Opinie o Kons-Met Maszyny Budowlane Gałązka Paweł w Słomków Mokry

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kons-Met Maszyny Budowlane Gałązka Paweł. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kons-Met Maszyny Budowlane Gałązka Paweł o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kons-Met Maszyny Budowlane Gałązka Paweł w Słomków Mokry

Nie da już się przyjąć na tego pomocnika ślusarza? Nie wiem dlaczego tak jest, ale jak próbuję wejść w ogłoszenie, to się nie pokazuje. A szukałem właśnie pracy w zawodzie, zwłaszcza że nie mam zbytnio doświadczenia. Ogólnie tak to pytają w ogóle o przepracowane lata?

Marciiiin

Witam, widywałem ogłoszenia o pracę,proszę o podpowiedź od jakiegoś pracownika... Warto? Bo się nad tym zastanawialem

Nikita Nowy wpis
@Marciiiin

Nie warto zawracac sobie ta firma glowy. Stare (usunięte przez administratora) melody pracy. Zle zarzadzanie, kierowanie sie kaprysem a nie prawem pracy. Co innego mowione a pozniej kombinacje zeby nie zaplacic. Srednia wieku pracownikow to 50 lat. Istnieje zasada sitwy, donosicielstwa i rzucania klud pod nogi. Rywalizacja pracownikow o dojscia kosztem innego pracownika. Ogolny (usunięte przez administratora) w firmie. Krzyki w firmie na pracownika. Pracowalem tu przez 3 miesiace i poszukalem innej pracy. Problemy z urbaniami roboczymi i ochronnikami sluchu. Przy rezygnacji z pracy problemy z ksiegowa-kadrowa. W Skierniewicach sa VEKA bardzo dobrze placi czy Mirbud. Ogloszenia bardzo czesto sie pojawiaja bo pracownicy sami odchodza(usunięte przez administratora)

MINIA Nowy wpis
@Marciiiin

W sklepie ciasno. Trudne warunki pracy. Przydałby się kącik sniadaniowy z prawdziwego zdarzenia. Każdy boi się powiedzieć co myśli, bo może stracić prace. Cały czas o coś pretensje. Ocena pracownika zawsze słaba.

PIOTR

Doświadczeni pracownicy maja niskie stawki godzinowe. Nieprzyjemna atmosfera pracy. Brak szacunku właścicieli do pracownikow. Właściciele zapominają o premiach, nagrodach. Hala nieogrzewana. (usunięte przez administratora) mentalność ze pracownika trzeba poganiać. Właściciele zapominają ze na każda godzinę pracy w hałasie należy się 15 minut odpoczynku w miejscu oddalonym od tego hałasu. (usunięte przez administratora)Ogólny brud wszędzie.(usunięte przez administratora)

Wanda
@PIOTR

Nie no warunki które opisujesz brzmią serio słabo. Na tej stołówce to serio ktoś się zaraził czy tak tylko podkreślasz dramatyzm jej stanu? Skoro właściciele podobno zapominają o tych 15 min od hałasu to może warto im o tym przypomnieć? Co jak co ale zdrowie to podstawa

Wanda

No jeśli faktycznie jest tak jak opisane to zostało pod koniec to jednak chyba należałoby coś z tym zrobić. Chociaż z tego co czytam to trudno będzie komuś zrezygnować z jego wygód na rzecz innych pewnie. Jest jakiś pomysł jak można byłoby temu zaradzić?

Wanda Nowy wpis

No wydaje się być proste. I co dajecie wprost im takie sugestie? Bo jakby nie patrzeć chyba to aż tak trudne do wdrożenia to nie jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Kons-Met Maszyny Budowlane Gałązka Paweł - Słomków Mokry

• Jak się pracuje w Kons-Met Maszyny Budowlane Gałązka Paweł?

Zobacz opinie na temat firmy Kons-Met Maszyny Budowlane Gałązka Paweł tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kons-Met Maszyny Budowlane Gałązka Paweł?

Kons-Met Maszyny Budowlane Gałązka Paweł
  • Nad Strugą 2