Opinie o Wojtex Firma Handlowo Usługowa Marcin Kozoń w Bisztynek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wojtex Firma Handlowo Usługowa Marcin Kozoń. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wojtex Firma Handlowo Usługowa Marcin Kozoń o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojtex Firma Handlowo Usługowa Marcin Kozoń w Bisztynek

Nick Nowy wpis

miałem podobnie jak poprzednik odnośnie problemów ze znalezieniem numeru. Z mailem podobnie a zastanawiałem się gdzie przesłać swoje CV bo chciałbym aplikować na Kierowcę. Czy aktualni Kierowcy mogą mi napisać w jaki sposób się dostali i czy jest ciężko?

Kkkk Nowy wpis

Nie ma numeru telefonu ciężko dowiedzieć się ile bilet kosztuje

Aktualni kierowcy mogliby proszę mi napisać skąd brali ofertę pracy nim się kontaktowali w sprawie pracy? Bisztynek właśnie przeglądam za pracą dla partnera, ma nawet kat (usunięte przez administratora) zastanawiam się się by mu w tym roku podstawy zapłacili i czy w ogóle przyjmują?

Byłem widziałem , nie polecam.

Strzał w kolano zatrudniać psychopate z Reszla A.P !! Miał Pan naprawde dobrych kierowców , covid minie ale oni już nie wrócą i ciężko Panu będzie odbudować zaufanie z takimi chorymi ludźmi jak A.P !!

Brat
@Byłem widziałem , nie polecam.

Marcin nigdy nie dbał o pracowników !! Zerem jesteś Marcin !! Ty wiesz kto to pisze !!

@- Nowy wpis
@Brat

Ma pan* rację kiedyś do babci na święta jechałem na dworcu stałem około 1,5h i na autobus na 16:45 czekałem, a autobus (usunięte przez administratora) przyjechał

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wojtex Firma Handlowo Usługowa Marcin Kozoń? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Luiza

Nie powtarzają się czasem te rekrutacje na kierowcę autobusu, co kiedyś było ogłoszenie? Dajcie znać, czy są jakieś perspektywy teraz w firmie, bo w okolicy ciężko o pracę. Jak coś to przez firmę jest zatrudnienie teraz czy może przez urząd, przez który dawali ofertę?

Fan Artura P.

Opinia linii Reszel-Kętrzyn Po roku korzystania z tworu "wojtex" mogę z poparciem +30 osób stwierdzić, iż jest to najbardziej amatorska i niekompetentna firma jaka istnieje w tym województwie. Z progu dostajesz brudną szm*tą w twarz od wspomnianego (usunięte przez administratora). Jego sposób obchodzenia się z klientami jest obelżywy i prymitywny. Traktuje każdego klienta jak swojego wroga, a co najważniejsze, jak zwykłego śmiecia. Właściciel nie reaguje na zgłoszenia o tym, że owy Pan nierzadko obraża i przeklina w "dyskusji" z młodzieżą co jest absolutnie niedopuszczalne. Doszło do sytuacji, że zaczął szarpać się z jednym z uczniów, którego przewrócił na ziemię. I nie jest to jedyny problem. Styl jazdy Pana A. nie spełnia warunków do przewozu osób. Notoryczne przekraczanie prędkości, wymuszenia i krzyczenie wraz z trąbieniem na kierowców to niemal codzienność. Najlepszym na to dowodem jest ostatnio spowodowany przez tego pana wypadek(poślizg i lądowanie w rowie bokiem), w którym na jego szczęście nikt nie ucierpiał, a w busie było 6 osób. (usunięte przez administratora) Firma po tym kupiła nowego busa, niestety bez nowego kierowcy. Kolejnym minusem jest absolutny brak kontaktu z klientem - jest podany numer telefonu na busach - ale nie działa. (zaskoczenie) Ogólnie radziłbym trzymać się od nich daleko, bardzo daleko. Nie polecam.

Legancko tego

Nie polecam Pana który jeździ na trasie Reszel-Kętrzyn.Bardzo nie miły,stwarza takie wrażenie jakbyśmy my pasarzerowie byli dla niego złem koniecznym,a to dzięki nam ma prace. Telefon do szefa nic nie pomógł,wyśmiał nas i kazał pójść do Pana M.Maziec. Totalna porażka,tak się zachowuje szef i pracownik firmy przewozowej ? Następnym razem nagram wszystko. Słoma z butów wystaje !

Każdy chce żyć

Czasy są jakie są,mamy co mamy. Pracodawca miał dofinansowanie od Panstwa z tarcz antykryzysowych które przeznaczył na swoje potrzeby a nie pracownika.Obciął pensje i zadowolony,część pracowników pozwalniał a reszcie dał głodowe pensje i pozabierał umowy o prace.Dobrze by tam zrobiła kontrola pip,skarbówki i zusu !!.Za chwile wyszczepią większość,wszystko ruszy a pracowników nie będzie.Nie polecam tej firmy jako pracodawcy i jako kogos kto świadczy usługi przewozowe.Ten Pan nie nadaje się na szefa firmy przewozowej

Edzio

A ja tam lubie Pana Marcina,taki nie za mądry :).

Zostaw merytoryczną opinię o Wojtex Firma Handlowo Usługowa Marcin Kozoń - Bisztynek

Wojtex Firma Handlowo Usługowa Marcin Kozoń
  • Spółdzielców 1 lok. 1