Opinie o Auto Handel Arkadiusz Michalski w Piła

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Auto Handel Arkadiusz Michalski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Auto Handel Arkadiusz Michalski o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Handel Arkadiusz Michalski w Piła

Michał Krzywy

Szybko, fachowo, sprawnie - idealne miejsce by kupić auto. Polecam

Krzysiek

Jak najbardziej polecam!!! Pełen profesjonalizm !!!W końcu uczciwi sprzedawcy. Jestem bardzo zadowolony z auta. Kiedyś jak będę zmieniał, nowego najpierw zacznę szukać tutaj !

Zuzanna
@Krzysiek

A w razie czego jakąś gwarancję na auto zapewniają? :)

Michał Grzeliński

Jestem świeżo po zakupie samochodu od Pana Arka. Jest to Kia sportage. Miła fachowa obsługa. Zostałem odebrany ze stacji PKP. Szybkie oględziny auta i później stacja diagnostyczna. Na przeglądzie prawie wszystko wyszło idealnie. Okazało się że 2 amortyzatory są na wykończeniu. Cena uległa małej korekcie i dobiłem targu. Auto bardzo ładne. Jestem zadowolony. Polecam

Karolina Ślotała

Kupiliśmy z chłopakiem w tym komisie Hondę CRV, auto użytkujemy już 3 miesiące. Jestem bardzo zadowolona z zakupu, samochód rewelacja. Polecamy !!!

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Auto Handel Arkadiusz Michalski? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca kat. C
Mario

Witam. W połowie lutego kupiłem od tego Pana Kia Sportage, auto piekne ale tylko na oko. Zakup tego auta to moja zyciowa porażka. Koszmar zaczoł sie od zapchanego DPF-a, potem okazało sie ze napęd tył nie działa czyli sprzegło Haldex do wymiany i zmielony wałek atak i tależ, skrzynia rozdzielcz przód zerwany wieloklin, tarcze klocki szrot, wahacze tzw banany do wymiany, sprzegło alternatora szrot, łańcuch rozrządu do wymiany ale tego sie nie czepiam. Brak zbieżnosci kół luzy na wahaczach diagnosta nawet świateł nie sprawdził bo prawe waliło w niebo. Auto pewnie nie widziało stacji diagnostycznej. A zapomniałem, klima też nie działa. Odkładaliśmy na to auto kase przez 3 lata no i trafiła sie perła od p. Arkadiusza, uczciwego sprzedawcy. Koszty jakie teraz poniose ta jakieś 8500. Auto marzeń kup i stocz sie na dno.

Magdalena Drewny

Pełen profesjonalizm. Duży wybór samochodów. Auta na placu naprawdę bardzo ładne. Możliwość sprawdzenia pojazdu w stacji diagnostycznej. Wizyta zakończona zakupem. Polecam.

Krystian Polecki

Polecam w 100%. Kolejny raz skorzystałem z usług Pana Arka. Wszystko zgodne z opisem, w pełni udokumentowany przebieg, bezwypadkowy. Szybko, fachowo, sprawnie - idealne miejsce by kupić auto. Bardzo udany zakup. Polecam !!!

Paweł Kosciński

Witam serdecznie. Chciałbym podzielić się pozytywna opinią. Z czystym sumieniem polecam komis. Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Właściciel bardzo profesjonalnie podszedł do sprzedaży, wszystko wyjaśnił bez owijania w bawełnę. Autko sprowadzone ze Szwecji, bezwypadkowe, potwierdzony oraz udokumentowany przebieg. Wizyta w autoryzowanym ASO przebiegła bez żadnych zastrzeżeń, wszystko o czym poinformował mnie sprzedawca miało pełne pokrycie podczas kontroli w ASO. Serdecznie polecam każdemu. Duży wybór samochodów, sprowadzonych głównie ze Szwecji, których historię można samemu sprawdzić, jeszcze przed przyjazdem po wymarzone autko. Jestem pozytywnie zaskoczony jakością sprzedawanych samochodów oraz podejściem do klienta. Przebieg wpisany na fakturze, zaznaczone również, że auto było bezwypadkowe. Polecam w 100% !!!

Mirosław
@Paweł Kosciński

Dzięki za podzielenie się opinią. Nieczęsto zdarza się znaleźć sprzedawcę aut który nie upiększa rzeczywistości. Czy pan Arek sprowadza również youngtimery typu Ford Capri czy Volvo 240?

Adam Szłapowski

Polecam w 100%. Drugi raz skorzystałem z usług Pana Arka. Tym razem kupiłem auto dla córki - Opel Astra 2010r. sprowadzony oczywiście ze Szwecji. Wszystko zgodne z opisem, w pełni udokumentowany przebieg, bezwypadkowy. Szybko załatwione wszystkie formalności. Bardzo udany zakup. Polecam !!!

Marek Koszalin

Miła i fachowa obsługa. Wszystko zgodne z opisem. Przy wyborze następnego auta na pewno skorzystam z usług Pana Arka. POLECAM

Piotr B

Polecam! Auta czyste, świeże i zadbane, tak jak na zdjęciach, bardzo dobry kontakt i obsługa, wszystkie formalności załatwione od ręki. Zasłużone 5/5 gwiazdek. Pozdrawiam

Mateusz Pruszyński

Zakupiłem u chłopaków Volkswagena CC, sprowadzonego ze Szwecji. Autko w bardzo fajnym stanie, do zrobienia były rzeczy ogólne typu olej, rozrząd. Z usterek, które wyszły w bliskim czasie to uszkodzenie wiązki bagażnika. Polecam handlarza, fajny kontakt, nie miał problemu ze sprawdzeniem auta przez rzeczoznawcę przed przyjazdem. Jak już przyjechałem to odebrał z dworca, pokazał auto, pojechał ze mną zrobić świeży przegląd i wytłumaczył wszystkie detale rejestracji auta. Przy kupnie następnego auta również się do was zgłoszę :D

Bogdan

Witam. Kupiłem samochód Kia sportage około miesiąc temu. Przez telefon pan bardzo miły i profesjonalny co skłoniło mnie do przyjazdu na miejsce i oględziny auta. Na miejscu wszystko jak w ogłoszeniu.Jak na razie samochód świetnie się sprawuję. Szczerze polecam tą firmę. Bogdan z Gdańska.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Auto Handel Arkadiusz Michalski? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

sławek

złe warunki pracy wyzysk szykany głodowe wynagrodzenie

Grzegorz
@sławek

Głodowe wynagrodzenie, to minimalną wam płacą? Ile konkretnie zarabiacie?

Arkadiusz Michalski
@sławek

W odpowiedzi na Pana bezpodstawne oskarżenia, pomówienia - chciałem poinformować wszystkich, że prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą, nikogo nie zatrudniam ani nie zatrudniałem. Pana oszczerstwa („złe warunki pracy, szykany, wyzysk, głodowe wynagrodzenie) są wyssane z palca. Przykro czytać takie głupoty. Proszę się chociaż „troszkę” zastanowić zanim kogoś Pan „obsmaruje w internecie” - oczywiście anonimowo, tak jest najłatwiej. Gdyby miał Pan jakieś pytania zapraszam do kontaktu osobistego, twarzą w twarz. Do widzenia

Piotr Cieślikowski

Kupiłem auto u Pana Arkadiusza jakiś miesiąc temu i szczerze przyznaję - jestem zadowolony. Samochód spisuje się znakomicie. Dziękuję za udany zakup. Polecam

Mariusz S.

Rzetelny i uczciwy sprzedawca. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Polecam

Sam Szatan

Nigdy w życiu nie byłem tak zadowolony z zakupu samochodu jak dziś (a miałem ich wiele)! Auto przepiękne, praktycznie jak nowe, a do tego extra cena! Przemiły sprzedawca, który okazał się bardzo pomocny! Od pierwszych słów słychać, że to prawdziwy fachowiec! Przy zakupie następnego samochodu z pewnością będę dzwonić do Niego! Z całego serca polecam!

sławek
@Sam Szatan

Sam chyba wypisuje Pan te brednie JAKI Pan wspaniały och ech zenada

jack

Omijać szerokim łukiem, szkoda czasu, to zwykły handlarz, który będzie każdemu chciał wcisnąć swój kit i opowieść jak to Niemiec płakał jak mu sprzedawal furę.

Arkadiusz Michalski
@jack

Panie "Jack" szkoda, że nie przedstawia się Pan z imienia i nazwiska, byłoby łatwiej wyjaśnić oszczerstwa z Pana strony lub nieporozumienie, do którego Pana z daniem doszło (jaki samochód tak bardzo chciałem Panu sprzedać?). Proszę mnie nie oczerniać, mam bardzo wielu zadowolonych klientów, którzy wracają do mnie po latach. Do swojej pracy podchodzę z pełnym profesjonalizmem i szacunkiem dla każdego klienta. Złośliwość ludzka nie zna granic. Pozdrawiam

Udar
@jack

Ten ”handlarz” nie kupuje samochodów od Niemców. Piszesz pan głupoty! :)

Karol Wrocław

Bardzo udana transakcja. Jestem mega zadowolony z zakupu Nissana Qashqai, przejechałem nim już blisko 2500KM i nie mam żadnych zastrzeżeń. Autko przed zakupem sprawdzone na stacji diagnostycznej, wykupiony raport, który potwierdzał wiarygodność przebiegu oraz bezwypadkowość pojazdu. Z czystym sumieniem polecam wszystkim to miejsce, na placu mają naprawdę bardzo ładne samochody. Dziękuję za udaną transakcję. POZDRAWIAM !!!

RAFAŁ KOSZALIN

Bardzo udany, a przede wszystkim bezproblemowy zakup. Miła i fachowa obsługa. Polecam !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Handel Arkadiusz Michalski - Piła

• Jak się pracuje w Auto Handel Arkadiusz Michalski?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Handel Arkadiusz Michalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Handel Arkadiusz Michalski?

Auto Handel Arkadiusz Michalski
4.8/5 Na podstawie 100 ocen.
  • Naftowa 14
    64-920 Piła