Opinie o Argenta Mistica Maciej Kudajczyk w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Argenta Mistica Maciej Kudajczyk. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Argenta Mistica Maciej Kudajczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Argenta Mistica Maciej Kudajczyk w Jastrzębie-Zdrój

Uwaga

Biżuteria jest dobrze wykonana, ale kontakt to tylko zderzanie się z arogancją, ściemnianiem, nieodczytywaniem wiadomości, więc koniec końców nie polecam. Szkoda czasu i nerwów.

Sara

W pracach Argenta Mistica widać pasje i precyzje. Detale są dopracowane, estetyka jest na najwyższym poziomie. Kontakt w porządku, składając zamówienie u rękodzielnika trzeba brać pod uwagę dłuższy niż standardowy czas realizacji. Zamówiony pierścionek jest wykonany bardzo solidnie, nawet moja wrodzona nieuwaga nie uszkodziła go w żadnym stopniu po wielu miesiącach codziennego noszenia. Serdecznie polecam i dziękuję za włożone w pracę serce.

niezadowolony

fatalna obsługa, beznadziejne podejście do klienta, szkoda nerwów, oskarżają klienta o (usunięte przez administratora) (la venda art)

La venda
@niezadowolony

Bardzo mi przykro, że Pan/Pani doświadczył/a takiego zachowania z mojej strony. Rozumiem, nie cofnę czasu, jednak mogę dopilnować, by podobna sytuacja się nie powtórzyła.

Natalia

Korzystałam z usług Argenta Mistica kilkukrotnie. Jest to biżuteria tworzona z ogromną pasją i zaangażowaniem, a także niesamowitą precyzją i dbałością o detal, co jest widoczne w każdej pracy Pana Macieja. Myślę,że każdy w ofercie Pana Macieja znajdzie coś dla siebie, zarówno osoby lubiące się wyróżniać, jak i osoby lubiące biżuterię subtelną, tak samo z budżetem-dostępne są propozycje w każdych "widełkach" cenowych, co uważam za ogromny plus. Pan Maciej zawsze był bardzo pomocny- doradzał w kwestii wyboru chociażby wzoru pierścionka, pomógł ustalić rozmiar, bardzo profesjonalnie pomógł wybrać kamień, po uprzednim omówieniu właściwości każdego z nich. W kwestii dotrzymania terminu to otrzymałam każde z zamówień przed czasem określonym w regulaminie zawartym na fanpejdżu na Facebooku. Chciałam również podzielić się moim(i nie tylko) zachwytem nad sposobem prezentowania prac, fotografie mają duszę, są czymś więcej niż zwykłymi zdjęciami produktowymi, pokazują w każdej z prac to, co najpiękniejsze. W tym momencie chciałam przejść do moich obserwacji i raczej przykrych wniosków.Poczytałam zamieszczone tutaj komentarze, oczywiście rozumiem posiadanie własnej opinii i prawo każdego konsumenta do wyrażenia jej. Jednak uważam, że mieszanie osób niezwiązanych bezpośrednio ze sprawą w problem artysta-nabywca, jest nietaktowne i krzywdzące. Nie ufam też opiniom o "lokalnych złotnikach którzy zrobią kilkukrotnie taniej" ponieważ spotkałam się z sytuacją gdzie taki "lokalny" złotnik chciał 800 zł za zlutowanie i wyprostowanie pękniętej złotej obrączki. Podsumowując- ja ze swojej strony nie mam nic do zarzucenia Panu Maciejowi, byłam bardzo zadowolona z otrzymanych produktów. Jeśli chodzi o ceny, tak jak pisałam wyżej, w każdych widełkach cenowych się znajdzie coś ładnego, jednak należy pamiętać, że rękodzieło jest towarem luksusowym.

Czy kandydat na stanowisko Kierownik ds. Kluczowych Klientów – Diagnostyka Laboratoryjna w firmie Argenta Mistica Maciej Kudajczyk ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
Niezadowolony

Niestety, równiez, mam doświadczenia jak Santi. W zasadzie jest to niemalże opowiedziana moja historia. Generalnie cała historia sprowadziła się do oczekiwania przez cały rok (tak, 12 miesięcy) na pierścionek, którego okazało się że nie można wykonac. Człowiek wszystko jest w stanie zrozumieć, pod warunkiem podchodzenia do klienta z szacunkiem, niestety, przykro to stwierdzac, ale na to nie liczcie Panstwo. Okazuje się, że mimo iż płacicie niemałe pieniądze, to nie Pan Maciek jest dla was, to wy jesteście dla niego. Jeśli chodzi o pierścionki zaręczynowe, z ręką na sercu nie polecam, ponieważ przez brak JAKIEGOKOLWIEK kontaktu (oczywiście posty na fb oraz ig się wówczas pojawiały, natomiast odzew na wiadomości był zerowy, dosłownie paromiesięczne opóźnienie w odpisaniu na wiadomosc) nie możecie Panowie mieć pewności na kiedy ten pierścionek otrzymacie. Zaplanowałeś zaręczyny na romantycznym wyjeździe, wycieczce etc? Co z tego, skoro pierścionek MOŻE otrzymasz 3 miesiące pozneij, a może się dowiesz, że sorry nie da się. Oczywiście, o tym że się nie da nie dostaniesz odpowiedzi z inicjatywy wykonawcy, o nie, p to również ty musisz się dopytać. Co do jakość pierścionkow się nie wypowiem, natomiast nie można podchodzić w sposób taki, że skoro pierścionki robione są dobrze, być może wzorowo, to można wybaczyć całą 'otoczkę', bo nie można. W dobie dostępności wielu fachowców, w dobie takiego ułatwienia kontaktu poprzez choćby internet, telefonie komórkowa itd, żeby osoba z którą zawierasz umowę, cie olewała i wręcz zmuszała, żebyś za nią biegał jak pies i się prosił jest wręcz skandalem. Osobiście uważam, że choćby pod się telefonu, choćby służbowego, wiele pomogło, możnaby zadzownic, dowiedzieć się na jakim etapie są pracę, jak to wygląda, czy i dlaczego jeat opóźnienie. Ale to już sprawa do przemyślenia przez Wykonawcę. Podsumowując - co do jakosci pierścionkow nie mogę się odnieść, ani pozytywnie ani negatywnie, tak komfort wspolpracy, rzetelność, sumienność, kontakt z klientem oceniam z ręką na sercu na 0/10. Naprawdę, można wręcz odnieść wrażenie, że jest się oszukiwanym, bo sposób w jaki państwo możecie (nie mówię że wszyscy miewają takie przeboje) zostać potraktowani, jak to mawia Pan Stonoga 'to jest k.... dramat'.

Zawiedziony
@Niezadowolony

Niestety potwierdzam, spotkała mnie taka sama sytuacja. Zero kontaktu

Ostrzeżenie

Zamówiłem pierścionek na konkretną datę, Pan Maciej przesuwał ją kilkakrotnie obiecując zniżkę za opóźnienie. Byłem cierpliwy i w końcu pierścionek dotarł. Na pierwszy rzut oka wydawał sie ok, ale po oświadczynach narzeczona zauważyła krzywo osadzony brylant, który sprawiał że światło załamuje się w bardzo brzydki sposób. Byliśmy w Lizbonie, zaraz po powrocie udaliśmy się do jubilera zapytać czy mógłby to poprawić. Jubiler, jak i później 2 innych stwierdził, że pierścionek nie jest wykonany poprawnie, brylanty osadzone są krzywo i zbyt głęboko przez co narażone są na wypadnięcie. Napisałem do Pana Macieja, zero odzewu. Musiałem chwytać się wszelkich możliwych sposobów (znalazłem jego nr telefonu, a w koncu napisałem do jego narzeczonej), swoją drogą bardzo bezczelnej. Dopiero po groźbie udania się do sądu Wielki Mistrz (jak sam siebie nazywa) podjął ze mną rozmowę. Na początku mimo opinii rzeczoznawcy i wad widocznych gołym okiem na zdjęciu nie chciał przyjąć reklamacji. Dodam jeszcze, że nie otrzymalem paragonu ani ustalonego certyfikatu na kamień. Ostatecznie po kilku dniach, nie widząc innego wyjścia łaskawie uznał, że naprawi błędy (mimo, że według niego, jak napisał pierścionek jest jak najbardziej wykonany estetycznie). Po 2 tygodniach postanowił zwrócić pieniądze, wyznaczając sobie na to 3 miesiące. Przelew otrzymałem, ale jakie było moje zdziwienie gdy na jego stronie zobaczyłem wystawiony na sprzedaż za 6 000 (ja dałem 8000, podobno ze zniżką) kompletnie nienaprawiony. Napisałem komentarz ostrzegający ludzi, został on usunięty a ja zablokowany. Chciałabym ostrzec wszystkich przed tym człowiekiem, jest to zwykly (usunięte przez administratora) a do tego arogancki i narcystyczny. Nazywa siebie mistrzem podczas gdy sprzedaje chałę klientom za ogromnie wywindowane ceny.

Artur

Pierścionek przepiękny, fachowa robota, szybka bezproblemowa transakcja, polecam w 10000%

Thorsus

Jak można się z Panem skontaktować?

@Thorsus

Tylko i wyłącznie przez mój fanpage

Niezadowolony
@Thorsus

Ostatnimi czasy raczej nie można ;)

O.

Co do samego produktu nie mam zastrzeżeń - pierścionek jest na prawdę piękny, dokładnie taki jakiego oczekiwałam. Niestety kontakt z Panem Argentą jest bardzo trudny: wiadomości nie są odczytywane, odpowiedź pojawia się raz na kilka(naście) dni i nie da się doprosić informacji o planowanym terminie dokończenia usługi – pomimo tego, że w tym samym czasie na kanałach społecznościowych Argenta Mistica pojawiają się nowe posty i zdjęcia.

Vagabond

Zafascynowany twórczością, pomimo ceny, postanowiłem zakupić pierścionek u Pana Macieja, chociaż nigdy wcześniej nie widziałem na żywo jego wyrobów. Podjąłem ryzyko, jednak okazało się, że było ono zbędne. Produkt jest dokładnie taki, jakiego się spodziewałem. Myślałem, że zdjęcia specjalnie są upiększane, jednak na produkcie widać dbałość o szczegóły i niesamowitą pracę włożoną w wykonanie pierścionka. Naprawdę jestem pełen podziwu i bardzo miłe zaskoczony, a z pewnością polecam wyroby Argenty ;)

D

Co do finalnego efektu nie ma co się przyczepić pierścionek jest piękny jednak nie trzyma próby 585 . Kontakt jest ciężki trzeba być cierpliwym. Cena raczej wygórowana wiadomo nie jest to sieciowka . Jeżeli chcesz mieć dobrze szybko z dobrym stosunkiem jakości do ceny poszukaj gdzie indziej

@D

Niestety pojawiały się takie problemy. Ja nie odlewam swojego złota, tylko pracuje z tym co dostane od odlewni. Miały być 585 niestety nie zawsze trzyma, dlatego zmieniłem odlewnię na inną.

Daniel

Jak dla mnie pełen profesjonalizm, piękny pierścionek doszedł na czas w wygodnej dla mnie formie przesyłki. Fakt cena spora, ale zamierzam raz w życiu się oświadczyć i chce to zrobić jak najlepiej, więc wybrałem jakość nie cenę.

Gosia

Pan Maciej jest artystą bez dwóch zdań. Realizacja się trochę przyciągnęła, ale ostatecznie doszło w terminie. To arcydzieło, które dostałam było tego warte. Było to zamówienie indywidualne i nie uważam, by unikat miał wygórowaną cenę. Przepiękna ręczna robota. I żaden mały złotnik nie zrobi takich cudów!

Santi
@Gosia

Czyżby sam autor podciągał sobie opinię? :D 5-6 tysięcy + cena kamienia to zdecydowanie zbyt wygórowana cena (ale zależy jeszcze a kogo). Sprawdzałem jednak u wielu złotników i bez problemu są w stanie zrobić podobne i o wiele taniej. Jakość może i faktycznie jest dobra. Nie mam tutaj nic do zarzucenia. Ale nie rekompensuje to ilości stresu, nerwów, opóźnień, braku kontaktu i lekceważącego traktowania ze strony właściciela oraz tak dużej ilości pieniędzy.

Gosia
@Santi

Cena zależy od projektu jak u wszystkich, a mój pierścionek można zobaczyć na stronie, został dodany przed świętami, również unikat. Jeśli "lokalny złotnik" jest w stanie zrobić coś podobnego (słowo klucz) to nie rozumiem skąd decyzja o złożeniu zamówienia... A nie, jednak się domyślam. Pozdrawiam.

Moonkei

Zamówienie wykonane zostało w szybkim i wcześniej określonym terminie, nie napotkałem żadnych problemów z komunikacją. Pierścionek piękny i dobrze wykonany. Szczerze polecam

Santi

Niestety nie polecam. Właściciel obiecuję wiele rzeczy a potem kontakt się urywa. W moim przypadku odpowiadał średnio po miesiącu i to dopiero po kilku moich wiadomosciach, które czytał ale ignorował mnie. Jak już łaskawie się odzywał to po to żeby napisać jedną lub dwie wiadomości i znów zniknąć na miesiąc. Początkowo miał wykonać dla mnie projekt pierścionka i obiecywał że zajmie mu to miesiąc. Pod koniec miesiąca po kilku moich przypomnieniach napisał, że przeprasza za brak kontaktu ale był na urlopie... Zaczęłam więc kolejny miesiąc i znów ciszą. Po kilku przypomnieniach okazało się że Pan Maciej miał problem z wykonaniem mojego projektu więc go porzucił ale jakoś nie miał okazji mnie o tym poinformować... Bardzo niepoważne traktowanie. Następnie powiedział że może wysłać mi jeden ze swoich pierścionków bez nanoszenia na niego zmian i jeśli się zdecyduje to zdąży dojść do świąt (czyli za miesiąc) niestety nawet nie mogłem poinformować go iż chce ten pierścionek bo kontakt się urwał. Aktualnie mija już kolejny miesiąc po świętach i dalej nic... Widocznie pan Maciej bardziej jest zajęty robieniem "unikatów" za które dostaje dużo pieniędzy a zwykłych klientów ma w poważaniu. Cenowo też przesadza. Rozumiem że za rękodzieło trzeba się cenić. Ale ponad 5tysiecy za pierścionek na zamówienie? Większość lokalnych złotników jest w stanie zrobić coś podobnego za dużo mniejszą cenę

Forfite

Orientuje się ktoś może jak wagowo wyglądają pierścionki autorstwa Argenty?

@Forfite

Wystarczy do mnie napisać, to odpowiem, ale proszę o konkrety ;)

Argenta Mistica

Cześć, tu Maciek, właściciel i osoba stojąca za Argenta Mistica Pomijam fakt, że są lepsze portale do wystawiania ocen, ale jak tutaj się przenieśli, to co ja poradze. 1. Czasami kontakt bywa ze mną utrudniony, fakt, przyznaję się bez bicia. Czasem jest różnie z terminami, ale prawda jest taka, że dużo zależy też od moich dostawców, zwłaszcza odlewni. 2. Jakość mojego kontaktu z klientem to jest kwestia bardzo subiektywna. Ludzie są przyzwyczajeni, że klient nasz pan. Otóż nie u mnie. Zawsze mam szacunek do klienta, o ile klient ma szacunek do mnie. Nie będę sobie dawał wchodzić na głowę, bo ktoś ma wymagania z kosmosu i myśli, że jestem jego sługą. Zwłaszcza jak wymaga czegoś co jest nierealne, albo wbrew moim zasadom, jak np. to że nie kopiuję prac zastrzeżonych, swoich unikatów, ani nie kopiuję pierścionka zaręczynowego mojej narzeczonej. Tak, serio, było oburzenie już o to. Taki jestem zły. 3. Oceny z fb zniknęły, bo mnie wycukerbergowali i zmienili system ocen. Jak były gwiazdki, to miałem średnią 4,8 z ponad 200 ocen. Potem zostały mi 11 "rekomendacji" bo tylko tyle system był łaskaw zostawić. Ciekawe co wy byście zrobili, jakby ktoś wyrzucił 2 lata dowodów na waszą korzyść do kosza. Więc to usunąłem. 4. Wygrzebałem się z opóźnień, które były wywołane w dużej mierze zespołem cieśni nadgarstka w obu rękach i operacjami rok po roku. Po świętach zostanie mi dosłownie kilka zamówień, więc terminarz mam czysty praktycznie.

Nwzn

Widać, że "opinie" tylko ludzi, którzy chcą mu zaszkodzić.

Z dała!!! Chyba ze macie dużo czasu i pieniędzy...... Proponujecie dzieciom Waszym w przedszkolu zamawiać u nich pierścionki i nie ograniczajcie widełek z kasa.....bo sobie z tego nic nie robią......słabe traktowanie klienta....bardzo słabe..... NIE POLECAM!!!

Nat

Rękodzieło wykonane z największą starannością i precyzją. Bywa, że terminy są różne, ale niestety są spowodowane problemami ze zdrowiem, co Argenta Mistica zaznacza w swoich postach. Opinie zniknęły, bo negatywa wystawia każdy nawet bezpodstawnie, a jak wszystko jest w porządku to nikomu się nie śpieszy- co też było poruszane wielokrotnie na forum. Jestem bardzo zadowolona z zakupów, robiłam je wielokrotnie, a Pan Maciej doradza w wielu kwestiach.

Zostaw merytoryczną opinię o Argenta Mistica Maciej Kudajczyk - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Argenta Mistica Maciej Kudajczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Argenta Mistica Maciej Kudajczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Argenta Mistica Maciej Kudajczyk?

Argenta Mistica Maciej Kudajczyk
4.3/5 Na podstawie 72 ocen.
  • Beskidzka 19 lok. 1
    44-335 Jastrzębie-Zdrój