Opinie o Konig Metall Polska Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Konig Metall Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Konig Metall Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konig Metall Polska Sp. z o.o. w Kędzierzyn-Koźle

Loverboy

A ile może zarobić operator prasy krawedziowej jest wstanie wyciągnąć około 7 tys, tak jak zarabiają operatorzy w innych firmach czy inne stawki

@Runy

na luzie? a jakimi predyspozycjami musi wykazywać się wobec tego mój partner, żeby mógł na spokojnie zgarnąć więcej? jest to osiągalne? jeśli tak to do jakiej kwoty maksymalnej?

Jeśli chodzą słuchy, że ludzie są w trakcie odchodzenia to ciężko żeby firma w tym samym momencie nie istniała, tak? zastanowiło mnie to ostatnie zapytanie. :D w tamtym roku widziałem ofertę od nich na CNC jak po Kędzierzynie czegoś szukałem i tak już była wygasła, ale tak z ciekawości to prawda co poprzednik pisze? Co się dzieje z operatorami? Opiszecie jakie były do teraz warunki pracy? ciekaw jestem co mnie ominęło

Olka Nowy wpis

Czy pracodawca przyjmuje jakies kobiety na gięcie i spawanie bez doswiadczenia ?? Jak obecnie wyglądają zarobki ?? Czy pracodawca oferuje jakieś benefity ??? Jaka atmosfera panuje w firmie ?? Polecacie firmę Czy nie? Dziękuję za wszystkie informacje

Administrator Nowy wpis

Firma Konig Metall Polska Sp. z o.o. poszukiwała pracowników na stanowisko Szlifierz. Aplikowałeś na tę ofertę? Możesz wypowiedzieć się na temat zarobków?

@Loverboy

czy do dziś udało się może zorientować w temacie? z tego co widzę ogłoszenie wciąż wisi i sama się zastanawiam. jest napisane o atrakcyjnym wynagrodzeniu i systemie premiowym. te siedem liczysz już po ich uwzględnieniu? wiadomo czy trudno je uzyskać?

@Iwona

Iwonko z tego co mi wiadomo akropol wynagrodzenia to ciężko się z orientować, chłopaki mowia różnie zależy od umiejętności , tacy z pierwszej łapanki to około 22zl brutto a Ci bardziej z umiejętnościami to od 30zl zwyz ale ile wtym prawdy to kto to wie , jesteś zainteresowana pracą na krawedziowce?

Runy
@Loverboy

7 tys to na luzie

Iwona Nowy wpis
@Runy

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konig Metall Polska Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Ślusarz - Szlifierz - Polerowacz.
Robotnik

Jeden wielki minus za brak premi wakacyjnej

Dawid
@Robotnik

Z tego co wiem, firma wypłaca premię w lecie i kolejną przed świętami. W zeszłym roku była nawet premia inflacyjna.

A...

Ja przepracowoł kilka lat tutaj , wszystko fajnie

@A...

I dalej tu spawasz? chyba, że na innym stanowisku robisz? jesli od kilku lat to wynagrodzenie uwazasz za adekwatne do warunków jakie tu macie? pisali 4 tys, to fakt? generalnie napiszesz coś o sprzęcie i samym otoczeniu pracy? z bhp wszystko ok?

kartofel

Głodowe pensje wiec nikt nie chce tam pracować. Nie ma żadnej pomocy, brak podwyżek i zła atmosfera. Niedługo nikogo tam nie będzie. Dla specjalistów nie ma tam miejsca. Z daleka omijajcie ludzie!!!!

David K.
@kartofel

Dlatego idź do Eko Okna, lub do Biedronki, (usunięte przez administratora) :-))))

@kartofel

Pracuje tam i nie narzeka kasa jest dobra???? a jaki z ciebie specjalista haha przyjdź i pokaż co umiesz to coś pożyteczne zrobisz a nie pisać bzdury

Helena
@Specjalista

Jaka ta dobra kasa - możesz zarzucić tu konkretną kwotą jaką się otrzyma na początek? Potem są jakieś podwyżki z czasem?

Spawacz
@Helena

Spawacze 4 kafle brutto i jak nadgodzin nie zrobisz to nie licz na więcej. Inni jeszcze mniej.

@Helena

Jak jest tam źle to zapraszam do Bergera,magna itp. to zobaczysz małe kasę a wymagają kosmosu proszę nie pisać bzdury

@Spawacz

czyli spawacz zarabia tu według Ciebie najlepiej? a w takim razie jakie stanowisko tu jest najmniej opłacalne i nie warto nawet na nie iść? jest takie?

Spawacz
@Iwona

Najlepiej zarabia się na prasie ale to trzeba mieć plecy. Potem spawacz coś tam zarobi ale są tam krótko bo wiedza ze lepiej nie będzie. Pozostałe stanowiska to minimalna.

@kartofel

Ciekawa opinia. A ja szukam dla wujka info o pracy jako Operator pracy krawędziowej. Właśnie trwa rekrutacja. Wymagają znajomości czytania rysunku technicznego. A jak ktoś nie umie to jest opcja przyuczenia np. na okresie próbnym? Wiecie coś o tym?

@Spawacz

plecy? w sensie, że trzeba dłużej tu porobić i się zapoznać, żeby dali zaufanie do pracy na tym stanowisku? no dobra skoro spawacze i tak rotują to powiesz mi jeszcze tylko czy jest tu jakieś stanowisko na tej najniższej, które mimo wszystko jest w miarę lekkie i warto wpaść o na nim porobić?

Zonk

Orientujecie się ile na suwnicy można dostać.

Bastian Szwajnsztajger

Nie no już teraz to w ogóle nie polecam tej firmy. Wczoraj odbyła się wigilia w pewnej znanej restauracji. No i dramat. Pierogi małe, ciasto zupełnie zdominowało farsz w ruskich a grzyby w kapuście były kupne a przecież szefostwo powinno poświęcić trochę czasu pracowniką i wybrać się na grzyby których w naszych lasach tej jesieni nie brakowało. Nie mówiąc już o sprawdzeniu menu które było ewidentnie nie dopracowane.

David K.
@Bastian Szwajnsztajger

Powinnaś kiedyś pójść do psychologa. Twój występ też wkrótce się skończy. Zawsze pamiętaj, że Twój adres IP jest przechowywany w GoWork i każdego można znaleźć w Internecie. Poczekajmy.

Wariat

Najlepsza firma w Kędzierzynie-Koźlu

Zatrudniony
@Wariat

Zgadzam sie!

@Wariat

Firma daje zarobić tylko trzeba robić a siać fermenty to każdy może nie robisz to nie zarobisz to więc szukaj gdzie indziej jak ci się nie powiodło polecam z czystym sercem ????

Z czystym sumieniem polecam firmę

Bastian szwajnsztajger

Nie polecam firmy. Każą w niej pracować już od 6 rano i w dodatku 8 godzin, co jest jawną przesadą. Tylko 35minut przerwy, no totalna porażka. Czas pracy liczą też od 6 rano a nie jak ci dzwoni budzik czyli od 5 rano. Pod prysznic musisz iść po 8godzinach a nikogo nie obchodzi to że kąpiesz się godzinę a więc powinieneś iść do szatni już o 13. Jeśli palisz papierosy to też masz tam (usunięte przez administratora) bo nic palaczą nie dodają a wiadomo że palacze powinni mieć co najmniej 3 godziny, jak nie 4 godziny. Dramat.

Dawid Grzyb
@Bastian szwajnsztajger

Bastian popieram Cię i też nie polecam tej firmy. Mnie zwolnili. Robią wielkie halo że nie przychodzisz do pracy, bo niby jakieś tam terminy mają. A co nas to obchodzi :powinni wiedzieć, że pracownicy mają swoje życie i nie zawsze mogą przyjść tak jak to pracodawcy pasuje. Nie podoba się to wypad. Jak w tym kraju ma być dobrze. Eh :(

Lucian
@Bastian szwajnsztajger

Proszę złożyć wypowiedzenie już dziś, by móc dłużej spać.

Lucian
@Dawid Grzyb

Tak, zgadzam się z tobą. To głupie, że w ogóle trzeba iść do pracy. Nie rozumiem dlaczego w Biedronce nie można dostać wszystkiego za darmo. Idiot!

Włodarz

Co zauważyłem pracuje od niedawna , ale muszę zaznaczyć takie sekretarki jakie tam są, to aż miło na chali się obrócić jak któraś znich przechodzi, nieweim który to ten szef ,myślałem że ten pań Krzysztof bo wszystko tam robi człowiek ale ktoś mówił że nie !

(usunięte przez administratora) Normy, normy i jeszcze raz normy, a pracownik w nich to juz tylko dodatek. Na dodatek normy które są wymagane od pracowników są w 90% nie do wykonania ( szczególnie na działach spawanie oraz szlif). (usunięte przez administratora)

Radek

Szkoda, że najwyraźniej nigdy u nas nie pracowałeś, inaczej wiedziałbyś, że w ostatnich latach nikt od nas nie odszedł. Dlatego jeśli jesteś niezadowolony ze swojego życia, idź do pracy lub wróć do szkoły.

Łodi
@Radek

Ta nie odszedł chyba o innej firmie mówisz ;) a z działu szlif. Pewnie szef Ci za takie gatki dodatkowe minuty na siku da . . .

@Łodi

Skoro jest tak źle, to dlaczego jeszcze tam pracujesz?

Rafał

W firmie zarabiam bardzo dobrze. A ja pracuję w dziedzinach, o których wspominasz. Skąd bierzesz te bzdury, że w König Metall nic się nie zarabia? Jeśli nie pracujesz i nie zarabiasz. To jest tak proste….

@Adam

Szczera prawda

mentalista

ta firma to kpina żałują pieniędzy na wszystko ,krzyczą po tobie jak w podstawówce zastraszanie pracowników i poniżanie ich przy innych ludziach a zarobki to kpina i śmiech na sali

Zofia
@mentalista

A na co tak żałują pieniędzy? Chodzi o podwyżki dla was czy jakiś sprzęt i wyposażenie firmy? A skoro tak niefajnie się zachowują wobec pracownika to czemu jeszcze tego gdzieś nie zgłosiliście?

heniek
@mentalista

Komentarz nieprawdziwy i krzywdzący dla firmy. Inwestycje są i widać to na każdym kroku. Nie wiem jak było dawniej, ale teraz sprzęt to klasa. Jak komuś czegoś brakuje to też nie trzeba długo na to czekac. A jak się zasłuży to oczywiście ze będą krzyczeć… można normalnie rozmawiać, a nie oczerniać firmę w internecie anonimowo

@heniek

mam podobne zdanie :-)

Maniek Pracnik
@heniek

Zgadzam się z Tobą. Co potrzebujemy do pracy to mamy. A i zaplecze socjalne pierwsza klasa. Szkoda że nie wszyscy to doceniają

@Maniek Pracnik

A co wchodzi skład tego całego zaplecza, że tak chwalisz?

Maestro
@mentalista

Czy ty w ogóle pracowałeś u Koeniga?! (usunięte przez administratora).

Czy urlop w Konig Metall Polska Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Tak - wszystko płatne tak jak powinno być.

Firma godna polecenia , traktujemy się jak byśmy byli jedną wielką rodziną .

Firma bardzo godna polecenia . Szefostwo oraz kierownictwo bezkonfliktowe . Majster dużo pomaga nam wszystkim .

Firma godna polecenia . O co poprosisz to masz , firma nie stwarza problemu w zakupie nowych narzędzi . Zaplecze socjalne jest bardzo bogate . Szefostwo oraz kierownictwo bardzo miłe , idzie się z wszystkimi bez problemu dogadać .

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Konig Metall Polska Sp. z o.o.?

Osoby przyjmowane są do pracy na podstawie umowy o pracę na okres próbny, który trwa 3 miesiące. Po tym czasie, podpisywana jest umowa na czas określony, która trwa maksymalnie 33 miesiące. Ostatecznie po tej pracownik otrzymuje umowę na czas nieokreślony.

Zostaw merytoryczną opinię o Konig Metall Polska Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

• Jak się pracuje w Konig Metall Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Konig Metall Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konig Metall Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 8 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konig Metall Polska Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Portowa 1
    47-205 Kędzierzyn-Koźle
  • NIP: 7491974079 REGON: 160016400 KRS: 0000232134

Konig Metall Polska Sp. z o.o.