Opinie o Błażej Sklepy Mięsne Jarosław Błażejewski w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Błażej Sklepy Mięsne Jarosław Błażejewski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Błażej Sklepy Mięsne Jarosław Błażejewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Błażej Sklepy Mięsne Jarosław Błażejewski w Bydgoszcz

Opiszecie sytuacje na sklepie? Po Bydgoszczy właśnie będę czegoś szukać i pokazał mi się w pobliskich. w wizytówce google pokazywały się opinie jeszcze sprzed paru miesięcy, tutaj jednak widzę, że od dwóch lat już niczego nie ma. czy przez ten czas ktoś nowy się zatrudniał? miałam problem żeby znaleźć ofertę

Klient Nowy wpis

W sobotę na rynku na Bartodziejach kupiłam 2 sztuki udek wędzonych po otwarciu woreczka wieczorem smród był nie do wytwarzania, mięso obślizgłe. Nie pierwszy raz sprzedają stare mięso i wędliny. Po zwróceniu uwagi paniom w sklepie dostaje się stek obelg .

Witold Nowy wpis

Jak na razie, żadnych konkretów na temat warunków pracy, a szkoda, bo żona rozgląda się za dobrą pracą w handlu. W sieci jest jedynie ogłoszenie z 2016, gdzie płacono sprzedawczyni 2200 zł brutto, ciekaw jestem, ile obecnie mogłaby zarobić?

Pracownik Nowy wpis
@Witold

Witam. Jeżeli żona jest nadal zainteresowana pracą to zapraszam na ulicę gdańską 89 na rozmowę.

MARIOLA LEWANDOWSKA

WITAM, W SRODĘ ROBIŁAM ZAKUPY W PAŃSTWA SKLEPIE PRZY PLACU PIASTOWKIM,WYDAŁAM PONAD 130 ZŁOTYCH .PANIE MIŁE,LODÓWKI PEŁNE MIĘSA POPROSIŁAM O KARKÓWKĘ CHCIAŁAM TAK NA 8 ZRAZÓW NO ALE PANI SPYTAŁA SIĘ CZY MOŻE SKROIĆ CAŁOŚC ZGODZIŁAM SIĘ WYSZŁO 13,PANI MIĘSO ROZBIŁA SAMA WYSZŁA Z TĄ INICJATYWĄ,KUPIŁAM BIAŁĄ CO DO JAKOŚCI I ŚWIEŻOŚCI TEŻ MOŻNA MIEĆ OBIEKCJE.DO MERITUM ,CHODZI MI O KARKÓWKĘ MIĘSO BYŁO BEZWONNE CO POWIEM SZCZERZE ZDZIWIŁAM SIĘ BO MIĘSO MA SWÓJ ZAPACH.ZACZĘŁAM OPIEKAĆ I ZERO ZAPACHU PIECZONEGO MIĘSA A PRZECIEŻ ZRAZY PIĘKNIE PACHNĄ,POSMAKOWAŁAM JĘZYK SZCZYPIE.CZYLI REASUMUJĄĆ MIESO BYŁO DOBRZE WYMOCZONE STRACH SIĘ BAĆ W CZYM.WSZYSTKO TRAFIŁO DO ŚMIETNIKA BIO.NIESZANUJECIE PAŃSTWO KLIENTÓW ICH ZDROWIA I PIENIĘDZY.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Błażej Sklepy Mięsne Jarosław Błażejewski? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Balbinka

W każdym sklepie (usunięte przez administratora) na wadze,o starym towarze już nie wspomnę. Masakra,że jeszcze tam ktoś kupuję.

Mieszkanka

Super sklep

Barbara

Witam. Chciałabym podzielić sie swoją opinią na temat sklepu ''Błażej'' na Bydgoskich Wyżynach. Sklep bardzo dobrze zaopatrzony. Ekspedientki bardzo niemiłe, wprost odpychają klientów. zachowują się jakby pracowały tam za karę. Rozkapryszone ''mimozy'' wiecznie podżerające jakieś rzeczy z towaru!!! Bardzo współczuję włascicielowi takich pracownic...NA PRAWDĘ !!! Już nikogo lepszego nie było? Wszystko im ciężko... wiecznie prawiace jakieś komentarze na temat klientów. Ponadto... warunki w jakich Panie Ekspedientki podają towar podpada wszelkim przepisom sanitarnym. Brak rekawiczek, czy np. daszków na głowie. Ciekawa jestem czy wielmozne Panie chciałyby zjeść taką wędlinę z własnym kłakiem??? Aż prosi się aby nasłac na ten sklep sanepid wszystko podają gołymi rekoma. Stanowczo odradzam ten sklep w wędlinie krojonej wciskają sporo ścinek , końcówek - no ale jak się podżera to trzeba czymś uzupełnić. Szanowny pracodawco własnie straciłeś już kolejnego klienta. Radziłabym wysłać ''tajemniczego klienta'' i sprawdzić standardy obsługi w sklepie bo traci Pan na swojej renomie. Osobiście właśnie prze zachowanie pracownic zmieniłam sklep na ''PROSIACZKA'' który znajduje sie zaledwie kilka metrów dalej jest troszkę droższy ale pracownik cieszy sie że widzi klienta!!! Jak pisałam wczesniej wieści pocztą pantoflową szybko sie rozchodzą - nie jestem jedyną klientką nie zadowolona z standardu obsługi ale jedyną która można znalazła czas aby napisać komentarz i która ma juz tego dość.

Zostaw merytoryczną opinię o Błażej Sklepy Mięsne Jarosław Błażejewski - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Błażej Sklepy Mięsne Jarosław Błażejewski?

Zobacz opinie na temat firmy Błażej Sklepy Mięsne Jarosław Błażejewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Błażej Sklepy Mięsne Jarosław Błażejewski
  • Gdańska 89