Opinie o Wit-Trans Hanna Witkowska w Bełchatów piotrków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Wit-Trans Hanna Witkowska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wit-Trans Hanna Witkowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wit-Trans Hanna Witkowska w Bełchatów piotrków

Zainteresowany Nowy wpis

Witam. Czy sytuacja w firmie się zmienila ? Czy nadal są tak liche auta jak w opini poniżej? Jak wygląda pensja, podstawa i reszta pod stołem czy coś się zmieniło? Zainteresowany jestem oferta z olx. Piszę że można zarobić spore pieniążki . Jak z podejściem szefa do pracownika ?

Kiero Nowy wpis

Powitać , a oni chłodnie maja i obsługę carrefoura ? Bo tez widziałem na Śląsku Psary Katowice WitTrans ?

Kierowca bombowca Nowy wpis

Non stop przyjmóją nowych bez doświadczenia bo inni nie chcą jezdzić, jak by dach nie był zardzewiały to by była elka na dachu, (usunięte przez administratora)

Lidia

Raczej nie chwalicie tutaj warunków pracy... No a jak z wypłatą - ile dostajecie miesięcznie wypłaty? I za jaki tryb pracy?

Mistrz kierownicy Nowy wpis
@Lidia

Najni . Krajową , reszta pod stołem a nie którzy na śmiećiówce, (usunięte przez administratora) kierowców na maxa

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Wit-Trans Hanna Witkowska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Mariusz

Firma (usunięte przez administratora), niesprawne auta, brak hamulców przy naczepach, żadnego poszanowania zarówno dla mechaników jak i kierowców. Gdy kierowca rzuca pracę lub odchodzi to zaraz opinie dostaje że pijak i poszedł w trans by następni się nie dowiedzieli że odzedl bo takimi zdezelowanymi samochodami nie da się jeździć. Auta nie przepisane do kierowcy, naczepy (usunięte przez administratora) i morzesz nawet 2-4 naczepy zmienić w tygodniu o których nic nie wiesz, bo w tej firmie nie masz auta i naczepy przepisanego do kierowcy. Żenada.

Szofer
@Mariusz

Prawda

Wafel

(usunięte przez administratora)-trans tak powinni się nazywać. Jeśli ktoś myśli o tym żeby tam się zatrudnić, niech lepiej wybije sobie ten pomysł z głowy. Właściciel złotówa kantuje jak może, mechanicy alkoholicy. Auta i naczepy w opłakanym stanie, robione tak żeby tylko się turlały. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Szofer
@Wafel

Prawda

Magdalena

Dzień dobry, czy obecnie jest jakaś szansa na zatrudnienie w Wit-Trans Hanna Witkowska? Czy firma prowadzi nabór na nowych pracowników? Dajcie znać czy można aplikować teraz do firmy.

Kierowca bobowca

Czytałem na ogłoszeniu ze potrzebuje nowych kierowców z wiązku z zakupem nowych aut , ktoś tu już ugotował grzybki na wigilie , halucynki się na nadawają do pierogów .....

Jurek
@Kierowca bobowca

Święta prawda, nawet wrogowi nie polecam firmy.

Kierowca

jako kierowca były nie polecam bardzo, rozpacz!! Nieee

Grzesiek

Firma funkcjonuje od 1992 roku więc doświadczenie jest duże i firma dobrze sobie radzi. Praca dla chcących pracować i dobrze zarabiać, polecam!

Widzę, że nie ma tu informacji odnośnie firmy Wit-Trans Hanna Witkowska w miejscowości Bełchatów piotrków. Wiecie co się tam dzieje? Czekamy na aktualne opinie od użytkowników.

Śledzik już blisko

Witam , myśle ze więcej info jeste na e transport , moja opinia jest o demnie i od kierowców z tej firmy, jestem osoba która to opisze , reszta załogi nie ma sił by pisać gdyż i tak wiedza ze usuwacie na prośbę nie wygodne wpisy , ja walczę by pisać prawdę , czasami trochę to wyglada jak nietypowa wypowiedz , ale proszę mi uwierzyć , czasami się nie daninaczej , pozdrawiam pracowników go -w

Kierowca

Nic nowego , to samo ! Rotacja i co dzień jakieś auto z tego nowoczesnego taboru pada w trasie , proszę sobie wjechać na bazę , nawet nie plac a 10 metrów i starczy , po co się rozpisywać

Rychło w czas

Rozpacz , nędza i płacz , zestawy takie ze jak by wpadła ITD na plac , ale z innego miasta to żaden ale to żaden nie wyjechał by na drogę , szefostwo zero szacunku do pracownika , (usunięte przez administratora) totalne , organizacja pracy totalnie rozbita jak wojska niemieckie pancerne pod kurskiem , tragedia Panowie kierowcy i mechanicy , bomba 90 kilo tnt by pomogła na tym placu zakończyć ta farsę

Zostaw merytoryczną opinię o Wit-Trans Hanna Witkowska - Bełchatów piotrków

• Jak się pracuje w Wit-Trans Hanna Witkowska?

Zobacz opinie na temat firmy Wit-Trans Hanna Witkowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wit-Trans Hanna Witkowska?

Wit-Trans Hanna Witkowska
  • Polna 28