Opinie o Kancelaria Prawna Marcin Juwa w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kancelaria Prawna Marcin Juwa. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Prawna Marcin Juwa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna Marcin Juwa w Poznań

Sylwia

Sprawa załatwiona szybko i profesjonalnie. Już po raz drugi mnie uratowali

Aleksis

Ich zaangażowanie i staranność w prowadzeniu sprawy przerosły moje oczekiwania. Dzięki nim, udało mi się wygrać, co nie tylko przyniosło mi ogromną ulgę, ale także przywróciło mi wiarę w sprawiedliwość. Mogę śmiało polecić

Klient

Polecam i to bez grama zawahania! Od samego początku mieli odpowiednie podejście i potrafili zająć się sprawą

Jak długo czekaliście na odzew z Kancelaria Prawna Marcin Juwa? Oddzwaniają zawsze?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Kancelaria Prawna Marcin Juwa? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Bielsko-Biała
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Agnieszka

Profesjonalizm, skrupulatność i wszechstronne podejście prawników przyczyniły się do osiągnięcia pozytywnego wyniku. Gorąco polecam tę kancelarię wszystkim poszukującym solidnej i skutecznej pomocy prawnej.

Mateusz

Ludzie z Kancelarii uratowali mi życie. Rozwód ciągnął się latami, upadłem na zdrowiu, ludzie się ode mnie odwrócili, straciłem nadzieję. Myślałem, że stracę nadzieję, ale trafiłem właściwych ludzi. Dziękuję

Klijent

Kancelaria prawna zapewniła mi kompleksową opiekę prawna na każdym etapie sprawy. Od pierwszego spotkania poczułam się uspokojona i pewna, że jestem w dobrych rękach. Prawnicy odpowiedzieli na wszystkie moje pytania i wątpliwości, wyjaśniając każdy aspekt postępowania rozwodowego. W trakcie rozprawy adwokaci byli niezwykle zdecydowani i stanowczy w obronie moich interesów. Ich wiedza prawnicza i doświadczenie były zauważalne podczas negocjacji i dyskusji z drugą stroną. Dzięki temu udało się wygrać rozprawę z orzeczeniem o winę Kancelaria prawna zapewniła mi kompleksową opiekę prawna na każdym etapie sprawy. Od pierwszego spotkania poczułam się uspokojona i pewna, że jestem w dobrych rękach. Prawnicy odpowiedzieli na wszystkie moje pytania i wątpliwości, wyjaśniając każdy aspekt postępowania rozwodowego. W trakcie rozprawy adwokaci byli niezwykle zdecydowani i stanowczy w obronie moich interesów. Ich wiedza prawnicza i doświadczenie były zauważalne podczas negocjacji i dyskusji z drugą stroną. Dzięki temu udało się wygrać rozprawę z orzeczeniem o winę Kancelaria prawna zapewniła mi kompleksową opiekę prawna na każdym etapie sprawy. Od pierwszego spotkania poczułam się uspokojona i pewna, że jestem w dobrych rękach. Prawnicy odpowiedzieli na wszystkie moje pytania i wątpliwości, wyjaśniając każdy aspekt postępowania rozwodowego. W trakcie rozprawy adwokaci byli niezwykle zdecydowani i stanowczy w obronie moich interesów. Ich wiedza prawnicza i doświadczenie były zauważalne podczas negocjacji i dyskusji z drugą stroną. Dzięki temu udało się wygrać rozprawę z orzeczeniem o winę

Klient

Zajęli się moją sprawą w bardzo profesjonalnym stylu, szybko odpowiadali na moje pytania i tłumaczyli mi wszelkie wątpliwości. A finalny proces zakończył się na moją korzyść

Klient

Cenię sobie fakt, że cały proces przebiegał w przyjaznej atmosferze i zawsze mogłem liczyć na pomoc i wsparcie ze strony mojego prawnika

Ż.k

Zrobili dla mnie wiele dobrego. Dzięki ich pomocy udało mi się wygrać proces sądowy, którego wynik był dla mnie bardzo ważny.

Klient

Chciałabym podziękować za profesjonalne i skuteczne prowadzenie mojej sprawy karnoprawnej. Bardzo doceniam ich zaangażowanie, doświadczenie oraz wiedzę prawną, która pozwoliła na wygranie rozprawy. Polecam

Dorota

A zdradzisz szczegóły o co chodzi dokładnie? :D Tzn. sytuację?

Mila120

Zdecydowanie polecam usługi prawnika od spraw karnych, z którym miałam okazję współpracować w tej kancelarii. Dzięki jego pomocy udało mi się skutecznie bronić swoich praw i wygrać sprawę. Jestem bardzo wdzięczna za profesjonalne podejście i wsparcie w trudnej sytuacji.

Dorota

Potrafią stanąć na wysokości zadania i poprowadzić rozprawę w odpowiednim kierunku. Jestem świeżo po ostatniej rozprawie, która zakończyła się na moją korzyść i jestem wam wdzięczna, że w końcu zakończyliście to piekło

Bo mi pomogła

Korzystałam z usług kancelarii prawnej i jestem bardzo zadowolona z ich profesjonalnego podejścia do sprawy oraz szybkiej i skutecznej pomocy. Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie, zawsze byli miłymi i uprzejmymi doradcami, którzy służyli mi pomocą i odpowiedzieli na wszystkie moje pytania.

Michaela

Dbają o swoich klientów i potrafią wygrać każdą sprawę. Pierwszy raz miałem styczność z tak skutecznymi prawnikami

Adam Nowak

Wyspecjalizowana pomoc z zakresu prawa karnego. Prawnicy wykazali się ogromny profesjonalizmem i zajęli się wszystkim jak należy.

N.b

Proces przeprowadzenia sprawy był bezproblemowy i skuteczny. Polecam jeśli szukacie specjalistów z zakresu prawa karnego

Ksenią Kolesnyk

Jeśli miałabym polecić kogoś od spraw karnych, to tylko tą kancelarię. Mega profesjonalny poziom i dogłębne działania

MartaM

Bardzo profesjonalna i skuteczna firma, która oferuje kompleksowe usługi prawne. Doświadczony zespół prawników i detektywów zapewnia najwyższy poziom obsługi, a indywidualne podejście do sprawy pozwala na skuteczne rozwiązanie nawet bardziej skomplikowanych przypadków

Polecam wszystkim

W życiu moment zatrzymania pr,ez policję i obawa zamknięcia w więzieniu to straszna wizja. Niestety mnie to spotkało. Moja rodzina szukała kancelarii która pomoże mi w tej trudnej chwili. Trafiliśmy na tą kancelarię i byliśmy pod ogromnym wrażeniem. Jakość pomocy i przepływ informacji na najwyższym poziomie. Zawsze profesjonalnie przygotowani i skuteczni. Znaleźli najlepszą linie obrony I dzięki nim moja rodzina jest teraz w komplecie. Bardzo dziękuję za pomoc i obronę. Ja się nie zawiodłem i gorąco mogę polecić wszystkim

On

Moja sprawa dotyczyła postępowania spadkowego. Bardzo skomplikowany proces ze skłócona rodziną. Wojna o majątek trwała kilka lat. Najpierw próbowano mnie pozbawić części nieruchomości i pozostałych dóbr. Kancelaria to mistrzostwo świata. Fenomenalnie prawnicy którzy przez całe postępowanie o stwierdzenie nabycia spadku oraz podział majątku zaopiekowali się mną i moja sprawą. Walka z rodzina nie jest łatwa zwłaszcza kiedy chcą się ciebie pozbyć z dziedziczenia. Zawsze. byliśmy przygotowani do rozpraw. Omawialiśmy zagrożenia i szukaliśmy sposobów na nieuczciwość najbliższych. UDAŁO się i na moim przykładzie mogę z całego serca zarekomendować tą kancelarię. Nie było łatwo ale skutecznie. Jeszcze raz Dziękuję ❤️

Wiktoria
@On

Witam, czy przez te lata odnośnie tej sprawy w obsłudze brały udział te same osoby? Czy może jednak pojawiali się jacyś aplikanci? Bywała rotacja?

Wiktoria

Witam, wiedzą może Państwo jaka jest perspektywa na to, żeby móc się dostać tu do kancelarii? Widzę sporo pozytywnych opinii, które stale się pojawiają od jakiegoś czasu i aż zaczęła mnie zastanawiać przy tym perspektywa potencjalnych zarobków. Na stronie nie zauważyłam wzmianki o ofertach pracy, więc przyszłam tutaj. Macie jakieś informacje na ten temat?

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Marcin Juwa - Poznań

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna Marcin Juwa?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna Marcin Juwa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna Marcin Juwa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna Marcin Juwa
  • Głogowska 146/8