Opinie o Barwex Lakiernia Proszkowa Żakowski Marian w Lisi Ogon

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Barwex Lakiernia Proszkowa Żakowski Marian. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Barwex Lakiernia Proszkowa Żakowski Marian na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barwex Lakiernia Proszkowa Żakowski Marian w Lisi Ogon

Iwona Nowy wpis

ktoś kiedyś pisał o jakimś donoszeniu do urzędu czy sanepidu... ale jak widziałam opinie klientów w googlach to jeszcze jakiś czas temu chwalili, że wszystko sprawnie i szybko tu przebiega. to było ostatecznie co donosić jeśli pracownicy do dziś się nie skarżą? da ktoś znać jakie warunki pracy są tu od nowego roku? jak praca jest zorganizowana i na jakie zarobki można liczyć?

Driver Nowy wpis
@Iwona

Jestem stałym klientem znam wszystkich i nie nażekają na zarobki

Walus Nowy wpis

Słyszałem że ludzie chcą donieść na niego do urzędu pracy czy sanepidu

Emilia Nowy wpis

Firma zajmuje się lakierowaniem przemysłowym, malowaniem, powlekaniem metali. Barwex działa na rynku od 1992 roku. Aktualnie nie ma prowadzonych rekrutacji. Powiedzcie, jakie warunki umowy oferuje ten pracodawca, i jaka atmosfera panuje między pracownikami?

Joanna

Czytałam sporo opinii odnośnie atmosfery pracy - czy coś na dzień dzisiejszy się zmieniło w tej kwestii? Czy bez problemu można się dogadać z pracodawcą? Dajcie znać.

Brałeś udział w rekrutacji do Barwex Lakiernia Proszkowa Żakowski Marian. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Kubi

Wypłacalny?

Patrycja

@franek a co dużo marudzenia?

Franek

Zastanawiam się czy obecna atmosfera związana z epidemią wpłynie znacząco na ludzi. Przestaną marudzić jak małe dzieci na dobrą firmę.

Misiek

Praca ok ale pracodawca do kitu wyzywa od najgorszych i się unosi honorem warunki są skandaliczne pracą tylko dla ludzi o stalowych nerwach

Maluję mało barwnie i wynagradza marnie. Przywozcie że obą ciepła wodę, bo to nie leży w pracodawcy honorze ani wygodzie. Tylko desperacja może skłonić człowieka decydując się na pracę przy Żywieckie 9

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Barwex Lakiernia Proszkowa Żakowski Marian?

Mario

Atmosfera do kitu brak słów (usunięte przez administratora)

Fredi

Idealnie to pewnie nigdzie nie będzie. Może nie dla wszystkich jest praca w tej firmie odpowiednia?

Michu

Praca u niego jest bez sensu. Warunki skandaliczne.

Chudy

Właściciel to nerwus bez hamulców. Lakierują na poziomie krajów afrykańskich. A pretensje do pracowników. Żenada.

Zostaw merytoryczną opinię o Barwex Lakiernia Proszkowa Żakowski Marian - Lisi Ogon

• Jak się pracuje w Barwex Lakiernia Proszkowa Żakowski Marian?

Zobacz opinie na temat firmy Barwex Lakiernia Proszkowa Żakowski Marian tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Barwex Lakiernia Proszkowa Żakowski Marian
  • Żywiecka 9