Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

jer

Perspektywa przysłowiowych Siedmiu Chudych lat .

nikt

Pracujacy obserwatorze -nie gadaj, ze firma zwalnia tych so maja swoje zdanie, bo chyba masz zbyt duze mniemanie o sobie. W GT nikt nie przejmuje sie Twoim zdaniem.

Pracujacy Obserwator

Pracowniku! Zarząd i Kadry celowo pozwoliły wejść w okres ochronny NIEKTÓRYM KIEOWNIKOM i rownież wybranym pracownikom. Większość ludzi z biura zna przepisy KP i wie mniejwiecej ile kto ma lat, umie sobie przeliczyć i pomyśleć . Przy pierwszych wypowiedzeniach w lutym celowo pozostawiono WYBRANKOW czyt lizuskow i "tych co to firma sobie bez nich nie poradzi" tylko po to zeby mogli wejść w okres ochronny. Nie będziemy rzucać tu nazwiskami bo nie powinno sie tego robić. Wielu z nas wie - ilu pracownikow w naszej firmie korzysta z przywilejów "tzw niedopatrzenie Kadr". Poza tym czy ktos kontroluje kto następny wchodzi w tzw okres ochronny - chyba nie!? Podobno sa przypadki, ze osoba biurowa była mądrzejsza niż nasz przeludniony Dział Zatrudnienia i "ominęła wypowiedzenie " i wskoczyła w okres ochronny. Dlatego to poruszam żebyś nie bronił tak bardzo swojej byłej jak piszesz firmy. GT zwalnia - ale zwalnia tylko tych co maja lub mieli swoje zdanie. Tacy sa niewygodni. Lizuskow i przytakujacych pozostawia i podaje im parasol ochronny.

Nie mam czasu na pisanie, ale skrobne pare slow na szybko. Ciesze sie, ze moja wypowiedz wywolala tak zywiolowa reakcje. Niestety dyskusja tego nazwac nie mozna. Moze zadziwie wiele osob - ale. Tak- jestem pracownikiem -ale bylym. Odszedlem z GT, i byla to moja decyzja. Nie zostalem przez nikogo ani przymuszony ani namawiany do odejscia. Argumenty wielu tu osob sa na podobna do argumentow wielu wyborcow- zmniejszyc liczbe poslow o 100 -bedzie tansze panstwo. To jest kropla w morzu potrzeb. Podobnie z likwidacja stanowisk kierowniczych. Ilu ich zwolnicie, 2-3? Co to da? A ze w firme sa kierownicy ktorzy do niczego sie nie nadaja? Wiemy wszyscy o tym bardzo dobrze. Juz "zielona budka" to pokazala- mysle, ze niektorzy inteligentni wiedza o czym pisze. Ta firma potrzebuje generalnej reformy. Wiadomo nie od dzis, ze w firmie jest przerost zatrudnienia. I firma w koncu zaczela cos z tym robic. I bardzo dobrze. Co robi? Tnie zatrudnienie. I dotyka to musze stwierdzic wszystkie dzialy. Ktos wspomnial o kryzysie w 2008-2009. Napisze tak, zeby bylo prosto i zrozumiale-tamten kryzys a ten kryzys to dwa rozne kryzysy. One maja calkiem rozna geneza jak i strukture. Kryzys z 2008roku trwal kika miesiecy. Ten kryzys mowi sie, ze bedzie trwal lata. I jest to opinia calej branzy naftowej. Co do odejsc starych pracownikow. Macie racje ale i pecha. Prosze wpisac sobie w wyszukiwarce haslo: "okres ochronny pracownikow przed emerytura" -dostaniecie mnostow odpowiedzi czy mozna zwolnic czlowieka tuz przed emerytura. Wielu tych pracownikow jest juz w okresie ochronnym i ich tak poprostu nie mozna zwolnic. To tak na szybko.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
aa

a czy na Ciebie już padło?

Były prac.

Do zwolniony.Pracowałem w GT/tylko ok. 20 lat/i w 100% wszystko się zgadza.Tojuż nie jest i nie będzie ta firma co była za rządów poprzednich prezesów.Pozdrowienia dla prac.terenowych!

Wyrocznia

Bardzo mądrze ktoś napisał o początku i końcu GT " Co teść rozkręcil to zięć pewnie zmarnuje"

zwolniony

Do pracownika. Był już wcześniej kryzys w okolicach 2008-9. I co zwalniali pole a biura nie ruszyli. Teraz sytuacja się powtarza. Firma powinna zastanowić i przeanalizować personel biurowca, którego jest stanowczo za dużo. Nie które osoby w ogóle się nie nadają. Najlepsze są kariery biurw, które awansowały bo nie nadawały się do niczego. Pan piasek przykładowo był marnym geodetą, prowadzącym geodetą, kierownikiem. On tak naprawdę nie ogarnia własnej kuwety a co tu mówić o zarządzaniu ludźmi. Kolejny przykład maż naczelnej HSE - Wituś. Dawno temu moczył wiązki bo nie było co z nim zrobić, a potem z braku laku zaczął awansować aż do kierownika. Kiedy położył kontrakt w Indiach przniesiono go na inne stanowisko czym długo się nie nacieszył, bo dał d... na jako hs-owiec. Wielu jest takich, którzy nie nadają się do niczego a siedzą w tej firmie i dostają niezłą mamonę. Teraz płaczą że nie ma premii - ale taki drobny szczegół - ludzie z pola 3 miesiące muszą robić na to co oni mają w miesiąc. Jeśli by ten pie...w Toruniu przewietrzyć, zostawić ludzi którzy naprawdę są niezbędni to okazałoby się że jesteśmy konkurencyjni pod względem ceny.

aloś

A czy w odszkodowaniach pracuje jeszcze Arek Smutny? Ten pijaczek. czy go już zwolnli? tez wazeliniarz jakich malo i alkoholik

R. H.

"Pracownik" powinien pracować w Zarządzie GT jako rzecznik! Tam i tylko tam jego miejsce! Napisz kim jestes bo jak widze zadziwiles swoim postem wiele osób!

Wyksztalciuch geofizyk

Odpowiadam "pracownikowi". Zeby firma mogla przetrwać to niech zredukuje przerost KIEROWNIKÓW, zastępców kierowników (wszystkich tych dobrze zarabiających), potem niech podwysyla swoich pracownikow na emerytury bo sa tacy którzy mogliby juz dawno korzystać z pieniędzy ZUS a nie zabierać miejsc pracy w GT, następnie pracownicy mający świadczenia przedemerytalne, którzy rownież zabierają miejsca pracy. Na końcu to Zarząd powinien rozga przepedzic taklch egoistow i cwaniaczkow jak Ty.

bylypracownik

Rozumiem, że prezes w ramach bolesnych cięć obciął sobie wypłatę o połowę ?? Czy może nie jeździ Passatem na prywatne wycieczki?

Post Do nadgorliwego pracownika

Koniecznie powinieneś byc w tych 50 procentach Załogi do zwolnienia o których piszesz w swoim wywiadach

Pracujący jeszcze

Pracowniku a może to Ty powinieneś dokonać wyboru - zeby ratować firmę i Zarząd (ktory dzięki takim jak TY moglby przetrwac dlugie lata) - mógłbyś ODEJŚĆ SAM! Byłbyś bohaterem!

Inny pracownik

Do pracownika! Życzę Ci zeby w pierwszej kolejności to zwolniono Ciebie. Żebyś poszedł na zasiłek dla bezrobotnych. Żebyś szukał pracy w bezrobotnym Toruniu! A tak wogole odnoszę wrażenie ze albo jestes kierownikiem ktorych sie nie rusza w GT lub nalezysz do grona wazeliniarzy Zarządu.

były

oj chyba odezwał się ktoś dobrze urodzony - czyt. przydupasek zarządu albo któregoś z kierowników

Obecna sytuacja GT jest nastepstwem zmian na rynku ropy. Czy osoby piszace na tym forum maja swiadomosc ile obecnie kosztuje barylka ropy naftowej? Jak ktos nie wie: http://stooq.pl/q/?s=cl.f&c=1y&t=l&a=lg&b=0 Widac, ze w ciagu roku cena spadla o polowe! O polowe!!! Obecnie wszystkie firmy naftowe maja problemy. Niekrore uwierzcie -bardzo duze. Na czym sie oszczedza na poczatek? No inwestycjach, wiec firmy naftowe w pierwsszej kolejnosci tna inwestycje - w tym na poszukiwania. A niestety GT jest uzalezniona od tendencji na rynku poszukiwan. I stad potezne problemy GT. Drugim czynnikiem jest koniec bumu na gaz lupkowy w Polsce. Jak moze wiecie gro kontraktow w ciagu ostatnich czterech lat bylo nastawionych na poszukiwania gazu lupkowego. Niestety z marzen o gazie lupkowym nic nie wyszlo i firmy naftowe rowniez sie z Polski wycofuja. To jest drugi gwozdz do trumny GT. I narzekanie na zarzad, ze nie ma kontraktow, ze nie ma pracy- nie ma sensu. Taka jest obecnie sytuacja na rynku. I firma aby przetrwac musi sie zrestrukturyzowac- bedzie to bolesne, ale jest to konieczne. Macie wybor, albo sie zwolni 50% zalogi i firma przetrwa albo sie zwolni garstke i frma upadnie w ciagu roku. Jakie propozycje maja zwiazki zawodowe? Nikogo nie zwalniac? A jakie propozycje maja na poprawienie sytuacji GT? Niestety zadnych. Jakie wolicie wyjscie? Przekro, ze padnie na osoby ktore sie tu udzielaja, ale nie ma innego wyjscia.

wyrocznia

proszę bardzo: prezes@pgnig.pl v-ceprezes@pgnig.pl pozdrawiam

sss

robson: skoro z wypowiedzi na tym forum nie możesz wywnioskować co się w GT dzieje , to ..nadajesz się!! Zostali sami mało rozgarnięci tylko, a Ty chyba taki jesteś.. GT było fajne ...nawet z 4-5 lat temu..teraz szkoda gadać.

Pan Tonik

Płaczcie dalej. I tak nic mi nie zrobicie!

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo