Opinie o Iwona Teresa Księżopolska Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Iwonex w Ujrzanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Iwona Teresa Księżopolska Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Iwonex. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Iwona Teresa Księżopolska Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Iwonex o rekrutacji.

Branże: Drukarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iwona Teresa Księżopolska Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Iwonex w Ujrzanów

Witaj Batman Masz w 100% rację, wyzysk pracownika za niskie stawki, układy na każdym kroku ( najwięcej ma ten kto donosi, a Pani Dyrekror lubi ploteczki), brak szacunku dla pracownika, niedocenianie i te śmieszne wigilie, na których Szefowa dziękuje wszystkim za cały rok pracy, a po świętach wraca wszystko do normalności. I jeszcze Pan (usunięte przez administratora), kolejny ewenement, uważa się za pana i władcę, a jest fałszywy do granic możliwości. Więc jeśli ktoś szuka pracy, niech poważnie zastanowi się nad tym czy warto rozważać pracę w tej firmie.

moja opinia

Wrogów sobie robią wśród ludzi i u klientów. Widać że wiele wpisów tutaj jest od pracowników firmy lub osób zarządzających tak jak opinie o firmie w Google. Nie są wiarygodne. Powinni posłuchać ludzi jaki mają problem w firmie i dalej się nie stawiać... Tak tracą tylko klientów i pogarszają swoją sytuacje na rynku.

anonim kobieta

Praca na praktykach tam też nie jest przyjemna. Zawsze dostaje się najgorszą robotę. lepiej szukajcie czegoś w mieście. po szkole chciałam złożyć tam cv. na szczęście nie złożyłam. Wolę sprzątać w biurze i dorobić na weselach. nawet na kuchni jest lepiej niż u nich.

Magda
@anonim kobieta

słuszna decyzja też chciałam tam pracować ale słyszałam już kilka lat temu wiele od ludzi z Ujrzanowa i nie polecali

Czego oczy nie widzą, tego...

Nadal popijają browary na magazynie? Czy już się napili? Są aktualnie przyjęcia do tej firmy?

Kornela Nowy wpis

Introligator kiedyś w ofercie miał wpisana umowę o pracę na okresie próbnym. Ona dalej będzie obowiązywać? Jak tak to na jaki okres czasu i jak praca na nim obecnie wygląda? bym na wakacje przyszła sobie może dorobić jakby szukali

Martwię się o los polskich pracowników tej firmy, którzy mogą zostać zwolnieni w związku z zatrudnianiem ukraińskich uchodźców nawet bez okresu wypowiedzenia wobec tego mam kilka pytań. Jakie kroki firma podejmie w tej sprawie i w jaki sposób zamierza zapewnić wsparcie Polakom? Czy firma planuje już kolejne zwolnienia? W jaki sposób weryfikowane są kwalifikacje kandydatów z Ukrainy, aby upewnić się, że ich doświadczenie i umiejętności są porównywalne z doświadczeniem i umiejętnościami polskich kandydatów?

@Zainteresowany

Zaciekawił mnie ten brak okresu wypowiedzenia. Serio firma może zwalniać pracowników bez okresu wypowiedzenia? Widziałam też, że kilka osób wspominało o jakichś zwolnieniach. Ilu tak finalnie Polaków zwolniono? Czy aktualnie rodacy są zatrudniani czy tylko obcokrajowcy?

Tomasz

Oczywiście że może i jeśli nie chcesz robić jej większych problemów. Prawdopodobnie ludzie podpisywali te wypowiedzenia. Oczywiście można takiego kogoś wziąć za łeb nawet jak pracownik się podpisze, ale nikt nie będzie sobie brudził rąk dla kilku tys. Nie można też dawać umów śmieciówek już od jakiegoś czasu... wtedy też przysługuje odprawa

@Tomasz

kiedyś interesowałem się zatrudnieniem ale te umowy zlecenia coś mi nie leżały, a właśnie widzę, że pojawia się informacja o ich wycofaniu. Kiedy konkretnie do tego doszło i z jakich kluczowych powodów?

5641 Nowy wpis

Ta firma to (usunięte przez administratora) Nie zapewnia żadnego wsparcia. Żadnych korzyści. (usunięte przez administratora)sraszne. Omijać na kilometr. Ludzie na ochronie maja po 300zł za 12h do ręki. Ta firma płaci połowę tego. U takich ludzi to zdrowia i czasu nie starczy, żeby coś zarobić. Umowy są ważne tyle co pieczatka ziemniakiem. W (usunięte przez administratora) ludzi ładują masowo. Jak ktoś będzie poszkodowany w tej firmie, prosze o pilny kontakt

5641 Nowy wpis

Ta firma to (usunięte przez administratora). Nie zapewnia żadnego wsparcia. Żadnych korzyści. (usunięte przez administratora) sraszne. Omijać na kilometr. Ludzie na ochronie maja po 300zł za 12h do ręki. Ta firma płaci połowę tego. U takich ludzi to zdrowia i czasu nie starczy, żeby coś zarobić. Umowy są ważne tyle co pieczatka ziemniakiem. W (usunięte przez administratora) ludzi ładują masowo. Jak ktoś będzie poszkodowany w tej firmie, prosze o pilny kontakt

Cześć, jest tu ktoś kto pracuje aktualnie? co konkretnie dzieje się w miejscu pracy? ludzie pisali o jakimś przegraniu jako firma. pokazała mi się wygasła już oferta na produkcję. Nie wiecie czy dalej nie szukają?

farmer

można jednoznacznie stwierdzić, że Iwonex, wspierając Ukraińców, działa przeciwko rolnikom i ludziom pracującym w przetwórstwie produktów rolnych

Holandia
@farmer

Ciekawe co na to kierowcy, którym aktualnie przez Ukraińców pali się ciężarówki. Takie firmy jak ta Iwonex mają dopłaty z przyjmowania obcokrajowców, ale chyba nie wiedzą jak inni na to patrzą. Współczujemy wam takich firm.

farmer
@Holandia

nie chciałbym pracować w tej firmie, w każdej w której nie szanuje się Polaka, a zatrudnia obcokrajowców. Dziwne jest też tom że pracownicy nic z tym nie robią. Pewnie nie wiele mają do powiedzenia.

anonim kobieta

(usunięte przez administratora). znajomi musieli szukać pracy z dnia na dzień!!! nikogo nie interesowało czy ktoś ma kredyty czy jaka aktualnie u kogo była sytuacja. Ta firma to dno zero jakiejkolwiek rozmowy. Kilka osób tak załatwili. musieli iść do pracy byle jakiej, do dźwigania do ciezkiej pracy na dworze, brać byle co, pochorowali się... skończylo się szpitalem. na koniec i tak musieli wyjechać z Siedlec z ubezpieczeniem za granicą, omijać te firme!!!!!

@Holandia

A ze względu na co zatrudnia się tych obcokrajowców? Chyba, że chodzi o układ 50 / 50 żeby było? mimo wszystko każdy tu i tak wykonuje te sama prace?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Iwona Teresa Księżopolska Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Iwonex? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Dominik

Czy firma wykorzystuje aktualnie trudną sytuację zwiazaną z pobytem u nas Ukraińców do obniżania standardów pracy i płac?

Oligarcha z Ujrzanowa

Jakie kryteria stosujecie przy rekrutacji, aby zapewnić, że Ukraińcy nie są faworyzowani? Czy firma planuje dalsze zwolnienia polskich pracowników w związku z zatrudnianiem ukraińskich uchodźców? Czy wtedy oferuje odprawy dla polskich pracowników, którzy zostali zwolnieni w związku z zatrudnianiem ukraińskich uchodźców?

Rolnik_w_Brukseli

Czy firma oferuje polskim pracownikom takie same możliwości rozwoju i awansu jak ukraińskim uchodźcom? I drugie pytanie czy firma preferuje zatrudnianie ukraińskich uchodźców zamiast polskich pracowników, mimo że Polacy mogą posiadać wyższe kwalifikacje i doświadczenie?

kandydat SIEDLCE

Masakra te wpisy od ludzi mówią wszystko. Co się tam musi dziać.......... Czy ktoś przeniósł się od nich do konkurencji?

Odważny facet

Praca u nich tylko po znajomości. Kilka dziewczyn też wyrzucili z dnia na dzień, bo im nie pasowały.

anonim kobieta

(usunięte przez administratora).. znajomi musieli szukać pracy z dnia na dzień!!! nikogo nie interesowało czy ktoś ma kredyty czy jaka aktualnie u kogo była sytuacja. Ta firma to dno zero jakiejkolwiek rozmowy. Kilka osób tak załatwili. musieli iść do pracy byle jakiej, do dźwigania do ciezkiej pracy na dworze, brać byle co, pochorowali się... skończylo się szpitalem. na koniec i tak musieli wyjechać z Siedlec z ubezpieczeniem za granicą, omijać te firme!!!!! oni im nie podarują teraz!!!!!!!!!

@anonim kobieta

naszego kolege tak zalatwili niecaly miesiac po zwolnieniu z dnia na dzien, robil kilka dni na dworze u nich zawinelo go pogotowie w zimę 2x strasznie sie pochorowal. w szpitalu mial drgawki. okazalo sie ze juz nie jest w systemie raz swiecil jako ubezpieczony na czerwono raz nie... nawet miesiac nie bylo po zwolnieniu. olali go w szpitalu, jeszcze chcieli czyms napszrycować. ledwo uciekł takze myslcie u kogo chcecie pracowac

wcześniej też była sytuacja, że drugiego kolegę w środku lata pogotowie zabrało do szpitala w czasie pracy od oparów przy lakierowaniu

do drukarni IWONEX

Robią co mogą, ale w Siedlcach już są przegrani jako firma. Co do Ukraińców to w wieku od 20-tu do wieku emerytalnego życzą nam aktualnie między sobą wojny - tego samego co się dzieje u nich. To są słowa z ich ust. Jakby ktoś miał problem ze zrozumieniem. Nie pasują im tam też w sklepach nasze towary i produkty. To tak żebyście wiedzieli komu pomagacie jak tam nie jeździcie. Chcą też zakazać sprowadzania towarów od nas. Nie pasuje im nasza pomoc i do końca nie rozumieją też tego oraz naszych potrzeb. Zastanówcie się trochę kogo wspomagacie. Jak nie przekraczaliście granicy wschodniej, radzę się Wam zapoznać z tym gorącym tematem. Nikt nie sieje konfliktów. Chodzi tylko o to, żebyście wiedzieli co się dzieje.

Czego oczy nie widzą, tego...

Ola

Czy aktualnie są jakieś przyjęcia do tej firmy? Ciężko dostać się do działu reklamowego? Ile można zarobić i czy to praca na 2 zmiany?

Łukasz

Byłem odebrać u nich gotowy towar z magazynu dla żony. Brak profesjonalizmu.na hali jakaś dziwna atmosfera. Wszedłem tam i nikt mnie nie zauważył. dzwoniłem najpierw 3 minuty do nich stojąc na deszczu.Po chwili wyszedł jakiś okularnik co rozkazywał tam wszystkim. Może główny kierownik zmiany. Śmieszny gość. Ja nie czułem się komfortowo . Na mieście niby dyrekcja gra VIP-ów...

Henryk Sienkiewicz

chłopcy leczą się sami zazwyczaj jeden drugiego bada. tylko niektórzy koleżanki na magazynie, prywatnie doktora wołają jak trzeba odwieźć do domu z nocnej zmiany ;-)

K. Przerwa-Tetmajer dramaturg

Oto, co rzekł do siebie pewien szlachcic, podążając w kierunku izby przyjęć, by zaszczepić się przeciw owej strasznej zarazie, która dziesiątkuje jego kraj: "Otoż, jak mi się wydaje, dziwne to czasy, w których żyjemy. Niegdyś, gdy chodziło się do lekarza, to zawsze była to szanownej postury, stara panna, z długą suknią i białym fartuchem. A teraz? Oto przychodzi się do izby przyjęć, a tam słychać krzyki i jęki. Gdy wszedłem, zobaczyłem, że kobiety chodzą w krótkich fartuszkach, a faceci mają duże strzykawki. I to wszystko na NFZ! "Pewnie, że to za darmo, ale cóż z tego, skoro trzeba czekać w kolejce godzinami. A gdy w końcu się doczeka, to strzykawka jest tak duża, że aż się człowiek boi. A co, jeśli mi coś się stanie? "Ale cóż, trzeba się szczepić, bo inaczej zaraza nas zabije. Więc idziemy naprzód, choć serce mi się trzęsie."

nowi pamiętajcie, że tam kierownicy dyrekcje walą jak chcą - mówią im co popadnie wrogo nastawiają

Olena Kovalenko

Dzień dobra firma jestem z Ukraina приїхав з України w Siedlce ile ja móc zarobić тут? Ja не знаю основ польської мови.

@Olena Kovalenko

Można prosić przy tym o szersze uzasadnienie tego, z jakich przyczyn firma została uznana za dobra? Mam znajomego z Ukrainy, czy warto byłoby mu polecić prace tutaj? Jakie minimalne wymagania miałby do spełnienia?

A.

Chamstwo w firmie. Trzymają się razem w kilka osób nie liczą się klientami ani pracownikami. Obgadują młodych i starych z innych miejscowości, którzy u nich robią. Uważać na tych cwaniaczków. Na mieście już nie są tacy cwani i rozmowni. Klasyczny obrazek firmy z pionkami i sprzedawczykami. Kierownictwa też się to tyczy. Na mieście stają się rybami. W firmie co to nie oni... i co oni by nie zrobili... Nie polecamy nikomu.

Edek z fabryki kredek

Koleżanko, kolego, jeśli to prawda, to musiało być nieciekawie. Trzeba dodać, że chodzi o Pana Koordynatora. Gwiazdor firmy w rzeczy samej. Widać, że ten "orzeł" nie przypadł Tobie do gustu. Domyślam się, że jesteś kobietą i Pan Koordynator nie był po prostu w Twoim typie.

Reklamowiec

poczytać o nich opinie w Google - obsługa klienta na wysokim poziomie

Rozwiązywanie Problemów

Z pewnością ma to znaczenie, ponieważ znajomi mogą donosić sobie nawzajem, a kierownicy między sobą, a nawet do dyrekcji. Może to skutkować takim traktowaniem pracowników, o jakim piszą. Nie wszędzie panuje taki bałagan.

z uśmiechem

jak Pani to ujęła? praca w tak toksycznym środowisku jest skazana na niepowodzenie. pracownik nie pójdzie donosić na swoich przełożonych... Bez reakcji Dyrekcji praca w takim miejscu jest bezsensowna!!! To co przeczytałem jest aż przykre

moja opinia

Lidia

Faktycznie teraz jest tu praca na akord? Ktoś dodał do tego ze za te same stawki, a co z wynikami przy tym? Czy czasowo można szybciej się wyrobić i mieć więcej wolnego? Zależy to od umiejętności? Jakie zdanie o tych zmianach maja osoby bardziej doświadczone?

klient obserwator
@Lidia

Droga Pani ta firma pracuje na ostatni czas. Proszę przeczytać opinie o firmie w Google. Czy można się szybciej wyrobić i mieć czas wolny? To pytanie należy skierować do pracowników. Jak pisali tu wcześniej uczniowie, nie liczyłbym w takiej firmie na zasłużony "czas wolny"... Prędzej na przepracowanie przy żmudnej mało zarobkowej pracy.Ostrzegam wszystkich przed pracą w tej firmie. Jest to firma, która traktuje swoich pracowników jak maszyny. Pracownicy są zmuszani do pracy w pośpiechu i pod presją czasu, co prowadzi do błędów i obniżenia jakości pracy. Czytajcie Państwo opinie klientów z Google. Wykonanie pracy w tej firmie jest często słabe i pozostawia wiele do życzenia. Jest to spowodowane brakiem odpowiedniego przygotowania pracowników, a także niedostatecznym nadzorem ze strony przełożonych. Najgorsze jest to, że pracownicy tej firmy często skarżą się na brak czasu wolnego. Jest to spowodowane wysokim obciążeniem pracą, a także niejasnymi przepisami dotyczącymi czasu pracy. W mojej opinii, firma ta to zły pracodawca, który nie dba o swoich pracowników. Jeśli szukasz dobrej pracy, to zdecydowanie odradzam tę firmę. Chciałbym dodać, że w takich firmach często dochodzi do (usunięte przez administratora) i dyskryminacji. Pracownicy są często traktowani jak (usunięte przez administratora) i są zmuszani do wykonywania pracy ponad siły. Więcej o tym mogą poczytać Państwo tutaj: https://www.gowork.pl/blog/24-do-czego-moze-doprowadzic-przepracowanie-objawy-i-skutki/

Zostaw merytoryczną opinię o Iwona Teresa Księżopolska Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Iwonex - Ujrzanów

• Jak się pracuje w Iwona Teresa Księżopolska Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Iwonex?

Zobacz opinie na temat firmy Iwona Teresa Księżopolska Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Iwonex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iwona Teresa Księżopolska Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Iwonex?

Iwona Teresa Księżopolska Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Iwonex