Opinie o Kancelaria Prawna Marcin Juwa w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kancelaria Prawna Marcin Juwa. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Prawna Marcin Juwa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna Marcin Juwa w Poznań

Majka

Zwróciłam się do nic w sprawie dziedziczenia związanej z spadkiem po zmarłej ciotce, w której pojawiły się poważne spory między spadkobiercami. Przez moment sytuacja była naprawdę nieciekawa, jednak kancelaria nie tylko sprostała wyzwaniu, ale również odniosła sukces w zapewnieniu mi uczciwego udziału w spadku.

Myślicie, że będzie można dostać się na praktykę teraz w najbliższym czasie? Po prostu tak czytam te ostatnie opinie i wychodzi na to, że usługi są ok świadczone? w dodatku tez kandydaci pracą się interesują. Chce poznać powód. Są w ogóle gdzieś teraz oferty dodane?

RENATA

Super! Dwa pisma i sprawa wyjaśniona, gdzie poprzednia kancelaria bujała się z moją sprawą kilka miesięcy, skosiła kilka tysięcy i nic nie zrobiła. Tutaj nie musiałem czekać nawet dwóch miesięcy na rozwiązanie sprawy

z

Jesteście nie do przejścia. Tak jak zapowiadaliście, że sprawa potoczy się bez większych problemów tak i dotrzymaliście słowa. Dziękuję!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Kancelaria Prawna Marcin Juwa? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Bielsko-Biała
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.

Jeszcze wczoraj ktoś pytał o wypłatę w częściach, nie widzę jeszcze odpowiedzi ale mnie przy tym najpierw interesowałoby to jakich średnich zarobków można byłoby spokojnie się spodziewać? Umowa będzie na B2B czy również ta o pracę byłaby możliwa?

@Pracodawca

Polecam! Prowadzili moją rozprawę przez ostatnie trzy miesiące i finalnie w zeszłym tygodniu udało się doprowadzić wszystko do końca i to jeszcze na moją korzyść

Czy w Kancelaria Prawna Marcin Juwa możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

kamyk

Zasługujecie na wysokie uznanie. Jako jedyni byliście chętni do współpracy od samego początku, gdzie inne kancelarie, do których się zgłosiłem, kręciły nosem, że sprawa jest skomplikowana i było widać, że nie chcieli tego rozgrzebywać. Dlatego bardzo spodobało mi się podejście ludzi z tej kancelarii, bo od razu czuć było zaangażowanie

Witam, po przejrzeniu ostatnich komentarzy widzę, że to raczej opinie wystawione przez samych klientów kancelarii, zastanawiam się przy tym nad warunkami jakie należy spełnić, by moc dołączyć do zespołu prawników, o którym pisano jeszcze niedawno. Trudno mi było odszukać ofertę w internecie, wiec może tu by mi ktoś z Was pomógł?

Weronika K.

W sytuacji, gdzie potrzebowałam pomocy prawnej, czułam, że jestem w rękach kompetentnych ekspertów. Każdy etap procesu był jasno wyjaśniony, a prawnicy byli dostępni, aby odpowiedzieć na moje pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości. Dzięki ich wsparciu udało się skutecznie wybronić moje prawa i osiągnąć zamierzony cel

Justyna

Nie pozostawili żadnych wątpliwości podczas rozprawy i doprowadzili ją sukcesywnie do końca,dzięki czemu udało się wywalczyć należne mi odszkodowanie.

Klient

Bardzo skutecznie i profesjonalnie zajęli się moją sprawą. Matka mojego dziecka wniosła o podwyższenie alimentów, a dzięki zaangażowaniu i kompetencjom prawników, udało się udowodnić brak podstaw do takiego kroku.

Klient

Nie tylko wykazali się profesjonalizmem w prowadzeniu mojej sprawy, lecz również osiągnęli korzystny dla mnie wynik, czyniąc cały proces pewnym i spokojnym doświadczeniem.

@klient

Zostałam niesłusznie pozwana, ale dzięki ich starannym działaniom udało się wykazać moją niewinność i dojść do prawdy. Momentami się obawiałam, czy na pewno wszystko pójdzie w odpowiednim kierunku, ale prawnicy cały czas zapewniali, że sprawa będzie wygrana, do czego też doprowadzili

Klient

Od samego początku, profesjonalizm i zaangażowanie prawników przyciągnęło moją uwagę. W mojej sprawie, dotyczącej rozwodu, otrzymałam wsparcie i rzetelną radę, dzięki czemu proces był przeprowadzony sprawnie i skutecznie. Dodatkowo udało się wywalczyć orzeczenie o winie byłego męża

Klient

Mają świetnych specjalistów z zakresu prawa rodzinnego. Była żona podała mnie o podwyższenie alimentów, z czym osobiście się nie zgadzałem i postanowiłem walczyć w sądzie i ku mojemu zdziwieniu wygrałem. Kancelaria wykazała się dużym profesjonalizmem i błyskawicznym odbijaniem argumentów podczas rozprawy

Justyna032

Zespół prawników wykazał się doskonałą wiedzą, indywidualnym podejściem do sprawy i profesjonalizmem. Dzięki ich staraniom, moja sprawa została załatwiona sprawnie i skutecznie. Gorąco polecam

Dorothy81.

Prawnicy wykazali się wysokim profesjonalizmem, skutecznością i zaangażowaniem, co finalnie skutkowało wygraną rozprawy. Polecam .

@klient

Wzorowe podejście do klienta. Widać, że doprowadzenie spraw do końca z pozytywnym zakończeniem jest dla nich priorytetem. Właśnie takiej kancelarii szukałam

Karolinab

Po ostatniej rozprawie zyskałam do nich ogromne zaufanie. Mimo iż sprawa była skomplikowana i od początku nie układała się po mojej myśli, to finalnie kancelaria poradziła sobie z przechyleniem szali na moją stronę, wygrywając całą rozprawę

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Marcin Juwa - Poznań

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna Marcin Juwa?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna Marcin Juwa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna Marcin Juwa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Prawna Marcin Juwa
  • Głogowska 146/8