Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Iwona

@Himan, różnica jest znacząca, jednak wcześniej nie miałam wiedzy, że istnieją, aż tak duże dysproporcje pod względem wynagrodzenia, które przedstawiłeś w swoim komentarzu. Obecnie firma Geofizyka Toruń poszukuje pracowników na wolne stanowiska, które wymagają obsady nowymi pracownikami http://www.geofizyka.pl/pl/kariera Ktoś z Was rozważa aplikowanie?

Iwona

@anonymous, firma Geofizyka Toruń zatrudniła w ostatnim czasie nowych pracowników do pracy? Wiesz może, dlaczego "starzy" pracownicy zdecydowali się na odejście z pracy? Są jakieś konkretne powody, czemu tak się dzieje? Przedstaw więcej informacji, które posiadasz na temat pracy w tym miejscu.

Himan
@Iwona

To jest bardzo proste, ale widzę że trzeba to napisać wprost. W GT pomocnik zarabia ok 2 tys PLN a w DMT 12 tys. Widzisz różnicę droga Iwonko? Czy dalej będziesz palić głupa?

Haha DMT przyjmuje nowych,czemu starym się znudziło ,za dużo alko.

Iwona

@Terminator, w dalszym ciągu widzę, że nie rozumiemy się w pewnych kwestiach. Cenię sobie wypowiedzi, które są szczere i odpowiednio uzasadnione. W żadnym momencie naszej rozmowy nie prosiłam Cię o to, abyś wypowiedział się o firmie w sposób niezgodny ze swoim osobistym zdaniem na temat pracy w tym miejscu. Proszę tylko o szczere, merytoryczne i uzasadnione opinie.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Iwona

@Terminator, w żadnym momencie dyskusji nie napisałam, że aplikuje do pracy w firmie Geofizyka Toruń, również nie wiem, skąd wywnioskowałeś, iż chciałam, aby ktoś podał konkretne nazwiska związane z tą firmą? Tym bardziej, że podawanie nazwisk jest zabronione, zgodnie z panującym regulaminem forum https://www.gowork.pl/regulamin , dlatego błędnie interpretujesz moje wypowiedzi.

@Iwona

Dobrze!!! Napiszę co chcesz... Geofizyka Toruń to najlepsza firma w kraju, a kto wie czy nie na świecie... Panuje tam rodzinna atmosfera (z wiadomych powodów), a praca jest ogromną przyjemnością i branie za nią pieniędzy jest nieetyczne... Nie wiem dlaczego się zwolniłem i nie wiem dlaczego nie chcę tam wracać... Lepiej???

Rrrrrrrrrr......

A jak Lubaczów widzicie kto kierownik kto operator i jak z tą aterima

Iwona

@Terminator, czyli jak rozumiem według Ciebie, mimo tego, że pojawiają się nowe oferty pracy w firmie Geofizyka Toruń, to według Ciebie szansę na otrzymanie stanowiska mają jedynie osoby powiązane rodzinnie z szefostwem firmy? Osoba kompetentna, doświadczona i rzetelnie wykonująca swoje obowiązki ma szansę na odniesienie sukcesu zawodowego w firmie Geofizyka Toruń? Taka osoba zostanie odpowiednio wynagrodzona? Przedstaw proszę, swój komentarz bardziej rozlegle.

Quicknick
@Iwona

Iwona nie kompromituj się więcej swoimi wypowiedziami. Są żenujące. Jakbyś się z choinki urwała. Ludzie Ci tu piszą prawdę. Przyjmij to z godnością.

@Iwona

Droga Pani Iwono - czytając obie Pani wypowiedzi odnosi się wrażenie, że zwyczajnie prowokuje Pani do ukierunkowanej tematycznie dyskusji... Z pierwszej wypowiedzi wynika, że aplikuje Pani do pracy w GT, z drugiej wypowiedzi wynika, że czeka Pani aż ktoś napisze konkretne nazwiska, które oczywiście nie są Pani obce... Dno dna i 10 metrów błota... Będzie poziom będzie rozmowa...

Iwona

@Nie Terminator :-(, @lord, @Negatyw Dziękuję za Waszą odpowiedź w temacie. W chwili obecnej jak można przeczytać na oficjalnej stronie firmy Geofizyka Toruń, firma poszukuje pracowników na wolne stanowiska http://www.geofizyka.pl/pl/kariera/ Wśród forumowiczów są osoby zainteresowane pracą w tej firmie na wolnych stanowiskach? Może ktoś z Was wysyłał już swoje CV i czeka na rozpatrzenie przez dział rekrutacji? Napiszcie, proszę, coś na ten temat.

@Iwona

Negatyw napisał wszystko... ja mam swoje określenie sytuacji, która panuje tam już od wielu lat jest to tzw. Firma Genetyczna... W skrócie nikt nie patrzy na kwalifikacje, a liczą się wyłącznie koligacje ;)

Negatyw

W zupełności zgadzam się z moimi kolegami. Nepotyzm który panował i panuje w GT przybrał bardzo wyrafinowaną formę. Dla młodych zięciów, obecnych dyrektorów ( co za zbieg okoliczności) została stworzona, dokładnie zaplanowana, rozpisana na lata ścieżka kariery. Zaczęło się od wyjazdów na kontrakty do Indii, potem były szkolenia w USA , Japonii, zakończone kilkuletnimi kontraktami. Potem utworzono dla nich sztuczne stanowiska dyrektorskie w marketingu i kontrolingu. Była to oczywiście trampolina do objęcia stanowisk prezesów zarządu Spółki. Jak wiemy poprzednie już niepotrzebne, dyrektorskie stanowiska zostały zlikwidowane ( kontroling). I tu zaczyna się interesująca roszada w tym peletonie. Wszystkim się wtedy wydawało, że stery obejmie J.T, ale P.A na finiszu go wyprzedził. Okazało się ,że jest sprytniejszy. Długo by można pisać o tej patologii, zastanawiające jest, czy tzw. Układ jest jeszcze na tyle mocny ?. Może tym pytaniem sprowokuję do dyskusji obecnych i starszych już pracowników.

Iwona

@Terminator, czy możesz napisać coś więcej na temat pracy w firmie Geofizyka Toruń? Z Twojej wypowiedzi wynika, iż jesteś byłym długoletnim pracownikiem tej firmy. Czy możesz podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tym miejscu? Jakie aspekty pracy uległy zmianie porównując je z czasami wcześniejszymi? Zachęcam do wyrażenia swojej opinii na ten temat.

Nie Terminator :-(
@Iwona

Pyta Pani "Jakie aspekty pracy uległy zmianie porównując je z czasami wcześniejszymi?". Najogólniej zmianie uległ jeden aspekt formalny tzn. starych dyrektorów a potem prezesów zastąpili zięciowie więc zamiast Poleszaka jest Antonik a zamiast Króla Trela. Pozostali prezesunie pozostawili też liczną rodzinkę i znajomych królika więc dzięki temu zarówno ciała jak i duch po nich nie ginie choć gnije w firmie okrutnie. Z czasów wcześniejszych JEDYNYM godnym miana dyrektora/prezesa był w-ce prezes d/s geofizyki, niezapomniany szczególnie przez tych co byli i powinni pozostać solą firmy czyli tzw. teren, pan mgr inż. Janusz Bukowicki. Od Jego odejścia w 2002 roku na emeryturę niekompetencja, prywata, intrygi, plotka, układy i układziki damsko-męskie zastąpiły naturalne ścieżki rozwoju i awansu pracowniczego. Ryba zawsze psuje się od głowy a więc sytuacja w Geofizyce jest odzwierciedleniem sytuacji innych firm PGNiG-u, którego byli szefowie zamiast siedzieć w kryminale hmmm, mają się świetnie. I uwaga do pani, pani Iwono! Nie wiem jaką profesję pani posiada ale po przeczytaniu już ponad 3000 wypowiedzi byłych i obecnych pracowników Geofizyki, średnio inteligentny moderator wiedziałby, iż ostatnie co można polecić to... w niej pracę. No ale przecież gdzieś pracować trzeba....

lord
@Nie Terminator :-(

I ot cała prawda w skrócie na temat,zarządu firmy,który jest współczesnym odpowiednikiem dynastii Borgiów.Myślę,że chmury unicestwienia tej pseudo firmy już się zbierają nad nimi,by w końcu zakończyć byt tego tworu...

Stefan

Czy są jakieś szanse na pracę w firmie? Może coś podpowiecie?

Negatyw
@Stefan

Chłopie znajdz sobie inną Firmę

Zatroskany

Mam pytanie do Zarządu GT: Co się dzieje ze sprzętem geofizycznym, porozrzucanym po Świecie, mam na myśli pozostawione od ponad dwóch lat wibratory Nomad 65 w w Mozambiku ( wartość 2,5 mln. USD), które nadają się już tylko na złom, ponad 30 samochodów, sprzęt wiertniczy , generatory prądu w Egipcie, około 100 kontenerów , dziesiątki generatorów prądu w Birmie. Sprzęt ten, jak gorący kartofel obciąża ten Zarząd, który czeka nie wiadomo na co. Może powinna to przeczytać Rada Nadzorcza i podjąć decyzję.

lord
@Zatroskany

Rada nadzorcza doskonale wie,że złomowanie sprzętu w wymienionych obszarach Afryki i Azji,są nakazane przez korpo PGNiG oni mają świetną praktykę w wyrzucaniu milionów zł w tzw.piach.

Pedro

Na szczęście firma ma dobre opinie

przybysz

Co to za geofizyka pracuje w obszarze Elbląga,czyżby się UOS reaktywował?

Fafik
@przybysz

Geofizyka Kraków ...... tylko znajomi królika nie dostaniesz się

Hehe
@Fafik

Nie znajomi tylko ci którzy odeszli z GK i nie chcieli się wiązać z ofertą GT.

Helmut

Czy firma prowadzi rekrutację?

Związkowiec

Nareszcie nasze związki w GT podjęły rozmowy o długo oczekiwanych podwyżkach. Miejmy nadzieję, że znowu nie dadzą się wpuścić w maliny z jakimiś kilkuprocentowymi ochłapami ale konkretna kwota do podziału (np. 300 zł na łeb z widełkami tak, by ci "najbiedniejsi" dostali więcej a "bardziej zamożni" mniej. Trzeba likwidować kominy płacowe.

Były
@Związkowiec

Żeby Wam się od tej podwyżki w tyłkach nie po przewracało...

Nickt
@Były

Jak jesteś były to po co się odzywasz? Masz jakiś żal? Czy jestes typowym zawistnym polaczkiem?

Były
@Nickt

Nie mam żalu ani zawiści,tylko kiedy pertraktują o podwyżki związki to zaczyna się popis wyobrazni nad logicznym rozumem.

Lucy
@Związkowiec

Ile związków jeszcze funkcjonuje w GT? I można wiedzieć, kto jest przewodniczącym/i ? To ważna dla mnie odpowiedź bo.... najwyższy czas napisać prawdziwą historię GT a dużo, dużo o "roli" poszczególnych związkowców w niej dzielnie walczących o swoje, znajdzie swoje należne miejsce :-)

Joseph Goebbels

Nichts fern stehen das Okange.

logo

Kiedy startujemy na te tematy w obwodzie Kalingradzkim?

driv
@logo

Już wkrótce,tam zaczynają ale za 2070zł ja rezygnuję z pracy w okolicach Braniewa.Na temacie przemyskim za tą kasę,jeszcze można przetrwać tzn. blisko domu.Niech biorą tych z kujawsko-pomorskiego.

historia
@driv

Właśnie i za takie właśnie fakty nienawidzę tej firmy.... Pracowników fizycznych ma się za nic. Wstydźcie się prezesi i poplecznicy, że za takie grosze zatrudniacie do ciężkiej pracy. WSTYD WSTYD I JESZCZE RAZ WSTYD. A Wy ciężko pracujący olejcie tą firmę. Na GT życie się nie kończy. Pokażcie buractwu, że macie jaja i za grosze pracować nie będziecie.

godzinki
@historia

z tego co widziałem, to 12 godzin nie pracujesz ;-0 i siedź cicho.

czekam na Kalingrad
@historia

do historia: no i poczytaj Logo pisze: a kiedy do pracy ? to tak źle chyba nie jest . A jak piszą, kilka godzin i na bazę w krzaki ;-)))))))

Iwona

@sobie, a długo już pracujesz w Geofizyka Toruń? Czy w firmie nie ma szans na umowę o pracę? @Bania u cygana, zapewniam Cię, że usuwane są tylko te opinie, które nie spełniają wymogów naszego regulaminu. Zachęcam do zapoznania się: https://www.gowork.pl/regulamin @Chętny do pracy i jak, zdecydowałeś się aplikować do pracy w Geofizyka Toruń? A może już pracujesz w tym miejscu? @Xxx, co jeszcze możesz powiedzieć na temat tego pracodawcy?

Chętny do pracy

Warto aplikować? Słyszałem, że to firma dobra!

Prezes Antonik
@Chętny do pracy

nie warto. to nie jest dobra firma

Xxx
@Chętny do pracy

Taka firma dobra ze wody gazowanej ludziom nie da tylko zwykły (usunięte przez administratora) jak się nagrzeje to wypic nie idzie trzeba kupic sobie samemu na własny koszt a cały dzień teraz trzeba rypać w upale co się z tą firmą dzieje nie można uwieżyć

Nikct
@Xxx

A gazowaną ciepłą wypijesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo