Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

polovczyk

Kolego to nie jest mobbing tylko wieśniackie podejście do pracownika. Ta kadra nawet nie wie co to znaczy i bym nie był taki szybki w ocenie. Ostatnio Arusia spotkałem na grupie i przypadkiem zauważyłem, że mu słoma z butów wystawała na zebraniu. Ucieszyłem się, że do Polski wróciłem, bo uwielbiam tą złota elokwentną kadre GT nie do ruszenia

wróżka
@polovczyk

Praca jak praca. Jednak dożyliśmy czasów gdzie ludzie "z słomą w butach" mają więcej klasy i odwagi niż ta elokwencja ich oceniająca.

Iwona

@konik - nie laj ciężko jest przekazać ton wypowiedzi w formie tekstowej. Jeśli tak odebrałeś moją wypowiedź to wiedz, że po prostu chciałam upewnić się czy dobrze się rozumiemy. Firmy są zobowiązane do zapobiegania mobbingowi. @Bi no, @GINGP jestem redaktorem serwisu gowork.pl i zależy mi na poznaniu Waszych opinii na temat pracy w firmie. Nie wydaje mi się, by moja obecność na tym wątku wpływała na ruch dyskusji. Jesteście bardzo aktywni w dzieleniu się informacjami na temat pracy w Geofizyka Toruń. Jednak ważne, by nie były to tylko hasłowe wypowiedzi, tylko konkrety na temat pracy w firmie. Dlatego właśnie jeśli coś nie jest jasne to dopytuję.

GiNGP

Wesołych Świat dla całej redakcji Gowork.pl

Bi no

Tak czytam i nie wierze że nikt nie zauważył, że Iwona to automat lub troll z korpo, który ma za zadanie zwiększyc ruch na stronie....

GINGP
@Bi no

Jasne,że to napędzanie ruchu na stronie proponuję sprawdzenie adresu IP Iwonki....

Iwona

@konik-laj co rozumiesz przez brak szacunku? Czy w firmie rzeczywiście występuje mobbing? Takie działania nie są zgodne z polskim prawem. Co konkretnie dzieje się w firmie?

konik - nie laj
@Iwona

Wystarczy, że z ludźmi porozmawiasz! Nikt tu szczegółów pisał nie będzie. Po za tym poczytaj wcześniejsze wpisy! Jeszcze jedno Twój podejrzliwy i negujący prawdę ton, sugeruje że jesteś kimś z zarządu albo kadry kierowniczej z Torunia, czyli ludzi którzy są oderwani od rzeczywistości i nie maja zielonego pojęcia jak pracuje grupa co się na niej dzieje i jak wygląda współczesna sejsmika! To nie 48 kanałów, które się rano rozwija a wieczorem zbiera. Taki właśnie brak zaufania i traktowanie z góry to jest brak szacunku! Pogadaj z ludźmi! Pojedź na grupę!

T.Ch.m.u.w.
@konik - nie laj

Albo poczytaj opinie na temat Geofizyki Kraków, od czasu kiedy likwiduje ją toruński zarząd. A są oni np. w stanie nakazać "ewakuację" niezagrożonych pracowników polegającą na ucieczce przed wojskiem, które ich ochrania.

poprawkowy

Odpowiedź jest prosta. Marnuje się i jest daleko od swojej rodziny żeby pochlać z kolegami. Żeby to jeszcze była atrakcyjna robota, ale szkoda rodziny za te marne grosze... Pozdrawiam z DMT

LAF

Dorzucę to co zwykle, zaglądam tutaj z sentymentu i ciekawości po odejściu z GT Kraków. Praca w korporacji e Krakowie jak Shell, motorola, nokia....... 8h przychodzę do pracy miedzy 6 a 10 jak mi pasuje, codziennie owoce, Homeworking 2 dni w tygodniu, wiec co drugi weekend na dialeczce w Bieszczadach......a kasa haha w GT trzeba siedziec na jakims wypizdziejewei zeby tyle zarobic i gryzc piach......(na korzysc gt troszke nudno zsami ale za to czlowiek ma swoj swiat rodzine przyjaciol a nie znajome geby od chlania po alubatach w gazowni.....) i tyle w temacie.....

Iwona

@lajkonik rzecznik spółki może udzielić informacji na temat firmy, ale nie jest w stanie powiedzieć jak Ty jako pracownik odbierasz firmę jako pracodawcę. Dlatego chętnie dowiemy się więcej na temat tego, co myślisz o pracy w Geofizyka Toruń.

konik-laj
@Iwona

To jest pracodawca mierny! Pracodawca, który nie szanuje swoich pracowników! Pracodawca, który dalej myśli, że za bramą czeka kolejka chętnych do pracy, a płaci najniższą krajową albo zatrudnia ludzi przez pośrednika. Żenada! Pracodawca, który swoją kadrę specjalistów inżynierów traktuje jak ludzi od łopaty, nie ubliżając nikomu. To firma gdzie mobbing, szczucie, zastraszanie jest na porządku dziennym! Gdzie zarządzający największym działem w firmie to totalne ........ nie da się nawet tego opisać w sposób kulturalny nie używając epitetów powszechnie uznawanych za obraźliwe. Dno i żenada. A zarobki to były na poziomie ale 10 lat temu! Teraz to jest już jałmużna. Wystarczy porozmawiać z ludźmi!

z boku
@konik-laj

Czy w GT nie ma już związków zawodowych ? Zepchnięto je w nicość ? Czy tylko wyleniały ?

Iwona

@lajkonikco sprawia, że tak oceniasz firmę? Chętnie usłyszymy więcej o Twoich doświadczeniach.

@Iwona

Od tego jest rzecznik spółki

lajkonik

Pracowałem i nie chcę mieć nic wspólnego.

Iwona

@lajkonik a Ty pracujesz w firmie? Skąd posiadasz takie informacje? Chętnie też usłyszymy jakie są Twoje doświadczenia z firmą.

Iwona

@Byłyco sprawia, że masz taką opinię na temat firmy? Masz na myśli jakieś konkretne sytuacje?

godna płaca za pracę

Pracownicy GT skarżyli się na narastający ucisk już w kilka lat po upadku komuny . Socjalistyczny zakład pracy znikał w oczach przy czynnej akceptacji związków zawodowych . Wszystkie zarządy miały wtedy wolną rękę i prześcigały się tylko w doskonaleniu narzędzi . To nie mityczna niewidzialna ręka rynku wymiotła pół załogi i zmarginalizowała terenowców ! Stopniowo , coraz częściej , pracownicy nie godzili się z tym i samorzutnie odchodzili . Czasem kpili z co bardziej nadętych kierowników pokazując im na odchodne gest Kozakiewicza .

@godna płaca za pracę

Ja to podziwiam inżynierów, głównie geodetów i geologów. Gratulacje Panowie. Najpierw Was wykopali w dwa tygodnie a Wy wróciliście na pierwszy telefon. Wstyd, bo w Krk tyle pracy, że nie trzeba się prosić o pracę jak się temat skończy. Szkoda, ale Wasz wybór .

on
@lajkonik

Co robi inżynier geolog w GT? Szacuje szkody?

Japan

Nasi prezesi to już dawno przeszli w tryb azjatycki po pobytach w kraju kwitnącej wiśni,nawet po ich oczach widać.Cieszmy się ,że nie pracujemy za 1dolara dziennie i miskę ryżu,ale kto wie restrukturyzacja w PGNIG wciąż trwa.

Były

I firma pośrednicząca zatrudnienie Aterima to już szczyt i marzenie każdego pracującego heheeh miesieczne umowy a jak sie temat konczy to do widzenia

Były

Ta firma to dno totalne to co sie tam dzieje to juz dawno zająć sie powinna Inspekcja Pracy.Ale jakie Państwo taka Państwowa firma

Absolvent

Heja. Kończę właśnie Geofizykę na AGH. Mam półtora roku doświadczenia w projektowaniu, akwizycji i przetwarzaniu. Mam 3 pytania. 1. Mam szansę się dostać, nie mając żadnych znajomości? 2. Na jakie zarobki mogę liczyć? 3. Ciężko jest się dostać na zagraniczny kontrakt? Pozdrawiam

kadrak
@Absolvent

kolejka gotowych do podjęcia pracy w GT zaczyna się na moście przez Wisłę

korporacja

Wszyscy w GT coś tam będą zarabiać ale bardzo dobrze to już tylko ... specjaliści ! Specjalizacja / szczególnie ta wąska / sprawia , że najwięcej ze wszystkich ryzykują . I za to właśnie płacą im więcej ..! A znajomości się kończą gdy trzeba wyśrubować ... ZYSK ..!

ant
@korporacja

Specjaliści ryzykują , że jest dla nich praca tylko w jednej dużej firmie w kraju . Pozostali mogą pracować wszędzie .

Nico

Widuję coraz więcej osób z GT w mojej obecnej firmie na rozmowach o pracę ;) a już myślałem że nie został tam nikt z jajami żeby odejść.

lubiacy ekscesy

Permitexpert kogo? W firmie lubi się takie ekscesy

pieter

I przede wszystkim trzeba dobrze "donosić" kable i nie tylko. Jesteś donosicielem to jesteś kimś. Nawet mozesz cały dzień nic nie robić a kilka razy w Toruniu doniesiesz na swojej zmianie i jest wszystko dobrze.

gdy nie ma nadawcy ... kabel bezrobotny ...
@pieter

Ludzie kłapią ozorami . Na to co z paszczy wyleci nie zwracają należytej uwagi ! Wobec słuchaczy znieczula nas opium naszej własnej pychy . Gubi nas brak roztropności ... i własne gadulstwo .

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo