Opinie o Robert Rogoziński w Leszno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Robert Rogoziński. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Robert Rogoziński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robert Rogoziński w Leszno

PK

Nie mogę się wypowiadać jako pracownik. Ale ostrzegam potencjalnych klientów ten Pan to (usunięte przez administratora) i wyłudzacz pieniędzy. Nie ma towaru który oferuje a później zwodzi z terminem dostawy i zwrotem wpłaconych pieniędzy.

@PK

Jaki towar chciałeś wziąć, którym tak Cię zwodził?

@PK

Witam mnie również zwodzi do dzisiaj nie oddaje pieniędzy i brak towaru. Jutro zgłaszam sprawę na policję bo już od 29.02 czekam. Macie jakiś kontakt inny do niego oprócz telefon. Może do rodziny?

KD Nowy wpis
@Barbara

Witam też miałem problem z tym kolesiem ponad rok czasu walczyłem i w końcu udało się odzyskać kasę. Ten człowiek to hazardzista i dlatego popada w coraz większe długi.

731 - 5O4 - 996 Nowy wpis

Poszkodowane osoby proszę o kontakt. Udzielę informacji i doradzę jak odzyskać swoją należność.

KG Nowy wpis
@731 - 5O4 - 996

klaudia.gniazdowska@unam.pl - proszę o kontakt....

Czy twoim zdaniem przedsiębiorca Robert Rogoziński w miejscowości Leszno to pracodawca godny polecenia? Wypowiedz się na naszym forum. Napisz szczerze co wiesz o tej firmie. Twoja wypowiedź może wpłynąć na wiele karier.

Marcin D

Polecam towar dsotarczony zgodnie z umowa nowy i na czas

@Marcin D

Rozumiem, że ten Pan posiada własny transport do towaru czy zajmuje się tym firma zewnętrzna?

Marcin D

Towar przywiózł mi pracownik Pana Roberta

Karol

Krętacz i (usunięte przez administratora). Nie ma towaru i nie ma zwrotu kasy.

@Karol

Mam dokładnie ten sam problem, nie ma towaru i zwrotu pieniędzy. (usunięte przez administratora)

@Rafał

Skontaktujmy się i coś trzeba z tym zrobić. Karolpako7@wp.pl

Kuczyński

Przelałem mu proformę 17 400,00 Miał mi wysłać paletę modułów Oddał 1000, 500, 100 zł Razem oddał 1600 zł wpłaca po 100 zł miesięcznie Akcja ustawiona od początku Wyłudził pieniądze I oddaje po pare złotych by komornik się nie mógł (usunięte przez administratora) Mimo to sprawa do sądu poszła

@Kuczyński

No to ciekawy sposób. Czy mimo wszystko zanim w sądzie zostanie to mocno poruszone to czy to się samo nie spłaci skoro idzie stówka na miesiąc?

Heniek
@Barbara

@Barbara o. Czym. Ty mówisz? 17000 x100 to wychodzi 170 miesięcy. A nie jednego zrobił są ludzie co mają 5 razy tyle i też po 100? To lat zycia zabraknie.

Mati Nowy wpis
@Kuczyński

Proszę o kontakt pilnie w sprawie długu

DD

Mi wisi jeszcze ponad 4000zł z ponad 7000zł, ociąga się od stycznia..

@DD

A mi 57300 z 58800 od marca, więc nie jesteś sam. Uwierz takich osób jest DUŻO więcej.....

I co dalej wobec tego?

Firma Robert Rogoziński poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
piotrek

ten Pan i równiez mnie (usunięte przez administratora) proforme wystawił 20 lutego zaliczke wpłaciłem a teraz opowiada jakies dziwne bajeczki ostatni termin zwrotu kasy jak sie sam okreslił 15 kwietnia jesli niebedzie kasy sprawe zgłaszam na policje

@piotrek

Widzę, że nic już nie pisałeś po tym. Czyli udało się wam dogadać i już wszystko ok?

Kp
@Barbara

Nikomu nie oddaje zgłosiło się ponad 10 osób. Ściemniacz i (usunięte przez administratora)

@Barbara

Z tym Panem nie da się dogadać. Jest ponad 10 firm które zostały przerobione na nie małe pieniądze..

Robert
@KG

Napiszesz coś więcej na ten temat? Brzmi to dość niepokojąco...

@Robert

Co mam Ci więcej napisać? Poczytaj sobie komentarza poniżej, a jak chcesz się skontaktować, to są nasze maile podane. Pozdrawiam.

@KG

Masakra. :/ Jeśli faktycznie tak jest to co teraz? Organizujecie się jakoś wobec tego wszystkiego?

@Barbara

Tak, działamy od 2 miesięcy. Ale nie będę tutaj o tym pisała. Pozdrawiam.

Irena
@KG

Napisz chociaż tyle, czy sprawa idzie pozytywnie do przodu?

@Irena

Nie idzie do przodu....

Olga
@KG

Policja się tak ociąga czy co?

@KG

Widzę, że już lipiec i chyba efektu brak, skoro nikt niczym się u nie chwali? Ktokolwiek się tym zajmuje jeszcze?

KG

Cześć, wszyscy mają problem z odzyskaniem zobowiązań od stycznia/marca 2022. Dużą kwotę odzyskałeś? Ja mam do odebrania ponad 50 000zł...Marne szanse widzę na odzyskanie całości, a ratalnie po 1500zł mi się nie uśmiecha....Zadzwoń do mnie jak możesz, porozmawiamy chwilę: 609065159.

Tom

Zamówiłem towar Panele fotowoltaiczne 8go marca. Zwodził że ma problem z transportem. Teraz mówi, że odda kasę ale wygląda na to że nie ma co mu wierzyć.

@Tom

Proszę o kontakt rkornas3@gmail.com

Barbara

Co i kiedy tak naprawdę zamawiałeś? Nie myślałeś, żeby zgłosić to w jakieś odpowiednie miejsce jeśli próby podjęcia się kontaktu zawodziły?

KG

Widzę, że nie jestem jedyną poszkodowaną firmą. Przerobił mnie na prawie 60tyś. Dokładnie zrobił tak jak Pan napisał Wystawił proformę za którą od razu miał zapłaconą, po czym przez 2tyg zwodził mnie z towarem, a w dniu dzisiejszym poinformował mnie, że go nie ma powołując się na nieuzasadnione argumentacje i mam czekać na zwrot kasy 14 dni. No hit. Wiem, że tych pieniędzy już nie zobaczę, jeśli szybko nie zareaguje..W dniu dzisiejszym zgłaszam sprawę na policję i do prokuratury. Naraził moją firmę na duże straty moralne. Nie odpuszczę.

Skontaktujmy się rkornas3@gmail.com

@Rafał

Maila wysłałam z klaudia.gniazdowska@unam.pl

Barbara

Ktoś tu niedawno zarzucił wyłudzanie pieniędzy przez firmę. Jednak pojawiła się też pozytywna opinia na ich temat. Widzę, że nie korzystają tutaj z usług transportowych i czynności te wykonują tu pracownicy. Zastanawiam się ile osób jest tu zatrudnionych i czy któraś z nich mogłaby się wypowiedzieć na temat pracy w firmie? Mogłoby to przede wszystkim być dobrym odniesieniem się do zróżnicowanych opinii klientów

Maria Kowalska

Optymalizatory dojechały na czas. Wszytko jest w, porządku. Polecam Pana Roberta

B. A

Moduly dostarczone w całości, towar nowy, nienaruszony. Polecam tego Pana

Zostaw merytoryczną opinię o Robert Rogoziński - Leszno

• Jak się pracuje w Robert Rogoziński?

Zobacz opinie na temat firmy Robert Rogoziński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Robert Rogoziński?

Robert Rogoziński
  • Bohaterów Westerplatte 14 lok. 9