Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

tak

ostatnimi czasy zawsze warto

aaa

co tam w Jarosławiu? mam propozycje przyjazdu, warto?

nikt ważny

Wiesz gdzie możesz sobie wsadzić swoje polecenie?

ciekawy

hej ludziska pracują jakieś grupy? gdzie ucho przyłożyć co słychać?

@ciekawy

Wiesz, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła?

ciekawy
@nikt ważny

weź się nie wymądrzaj bo moimi chęciami piekło jest wybrukowane. Nie masz nic do dodania w temacie to milcz!

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
olo

Sufit nie zawali bo go nie ma . Chyba , że niebo nad nami . Przezornie mieszkamy już pod namiotami !

@olo

"Rodzinie" się zawali. Ona w końcu ma piękny nowy sufit dzielniku, tfu.... łączniku.

nikt ważny

He,he,he! Zaczyna się! Ci co zostają w gt zaczynają dzwonić do tych którzy odchodzą i rozmawiać tonem jak akwizytorzy którzy mają świadomość, że nie oferują nic wartościowego (to chciałem inaczej ująć, ale pewnie administrator by wtedy musiał wetknąć swoje paluchy do mojego postu), żeby przyjść i popracować choćby parę dni robiąc sobie niepotrzebne nadgodziny. Czyżby nikt już nie chciał tu pracować? Lepiej stąd odejść zawczasu niż czekać do końca aż sufit całkiem zwali się na łby.

wyrocznia

To chyba jakiś tonący brzytwy się chwyta. W całej geofizyce tacy desperaci?

kondor

Byli pracownicy piszą na Ciebie donosy do gumy... Słyszałem ze dalej kozaka zgrywasz...lubisz rządzić ale już niedługo

EU -bzdury piszesz. Moze napisz nam ile krajow EU ma place minimalna na poziomie co najmniej 66% sredniej placy? To ja Ci odpowiem- ŻADEN.

EU

Europejska Karta Społeczna Europejska Karta Społeczna - Podstawowy dokument Rady Europy, dotyczący praw społeczno-ekonomicznych obywateli otwarty do podpisu 18 października 1961 r. w Turynie. Obowiązuje od 1965 r. Zapewnia prawa oraz wolności obywatelskie i polityczne bez dyskryminacji ze względu na rasę, kolor i płeć, religię, poglądy polityczne, pochodzenie narodowe lub społeczne. Karta gwarantuje szereg praw i wolności dotyczących sfery społecznej. Polska ratyfikowała kartę 10 czerwca 1997 r. Spośród wymienionych zagadnień Polska nie ratyfikowała zobowiązania w zakresie zapewnienia pracownikom wynagrodzenia zapewniającego godziwy poziom życia, pozostałe ustalenia nas wiążą (por. Dz. U. z 1999 r. Nr 8, poz. 67). Podpisanie tego punktu zobowiązałoby Polskę do określenia minimalnego wynagrodzenia za pełnoetatową pracę na poziomie 66% średniej płacy w kraju. Zobowiązałoby również Państwo Polskie do pomocy socjalnej, zapewniającej minimalny poziom wynagrodzenia w celu zapewnienia "godnego życia".

Link do oferty pracy DMT http://jobdb.softgarden.de/jobdb/public/jobdb/posting/118768/0/0/Civil+engineer+as+project+manager+in+the+field+of+geotechnics.html

Majk

Tak ida do dmt za 2500 euro plus 50 euro delegacji plus 30 euro centow za km dojazdowki.

gdzie oni idą

doszly mnie sluchy ze iles osob z naszej firmy przechodzi do niemieckiej konkurencji, powodzenia dajcie znac gdzie idziecie to wszyscy tam pójdziemy

morswin

Bo gdzie takie nieroby i tylkiwlazy nie szanujący ludzi tyle zarobią?

kiepska wyplata

Mimo kiepskich wypłat nie widzę odpływu kadry kierowniczej.... dlaczego?

Info

Jest na Allegro tłuszcz Bama do butów taki jaki dawali na Exxon Mobile po 12.99zł. 100ml dbajcie o swoje buty.

Zwolniony

A moze wiecej konkretow? Co tam tak zle?

Do Polaczek

Jedziesz to żabierz wałówkę dużo słoików ,euro i ciepły śpiwór ciepłe ubranie tu nie Majorka.Szczęściarzem kto na Jarosław.

polaczek

Mili koledzy , geodeci którzy walczycie na froncie niemieckim - jest do was pytanie ! Co tam się dzieje na grupie , że po raz kolejny przesuwaja Nam termin wyjazdu ? W firmie nikt konkretnie nie potrafi na to pytanie odpowiedzieć , a przy okazji podzielcie się informacją na temat warunków , umów itd.

Piotras

Jurek trza bylo nie spoglądać krzywo to może byłoby inaczej.

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo