Opinie o Patrycja Grenda Kancelaria Radcy Prawnego w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Patrycja Grenda Kancelaria Radcy Prawnego. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Patrycja Grenda Kancelaria Radcy Prawnego o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patrycja Grenda Kancelaria Radcy Prawnego w Poznań

Kowalski_Janusz Nowy wpis

Moje doświadczenia z Patrycją Grendą były bardzo niezadowalające. Od momentu rozpoczęcia współpracy czułem się zaniedbany i niedoceniany. Pani Grenda wykazywała brak zaangażowania w moje sprawy oraz ignorowała moje prośby o regularne aktualizacje. Dodatkowo, jej komunikacja była niejasna i nieprofesjonalna. Bardzo nie polecam.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy pracownicy w Patrycja Grenda Kancelaria Radcy Prawnego dogadują się między sobą?

Student Nowy wpis

Nie polecam współpracy z p. Grendą. Nigdzie nie spotkałem się z opryskliwością i atakami personalnymi na rozmowie rekrutacyjnej. Prawdopodobnie p. syndyk ma jakieś problemy ze sobą.

Łukasz Nowy wpis

Moje doświadczenie współpracy z nią było trudne, ponieważ odniosłem wrażenie, że ma dość stanowczy sposób komunikacji i może być wyzwaniem w relacjach interpersonalnych. Czasami miałem wrażenie, że moje propozycje i uwagi nie były w pełni doceniane, co prowadziło do pewnych napięć.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Patrycja Grenda Kancelaria Radcy Prawnego? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Maciej

Opinie na temat Syndyka, zwanej Panią Patrycją, są jednomyślne w kwestii odradzania współpracy z nią. Zdaniem wielu klientów, Syndyk wykazuje brak zainteresowania ich sytuacją życiową, ignoruje prośby o odblokowanie konta, a także arbitrarnie ustala wysoki odsetek pobierany z wynagrodzenia. Dodatkowo, podnoszą, że Pani Patrycja nie wydaje się być skłonna do podejmowania działań na rzecz klientów, nawet jeśli ci znajdują się w trudnej sytuacji finansowej. Klienci skarżą się na brak skuteczności działań Syndyka, zarówno w kwestiach formalnych, jak i osobistego podejścia. Wielokrotnie podkreślają, że Syndyk traktuje ich z arogancją i lekceważeniem, co wpływa negatywnie na atmosferę współpracy. Zdaniem recenzentów, Pani Patrycja wydaje się być opryskliwą i zadufaną w sobie osobą, co dodatkowo utrudnia kontakt i współpracę z nią. Podsumowując, opinie wskazują na to, że Syndyk, zwłaszcza Pani Patrycja, nie spełnia oczekiwań klientów i nie wydaje się być skutecznym ani empatycznym profesjonalistą w dziedzinie syndykarstwa. Dlatego wielu zaleca unikanie współpracy z nią i, w razie konieczności, rozważenie skierowania skargi do sądu w celu zmiany Syndyka.

Klient

Nie polecam Syndyk bo tak siebie nazywa ma gdzies klientów czy ktos ma na życie czy nie, ustala sobie bez sądu że będzie pobierać 50 procent wynagrodzenia i na tym koniec bardzo nieprzyjemna olewająca klientów na prośbe o odblokowanie konta ściemnia że juz pisma wysłała do banku a tu sie okazuje że nawet nie kiwnęła palcem takze jeśli ktos otrzyma tegoż Syndyka z sądu radze odrazu pisac do sądu o zmiane Syndyka chyba ze zarabiasz w inny sposób bo na tą pania niemasz co liczyc że cokolwiek zrobi w kierunku abys chociaz miał pieniądze na życiema to w głębokim poważaniu czy ty zdechniesz z głodu czy nie

Klient

Miałem styczność i naprawdę nie polecam, zarówno Pani jak i Pan bardzo ale to bardzo nieprzyjemni w obyciu. Traktują innych z nieuzasadnioną wyższością a brak kompetencji próbują przykryć arogancją. Tak jak osoba, która tu pisała wcześniej mógłbym podać wiele przykładów zachowania ale sobie podaruję.

Znajomy

Współczuję każdemu, kto musi współpracować z Panią Patrycją. Opryskliwa, zadufana w sobie osóbka. Współpracowników traktuje lekceważąco. Mógłbym przytoczyć wiele przykładów z życia ale sobie podaruję. Najgorszy syndyk w Poznaniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Patrycja Grenda Kancelaria Radcy Prawnego - Poznań

• Jak się pracuje w Patrycja Grenda Kancelaria Radcy Prawnego?

Zobacz opinie na temat firmy Patrycja Grenda Kancelaria Radcy Prawnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Patrycja Grenda Kancelaria Radcy Prawnego
  • Młyńska 5A lok. 1