Opinie o Michał Dachowski Migosan w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Michał Dachowski Migosan. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Michał Dachowski Migosan o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michał Dachowski Migosan w Kraków

Czy Michał Dachowski Migosan zapewnia kartę multisportu?

Grzegorz

Sprawdźcie sobie długi Michała Dachowskiego - długi po bezskutecznej egzekucji komorniczej - to jest wyznacznik ile osób o_szukał

Czy Michał Dachowski Migosan zapewnia kartę multisportu?

Grzegorz Nowy wpis

Super wykonawstwo. Duża wiedza, I bardzo duża pomoc przy doborze systemu ogrzewania

@Marek

To bardzo dziwne bo mnie wszystko (usunięte przez administratora) - przepraszam za wyrażenie ale mnie ponosi -zepsute wszystko i gnój wyskamlał jeszcze pieniądze przed zakończeniem robót.

marek Nowy wpis
@Marek

Wpis wprowadza w błąd. Mamy doczynienia z (usunięte przez administratora) który na portalu oferteo wystawił sobie masę pozytywnych opinii przez co udało mu się oszukać kolejnych klientów

Agata

Widze, że kilka osób miało z nimi jakieś problemy z pieniędzmi. Odradzacie i piszecie, że straciliście pieniądze. Komuś udało się odzyskać?

poszkodowany Nowy wpis
@Agata

U mnie sprawa jest w sądzie w wydziale cywilnym. Do rozstrzygnięcia jeszcze trochę brakuje (wiadomo jak działają sądy) chociaż wynik wydaje się być oczywisty - Dachowski gubi się we własnych kłamstwach. Jak nie będzie płacił to zaczynamy sprawę w wydziale karnym.

Poszkodowany

Niewyobrażalne draństwo które będzie ścigane w sądzie. Mam opinie biegłego sądowego - instalacja CO i CWU zrobiona przez pana Dachowskiego nie ma prawa działać. Michał Dachowski obiecuje super wykonawstwo i na wszystkim się podpisuje by wyciągnąć pieniądze od klienta. Póżniej kontakt się urywa. Likwidacja szkód po Migosan nie jest łatwa i tania.

@Poszkodowany

również zostałem (usunięte przez administratora) przez pana Dachowskiego z firmy Migosan

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Michał Dachowski Migosan? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Jak długo czekaliście na odzew z Michał Dachowski Migosan? Oddzwaniają zawsze?

poszkodowany

Jak się zorientuje że może Cię oszukać - zawsze oddzwoni

czekając_na_sprawiedliwość

Czy Michał Dachowski odpowiadał już karnie za swoje (usunięte przez administratora)

Tomasz

Stanowczo odradzam. Nigdy proszę nie płacić przed odbiorem. Kontrolować najlepiej przez cały czas.

Z firmą współpracuje już 4 lata i nigdy nie było najmniejszych problemów. Doskonale wiem jacy potrafią być inwestorzy i myślę, że 90 procent tych opinii to klamstwo

Inwestor
@Ewa

tak, tak, opinie biegłych sądowych i sprawy sądowe przeciwko panu Dachowskiemu to kłamstwo, historie osób poszkodowanych które można zweryfikować to też kłamstwo. Pewnie jest pani spokrewniona...

Justyna

Firma migosan wykonywała u mnie instalację Pompy Ciepła. Wszystko poszło sprawnie i szybko. Pan Michał szybko reagował na moje sugestie. Pompa działa świetnie. Sama wie, że takie wpisy jak tu często są nieprawdziwe. Pan Michał przed podpisaniem umowy poinformował mnie o tych opiniach.

Jerzy

Unikajcie tej firmy jak ognia chyba że chcecie stracić pieniądze i liczyć straty - wszystko zrobione byle jak i jak najmniejszym kosztem

Ofiara
@Jerzy

Zupelnie sie niestety zgadzam z powyzszom opiniom

adamsroga@gmail.com
@Ofiara

Witam. Czy jest Pan zainteresowany oddaniem sprawy do sądu? Możemy zjednoczyć siły i tego partacza podać do sądu. Mój tel.600165761.Pozdrawiam.

Damian
@adamsroga@gmail.com

@Adam Będę w kontakcie.

Damian

W pełni zgadzam się z przedmówcami. Zostaliśmy również (usunięte przez administratora) przez Migosan (Michał Dachowski. Już wiem że szykuje się kilka spraw w sądzie przeciwko temu panu. Odradzam!!!

Inwestor

Wszystko zepsute przez pana Dachowskiego - instalacje C.O. i C.W.U. nie działają. Popsute to co już było dobrze zrobione przez innych wykonawców. Najgorsza firma - jeśli w ogóle można to nazwać firmą. Bo to pseudo działalność gospodarcza nastawiona na oszukanie klienta i pozostawienie go z problemami - dlatego tyle spraw sądowych toczy się w tej chwili przeciw temu pseudo-fachowcowi.

Nie polecam. Raczej radzę trzymać się od firmy Migosan z daleka. Właściciel pięknie mówi, wszystko obiecuje, nawet w zapisie na umowie, a w rzeczywistości instalacja CO jest wykonana totalnie niechlujnie, co więcej niepoprawnie i stwarza wręcz zagrożenie wybuchu pieca. Protokół próby ciśnieniowej podpisany bez wykonania próby, na drugi dzień po wyjeździe ekipy zaistniał poważny problem z zapowietrzeniem systemu CO, bo czujnik został źle umiejscowiony, sterownik nie włączył pompy, do tego stopnia, że wywaliło odpowietrznik, a właściciel od dwóch miesięcy zwodzi i odwołuje kolejne daty naprawy gwarancyjnej. CO nie działa. Następny krok jaki mi poradzono to droga sądowa łącznie z wystąpieniem o odebranie uprawnień wykonywania zawodu.

adamsroga@gmail.com
@Anna

Popieram.Proponuję zjednoczyć siły i do sądu

Dziadostwo do kwadratu. Nic nie umieją, na robotę przychodzą bez drabiny, poziomicy i wiertarki. Co chwilę coś się psuje, doliczaja za to za tamto a gwarancji nie uznają.

Czy często w firmie Michał Dachowski Migosan zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Tak, bardzo często - jest to firma "uduś" jednoosobowa.

Julia

Niechlujnie i drogo. Jedynie potrafi brać pieniądze przed wykonaniem prac. Całość instalacji wygląda tragicznie. Zdecydowanie nie polecam.

Antek

Super. Szybko i solidnie. Najważniejsze że szef firmy po zakończeniu realizacji pomaga w rozliczeniu dotacji

Zostaw merytoryczną opinię o Michał Dachowski Migosan - Kraków

Michał Dachowski Migosan
1.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Wiśniowa 18 lok. 99
    31-426 Kraków