Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Bania u cygana

Codzienna bania u cygana od rana. Opinie są usuwane.Aterima GT wazelina.

Mmikus
@Bania u cygana

A jak tam konkurencja? Lepsze warunki niż w GR?

sobie

Bałagan logistyczny. Jedna zmiana wysyłają sprzęt do Torunia druga szuka go. Często wysyłają sprzęt błędnie, jedzie to co nie powinno. Nawet nie wiedzą ile baterii przyszło z centrali. Jak to możliwe, że jak przyszedłem do pracy nie było w firmie, firmowych karnistów na benzynę. Cześć sprzętu leży w terenie i mówią, że ukradli a tak naprawdę pracownikom nie chciało się tyłka ruszyć po nie. Aterima to jakiś absurd. Większość pracowników ma umowy na miesiąc, to nie dba o sprzęt. Firma lepiej by wyszła jak by zatrudniała sama i na normalne umowy. Pracownik dbał by wtedy o sprzęt. Tak twierdzi większość doświadczonych pracowników którym zależy na firmie. Logistyka leży.

tor

PRL , RP ... zawsze wyrzucali ... kto się nie dokłada nie dołożą do niego ...

Hehe

Na trzeźwo da się tam pracować? A drugie pytanie za co tu wypić?

abramakabra

To haesik z kierownikiem nie używają rano na bazie alkomatu?

uli

Niegdyś przysługiwał deputat barbórkowy : ćwiartka wódki , 20 dekagramów kiełbasy i dwie bułki ..! Na Karczmie Piwnej można było bezkarnie wygarnąć swemu szefowi jego grzeszki w ciągu roku a ten zgodnie z tradycją nie mógł się na to obrazić ..!

Turoń
@abramakabra

Pije się w pracy,a nie przed pracą.

ted
@Turoń

Po tej wypowiedzi należy się nam nazwa Geofizyka Turoń Sp...

obs
@Turoń

Nie pochwalamy pijaństwa . Jak mawiał Cezary z A . , stąd rodzą się tylko kłótnie i spory , a póżniej kończyny wiją się i skręcają w różnych i strasznych tańcach ...

Iwona

@Pracownik, jak długo jesteś związany z Geofizyka Toruń Sp zoo? Co Twoim zdaniem powinno się zmienić na lepsze? Firma aktywnie pozyskuje pracowników przez swoją stronę internetową - szczegóły na tym aktualnych ofert pracy znaleźć możecie pod tym linkiem: http://www.geofizyka.pl/pl/kariera/. Czy ktoś z was zamierza aplikować, albo już to robił i może podzielić się opiniami o rekrutacji?

Edasek

Ja mam pytanie do związków zawodowych- a mianowicie -Czy Wy jeszcze istniejecie? Skutecznie nie walczyliście o Waszych członków i prawie wszystkim firma podziękowała albo zrezygnowali z pracy. Jeszcze raz zapytam gdzie byliście? Wiedzieliście tylko jak policzyć ile kasy zabrać z wypłaty na składkę członkowską. Gdzie byliście? Teraz możecie mieć żal do siebie, że nie ma członków bo wszystkie stanowiska obstawione kuzynostwem bądź przylepcami, pytam się gdzie byliście jak pisali umowy zlecenie, jak nie przedłużali pracownikom umów, jak nie wypłacano premii rocznej. Gdzie byliście? Gdzie byliście? I reszta pracowników, którzy mają dobre układy też nagle się pochowała? Macie umowy na nieokreślony i siedzicie cicho. Bo samo w (usunięte przez administratora) macie dobrze. Postawa godna strusia. Brawo!

ted
@Edasek

Dzisiejsze związki zawodowe,a szczególnie w naszej branży powinny nosić nazwę stowarzyszeń faryzejskich,których walka o pracownika polega na tzw.ruchu bez efektywnym lub tak jak napisałeś postawy strusia.Pewnie niedługo w obliczu nakazanych niekorzystnych zmian,nadstawią głowy,podniosą krzyk a potem staną gdzieś z daleka,bo w razie czego nie stracą nic....

centaur
@ted

Nie przypominam sobie żeby związki coś kiedykolwiek wywalczyły... Ale o co tu walczyć jak z góry wszystko ustalone. Tylko takie pierdzielenie i ludzie mają w to wierzyć. Lepiej się zakolegowac z jakimś kierownikiem lub dyrektorem i zamiast składki na związki postawić mu flaszkę kilka razy. Lepiej to działa ????sam niejednokrotnie na własne oczy widziałem i widzę jakie beztalencia pracują dzięki związkom wewnętrznym dyrektorsko kierowniczym. A związkom zawodowym polecam zakupić dużo wódki i w taki sposób sprawy załatwiać.

Firma z aspiracjami do bycia światową. Niestety na chęciach się kończy. Mentalnie i organizacyjnie została w latach 90ych. Kolchoźniane zarządzanie centralne. Prezesi osobiście zatwierdzają WSZYSTKO. Nepotyzm globalny. Ilość powiązań rodzinnych przeraża. Zarobki sprzed 10 lat, brak specjalistów, bo większość szybko ucieka. Gdyby nie monopol w PL oraz stałe zlecenia PGNIGu firma nie poradziła by sobie na wolnym rynku. Wieczne problemy z prawidłowym wyliczaniem wynagrodzeń i obliczaniem czasu pracy (oczywiście na niekorzyść pracowników). Wszyscy tu są sfrustowani, wiecznie narzekają na zarobki, na system pracy i na traktowanie. Smutne to bo firma ma potencjał, szczególnie od czasu zlikwidowaniu konkurencji. I chyba najbardziej przykra sprawa - pracownik jest dla zarządu złem koniecznym.

Zgadzam się w 100%

Również pracownik

Również pracownik, w zupełności zgadam się z Tobą. Widać ,że masz wiedzę na temat, tego co się dzieje w GT. Najwyższy czas aby ten ,, Resortowy Zarząd" został odwołany. Dla tego stawiam oficjalne pytanie do Prezesa PGNiG, P. Piotra Woźniaka, kiedy wreszcie odwoła ten ,,Resortowy Zarząd". Tę Firmę ogarnia nihilizm. Prezes J.T. nadaje się do zarządzania Kółkiem Rolniczym.. Jego decyzje przynoszą tylko straty, np. projekt w Kolumbii: 24 letnie wibratory na jego polecenie zostały wysłane do Kolumbii, mimo to, że kontrakt tego nie wymagał. Efekt jest taki, że sprzęt ten, ponieważ nie spełnia standardów , stoi w strefie i czeka na oclenie. W miedzy czasie projekt jest już wykonany w 50%.. Efekt będzie taki, że trzeba będzie ten sprzęt wysłać z powrotem do Kraju ( przybliżone koszty 1 mln PLN). Przykładów można mnożyć, chociażby ostatnia decyzja: w czwartek przenosimy kamp z Braniewa do Oświęcimia, a we wtorek z powrotem ze Śremu do Braniewa. Przykładów mógłbym mnożyć mnóstwo, tym panom powinniśmy już podziękować, czas resortowych dzieci już powoli mija.

pracuś
@Również pracownik

Masz rację co do tych trefnych decyzji naszego zarządu,rzeczywiście ten sprzęt sprowadzony do Braniewa z powrotem to tyko po to aby znów utopić wibry i wyrzucić kilka milionów w tutejsze błoto,ale co tam PGNIG zrozumie i imbecylom pomoże wykładając kasę podatników na nowe chybione tematy.

plusik

W tej firmie w większości wysokie stanowiska zajmują osoby powiązane rodzinnie lub kolezensko. Tak było zawsze i pewnie będzie do końca tej firmy. Najgorsze jest to, że osoby, które uważa się za ostoje, czy godne zaufania w rzeczywistości grają tak jak zagra dyrygent JT. wiele osób przejechalo się już na tych ludziach. Ps nie podam nazwisk bo wiadomo o kogo chodzi ...

Pozdrawiambyły

Czasami mam wrażenie że w tej firmie działa departament, którego zadaniem jest obmyślanie jakby tu pracownikowi do...lić żeby nie dostał tego co mu się należy albo dostał jak najmniej a najlepiej nic. I te świstki z wypłat na kartkach A4 bo tyle pozycji że sam Morawiecki by miał problem żeby to rozszyfrować. Jak możesz to omijaj tego dziwoląga szerokim łukiem a jeśli nie masz wyjscia i musisz się w nim zatrudnić przygotuj się na ciągłe nerwy i rozczarowania...

metafor

Pojawiło się wczoraj światełko w tunelu,że może niedługo i nam zmienią zarząd z pseudo prezesami na czele,po czystkach w ORLENIE.Tylko w naszym przypadku trzeba zacząć od eksmisji prezesa Wozniaka i jego loży honorowej usytuowanej w PGNiG.

metafor

Pojawiło się światło w tunelu,że może i nasz zarząd zostanie zmieniony,po wczorajszej czystce w ORLENIE.Tylko u nas trzeba zacząć od eksmisji prezesa Wozniaka i całej jego najbliższej loży honorowej w PGNiGu.

Mara

Ja mam pytanie do Was - czy pracownicy którzy pracują w terenie pracują w święta Bożego Narodzenia i drugi dzień świat ?

@Mara

nie

Mara
@anonymous

Nigdy sie tak nie zdarzyło ?

lokens
@Mara

pracuja np grupy geofizyki wiertniczej

Torunczyk

Wstyd dla posrednika tej firmy aterimy która wyplaciła (usunięte przez administratora) barbórke pracownikom czyli zero

real
@Torunczyk

Wstyd to ogólnie ujmując pracować w tym toruńskim kołchozie.

Tamara

Czy jesteście pewni, że nie można pozytywnie napisać o firmie?

opiniodawca
@Tamara

Gdyby było coś pozytywnego, to z pewnością ktoś by to napisał. Niestety nie jest to pracodawca godny polecenia.

ciekawek

Barbara Wasza patronka hojnie bdarzyla prezentami w tym roku?

Hak

Po 6 latach w GT praca pod chmurką w deszcz ,mróz ,śnieg,Dzwiganie ponad siły wiązki kable bateriei wychodzi przepuklina ,wysiadają stawy ,odmrożenia dłonie kolana,stopy.Rwa kulszowa.Za co to wszystko za ochłapy z pańskiego stołu,to praca dla marnot silnych i głupich.

dawiendawny
@Hak

Tutaj nikt na to nie patrzy, liczą się punkty... nie ważne zdrowie... podziwiam ludzi, którzy dotychczas pracują

alba

Ktoś zawiadujący FS jaja sobie z pracowników robi. Bony na 220 zł to są tylko bony na zniżki przy określonych zakupach.

@alba

Ale podateczek oczywiście naliczony i odprowadzony. Dobra rada dla pracowników - zwracajcie nienaruszone książeczki i ŻĄDAJCIE zwrotu podatku.

kupon 40 zł do biedadronki ważny AŻ przerwie między świętami i sylwestrem

@alba

No dobra, w stosie makulatury dokopałam się do karty podarunkowej. Istny cud, że w ferworze walki z makulaturą nie wywaliłam tego do "recyklingu".

ksm23

jeżdżą jak święte krowy po prywatnych drogach chociaż nikt im nie podpisał żadnego pozwolenia bo myślą że wszystko im wolno

polowy
@ksm23

Kolego ta firma długie lata pracowała w Indiach,więc stąd to zachowanie.I myślę,że nie tylko chodzi o drogi.

qwerr
@ksm23

A na wjeździe w drogę pisze, że prywatna?

zalpl

Powiem tyle- Ukraińcy zarabiają więcej w Polsce od pracowników GT. Umówmy zlecenia, lub na temat. Żenada. Kto jeszcze robi W delegacji za takie pieniądze. Chyba jakiś desperat

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo