Opinie o Iwona Teresa Księżopolska Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Iwonex w Ujrzanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Iwona Teresa Księżopolska Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Iwonex. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Iwona Teresa Księżopolska Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Iwonex o rekrutacji.

Branże: Drukarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iwona Teresa Księżopolska Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Iwonex w Ujrzanów

Lidia

Faktycznie teraz jest tu praca na akord? Ktoś dodał do tego ze za te same stawki, a co z wynikami przy tym? Czy czasowo można szybciej się wyrobić i mieć więcej wolnego? Zależy to od umiejętności? Jakie zdanie o tych zmianach maja osoby bardziej doświadczone?

klient obserwator
@Lidia

Droga Pani ta firma pracuje na ostatni czas. Proszę przeczytać opinie o firmie w Google. Czy można się szybciej wyrobić i mieć czas wolny? To pytanie należy skierować do pracowników. Jak pisali tu wcześniej uczniowie, nie liczyłbym w takiej firmie na zasłużony "czas wolny"... Prędzej na przepracowanie przy żmudnej mało zarobkowej pracy.Ostrzegam wszystkich przed pracą w tej firmie. Jest to firma, która traktuje swoich pracowników jak maszyny. Pracownicy są zmuszani do pracy w pośpiechu i pod presją czasu, co prowadzi do błędów i obniżenia jakości pracy. Czytajcie Państwo opinie klientów z Google. Wykonanie pracy w tej firmie jest często słabe i pozostawia wiele do życzenia. Jest to spowodowane brakiem odpowiedniego przygotowania pracowników, a także niedostatecznym nadzorem ze strony przełożonych. Najgorsze jest to, że pracownicy tej firmy często skarżą się na brak czasu wolnego. Jest to spowodowane wysokim obciążeniem pracą, a także niejasnymi przepisami dotyczącymi czasu pracy. W mojej opinii, firma ta to zły pracodawca, który nie dba o swoich pracowników. Jeśli szukasz dobrej pracy, to zdecydowanie odradzam tę firmę. Chciałbym dodać, że w takich firmach często dochodzi do (usunięte przez administratora) i dyskryminacji. Pracownicy są często traktowani jak (usunięte przez administratora) i są zmuszani do wykonywania pracy ponad siły. Więcej o tym mogą poczytać Państwo tutaj: https://www.gowork.pl/blog/24-do-czego-moze-doprowadzic-przepracowanie-objawy-i-skutki/

merytoryczna opinia

Opinie w Google nie do końca mają dobre....tam ludzie piszą, że podejmują się tego czego nie mogą wykonać, to źle świadczy o takim pracodawcy. I robota pewnie chaotyczna, niestaranna na ostatni moment. Pewnie pracownicy zmuszani do pracy na akord i za te same stawki

Opinie o firmach

Te paskudne firmy reklamowe to prawdziwy problem. Często są nieprofesjonalne, nieetyczne i po prostu niestarannie wykonują swoją pracę. Mogą one źle reprezentować swoich klientów i pozostawić ich z negatywnym wrażeniem. Jeśli doświadczysz nieprofesjonalnej lub nieetycznej obsługi ze strony firmy reklamowej, nie wahaj się skontaktować z organizacją zajmującą się ochroną konsumentów.

anonim stolica

dobra ta firma musi być i atmosfera ciekawa tam... już w Warszawie o nich słyszałem.Robią dla wielu firm, placówek i można szybko dojść dla kogo robią ... powiem tak, ale sobie wrogów narobili. tak to jest jak się zadziera ze wszystkimi wokół siebie i się nie szanuje ludzi

WS
@anonim stolica

Widzisz oni jeszcze się nie nauczyli, jak traktować ludzi. Biorą zbyt dużo zleceń w publicznych miejscach, szkołach i innych placówkach, co skutkuje różnymi efektami. Opinię z google mówią za siebie. Będąc już jakiś czas temu w paru miejscach daleko od tej firmy też o nich słyszałem, bo jestem z okolic Siedlec.......i tak albo są głupi albo nie wiedzą co się o nich mówi. Z robotą też średnio im wychodzi.Dla tych którzy chcą być krojeni na hajs przez Janusza to dobra opcja. Podobno chętnie przyjmują.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Iwona Teresa Księżopolska Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Iwonex? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kierowca

Firma jak firma. Bałagan na hali, popalanie papierosków przez starszych pracowników. Z BHP zatrzymali się w XVIII wieku.

Ina
@Kierowca

Witam, czy Pan jest osobą spoza firmy? Kierowca dostawca? Proszę o szerszy opis tej całej sytuacji w hali, o jakie normy BHP w tym momencie może chodzić? Mój partner będzie chciał do nich aplikować, chcę mieć pewność

Kierowca
@Ina

Dzień dobry. Nie, nie jestem u nich kierowcą.Szczerze to bym nie chciał. Takiego (usunięte przez administratora) jeszcze nie widziałem. Byliśmy tam raz, znajomy odbierał baner reklamowy. Na ostatniej hali kilku w wieku 40 może 50 lat stali z papierosami... przy bankach chyba z acetonem lub etanolem.Bo aż w oczy szczypało ten zapach alkoholu.Wszędzie leżały powywalane kartony, brud na hali stosy papieru rolek (usunięte przez administratora) co nie miara...No coś strasz\nego a na hali jeszcze stało zatankowane auto i butla z gazem..........!!!!

Olena Kovalenko

Доброго дня Я з України, приїхала до Siedlce, скільки я тут можу заробити. Я не знаю основ польської мови. Дякую.

Mushu

gdzie w tym roku była organizowana wigilia przez Iwonex ?? ???

anonim kobieta

bo te wszystkie konflikty i ploteczki tworzą tam sami kierownicy zmian. Na facebuku w kilka osób obgadują pracowników, dopowiadają sobie pewne rzeczy, donoszą do Pani Dyrektor, a w firmie potem robią z tego różne naciągnięte sytuacje!!! Wszystko to wraca później do każdej osoby! uważam że 15 letnie dzieci o wiele mądrzejsze od tych dwulicowych tworów.

anonim kobieta

Praca na praktykach tam też nie jest przyjemna. Zawsze dostaje się najgorszą robotę. lepiej szukajcie czegoś w mieście. po szkole chciałam złożyć tam cv. na szczęście nie złożyłam. Wolę sprzątać w biurze i dorobić na weselach. nawet na kuchni jest lepiej niż u nich.

Zuzka
@anonim kobieta

Wpadło mi w oko to, że piszesz o praktykach, ofert w internecie na nie nie widziałam, chyba, że cos przeoczyłam? Co jest docelowo oferowane, ile trwają i co konkretnie działo się na Twoich, że tak doradzasz?

@Zuzka

Tak konkretnie to chodziło mi o plotki...w IWONEX plotkują strasznie na siebie i obgadują się wzajemnie. Wszyscy na wszystkich za plecami.Nie interesuje mnie praca w takiej atmosferze nie złożę tam swojego cv i odradzam wszystkim. Nie tłumaczą młodym co trzeba robić i jak, a sami idą na fajeczkę lub gdzieś sobie idą nie wiadomo gdzie, kierownik też.

Magda
@anonim kobieta

słuszna decyzja też chciałam tam pracować ale słyszałam już kilka lat temu wiele od ludzi z Ujrzanowa i nie polecali

Radek

Nie polecę tej firmy -za bardzo interesują się swoimi pracownikami . Wielki brak zaufania do ludzi... Pracownicy wiecznie podzieleni na grupy. Jeden drugiemu obrabia tyłek za awans......

Marian

To co piszecie to fakt. Duża konkurencja pracowników w firmie. Między kierownictwem też. Bardzo interesują się plotkami. Dopowiadają sobie każdy od siebie. Kilka osób chyba przez to odeszło.

Kacper M.

Ile można u Was zarobić po roku pracy? Jakie stanowiska są obecnie dostępne? Czy są normalne umowy na czas nieokreślony?

Tadeusz

Ja nie polecam. Marne grosze dla ludzi, wyzysk. Traktują źle młodych i starszych.

Zenon Martyniuk & Bayer Full

Czy w Iwona Teresa Księżopolska Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Iwonex zatrudniani są może Ukraińcy?

@Zenon Martyniuk & Bayer Full

Jaki cel ma to pytanie? Co to zmieni w warunkach zatrudnienia, że zostało zadane? Chodzi o jakieś bariery językowe czy i tak każdy po polsku normalnie mówi? Ludzie są tu jakoś zintegrowani może? o imprezach chyba nikt nie pisał z tego jak tak patrzę po opiniach.

@MB

Nie wiem co to zmieni, ale pozdrawiam z imprezy. W sumie też o to pytałem, bo ktoś zadał to pytanie wcześniej. Prawdopodobnie używany jest jakiś język komunikacji międzyludzkiej, może być że migowy. W dobrej firmie udane imprezy i wyjazdy są na porządku dziennym. Pozdrowionka.

@@MB

To jak tu atmosferę można tak w sumie określić? Wcześniej pisali, że jest „dziwna”, nie wiem jak to rozumieć. Tak poza tym co to za impreza teraz była? :D z okazji świat w wigilie tez cos organizujecie sobie? Sami czy firma temat ogarnia?

Elf

Słaba atmosfera. Kolesiostwo na firmie spore. Podobno tylko swoich traktują normalnie. Tak jak tu jedna dziewczyna pisała wcześniej, chyba jedna z byłych pracowniczek. Należy się niektórym kop na (usunięte przez administratora) Z tego co my słyszeliśmy to duży brak zaufania do ludzi mają. Ci nowi przychodzą to tylko niektórzy mają pewną robotę. Nie za dobrze traktują tych pracowników. Myślą, że mają duże plecy, znajomości i robią grubą robotę. Jest tam kilku co mogliby w zęby dostać poza firmą za to i oni to wiedzą. To jak firma działa to raczej zasługa każdego pracownika z osobna u nich. Też słyszałam, że jedna osoba robi za 2-3 ludzi.

Czy w Iwona Teresa Księżopolska Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Iwonex zatrudniani są obcokrajowcy?

Batman

Uwaga! Jeśli szukasz firmy, która zapewni Ci rozwój zawodowy i stabilne zatrudnienie, to omijaj tę szerokim łukiem. Atmosfera W firmie panuje dziwna atmosfera. Pracownicy, którzy są spokrewnieni z kierownictwem, są awansowani bez względu na swoje kwalifikacje. Wyczuwa się nepotyzm lub układy. Pozostali pracownicy nie otrzymują żadnego wsparcia od firmy. Zdarza się, że są wyrzucani z dnia na dzień. Wynagrodzenie Nowi pracownicy i pracownicy spokrewnieni z kierownictwem otrzymują wyższe stawki, ale nie jest to jawne. Pierwsze wypłaty są na zachętę, a później stawki mogą zostać obniżone. Podsumowanie Jeśli szukasz firmy, w której możesz się rozwijać i czuć się bezpiecznie, to nie polecam tej.

Kobieta
@Batman

Tylko skąd wiecie kto z kim jest spokrewniony? I nawet jeśli to czy mówiliście to w firmie wprost? Ciekawi mnie ewentualne odniesienie. tak jak jedna pani już zdążyła zauważyć w marcu szukali do was na produkcje, czy to były ostatnie nabory? i czy do dziś ktokolwiek odszedł? było cos wznawiane?

anonim123
@Kobieta

Rozumiemy, że możecie mieć wątpliwości co do wiarygodności naszych informacji. Chcielibyśmy zapewnić, że nasze opinie opierają się na informacjach, które mamy z różnych źródeł, w tym od byłych pracowników. Mamy do tego prawo, ponieważ informacje te są cenne dla przyszłych pracowników. Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy z Was mogą czuć się niekomfortowo. W związku z tym chcielibyśmy wyjaśnić kilka spraw, między innymi że nie wszyscy jesteśmy tu byłymi pracownikami, dlatego w wypowiedziach nie należy zmieniać tej opcji. Możemy zdradzić tylko, że mamy kontakt z byłymi pracownikami i coś na ten temat słyszeliśmy. Prosimy również, aby firma nie udostępniała numerów telefonów byłych pracowników bez ich zgody. Jeśli takie sytuacje mają miejsce, prosimy o ich zgłoszenie. Jeśli opinie są zgłaszane, bardzo prawdopodobne jest, że przekazywane są jakieś dane osobowe bez wiedzy tych osób. Informujemy, że przekazanie numeru telefonu byłego pracownika bez jego zgody jest naruszeniem jego prawa do ochrony danych osobowych. Właściciel firmy, który podaje numer telefonu byłego pracownika, nie ma do tego prawa, ponieważ nie jest uprawniony do przetwarzania tych danych. Wiemy, że ankieterzy takich firm jak opinia24 nie dzwonią na prywatne numery bez wyrażonej wcześniej zgody użytkowników.(usunięte przez administratora)

Blanka

Z czego wynika ten wspomniany brak socjalu? Widziałam, że firma działa od 95tego wiec myślałam ze cos ciekawego przez te lata zostało wprowadzone. Do Ujrzanowa była oferta na produkcje jeszcze w marcu. Ile osób teraz jest potrzebnych? Można się jeszcze przyjąć na to klejenie kalendarzy i tak dalej? praca lekka?

Co wchodzi w socjal Iwona Teresa Księżopolska Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Iwonex?

wróżka-zębuszka

nie ma socjalu

krzys

Na magazynie dzieje sie co chce, popijanie piwka po wigilii firmowej, zarty pracownikow ktore sa mocno nie na miejcu. W biurze jeden wielki balagan, na zamowienie trzeba czekac XXX czasu przy czym nie dostajesz wiadomosci co sie dzieje z twoim zamowieniem. KObiety pracujace na dole w biurze nie sa mile, opryskliwe i oczywiscie siedzace tam za kare. (usunięte przez administratora)

wróżka-zębuszka
@krzys

Ojojoj kreciku, zazdrościłeś chyba tego piwka, którym Cię nie poczęstowali:))))

Pracownik -byly

Nowi pracownicy dostają więcej niż starzy. Jeśli jesteś nowy to ok, ale jak już jesteś nie licz na podwyżkę.

Zostaw merytoryczną opinię o Iwona Teresa Księżopolska Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Iwonex - Ujrzanów

• Jak się pracuje w Iwona Teresa Księżopolska Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Iwonex?

Zobacz opinie na temat firmy Iwona Teresa Księżopolska Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Iwonex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iwona Teresa Księżopolska Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Iwonex?

Iwona Teresa Księżopolska Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Iwonex