Opinie o Szymmar Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Szymmar Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Szymmar Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szymmar Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Chciałbym dopytać o pracę jako monter reklam. Widziałem takie ogłoszenie w sieci. Montaż elementów reklamowych na terenie kraju oraz Unii Europejskiej. Jak są wyjazdy to opłacane przez pracodawcę? Mam na myśli transport i zakwaterowanie.

Kudłaty

Chyba Ci się firmy pomyliły. Bo ja nie pamiętam aby jakiś monter został zwolniony od kilku grubych lat. Mało stabilna ???? zostawię to bez komentarza

Kudłaty

Tak wszystko opłaca pracodawca. Głównie mamy wynajęte mieszkania jeśli jesteśmy dłużej w jeden lokalizacji albo hotele jak jest mniejszy montaż.

Były pracownik Nowy wpis

Firma mało stabilna, bazują na zleceniach seryjnych, a jak kończy się projekt to zwalniają monterów. Wiec może i zarobisz przez chwilę na wyjazdach zagranicznych ale jak kontrakt się skończy to zostajesz bez pracy.

Nowy Nowy wpis

Z tego co wiem to jeszcze nikogo nie zwolnili chyba ze ktoś sam zrezygnował

Kudłaty Nowy wpis

Jakie godziny pracy obowiązują w Szymmar Sp. z o.o.?

Zaintesowany

Dzień dobry chciałem się dowiedzieć jakiego zarobku mogę się spodziewać . Jakie benefity moze socjal wczasy pod grusza extra opieka zdrowotna . Mam pracę gdzie to wszystko jest ale szukam czegoś lepszego czy można w waszej firmie liczyć na lepsze warunki ?

W jaki sposób przyjmują nowych pracowników tutaj? Pytam bo w sieci nawet starych ogłoszeń nie widzę, trzeba tam samemu zanieść cv? Jeszcze kwestia tego chaosu, słabego zarządzania itp. Pisaliście tak a ja chcę wiedzieć, czy każdego działu to dotyczy, czy jakiegoś konkretnego? Od Waszych wpisów zmieniło się coś, co zachęci mnie do pójścia i aplikowania? Oczywiście o ile byłoby wolne miejsce ;)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Szymmar Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Szymon

Jakiego przewożnika okradliśmy proszę o podstawę tego wpisu. Nie znam sytuacji w której Firma nie zapłaciła przewoźnikowi za fracht

Wiktoria

Próbowałam zrozumieć, co kto i jak, ale faktycznie kilka osób pod jednym pseudonimem, to za wiele. Czy możecie po prostu napisać mi, ile miesięcznie zarabia monter i czy znajdzie się miejsce dla nowego?

@Wiktoria

Zapraszam na rozmowę

Godom Ci, Widza Cie

A mi sie podoba. Nowe maszyny, a kolejna w drodze... Zwyczajne marudzenie.

Jon
@Godom Ci, Widza Cie

Bo tak jest

@Jon

No to pewnie już do czego czasu dojechała? Ciekawa jestem na jakim sprzęcie w takim razie tu robi. Jak aktualnie to wygląda jeśli o maszyny chodzi?

Dojechały nawet 4 sztuki

Czy firma Szymmar Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Fiodor

Firma nie kieruje się żadnymi zasadami

@Fiodor

Oho, niezadowolony były pracownik? Aż ciekawa jestem co takiego Ci firma zrobiła, że jesteś tak cięty na nią. Powiesz?

@Halina

To proste. (usunięte przez administratora), złe zarządzanie, ciągły stres, presja, chamstwo 2 z 3 szefów.

@Halina

Wieczny bałagan. Sporo fajnych osób ta firma wykończyła. Jeśli masz jakąś kulturę osobistą, trzymaj się z daleka. Takie moje zdanie. Wypłata zawsze na czas. Jedyny plus, ale z drugiej strony łachy nikt nie robi

@Fiodor

O przepraszam nie na tą firmę napisałem już tyle firm przeszedłem już nie wiem gdze jak było Fiodor

@Fiodor

Czekaj czyli ten o tych szefach to nie do tej firmy tak? A ten, że bałagan to już tak?

@Halina

Bałaganu to ty chyba jeszcze nie widzałaś wszystko na swoim miejscu nie rozumiem tych wpisów ktoś naprawdę ma jakiś problem w życiu i pisze oszczerstwa na drugiego beż podstaw.

@Fiodor

Byłem, widziałem. Więc mam podstawy. Mega bałagan, mętne zarządzanie, wieczne ciśnienie, (usunięte przez administratora) 2 z 3 szefów. Każdy kto pracuje lub pracował wie o kogo chodzi. Nic nie jest na swoim miejscu.

@Halina

Ktoś się podszywa. Wszystko dotyczy jednej firmy

@Fiodor

Ewidentnie jesteś jednym z szefów. Podejrzewam, że. Mariuszem. Takie zagrywki z pogranicza psychozy maniakalnej są w jego stylu. Jak incepcja. Fiodorów się namnożyło. Ale tak to jest, jak ktoś ma ego Elona a umysł i działanie Janusza. A prawda taka, że firma jest źle zarządzana. Nie udowodniony, więc to tylko moja opinia, ale mobbing. Nie wróciłbym do tej firmy za nic. I nie znam nikogo z byłych pracowników, którzy by chcieli.

@Fiodor

Jakie to słabe. Jeśli jest negatywna opinia, to ta osoba ma ewidentnie problem w życiu. Problemy szanowny Panie ma każdy. A jednym z moich była praca dla szymmar i stres z tym związany. Całe szczęście już m to za sobą. To oczywiście moje doświadczenia. Każdy może mieć inne.

@Fiodor

Dobrze teraz to odrobinkę się pogubiłam przez to co tu piszecie, zmieńcie chociaż nicki czy coś. Jest tu ktoś jeszcze kto mógłby się do tego odnieść?

@Fiodor

Czytam to wszystko i widze ze osoba ktora to pisze ma wielki problem w życiu i nie może zapomniec gdze pracował za granica i juz nie ma tam powrotu Jak jesteś taki pewny swojego idealnego zachowania oraz że Twoja praca w firmie Szymmar byla wzorowa to sie przedstaw i poznamy opinię na twoj temat. Opisywać kogoś i być anonimowy to jest dla kogoś jak ty idealne tylko powiem jedno jak w tym wszystkim jestes bez winy to pierwszy rzuć kamień a jak nie to się wreszcie uspokój bo twoja historia nie jest idealna

@Halina

Po pierwsze sam się przedstaw bo z tego co pamiętam to Halina w Szymmar nie pracowała tak samo jak Fiodor i cała reszta

@SZYMON

Przypominam, że to portal służący do anonimowego wystawiania opinii na temat pracodawców, a nie pracowników. Więc opinia szefostwa szymmaru na mój temat mnie nie interesuje. Może trzeba się pogodzić z tym, że szymmar nie jest idealny.

@Fiodor

Widzę że nawet platforma podszywa się pod nickiem Fiodor to już jest chyba trochę podejrzane kto prowokuje te rozmowy

@Fiodor

Czyli jak ktoś ma ochotę napisać na pracodawcę kłamstwo to jest dozwolone Oczywiście za tydzień pracodawca dostanie info że za .......zł można to wszystko usunąć tylko kup abonament

Fiodor

Rzecz w tym, że to jaki ja jestem nie jest przedmiotem tych opinii. Tylko szymmar z jego nieprofesjonalnym zarządzaniem, bałaganem, zachowaniami noszącymi co najmnej znamiona mobbingu, chamstwem 2 z 3 szefów, mętnymi zasadami itp. I taka opinia będzie tutaj widniała. Nikogo nie interesuje jaki nieidealny ja jestem, tylko jaki nieidealny jest szymmar.

@SZYMON

To, co ja piszę to nie kłamstwo. Tylko moje doświadczenie z firmą szymmar. I tyle. Poza tym tych negatywnych komentarzy jest więcej. 90 proc. A to już coś znaczy

@Fiodor

A ja uważam że wszystko jet Ok W tej firmie mobbingu i hamstwa na pewno nie ma Ja mam odwrotne zdanie jest super szefostwo Ok.

Jon
@Fiodor

Doświadczenie to ty masz ale w opisywaniu i pisaniu nieprawdy ciekawe jakie długie doświadczenie miałeś z Szymmarem

@Ewa

No i super. Szanuję odrębne zdanie. Zawsze tak jest, że jednym coś pasuje drugim nie. Zdaję sobie sprawę z tego. Ja piszę o swoich doświadczeniach i to tylko moja opinia. Dla mnie (usunięte przez administratora)jest, chamstwo jest, bałagan jest.

@Fiodor

Może powinienem podać rozkład pomieszczeń??? Na dowód, że to nie "platforma"? Słabe to.

@Jon

Ty masz doświadczenie w bronieniu źle zarządzanej, po amatorsku firmy, przez niekompetentnych "menadżerów". Firmy, z której odeszło sporo porządnych ludzi. I pewnie nie pchają się do jałowych dyskusji w tym wątku, ale podejrzewam, że zdanie mielibyśmy podobne jak ja. Podkreślam, piszę swoje zdanie na temat szymmar. Każdy może mieć inne. Nie wnikam. Niektórzy lubią tamta klimaty. Ja nie. Nigdy bym tam nie wrócił.

@Fiodor

No troszkę młyn widzę tu się porobił, a ja po prostu chciałam się dowiedzieć, co Ci tu nie odpowiadało. Co do rozkładu pomieszczeń to podaj, to się zdziwią. Zastanawia mnie skąd takie wątpliwości co do negatywnych opinii, no chyba że naprawdę tak dobrze im się tu pracuje i nie mogą dopuścić do siebie myśli, że ktoś widzi to inaczej?

Jaka jest kultura pracy w Szymmar Sp. z o.o.?

El chapo

Ciągle ciśnienie, wszystko na dedlajnach, bałagan i chaos.

Putin idi na ch

Mętne zarządzanie przez Januszy

@El chapo

A w jakiej firmie usługowej nie ma ciśnienia po to by utrzymać się na rynku i mieć pracę do pracowników

Fiodor

To, że ktoś może być większym januszem nie znaczy, że ten mniejszy jest ok. Janusz to janusz. A jak lubisz robić u Janusza to rób. Najlepiej aTwoim zdaniem godzić się na (usunięte przez administratora) bo może być gorzej. Współczuję

Na jakie benefity można liczyć w Szymmar Sp. z o.o.?

Gosc

Na zadne

Fiodor

500zl premii rocznej ????????????

El chapo
@Fiodor

Tak. Znaczy jak nie podpadniesz (jest do tego tajemniczy klucz), to dostaniesz 1000. A tak, to 500

Robota jak wszędzie według mnie jest idealnie Widząc opinie że jest bałagan to ten co to pisze jeszcze nie widział bałaganu i chaosu

Antek

Bardzo dobra i profesjonalna firma, fajna atmosfera w pracy więc ogólnie polecam pracę.

Chetny

Czy przyjmują z grupą inwalidzka z doświadczeniem? ?

Czy zdarzają się nadgodziny w Szymmar Sp. z o.o.?

Odpowiem

Tak. Bywa sporo pracy wtedy są nadgodziny. Bywa tez tak że jest zastój wtedy z reguły idziesz na urlop. Dlatego bywa że ci go zabraknie.

Godom Ci, Widza Cie

Nawet jak potrzeba cos załatwic to da rade sie dogadac.

Pablo

Premia ? Jesli to jest premia to lepiej wcale nie dajcie bo sami sie ponizacie. Szkoda juz komentowac pozdro

@Pablo

Załóż własny interes albo do Anglii na zmywak! Typowe polaczkowanie nieważne ile dostaniesz to i tak za mało.

Ojciec Dyrektor

Jeszcze zapomnieliscie dodać że wypłata jest zawsze na czas. Warunki pracy nie garażowe tylko co roku są a to nowe maszyny, narzędzia i inne. Stanowiska pracy w których nie jedna firma może pomarzyć. Pisanie że szef kupił auto czy dom jest dziecinne. Po to ktoś zakłada swój zakład pracy. W szymmarze pracuje dużo osób ze stażem przeszło 10 lat a i więcej. Na święta jest premia. Nawet rok temu dali dwie ale dla niektórych to za mało.

Dajcie spokój nawalilem muszę odpokutować i zapłacić

Wuj Roch

Nadgodziny płatne po 6 zł zamiast zwyczajowych 50 % praca w akordzie a płatne za godziny ( i to marnie opłacane ) pod czujnym okiem wielkiego brata przy PIP śmieszne umowy o dzieło na nadgodziny to jest sprawa dla policji skarbowej . Szymon ujdzie a Mariusz jest wredny arogancki i odpychający

Pablo

Dlaczego usowane sa posty ? Czy to wstyd ? Prawda tylko prawda . najlepiej robic nadgodziny zeby szef kupil nowe auto postawil dom itd a o podwyzce to zapomnij ... 100 zl brutto hahahah koniec swiata. Dziwie sie ze ludzie nie zostawia tego syfu uwaga na detektywow

Zostaw merytoryczną opinię o Szymmar Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Szymmar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Szymmar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szymmar Sp. z o.o.?

Szymmar Sp. z o.o.
  • Śniadeckiego 9