Opinie o Kancelaria Prawna Marcin Juwa w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kancelaria Prawna Marcin Juwa. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Prawna Marcin Juwa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna Marcin Juwa w Poznań

Weronika K.

W sytuacji, gdzie potrzebowałam pomocy prawnej, czułam, że jestem w rękach kompetentnych ekspertów. Każdy etap procesu był jasno wyjaśniony, a prawnicy byli dostępni, aby odpowiedzieć na moje pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości. Dzięki ich wsparciu udało się skutecznie wybronić moje prawa i osiągnąć zamierzony cel

Mateusz

Ludzie z Kancelarii uratowali mi życie. Rozwód ciągnął się latami, upadłem na zdrowiu, ludzie się ode mnie odwrócili, straciłem nadzieję. Myślałem, że stracę nadzieję, ale trafiłem właściwych ludzi. Dziękuję

Kornelia Nowy wpis

Na bieżąco informują o wszelkich zmianach. Bardzo komfortowa współpraca. Od początku do końca mogłam czuć się spokojnie

Kornelia Nowy wpis

Oliwka Nowy wpis

Każda z kancelarii, do której się zgłaszałam kręciła nosem i twierdziła, że sprawa nie będzie taka prosta. Tutaj zupełnie inne podejście. Od samego początku wiedzieli w jakim kierunku należy iść, a do tego zaproponowali swoje usługi detektywistyczne, które okazały się nieocenione, bo przyniosły nowe dowody do sprawy

Gość Nowy wpis

Witam. chciałbym zostać detektywem. Kancelaria pokazała mi się jako jedna z pobliskich z branży w Poznaniu. Nie ma chyba ofert w internecie ale może tu by ktoś wiedział czy nowe osoby są zatrudniane i co w ogóle trzeba zrobić aby móc się dostać?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Kancelaria Prawna Marcin Juwa? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
@martyna

Dzięki wam mogę znów cieszyć się spokojem i w końcu nie myśleć o rozprawie, bo już mam to za sobą. Były wielkie zapowiedzi, duże groźby w moją stronę, a jednak zadbaliście, by rozprawa potoczyła się na moją korzyść, za co serdecznie dziękuję.

Agnieszka M

W Moim przypadku już drugi raz udowodnili, że można na nich polegać

Julia

Od razu stwierdzili, że zajmą się moją sprawą, gdzie dwie poprzednie kancelarie kręciły nosem i twierdziły, że sprawa nie jest taka prosta i że nie są w stanie zagwarantować wygranej. Tutaj gadka byłą zupełnie inna. Od razu przedstawili sensowny plan działania, który później zrealizowali w sposób wzorowy

Wanessa Komisarska

Dziękuję za tak profesjonalne oraz szybkie działanie, bo sprawa była naprawdę zawiła. Na szczęście wiedzieli co należy zrobić, a pomoc detektywa okazała się w moim przypadku niezbędna

Judyta

Kompetentni i doświadczeni. Wiedzieli jak skuteczniej przebrnąć przez rozprawę, aby osiągnąć oczekiwany wynik

Wioleta

Czyli teraz z ilu osób ten wspomniany zespół się składa? Teraz niedawno został pochwalony przez pewna klientkę a widzę ze inne osoby interesowały się zatrudnieniem, ostatecznie ktoś już dołączył? Ciekawe ile trwa rekrutacja?

Łukasz

Oby jak najwięcej tak zaangażowanych i nastawionych na dobro klienta kancelarii. Jestem bardzo zadowolony z właśnie zakończonej współpracy. W końcu koszmar, który ciągnął się za mną miesiącami dobiegł końca

Cały zespół wykazał się profesjonalizmem oraz taktem. Przedstawili mi skuteczne rozwiązanie prawne, które przyniosły oczekiwane skutki.

Czy klientów Kancelarii stale przybywa? Od jakiegoś czasu śledzę wątek oraz te pojawiające się w nim komentarze. Jak widać to głównie klienci się wypowiadają. Nie nadejdzie czas ze trzeba będzie kogoś zatrudnić do pomocy w obsłudze? Kandydaci także cos pisali lecz nie wiem na podstawie czego? Jeśli jeszcze kiedyś kogoś szukano to gdzie mogła być udostępniona oferta? Ciekawi mnie także to jak prowadzona jest rozmowa

Nie mam dużego doświadczenia z kancelariami, ale póki co do was mam największe przekonanie. Był to był drugi raz, jak potrzebowałam pomocy prawnej i dwukrotnie wszystko przebiegło gładko

wera

Czułam pełne wsparcie z ich strony. Wygrali rozprawę na moją korzyść, dodatkowo sama umowa również była bardzo fajna

Piotr1122

Prawdziwi stróże sprawiedliwości. Znaleźli się przy mnie w najtrudniejszym momencie, gdy byłem niesłusznie oskarżony. Na szczęście udało się dość szybko zapanować nad sytuacja i zebrać wystarczające dowody uniewinniające.

lu567

Miałam z nimi styczność w sprawie spadkowej, gdzie okazali się nieocenionym wsparciem. Profesjonalizm, empatia oraz skuteczność prawników sprawiły, że cały proces przebiegł sprawnie, a rezultaty były zgodne z moimi oczekiwaniami.

Julia

Dzięki Kancelarii Śledczej nie tylko odzyskałam pewność i spokój, ale także uczucie sprawiedliwości. Ich kompleksowe podejście do sprawy sprawiło, że poczułam się wsparciem na każdym etapie. Polecam

Majka

Zwróciłam się do nic w sprawie dziedziczenia związanej z spadkiem po zmarłej ciotce, w której pojawiły się poważne spory między spadkobiercami. Przez moment sytuacja była naprawdę nieciekawa, jednak kancelaria nie tylko sprostała wyzwaniu, ale również odniosła sukces w zapewnieniu mi uczciwego udziału w spadku.

Myślicie, że będzie można dostać się na praktykę teraz w najbliższym czasie? Po prostu tak czytam te ostatnie opinie i wychodzi na to, że usługi są ok świadczone? w dodatku tez kandydaci pracą się interesują. Chce poznać powód. Są w ogóle gdzieś teraz oferty dodane?

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Marcin Juwa - Poznań

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna Marcin Juwa?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna Marcin Juwa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna Marcin Juwa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna Marcin Juwa
  • Głogowska 146/8