Opinie o Mariusz Susło Dom Bud w Gunów-Wilków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Mariusz Susło Dom Bud. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mariusz Susło Dom Bud o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Susło Dom Bud w Gunów-Wilków

Klient xxx Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Pierwszy telefon odebrał, pierwsze spotkanie 5/5... naprawdę robi wrażenie,,fachowca". Niestety na tym.sie skończyło. Ciągłe obiecanki cacanki. Po wielu próbach musiałem zrezygnować, nie odbiera, odpisuje durne wiadomości ze rzekomo oddzwoni nie polecam nikomu tego czlowieka

Jaka atmosfera jest między działami w Mariusz Susło Dom Bud?

niezadowolony inwestor

nie polecam, bardzo nieslowny człowiek, nie odbiera tel, umawia się i nie wywiazuje z ustaleń, budowa domu z nim to jedna wielka udreka! Opóźnienie w inwestycji 4 miesiące!!! Omijacie szerokim łukiem! Dla odmiany pracownicy jego są bardzo w porządku.

Bylyinwestor Nowy wpis
@niezadowolony inwestor

Zgadzam się ze wszystkim. Mało, że opóźnianie terminów to jeszcze nierzetelna praca i fuszerki, co wiąże się później z ogromnymi kosztami naprawy tego co ktoś źle wykonał., ponieważ żadna gwarancja u Pana Suslo nie obowiązuje- poprostu po wyjściu z budowy a wiedząc, że jest fuszerka nie odbiera telefonu od inwestora.

Bylyinwestor Nowy wpis

Nie polecam.Zgadzam się z moimi poprzednikami.P.Suslo jest nie słowny, nie odbiera telefonów,nie terminowy,oraz nie pilnuje prac budowlanych. Po pol roku mieszkania cały sufit popękał, bo źle były położone plyty , po roku tynk z elewacji zaczął odpadać całymi płatami, bo jak się okazało nie dany był grunt. Kostka dookoła domu zaczęła całą siadać, bo nie było dokładnie utwardzone. Oczywiście p.Suslo ma to gdzieś i inni fachowcy muszą to wszystko poprawiać. Omijać szerokim łukiem ta firmę.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mariusz Susło Dom Bud? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Czy w Mariusz Susło Dom Bud jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Zuzanna

Opinie są dosyć podzielone. Interesuje mnie czy ktoś jeszcze zgadza się z tym, że ceny usług są zbyt wysokie w porównaniu do jakości. Tak jak to pisano?

super bardzo

bardzo polecam ta firma jest bardzo profesjonalna a sam szef ma bardzo wysokie ambicje i chce wybudować domy jak najlepiej. Pracownicy są bardzo pracowici, przez co praca idzie szybko i bez większych problemów. Kontakt z szefem jest szybki, bezproblemowy. Daje 10/10 Polecam firmę Dom-bud!!!!

@super bardzo

Jeśli nie masz znajomego prawnika, takiego naprawdę dobrego, nie masz stalowych nerwów to NIE POLECAM p. Mariusza Suslo do budowy domu jednorodzinnego!! Pan Mariusz może i jest dobrym budowlańcem ale zdecydowanie „jest to przerost formy nad treścią” , wysoka cena robocizny nieadekwatna do oferowanej jakości. Tyle ile trzeba się naużerać w trakcie budowy bo pan Suslo próbuje co rusz coś ugrać to nawet okazuje się ze i podpisana umowa człowiekowi nie zapewni spokoju. Przykład? Podpisana umowa na wykonanie budowy domu zgodnie z projektem architekta(ściany zew i wew- po prostu cały dom) a tymczasem pan Suslo sobie wymyślił ze ścian wew nie będzie budował bo tak sie nie umawialismy(!). Progi pod drzwiami wejściowymi i garażem do dziś od roku nie może zrobić chociaż obiecał, zreszta umowa podpisana była na całość domu ale ze już całość kasy dostał to klienta ma później w (usunięte przez administratora) Wydzwanialismy aby poprawił to co spierdzielil i tez od roku nie może dotrzeć na budowę! Poza tym w trakcie budowy nie raz cwaniakowal ze aż nie do uwierzenia-do tej pory mamy traumę! Reasumując: nie polecam, jakoś budowy nie warta takiej ceny i nerwow!! Bez dobrego prawnika lepiej nie wchodzić w żadne umowy z panem Suslo. Zwykła umowa na piśmie drogi kliencie Cie nie zabezpieczy.

zainteresowany

Czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem murarza i zbrojarza? Jakieś podpowiedzi?

Uważasz, że firma Mariusz Susło Dom Bud w miejscowości Gunów-Wilków to jeden z najlepszych polskich pracodawców? A może się z tym nie zgadzasz? Dodaj opinię i napisz jak jest w tej firmie naprawdę. Twoja opinia ma znaczenie.

superr

Ta firma jest zaebysta polecam serdecznie wszystko profesjonalne!! a sam szef jest super gość polecam bardzo bardzo bardzo chcesz zbudować zaejbisty i perfekcyjny dom zapraszamy tutaj

Zadowolona

Ale to forum dla ludzi którzy pracują w firmie choć miło jest poczytać tak pozytywne opinie klientów, polecam pracę bo jest stabilnie.

Mateusz

Witam Czytam opinie o tej firmie i nie wiem czy o tej samej firmie mowa. W moim przypadku jedynym "ale" była przerwa 2 tygodniowa na budowie przed budową ścian działowych poza tym nie miałem żadnych zastrzeżeń. Ekipa super zrobione wszystko zgodnie z życzeniem kierownika i poszczególne odbiory odbywały się bez żadnych problemów. Ja osobiście uważam Mariusza za dobrego fachowca doradza i chce jak najlepiej, kontakt telefoniczny czasem rzeczywiście utrudniony ale do kierownika Grześka mogłem zawsze zadzwonić i się wszystkiego dowiedzieć. W razie pytań zapraszam do kontaktu i na budowę .

Patryk

Od dawna nie pisze nikt opinii na forum bo jest tak dobrze? Warto szukać pracę w firmie?

Mariola

Nie polecam Pana Mariusza Susło, jest osobą nie kompetentną,(usunięte przez administratora) zero kontaktu, liczą się tylko pieniądze dla niego. Pracownicy pracujący dla Pana Mariusza są w porządku, zostawiaja porządek na budowie. Pan Mariusz jest nie słownym człowiekiem, nie wywiązuje się z ustaleń z inwestorem. Serdecznie nie polecam :)

Aniela

Pan Mariusz S.nie polecam.Miałam z nim doczynienia.Nie kompetentny,nie słowny,nie odbiera telefonów mało kiedy oddzwania.Co innego ustala z inwestorem a co innego robi.Kupuje materiały bez uzgodnienia z inwestorem.Liczą sie dla niego tylko pieniądze i żeby szybko odwalić budowę.Naciągacz.Nic wiecej.Jego pracownicy są ok.Pracowici sprzątają po sobie plac budowy.Dobrze że juz nie muszę go oglądać.Omijajcie Mariusza S.z Wilkowa dużym łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Susło Dom Bud - Gunów-Wilków

• Jak się pracuje w Mariusz Susło Dom Bud?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Susło Dom Bud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mariusz Susło Dom Bud?

Mariusz Susło Dom Bud
  • Łysogórska 80