Opinie o P.H.U. Cyna Wojciech Pacyna w Kępno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy P.H.U. Cyna Wojciech Pacyna. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.H.U. Cyna Wojciech Pacyna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. Cyna Wojciech Pacyna w Kępno

Zauważyłem, że przy obsłudze klienta Panie były kiedyś przywoływane. Zastanawiam się czy i ja mógłbym się zatrudnić gdyby było jeszcze miejsce? Już w jednym meblowym się zatrudniałem, dlatego badam temat. ciężko mi o ofertę na takie stanowisko, ciekawe jak można się dostać

Zmieniło się coś na stanowisku Kierowcy? Czy nadal pracuje się po 15-18 godzin dziennie za 220 zł tak jak ktoś pisał? Czy godziny pracy się zmieniły bądź stawka? Bo ten komentarz odnośnie zarobków był napisany w zeszłym roku, może od tamtej pory weszły jakieś zmiany. ;) Planuję złożyć CV.

Xd Nowy wpis

Dalej dziad płaci po 220 zł i pracujesz po 14/16 h śpisz 4 i lecisz dalej

Krzysiu bajerant Nowy wpis

Zamówiłem narożnik ponad miesiąc temu. Firma spisała sie na medal a Pani Marlenai Pani Andzelika przesympatyczne kobiety….—-) (mężatki) firmy wlasnie takich ludzi powinni szukać. Firma na medalion

Małgorzata

Dzień dobry, Realizacja mojego zamówienia na narożnik odbyła się sprawnie. Przez okres oczekiwania byłam powiadamiana drogą e-mail na jakim etapie jest moje zamówienie. Dzień przed dostawą otrzymałam telefon od przemiłej Pani z informacją o godzinie dostawy. W dniu dostawy kontaktował się ze mną kierowca celem powiadomienia o przyjeździe. Kierowca okazał się niezwykle profesjonalnym człowiekiem, przemiłym, uśmiechniętym. Zdjął mebel z samochodu, pomógł mi go przenieść. Serdecznie gratuluję firmie takich pracowników. Wysoka kultura osobista, profesjonalizm a do tego uśmiech - wielka klasa ! Serdecznie dziękuję za przemiłą obsługę ????. Pozdrawiam Małgorzata

Firma P.H.U. Cyna Wojciech Pacyna poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Halina

hej, w większości na forum pojawiały się opinie od klientów odnośnie obsługi i dostaw paczek. z tego co widziałam w sieci było kiedyś publikowane takie ogłoszenie dla pomocnika magazyniera i jestem ciekawa czy teraz na wakacje byłaby szansa aby na takie stanowisko się zatrudnić czy ktoś wie ile teraz osób te paczki ogarnia i czy znajdzie się miejsce? jakie warunki na pomocy mogą występować w tym roku?

Katarzyna

Jestem rozczarowana ile tutaj złych opinii na temat infolinii Pani M i Pani A przesympatyczne kobiety zawsze da sie dogadac odnośnie terminu dostawy, ale wiadomo ze działa to w dwie strony a niestety ludzie w dzisiejszych czasach są okrutni i aroganccy. Polecam firme oraz kierowcę Pana A.

Odebrałam dzisiaj paczkę od tej firmy , czytając opinie byłam pełna obaw bo są straszne. Pan kurier przyjechał wypakował z samochodu moją paczkę ( narożniku dziecięcy) i wniósł go do domu. Bardzo sympatyczny , grzeczny zadzwonił pół godziny przed przyjazdem ... Jestem zdziwiona że tutaj jest tyle tak złych opinii . Co prawda na infolinię nie dzwoniłam a widzę że dużo po 1 gwiazdce jest przez Panią tam pracująca - pora się zastanowić czy ona tam powinna nadal pracować . Jeśli chodzi o kuriera super polecam 100000000% .

Były
@Ania

Ta Pani spedytorka od łaski to nie ma zielonego pojęcia o planowaniu tras i umawianiu klientów.... Niby potwierdzone adresy a klient zdziwiony że przyjeżdżasz.... albo klienta brak na miejscu jak dzwonisz że będziesz za chwilę. Zdarzało się "nie ma takiego nr" a klient niby telefonicznie potwierdzony :-) Nie jeden kierowca ebnąl.te robotę jak zobaczył jak trasy poplanowane przez (usunięte przez administratora) Marlenkę, Stan techniczny aut pozostawiający wiele do życzenia Z daleka niby fajne sprintery ...ale wytłuczone i wykazujące oznaki że nie jeden z przypadku się nad tymi autami znęcał.... Do tego kasa słaba jak na (usunięte przez administratora)od świtu do nocy. Wszystko to sprawia że ogłoszę ie o pracę praktycznie co miesiąc się pojawia Adresy też niejednokrotnie też z (usunięte przez administratora) wzięte i błędnie podane.

@Były

A przytoczysz taki przykładowy dzienny rozkład tras że faktycznie coś miałoby nieefektywnie wychodzić? Jeśli chodzi o serwis tych sprinterów to regularny jest chociaż? i ten dopisek że od świtu do nocy również mnie zastanawia ile godzin na dzień masz na myśli?

Kiero
@Halina

Jeżeli chodzi o jazdę zawsze można dogadać się ze spedytorką. Auta są nowe i na bieżąco serwisowane, ale wiadomo każde auto czasami się psuje. Jedyny minus jest taki że nie można zabierać auta pod dom.

@Kiero

O to akurat nieczęsto z tym się spotykałam. jaki jest powód? czysta przezorność czy kiedyś coś większego się stało i to był ostateczny powód?

Paulina Wałbrzych

Gorąco polecam firmę dzień przed dostawą zostałam poinformowana o dniu i godzinie dostawy oraz o tym że kierowca nie ma obowiązku wnoszenia ale można się dogadać z kierowca na miejscu i oczywiście skorzystałam z tej opcji dogadałem się z kierowca którego serdecznie pozdrawiam Pan Mateusz bardzo miły i uprzejmy kierowca tak samo jak Pani z biura która się ze mną kontaktowała Serdecznie polecam firmę i mocno pozdrawiam Pana Mateusza Paulina Wałbrzych

Beata

W dniu dzisiejszym otrzymałam przesyłkę. Informacja o dostawie 2 dni szybciej Pani na infolinii bardzo miła i pomocna zorganizowała wniesienie co prawda za opłatą o czym wcześniej zostałam poinformowana. Kierowca pojawił się w wyznaczonych godzinach. Polecam fotel piękny :)

klient

Gdybym była właścicielem tej firmy, to od jutra kierowniczka transportu byłaby bez pracy. Jeśli to "rodzina", to współczuję. Psuje biznes swoją impertynencją, bezczelnością i kłamstwem. Zero informacji do klienta o statusie przesyłki. Umawianie terminu, potem brak przesyłki i kontaktu do niej. Nie wiadomo co się stało. Po tygodniu kolejny termin i obraza, że klient ma uwagi. Kobieta nie zna magicznego słowa PRZEPRASZAM. Krowy pasać i trzymać z daleka od klienta.

Joanna
@klient

Dziś przywieziono mi fotel, Pan kierowca bardzo miły człowiek, uczynny z pełną kultura osobista. Kontakt z klientem bardzo dobry 10 minut przed domem Obsługę w tej firmie w skali do 10 ja daje 10 Bardzo dziękuję za miłą obsługę klienta pozdrawiam serdecznie

Fajfer

Pani, która odebrała telefon z zapytaniem o wysyłkę, mega nie miła. Odniosłem wrażenie, że siedzi tam za karę. Proponuję jej zmienić pracę na latarnika morskiego. Nikt nie będzie musiał jej słuchać.

klient
@Fajfer

Potwierdzam! Bezczelność i arogancja do klienta.

@klient

Nie wiem na ile faktycznie tak wyszło ale teraz to jestem ciekawa jak praca na tym stanowisku może wyglądać z tej drugiej perspektywy. Często zdarzają się tego typu nieporozumienia z klientami? A wie ktoś ile za taką pracę tu płacą?

Oleh

Płacą 220 dniówek a jazda od rana do nocy.

@Oleh

Tzn ile h w końcu wychodzi? Bo dosłownie od dnia do nocy to przecież nie mogą. Jak ogólnie pozostałe warunki jeśli o jazdę chodzi?

Były

Dymasz 15-18 godzin na dobę za 220 zł dniówki... Wyzysk totalny

Alicja
@Oleh

A jakieś nadgodziny się zdarzają? Jeśli tak to czy one są dodatkowo płatne?

Miś
@Alicja

Nadgodziny? Wolne żarty. Pracujesz od świtu do północy za 220 dniówki

@Miś

A ta firma to w ogóle jeszcze działa? Bo chciałam czegoś więcej się dowiedzieć a tu wyskoczyła wizytówka google z napisem, że zamknięte na stałe. Co się dzieje?

Xxx

Mają inną lokalizację

@Xxx

Oo dziękuję. Czyli tak dla jasności nigdy nie byli zamknięci? A zmiana lokalizacji to czym została umotywowana? Dużo to zmieniło pewnie?

Tidżej
@Halina

Nic nie zmieniło, płacą nędznie i wiecznie szukają kierowców...

@Tidżej

Aha... no a jak to jest, że ludzie słyszą o tych warunkach i mimo tego się zatrudniają? coś jeszcze na rozmowie tu oferują dodatkowego? jeśli tak to co

Rafał

Dzień dobry, to jest nie poważna firma. Zostało wysłane zamówienie, które miało zostać dostarczone. Poinformowano mnie, że przed dostarczeniem towaru kurier zadzwoni aby się umówić. Natomiast dzwoniła jakaś pośredniczka zamiast kuriera, wpierw narzuciłą odgórnie termin i to na niedziele i się rozłączyła. Nastepnie nie można było sie dodzwonić, ciągle wlanczala sie poczta. Na smsy nikt nie odpisuje. Po napisaniu emaila zadzwoniono z innego numeru telefonu i ta sama sytuacja, znowu pośrednik zamiast kuriera. Towar nadal nie doręczony a mina czas dostarczenia, zostawili to na ostatni dzien i do tego się nie odzywają. Pierwszy raz spotykam sie z taka firma przewozowa, to jest jakis cyrk .Czlowiek placi za towar, placi za dostawe i nie ma towaru.

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Cyna Wojciech Pacyna - Kępno

• Jak się pracuje w P.H.U. Cyna Wojciech Pacyna?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. Cyna Wojciech Pacyna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

P.H.U. Cyna Wojciech Pacyna
  • Armii Krajowej 15