoczywac. Ciekawe co wymysli kierownictwo jak sie zbuntujemy i przestaniemy przychodzic za wolne.
mario 2016-09-13 08:53:48

KIEROWCA AUTOBUSU
Miejsce pracy: Wrocław
Numer referencyjny: KA/01.2016

Oferujemy:

umowę o pracę;
atrakcyjne wynagrodzenie – po okresie próbnym łącznie w wysokości 3600 PLN brutto plus dodatki płacowe wynikające z rozliczenia indywidualnego harmonogramu czasu pracy kierowcy;
Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych;
bilet wolnej jazdy;
możliwość współpracy na umowę zlecenie (20 zł brutto/godz.).
MARIO 2016-09-15 09:09:35

KIEROWCA AUTOBUSU
Miejsce pracy: Wrocław
Numer referencyjny: KA/01.2016

Oferujemy:

umowę o pracę;
Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych;
bilet wolnej jazdy;
możliwość współpracy na umowę zlecenie (20 zł brutto/godz.).
TO JEST OFERTA PRACY A NIE TO CO OFERUJE MPK W KRAKOWIE !!!
Mark 2016-10-24 18:03:46
Wam to zawsze mało to idz do Auchana hipermarket ten daje 1355 zł za jeba..nie pudeł z palet. Po roku nie masz kręgosłupa . Ja skończyłem 6 lat studiów i się okazało że nic po nich niema tylko taka praca czeka i co mam robić muszę się mordować. Wyprzedzę twoją złośliwą odpowiedz że mogę iść za kierowcę do MPK. Nie mogę ponieważ nie przejdę okulistycznych badań. Za taką kasę jak wy macie ja nigdy nie będe miał.
Io 2016-10-31 15:47:19
Piszesz, aby się popalić kogo to obchodzi! Przekwalifikuj się i zarabiaj a nie wspominaj innym. Żal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciska
qq 2016-11-02 17:34:16
Mark, wiele osób chciało być kosmonautami albo pilotami wojskowymi ale zdrowie im nie pozwoliło na to. Pewnie skończyli jak Ty, albo jako prezesi, dyrektorzy, kierownicy, specjaliści...
Pablo 2016-11-06 09:55:24
jesteś służbista czy co?? co za bzdury piszesz za taką odpowiedzialność kasa dobra weź człowieku nie pisz takich rzeczy !!! za taką praca min 4000 tys do ręki dlaczego brakuje tylu ludzi w mpk ??? bo nikt nie jest głupi i rezygnuje po pierwszej wypłacie stanowczo odradzam prace w mpk!
kierowca 2016-12-01 17:32:09
Mili Państwo już niedługo wszystkim zainteresowanym pracą w firmie MPK Kraków opisze jak jest naprawdę bez wulgaryzmów bo obrażanie kogoś nie ma najmniejszego sensu. Cała prawda o tym Pracodawcy. Podejście do pracownika, dobre lub złe traktowanie pracownika, kary, częste usterki pojazdów, wynagrodzenie itp. Sami podejmiecie decyzję czy warto zawracać sobie głowę pracą w tej firmie.
Na samym początku zostawię was z jednym zdaniem do rozmyślań.
Dlaczego ciągle są braki kadrowe( nie ma kierowców i motorniczych czyżby było tak dobrze, że nikt nie chce pracować w tej firmie)
Zostaw swoją opinię o MPK Kraków - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MPK Kraków