Opinie o Krzysztof Wilczyński Wildrez w Trzebieszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Krzysztof Wilczyński Wildrez. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Krzysztof Wilczyński Wildrez o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Wilczyński Wildrez w Trzebieszów

Ewelina Nowy wpis

witam czy firma obecnie przyjmuje spedytorów? pytam odnośnie dawniejszego ogłoszenia, na które się natknęłam. z tego co tu wyczytałam jest sporo negatywnych opinii ale do dziś nikt już niczego nie pisał. czy coś się poprawiło? da mi ktoś znać na jakie warunki obecnie może liczyć spedytor? zakres obowiązków, wynagrodzenie?

Daniel Nowy wpis
@Ewelina

"FIRMA OD DŁUŻSZEGO CZASU MA POWAŻNE PROBLEMY Z WYPŁACALNOŚCIĄ."zalega ludziom z wypłatami po kilka miesięcy.na pewno bardzo dużo naobiecują,jak zwykle, żeby tylko przyciągnąć nowych pracowników.co 2,3 miesiące dają ogłoszenie.nowa grupa kierowców przychodzi bo poprzedni już zobaczyli jak jest i idą dalej.

Byly kierowca transwil Nowy wpis

W tej firmie jedyne plusy sa na akumulatorze. Nie pozdrawiam

Ksysio

Dla mnie ta firma jest wielka porażka, zakłamani ludzie, którzy wykorzystują innych i udają, że nic nie wiedzą, robią z ludzi głupków i myślą że ktoś jest taki i nic nie kuma i się nie domyśla, liczy się tam kasa, aby zarabiać na pracowniku, nie ma szacunku pracodawca do innych, omijajcie dalekim łukiem wildrez, Pana Wilczyńskiego, dobry kombinator i nie poważnie podchodzi do pracowników, zawsze mówi nie mam czasu albo ja się nie znam na tym, trzeba być zdesperowana osoba, żeby tam pracować, ten człowiek nie jest konkretna osoba, jak cie widzą tak cię piszą, dość słaba opinie ma Pan Wilczyński na okolice, dlatego nikt tam nie pracuje z pobliskich miejscowości, przemysl dobrze czy warto rozpoczynać pracę w tej firmie, jak się stosunek nie zmieni w zachowaniu pracodawca pracownik na lepsze to niedlugo upadnie ta firma, chociaż Ukraina i Białoruś zacznie pracować, bo prawdziwy polak nie pozwoli być gno... ony za parę groszy, chyba że nie ma godności i honoru jak właściciele firmy WILDREZ. Szacunek za szacunek, pozdrawiam!

Edyta
@Ksysio

Na początku chciałabym tylko uprzedzić, żebyś nie podawał danych osobowych pracowników firmy, ponieważ jest to niezgodne z regulaminem i taki wpis może zostać usunięty. Niemniej jednak, dziękuję za wyczerpujący komentarz na temat zatrudnienia w Wildrez, wynika z niego, że atmosfera pracy pozostawia tam wiele do życzenia. A czy jesteś w stanie wskazać jakieś plusy pracy w tym miejscu?

Rafałek Nowy wpis
@Edyta

Żadnych nie ma plusow w tej firmie, atmosfera najważniejsza, a tam jest kłamstwo, (usunięte przez administratora) I oszukaństwo, zarobek na pracowniku.

Ksysio kurdupel

PODPISUJE SIĘ POD TYM POSTEM! SZEROKO OMIJAC TEN (usunięte przez administratora) POCZYTAJCIE OPINIE, NIKT NIE WYSSAL TEGO SOBIE Z PALCA, FIRMA KRZAK, MAM NADZIEJĘ ŻE KTOŚ PÓJDZIE DO ODPOWIEDNICH INSTYTUCJI BY ZROBILI TAM PORZADEK! (usunięte przez administratora) BRUD, SMRÓD, (usunięte przez administratora) I OSZUKIWANIE LUDZI, ROBIENIE Z KOGOŚ DURNIA I MYŚLĄ ŻE KTOŚ JEST GŁUPI I NIE ZNA SIĘ, ZA TYLE KRZYWDY WYRZĄDZONEJ NA LUDZIACH I WYZYSKIWANIU Z PRACOWNIKÓW KASY KARMA WRÓCI, PIES NIE BĘDZIE CHCIAL NASRAC NIEDŁUGO TAM, BURAKI TRZEBIESZOWSKIE ALE CÓŻ LLU MÓWI ZA SIEBIE, LUDZIE LEKKO UŁOMNI, LULKI KTÓRYCH NIKT NIE LUBI, POZDRAWIAM! (usunięte przez administratora)

Danielek
@Ksysio kurdupel

PODPISUJE SIĘ POD TYM POSTEM! SZEROKO OMIJAC TEN(usunięte przez administratora) TRANS! POCZYTAJCIE OPINIE, NIKT NIE WYSSAL TEGO SOBIE Z PALCA, FIRMA KRZAK, MAM NADZIEJĘ ŻE KTOŚ PÓJDZIE DO ODPOWIEDNICH INSTYTUCJI BY ZROBILI TAM PORZADEK!(usunięte przez administratora)BRUD, SMRÓD, CH...MSTWO I OSZUKIWANIE LUDZI, ROBIENIE Z KOGOŚ DURNIA I MYŚLĄ ŻE KTOŚ JEST GŁUPI I NIE ZNA SIĘ, ZA TYLE KRZYWDY WYRZĄDZONEJ NA LUDZIACH I WYZYSKIWANIU Z PRACOWNIKÓW KASY KARMA WRÓCI, PIES NIE BĘDZIE CHCIAL NASRAC NIEDŁUGO TAM, BURAKI TRZEBIESZOWSKIE ALE CÓŻ LLU MÓWI ZA SIEBIE, LUDZIE LEKKO UŁOMNI, LULKI KTÓRYCH NIKT NIE LUBI, POZDRAWIAM!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Krzysztof Wilczyński Wildrez? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Rafał

W tej firmie pracują sami Białorusini, stare nie zawsze sprawne auta, chamski stary szef, oczywiście wypłaty w ratach, generalnie nie do polecenia

Ksysio
@Rafał

PODPISUJE SIĘ POD TYM POSTEM! SZEROKO OMIJAC TEN (usunięte przez administratora) POCZYTAJCIE OPINIE, NIKT NIE WYSYSA Z PALCA, FIRMA KRZAK ???????? (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Wilczyński Wildrez - Trzebieszów

• Jak się pracuje w Krzysztof Wilczyński Wildrez?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Wilczyński Wildrez tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Krzysztof Wilczyński Wildrez
  • 105A