Opinie o Konig Metall Polska Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Konig Metall Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Konig Metall Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konig Metall Polska Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Czy urlop w Konig Metall Polska Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Tak - wszystko płatne tak jak powinno być.

Firma godna polecenia , traktujemy się jak byśmy byli jedną wielką rodziną .

Firma bardzo godna polecenia . Szefostwo oraz kierownictwo bezkonfliktowe . Majster dużo pomaga nam wszystkim .

Firma godna polecenia . O co poprosisz to masz , firma nie stwarza problemu w zakupie nowych narzędzi . Zaplecze socjalne jest bardzo bogate . Szefostwo oraz kierownictwo bardzo miłe , idzie się z wszystkimi bez problemu dogadać .

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konig Metall Polska Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Ślusarz - Szlifierz - Polerowacz.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Konig Metall Polska Sp. z o.o.?

Osoby przyjmowane są do pracy na podstawie umowy o pracę na okres próbny, który trwa 3 miesiące. Po tym czasie, podpisywana jest umowa na czas określony, która trwa maksymalnie 33 miesiące. Ostatecznie po tej pracownik otrzymuje umowę na czas nieokreślony.

Po

Tam pracownicy to konfitury. Pozdro pan z ap 10. Jak jest szef to od razu donysi. Kontroler cham. A niby mają tam umaczyc.

Zatrudniony
@Po

Dobrze, że już nie pracujesz, bo bzdury wypisujesz

Firma godna polecenia

Janusz

Fajnie, że polecasz, ale napisz coś więcej. Jakbym chciał aplikować to ile dostane na początek na rękę? Wiesz jak płaca nowym?

Alwaro

Na początek 2500 jak wyrobisz normę,jak nie to licz na 2200

@Alwaro

Lipa z tego co widzę. Do trójki po jakim czasie się tu dobije?

ufoludek

2300-2500 zł mniej więcej,

Tadeo
@Piotr

Oj troche poczekasz

Król Romów

Jak dlamnie spoko się robi w tej firmie, na luzie, jeśli chodzi o kierownictwo to jeżeli jesteś normalny dla ich to oni również są normalni dla ciebie, prezes równiez spoko gość, oczywiście że wymogi są ale to jak w każdej firmie, wynagrodzenie średnie oczywiście ale jak ktoś jest ogarnięty to zarobi swoje, normy wykonalne powtarzam jeżeli ktoś jest ogarnięty, jeden minus niesprawiedliwe jest naliczany czas przygotowania zgrzewaczy a czas przygotowania innych operatorów, na zgrzewarka można usnąć z nudów i do tego usnąć znodow ale ok, minus największe to parę osób które obrabiają (usunięte przez administratora) I sprzedają za plecami a na codzień koledzy, najbardziej fałszywa osoba i do tego mój brat romski oczywiście z Nysy pochodzi może dlatego nienauczony do życia wśród ludzi normalnych największy minus tej firmy

@Król Romów

Super że podzieliłeś się taką obszerną opinią na temat Konig Metallu. Powiesz mi jeszcze jakie są widełki płacowe w tej firmie? Jakieś premie są, dodatki?

Król Romów NYSA
@Król Romów

Nie przypominam sobie byśmy wysyłali z Nysy do K-Kozla naszego romskiego kolegi.

@Król Romów NYSA

Bo to taki Rom jak nie Rom, Matula cyganka, a ojciec żur z pod pieczary, ale podobny do nas Romów z kk ale tych uboszych, to czuć...

@Piotr

Bracie my nawet za darmo pracujemy, tu coś sypnie się tam za.... I tak nam życie leci ważne że mamy gdzie ubranka od rodzinki wyprac.

Janusz
@Król Romów

Co ty ciągle z tymi Romami? Serio pracuje tam większość osób pochodzenia romskiego, czy to żart? Możesz coś napisać o kasie? Dają pracownikom za wyrobienie normy premie? Ile dzięki temu można dorobić?

ufoludek

Z premią 2500 zł. Więcej będzie ciężko

Co wchodzi w socjal Konig Metall Polska Sp. z o.o.?

Dzień Dobry na ten moment w skład socjalu wchodzą: • Ubezpieczenie grupowe • Mały pakiet ubezpieczenia medycznego Pozdrawiam

@Pracodawca

Witam :) Jak wygląda ten mały pakiet ubezpieczenia medycznego w Konig Metallu? Co wchodzi w jego skład? Czy istnieje może opcja by podłączyć do niego również swojego partnera?

@Monika

Dzień Dobry W skład małego pakietu ubezpieczenia medycznego wchodzą wizyty u specjalistów (osobiście lub w formie teleporady) oraz podstawowe zabiegi medyczne. Pakiet ten opłacany jest pracownikowi przez Pracodawcę. Istnieje możliwość dołączenia członka rodziny(mąż/żona i dziecko). Wtedy jednak koszty osoby dołączonej pokrywa pracownik.

@Monika

Moniko pochwal się czy zaczolas pracę km i na jakim stanowisku, bo na slifie chyba niema cie

Renata
@Król Romów

Nieciężko się domyśleć że nie pytała o pracę dla siebie tylko dla chłopa. Naprawdę słabe te wstawki o Romach, daruj sobie to w końcu. Lepiej napisz, ile ma u Was miesięcznie brutto spawacz?

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Spawacz - Ślusarz w Konig Metall Polska Sp. z o.o.?

Na rozmowie kwalifikacyjnej sprawdza sie poziom umiejetnosci.Nie jest brane pod uwage doswiadczenie np. 1 rok czy 10 lat. Zaleyz po prostu od tego co kto potrafi.

Pracujesz w Konig Metall, tak? Jak oceniasz poziom wynagrodzeń w tej firmie? Czy można tu dobrze zarobić już od początku? Są jakieś premie i dodatki? Jeśli tak, to co trzeba zrobić żeby je zdobyć?

Pracuję w Königu kod dłuższego czasu i nie mogę narzekać. Tak jak wszędzie trzeba pracować, ale jeżeli się pracuje to się zarabia. Jeżeli się jest więcej na L4 niż w pracy to na pewno kokosów się nie zarobi, ale jak się pracuje to się ma. Z kamerkami to bym nie przesadzał, bo jak wszędzie jest monitoring i tyle.

Król Romów

Zakończyłem karierę, teraz nowy pracodowca na lepszych warunkach, i nawet dużo większą wypłata i brak braci Romów z Nysy,

Konig Metal to porażka . Dają niskie wynagrodzenie a oczekują cudów. Pracownicy w ciągłym stresie przez (usunięte przez administratora),ponieważ obserwuję ich na każdym kroku nawet do Wc nie mogą za często chodzić. Normy nie do wykonania nawet przez fachowców. Nie dość że wszędzie monitoring to jeszcze stawiają kamerki na wprost pracownika i obserwują jego pracę. (usunięte przez administratora)

Jak to normy są nie do wykonania nawet przez fachowców? To jak wyglądają te normy w Konig Metallu? Mógłbyś przybliżyć?

@Monika

Jak wyglądają? Nijak, są po prostu nie do zrobienia, kierownictwo ma to głęboko w poważaniu A jeśli normę zrobisz i prezes zobaczy że za dobrze Ci idzie, nie martw się-szybciutko normę powiększy :)

Witam, prace w tej firmie odradzam całym sercem, dlaczego? Już tłumacze 1- Są premie zależne od jakości i zrobionej normy, zrobisz norme przez 2 tygodnie a przez tydzień dostaniesz detal na którym normy sie zrobić nie da a kierownictwo ma to głęboko w (usunięte przez administratora) i masz po premii, ciesz się z wypłaty 2500 2- Maszyna się psuje od pół roku? Twoja wina, szkoda pieniędzy na naprawę-lepiej (usunięte przez administratora) pracownika i niech robi na popsutej 3- Humorki kierownictwa co drugi dzień, chcesz robić nadgodziny? Jeśli kierownik ma swoje humorki to zapomnij 4- Z dnia na dzień wymagają od ciebie coraz więcej, rób normy rób normy, dobrze Ci idzie i masz norme? No to zwiększymy normy żebyś broń boże nie mógł zarobić więcej!! Mógłbym jeszcze sporo wymieniać, jeśli ktoś ma pytania proszę pytać. Proszę nie reagować na negatywne oceny komentarzy-są to boty tworzone w biurze przez panie z biura na prośbe prezesa żeby ludzie myśleli że komentarze mijają sie z prawdą Przed przyjęciem się do tego cyrku proszę przemyśleć to 5 razy, pozdrawiam

Tadek

Spawaczom, szlifierzom w szczególności odradzam. Praca ciężka według norm nie do wykonania za minimalne wynagrodzenie. Dzieją się cuda i pomyłki oczywiście nie na korzyść pracownika .

@Tadek

U nas nikt nie pracuje za minimalne wynagrodzenie. To co piszesz mija się z prawdą.

@Pracownik Konig Metall Polska

Jeśli chodzi o wynagrodzenie to naprawdę kpina operatorzy pras krawędziowych mają od 18 do 23 na zgrzewarkach mają 18zl a robota lajtowa a 18 zł niestety ale jest najnisza keajowa

Markus
@Julian

To jest prawda bo nawet do starszych pracowników nie mają szacunku i wynagrodzenie niższe od pracowników którzy pracują kilka lat. Porażka.

@Markus

Ile lat już tam pracujesz?

Danuta
@Julian

Słyszałam, że Konig Metall jako przedsiębiorstwo rodzinne i nowoczesne pracodawcy tworzy środowisko pracy, w którym pracownicy mogą optymalnie rozwijać swój potencjał: zachęcają tam ponoć do nowych pomysłów i wspierają silne strony oraz umiejętności. Czy to prawda? Faktycznie firma umożliwia podnoszenie kompetencji?

@Danuta

Tak. To prawda.

Jarosław
@Julian

Witam. Jakie dokładnie kwalifikacje są podnoszone i w jaki sposób?

Poszukujący

Witam, jestem w trakcie szukania pracy. W dobie kryzysu ciężko. Jak na obecną chwilę wygląda z zatrudnieniami? Jaka jest atmosfera pracy? Jakie jest szefostwo?

Silver

Witam pracowałem w Konig metal 3 miesiące i podziękowałem. To miejsce to porażka wynagrodzenie to kpina. Dałem sobie spokój bo szkoda nerwów i czasu. Myślicie, że dlaczego taka firma powstała w Koźlu z wielu powodów oczywiście na korzyść dla firmy żeby płacić jak najmniej. Najlepiej by było jakby firma wysłała tira po uchodźców żeby im pracowali za taką kasę. Nie polecam nie dajcie się nabijać w butelkę.

Pracownik KM
@Silver

Na jakim stanowisku pracowałeś w tej firmie? Czy się do tego zakwalifikowałeś?

Pracownik KM
@Silver

Jeszcze jedno pytanie; Podczas rozmowy kwalifikacyjnej podpisałeś umowę, w której ustalono okres próbny i ustalone wynagrodzenie na ten czas. Dlaczego zacząłeś pracę, kiedy wysokość wynagrodzenia (Knipa) była regulowana od samego początku?

Silver

Co to znaczy KM ??w końcu cisza

Daj wszystko

Normy godzinowe są przesadzone i NIEWYKONALNE także czas na przygotowanie pracy przez pracowników to KPINA. Wypłaty okrojone z premii ilościowej są porównywalne do zarobków w Biedronce czy Lidlu. Pracownicy się zwalniają i nikt tam nie chce pracować !

@Daj wszystko

Przepraszam pomyliłem się, zarobki w Lidlu są nieporównywalnie większe.

Matti
@Daj wszystko

Absolutnie bzdury! Firma płaci bardzo dobre wynagrodzenia. Nie ma nic za darmo. Atmosfera jest w porządku. Kierownictwo zwraca również uwagę na to, że środowisko pracy jest czyste.

@Daj wszystko

Pracuję w Konigu i to co piszesz dotyczy się osób, którym nie chce się po prostu pracować. Jeżeli normalnie pracujesz, to zarabiasz. Atmosfera w robocie też jest bez zarzutu. Nadgodziny płatne, wszystkie inne rzeczy typu urlopy ojcowskie itd. są realizowane.

@Daj wszystko

Coś się gubisz w tych zarobkach. Lidel, Biedronka itd.. Ludzie, którzy dobrze pracują to i dobrze zarabiają.

3ies
@Daj wszystko

Daj wszystko, nie ma co się denerwować bo w ten sposób i tak niczego nie zmienisz. Zmień po prostu firmę tam i tak jest coraz gorzej i coraz mniej pracowników. Pracowałem tam kilka lat na szlifie zmieniłem firmę i się niczym nie przejmuję. Pozdro dla starego składu na produkcji i w as ;)

@3ies

Więc wszystko było źle w tej firmie, ale byłeś tam bardzo długo. Jakoś bardzo sprzeczne...

Najgorszy
@Pracownik Konig Metall Polska

WIĘKSZOŚĆ norm i czasów przygotowania faktycznie są NIEWYKONALNE. Pracownicy nie wykonują norm nawet tych wykonanych dlatego że większość jest niewykonalnych i wtedy cała ich ciężka praca idzie w na marne. Zwykła chciwość manipulacja i(usunięte przez administratora)

@Najgorszy

Dlaczego więc pracowałeś w tej firmie tak długo, kiedy było jasne, że firma zapłaciła dopłaty akordowe, których nigdy nie dostaniesz? Nie jest prawda, ponieważ byłeś szczęśliwy? Ale jeśli rzucisz coś w nogi prezesa i obrażasz go, nie powinieneś być zaskoczony, że zostałeś zwolniony.

Czy jest możliwość w KONIG METALL Polska Sp. z o.o. pracy na część etatu?

Pracownik Konig Metall Polska

raczej nie przyjmują, bo jest to problem z organizacją reszty załogi, która pracuje normalnie na dwie zmiany.

Tolek

Jak przebiega rozmowa rekrutacyjna, czego na niej wymagają i jak się przygotować?

Dariusz

@Anonim, dlaczego uważasz, że przed firmą nie ma przyszłości? Czy w ostatnim czasie wydarzyło się coś, co mogłoby sugerować problemy? Piszesz, że na wysokość wynagrodzenia wpływają normy, ale czy jest od nich zależna podstawowa stawka, czy premie? Czy pracodawca zapewnia szkolenia zatrudnionym osobom?

Zostaw merytoryczną opinię o Konig Metall Polska Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Konig Metall Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Konig Metall Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konig Metall Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 9 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konig Metall Polska Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Portowa 1
    47-205 Kędzierzyn-Koźle
  • NIP: 7491974079 REGON: 160016400 KRS: 0000232134

Konig Metall Polska Sp. z o.o.