Opinie o RFG Roofers Folding Group Lech Garliński w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy RFG Roofers Folding Group Lech Garliński. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w RFG Roofers Folding Group Lech Garliński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RFG Roofers Folding Group Lech Garliński w Szczecin

Klient

Nie polceam zero kultury osobistej i obrażanie kobiet

@Klient

Potwierdzam. Właściciel jest miły dopóki nie otrzyma pieniędzy. W przypadku zwrócenia mu uwagi na wady staje się agresywny.

Nie polecam

Nie polecam !! Syn właściciela firmy dobiera się do klientek , robi to notorycznie a gdy kobieta mu odmawia jest bardzo agresywny ! Omijać !!!

RFG
@Nie polecam

Ale syn właściciela nie pracuje w firmie i nigdy nie pracował. Więc po co piszesz nieprawdę

AAA Nowy wpis

Ile zarobi doświadczony dekarz za granicą i w Polsce, o ile w kraju, na miejscu też dajecie pracę? Nie będę dzwonił, oszczędźmy sobie czasu, tym bardziej, że w ogłoszeniach z pracą za granicą zawsze firmy podają stawki. Inaczej nikt by nie wyjeżdżał :)

Nie polecam

@Nie polecam

Czy jesteś poważny takie komentarze są przestępstwem pokaz dowody ale nie myśl ze ci to ujdzie nasi prawnicy już pracują i każda osoba która pisze nie prawdę będzie pociągnięta do odpowiedzialności

@Nie polecam

Nie pisz nie prawdy i nie szykanuj firmy. Przekręt to chyba z ciebie bo piszesz nie prawdę . Proszę o dowody przekrętu

To kto to sprawuje piecze nad pracą i resztą pracowników, skoro sam właściciel się nie zna??? W jaki sposób ludzie zostali nabici w butelkę? Chodzi Ci o pracowników czy klientów?

AAA

Kto siedzi na dyżurze? Pracownik? To normalna praca czy dodatkowe zajecie po godzinach? Jak są płatne takie dyżury?

RFG Nowy wpis
@Nie polecam

Cześć. Szukam pracy w budowlance. Nie posiadam dużego doświadczenie. Biorą ludzi do przyuczenia?? Wróciłem niedawno z Niemiec. Pracowałem na produkcji. Zależy mi na wypłatach na czas. Można na to liczyć? Dużo jest pracy? Można liczyć na ciągłość? Dają umowę o pracę?

Barbara

Jak można aplikować na pomocnika ogólnobudowlanego? Nie znaleźliśmy z mężem żadnych ogłoszeń, a mąż szuka właśnie pracy. Trzeba mieć w tej branży doświadczenie, chociażby na budowie? Dobrze płacą pomocnikom?

Rekrutacja RFG Nowy wpis
@Barbara

Proszę o kontakt z naszym biurem. 728 386 929

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko praca dachy płaskie w firmie RFG Roofers Folding Group Lech Garliński? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Klient

Nie polceam zero kultury osobistej i obrażanie kobiet

@Klient

Szykanowanie firmy nigdy nie świadczyliśmy usług na terenie Katowic

@Roofers folding Group

Nic tam nie wspominano o Katowicach, o co więc chodzi w tej odpowiedzi, nie wiem. Szukam czegoś na stałe lub dorywczo, jako dekarz ale zależy mi by pracować w miłej atmosferze. Ludzie się tu szanują?

Proszę kontaktować się w sprawie pracy 728 386 929

by

Nie polecam zła atmosfera

@by

Proszę nie szykanować firmy. Kiedy Pan pracował ze tak Pan pisze proszę dowody

@Marcin

Pan się nie szanuje pisząc oszczerstwa proszę o dowody o firmie

@Klient

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w RFG Roofers Folding Group Lech Garliński?

Czy w RFG Roofers Folding Group Lech Garliński poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

RFG GROUP

Tak są tez premie

Agnieszka
@RFG GROUP

Czy dostaje je każdy czy dopiero po wyrobieniu norm? I jakiej mniej więcej są wysokości?

RFG GROUP
@Agnieszka

1000 zł miesięcznie premia dla każdego pracownika

@RFG GROUP

Super. A jak się jest na urlopie albo chorobowym to też przysługuje czy wtedy jest obcinana?

Lidia
@RFG GROUP

Jest tylko jeden rodzaj premii w firmie? Jakie są zasady tej miesięcznej odnośnie wysokości, zawsze tys wpada? i czy są jakieś świadczenia świąteczne czy raczej na paczki można było liczyć w tym roku?

człowiek

Nie polceam zero kultury osobistej i obrażanie kobiet, odradzam usług tej firmy

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w RFG Roofers Folding Group Lech Garliński?

Po 2 tygodniach po okresie próbnym

Mikołaj
@Roofers folding Group

Pierwsza jest na rok czy jak to wygląda? :)

@Mikołaj

Na początek na rok

Maria
@Roofers folding Group

A ile zarabia dekarz u Was, wolno spytać? Nie dla mnie, dla brata ;)

RFG
@Maria

Zarobki w granicach 6500 zł na rękę

Nordsped

Polecam ich jako dobrego i rzetelnego fachowca. Firma weszła i zeszła w umówionym terminie, na bieżąco informowali o sytuacji na dachu. robili bieżącą dokumentację fotograficzną każdego etapu prac. Wszystko tłumaczyli podczas wyrywkowych wizytacji. Pięknie po sobie posprzątali, nawet ścianę odmalowali,0 którą pobrudzili wchodząc na dach. W wyznaczonym terminie udało im się wykonać jeszcze dodatkowe prace, które wyszły w trakcie. Bardzo miła i profesjonalna obsługa w dobrej cenie.

Roofers Folding Group
@Nordsped

Dziękujemy i polecamy się na przyszłość

Zostaw merytoryczną opinię o RFG Roofers Folding Group Lech Garliński - Szczecin

RFG Roofers Folding Group Lech Garliński
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Księcia Borysa 23
    71-480 Szczecin