Opinie o ROKA Niewiadomski Spółka Komandytowa w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ROKA Niewiadomski Spółka Komandytowa. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ROKA Niewiadomski Spółka Komandytowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROKA Niewiadomski Spółka Komandytowa w Wrocław

Proszę napisać szczerze i uczciwie czy warto zatrudnić się w firmie roks zuchy.

frasobliwy
@2345

szczerze nie. ta firmie omijaj z daleka.

Marzena
@2345

Nie warto tam pracować. Ja pomimo tego, ż e się starałam zostałam zwolniona. Dla brygadzistek było ok a dla szefowej nie. Choć sama dopytywalam czy jest dobrze praca zrobiona. Im chodzi tylko o kasę za darmo. l

tijuju

jak ta firma moze miec ISO?nie pojmuję, fatalna firma, gorszej nie znam

misia

zgadzam się ze wszystkimi wątkami firma dziad, pracowałam dwa lata w tej firmie, żeby nie dawać trzeciej umowy na stałe przenieśli mnie do firmy roka-bis to nic, ale dostałam umowę na dwa miesiące na okres próbny, żenada chce się wyć i krzyczeć i jeszcze mam sobie załatwić drugą grupę chociaż wiem, że nie dam rady czyli co? pracuję do końca lutego. jeszcze raz firma (usunięte przez administratora) i dziad podpisuję się obiema rękoma

maja

to prawda co piszecie ta firma wszędzie tak działa brygadziści nic nie robią i jeżdżą po pracownikach bo się boją o swoje stanowiska w firmie obiecuje się że zapłacą za dodatkową pracę i owszem ale połowę tego co obiecują brygadziści zamiast dbać o to by zespół był zgrany to szczują pracowników na siebie a sami kryją się po kątach normalnie jaja jak berety nie polecam pracy w tej firmie chyba ze ktoś ma końskie zdrowie i stalowe nerwy!!!

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie ROKA Niewiadomski Spółka Komandytowa na stanowisko sprzątanie? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
nati

Brak poszanowania pracownika lepiej jak najszybciej szukac nowej pracy, a polecem zarejestrowac sie na stronie Rekrutacyjna rewolucja ;) duzo ofet dla kazdego ;)

natasza0325

Witam wszystkich.Pracowalam w Roce 2 lata bez zwolnienia na 3/5etatu plus zastepstwa czyli wychodzilo ok 8 godzin ale pieniazki dostawalam tylko za etat.hmmm po 2 latach zachorowalam siadl mi kregoslup na zwolnieniu bylam miesiac.Niestety pozniej juz nie mialam tam czego szukac.Zlodzieje zatrudniaja ludzi niepelnosprawnych juz schorowanych a tak wykorzystuja ze ludzie padaja Zero szacunku do pracownika a srodki czystosci hehe kto pierwszy ten lepszy masakra

Pracowałam tam

Fatalna firma, odradzam podjęcie pracy w tej firmie wszelkim niepełnosprawnym osobom. Skandaliczny brak szacunku do pracownika. Moja ocena w skali od 1 do 10 to minus 30.Potwierdzam - firma krętaczy i kombinatorów!!!!

* tam

Ela 1957

Maria dobrze Ci radze, nie idź tak do pracy.

Ela 1957

Dzięki ale jestem na zwolnieniu lekarskim już zwolniona :p

Ela 1957

Kierownictwo wiedziało , że choruje na cukrzyce i nadciśnienie. Pewnego dnia musiałam iść do lekarza, gdyż byłam w tak ciężkim stanie, że trafiłam pod kroplówkę. Ta firma żeruje na osobach z pierwszą oraz drugą grupą. Po 19 dniach otrzymałam premie.Jak skończył mi się okres próbny dostałam umowę na pół roku, lecz musiałam iść na zwolnienie lekarskie z wyczerpania. Jestem na nim od 7.02.14 roku do tej pory, za mojej kadencji zwolniono łącznie siedem osób.: Kierowcę, Krawcową i pięć osób ( łącznie ze mną) z pomocy gospodarczej. Pracuje tam Jurek- kierowca, wysłano go na urlop, gdyż zastano go pijanego. Sprawę tą zamieciono pod dywan. Moim zdaniem tą sprawą powinna zająć się policja oraz Inspekcja Pracy. Szef żeruje na ludziach niepełnosprawnych bo chce żeby państwo płaciło mu za dawanie pracy osobom chorym. W hali jest gorąco, brakuje czasami zimnej wody a kubków plastikowych w ogóle nie ma,są one wykładane w czasie kontroli ( tylko kilka ). Oszczędzają na prądzie, kubkach oraz na czepkach. To jest zakład pracy chronionej dla pracodawcy a nie dla pracowników! Pamiętajcie o Art. 30 paragraf 1 pkt 3 KP.

?

Pracowalam w roce przez rok a później w Szczecinie przy ulicy Walecznych .. Selgros. [usunięte przez moderatora] nie nadaje się do tej pracy a tym bardziej być kierowniczką i rzadzic tylko ( kiedyś była zwykla spataczka a teraz chce radzic ludzmi gdzie tu jest prawda..? daja umowy o prace na 2 miesiące biora za nas 2 rzy tyle tak szczerze mowiac zarabiamy na ich wyplaty.. jeżeli ktoś pracowal w tej firmie proszę o kontakt.. IZA W.

Wróg
@

Pani kierowniczka nie się odzywa u jej pracy mieli którzy kablowali na własnych kolegów i dobrze miała brygadzistka resztą pomiatała tylko pracy nic za zmian to niech sama pracuje i sprząta

hihihihihhiih

jak to jest uderz w stół a norzyce się odezwą cos mi się wydaje że P. Kierowniczka sama siebie broni ,mówi ze pracownicy przychodzą na 2-3 godziny bierzemy przykład z P. Kierowniczki no w końcu P. Kierowniczka też tak przychodzi a no tak umie kierować ale samochodem :))))) żenada chyba się zwolnię sama ;)

?

Zastanówcie się czego chcecie nikt wam nie pasuje kto wam nie pozwala zostać kierowniczką zle wam to zwolnijcie się Przychodzicie na 2-3 godz do pracy i co zaczynacie o 16.30 a o 19 nikogo nie ma i jeszcze czas na jakies dwa papieroski to jest ameryka.czepiacie sie tej kobiety wstyd to jest odpowiednia osba potarfi kierować luidzmi jest sprawliedliwa zamnieliscie jak było wrzaski wrzaski teraz chce sie przychodzic do pracy

nie-roka

nie podoba się, droga wolna, ciesz sie jedna z drugą, że masz pracę i ze to nie ty wyleciałaś na bruk / wszystko przed wami /, a wodę masz w kranie, może jeszcze kanapki podawać na sniadanie , co za prymitywne opinie, nie dziwię, się, że to zakład pracy chronionej, głowa nie taka...a do Pani Kierowniczki, mówi się PANI KIEROWNICZKA

3grupa

no wlasnie tak to jest z roka, kierowniczka bo tak się przedstawia i nazywa zwalnia pracowników lub zmniejsza place to znaczy zmniejsza etaty bo twierdzi ze firma musi oszczedzac ale jak to jest na nas się oszczedza a kierowniczka przychodzi do pracy i pracuje 3 godziny bo przychodzi o 16a czasem po a wychodzi o 18 lub czasem po 18 to ile pracuje 3 godziny i roke stać na to ciekawe ile dostaje naszej kasy bo nam zabierają a ona dostaje i jeszcze z psem przychodzi do pracy na Urzad Miasta

123wersd

Jestem bardzo niezadowolona z firmy Roka zakład pracy chronionej mieszczącej się w Szczecinie a oddział we Wrocławiu pracujemy w Urzędzie Miejskim gdzie warunki pracy są obłędne.Mam zapytanie do naszej p [usunięte przez moderatora] dlaczego skąpi wody przy takich warunkach gdy w pomieszczeniu jest ponad 28 stopni czy dyrekcja i nasza kierowniczka chce kontroli z Inspekcji Pracy,czy pan behapowiec który proponuje 5 litrów wody i kubki plastikowe dla pracowników.Jak to sobie wyobraża jesteśmy gotowi to wszystko opisać do gazety tu proszę państwa pracują różni ludzie z różnymi schorzeniami jak coś się stanie to my nie będziemy za to odpowiadać.

NIKA

Pani kierowniczka S[usunięte przez moderatora] i pracownice ją nie lubią kłóci się pracownicami i skargi od pracownic dłużej niż rok nikt nie chce z nią pracować baba jest kłótliwa , robi awantury nie broni pracowników ,nie szanuje pracowników miała dobrych pracowników nie szanowała miała granych pracowników to zepsuła przez nią od chodzą pracownicy oczernia byłych pracowników tylko mają dobrze przydupasy czyli brygadzistki które nic nie zrobią

nie tyle chodzi o manipulacje, co o większe dopłaty które ma złodziejska centrala w Pi.Tr. za pracowników z 02 P. Generalnie PFRON powinien zorientować się bardziej jak wydawane są od nich pieniądze, te złodziejskie firmy pracowników utrzymują z dotacji tzn. minimalną płacę, dla tego rezygnują z umów zleceń bo za to PFRON im nie zwróci, nie dla tego że walczą z umowami śmieciowymi !!! a ta cała dyrekcja w Pt.Tryb. z panem [usunięte przez moderatora]. na czele to kupa kanalii które chcą doprowadzić by ludzie chorzy tyrali za miskę strawy !!! wstyd (usunięte przez administratora) !!! oby wasze rodziny doświadczyły tego co wasi pracownicy !!! [usunięte przez moderatora] , nazwisko zobowiązuje !!!

robol

Mają (usunięte przez administratora) papierach źle mi policzyła za urlop za sierpień mają bałagan firmie prawdziwy (usunięte przez administratora) firmie jest nie jeden wielki bałagan w papierach kierowniczka ma bałagan papierach liczyć urlopy kadrach nie pamięta że kazała wypisać wniosku z urlop ona liczyć nie umie najpierw nauczy polsku mówić i liczyć papierach bałagań firmie to samo

Zostaw merytoryczną opinię o ROKA Niewiadomski Spółka Komandytowa - Wrocław

• Jak się pracuje w ROKA Niewiadomski Spółka Komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy ROKA Niewiadomski Spółka Komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

ROKA Niewiadomski Spółka Komandytowa