Opinie o Rafał Parzych Firma Handlowo Usługowa w Trutnowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Rafał Parzych Firma Handlowo Usługowa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rafał Parzych Firma Handlowo Usługowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Parzych Firma Handlowo Usługowa w Trutnowo

Jakiś rok temu ktoś napisał, że jego ostatnia wypłata się nie zgadzala i w sumie jeszcze wcześniej też ktoś pisał o problemach z odzyskaniem pieniędzy. Ktoś podpowie czy aktualnie wszystko się zawsze zgadza w wypłatach? Zawsze wszystko wypłacone jest zgodnie z umową?

Lolek Nowy wpis

Ta firma to jest masakra krótko mówiąc pracowałem tam prawie 3 lata i przez ten okres pracy miałem tyle stresu i nerwów że to się w głowie nie mieści kierownicy to chamy i prostaki potrafią tylko cwaniakować a sami nic nie potrafią a główny przez to dwu licowa osoba powinni pozatrudniać ludzi (skazańców) których sami by się obawiali Ludzie jeśli chcecie lub szukacie pracy to nie u parzycha nawet po zwolnieniu jak pojechałem po wypłatę to nie miał honoru żeby zapłacić jak człowiek i musiał oszukać i zapłacił o 600zł mniej naprawdę jesteś zdrowy psychicznie i umysłowo to radzę przemyśleć zatrudnienie się tam

Machiaveli Nowy wpis

Mniej więcej od pół roku, poprawiło się znacząco traktowanie pracowników. Spawacze dostają 26-28/ netto. Możliwość pracy po godzinach, za które placone jest +50%

Maja Nowy wpis
@Machiaveli

O, dzięki, lubię konkretne wpisy. Ale dopytam dla jasności, +50 % czyli w sumie 150% za godzinę, tak? Stała stawka plus jej połowa jako rekompensata za dodatkowy wysiłek? Pytam tak, bo sama nie pracowałam w takim systemie, a tu chodzi o mego tatę, on szuka pracy jako spawacz :)

Krajan

Nie polecam tej firmy.jest tam tak jak piszą w 100%.Naprawdę nie PCHAJCIE SIĘ TAM szkoda waszego zdrowia.A co do szefostwa to takie chamstwo delikatne mówiąc.Do dziś jeszcze kasy nie odzyskałem i trzeba będzie sprawę w sadzie założyć.

@Krajan

Mówisz? :/ Chodzi Ci o ostatnią wypłatę czy o co?

Krajan
@Karolina

Za 29 godzin tyle tam wytrzymałem .Naprawdę nie polecam

@Krajan

Aż tak masz to wyliczone? To chyba serio było Ci trudno. Jak to w takim razie wyglądało?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Rafał Parzych Firma Handlowo Usługowa odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Sebastian

Co z tym słabym traktowaniem pracowników bo kilka osób o tym wspomniało. Poprawiła się atmosfera, bo rozumiem że trzeba ciężko pracować ale wołałbym w przyjaznym otoczeniu, nie?

MAJOR

Nie polecam tej firmy . Pracowałem tam przez rok .Obowiązkowo trzeba pracować po 9 godzin jeszcze do tego za zwykłą stawkę nie ma tam żadnych pięćdziesiątek albo przynajmniej trzydziestek . Co drugą sobotę trzeba chodzić do pracy . Jeśli nie przyjdziesz to cię zwolnią . Kierownictwo i szef nie mają szacunku dla pracownika codziennie patrzą ci na ręce i popędzają do roboty . Staniesz na chwilę to szef z tekstem powie do ciebie ,, Chcesz żeby firma upadła ". Między świętami chciałem dwa dni wolnego to oddał dni wolne za dwie soboty co wypadało jakieś święto , a te dwa dni zamiast mi oddać twierdził że zapłaci ,a zapłacił tylko za jeden dzień a drugi byłem normalnie w pracy i tego dnia nawet nie oddał i nie zapłacił . (usunięte przez administratora)

Jolanta
@MAJOR

A te godziny pracy i soboty są zapisane w umowie, czy się tego dowiadujesz już na miejscu? Bo jeżeli tak jest w umowie to normalne, że jak nie przyjdziesz do pracy to cię zwolnią.

START/PAUSE

Popieram wszystkie negatywne aspekty tej firmy wymienione przez poprzedników. (usunięte przez administratora) brak szacunku do pracowników. Kierownictwo zachowuje sie jakby sobie kupili ludzi. Jeżeli ktoś jest zainteresowany poniżaniem i wyzyskiem to ten "zakład pracy" jest dla niego. Wiekszość nowo zatrudnionych pracowników dotrzymuje tylko do przerwy. Ostatnimi czasy tez była ekspansja ludzi z tej firmy (okolo 30 osob) nie z powodów finansowych lecz ze sposobu odnoszenia sie kierownictwa do pracowników. Nie tylko pracownicy sa pokrzywdzeni, ale również kierowcy przyjeżdżający po zaladunek. Byłem świadkiem jak jeden z kierowników "łysy" nawyzywał kierowce tylko dlatego, że zapytał kiedy bedzie zaladunek czekając juz ponad 12 godzin. NIE POLECAM.

Czy angielski na b1 w firmie wystarczy?

Tadeusz

Przesadzacie z narzekaniem. Firma płaci i wymaga a wiemy, że z naszą wydajnością i jakością w pracy jest słabo.

mariano

Pracowałem u niego przez rok czasu, coś okropnego, kierownictwo wyżywa się na pracownikach, przerwy na chwilę zrobić sobie nie można, jeśli odejdziesz od maszyny to zaraz problemy gdzie się szwędasz, wykorzystywanie ludzi praca podobna do roboty w austwitrz, jeśli ktoś chce zobaczyć jak wygląda (usunięte przez administratora) koncentracyjny to śmiało może pójść tam do pracy.

Jak wygląda praca w tej Firmie słyszałem że trzeba cały czas robić czekam na odpowiedź

Kolo

Miejsca jest bardzo dużo , selekcja naturalna kazdy przychodzi i odchodzi ponieważ kierownictwo wyzywa się na pracownik .

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Parzych Firma Handlowo Usługowa - Trutnowo

• Jak się pracuje w Rafał Parzych Firma Handlowo Usługowa?

Zobacz opinie na temat firmy Rafał Parzych Firma Handlowo Usługowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rafał Parzych Firma Handlowo Usługowa?

Rafał Parzych Firma Handlowo Usługowa