Opinie o Phu Dampol Damian Samuła w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Phu Dampol Damian Samuła. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Phu Dampol Damian Samuła o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Phu Dampol Damian Samuła w Gliwice

Zauważyłem to stwierdzenie, że zatrudnia się tu szerokie grono pracowników. : ) ciekaw przy tym jestem tego co może przysługiwać za o wiele dłuższy staż pracy? czy występują jakieś standardowe podwyżki? albo awanse?

Karolina Nowy wpis

W firmie pracuję już od dłuższego czasu- muszę przyznać, że atmosfera w pracy jest super, pracuje się naprawdę bardzo dobrze. Szef to osoba bardzo kontaktowa i otwarta, na pewno nie uwierzę w te bzdury, które ktoś tutaj wcześniej wypisał. Pensje są wypłacane zawsze na czas. Szerokie grono stałych pracowników może być potwierdzeniem tego, że Dampol to solidna firma.

Michał G Nowy wpis

Wszystko ok od pierwszego dnia pracy,: umowa, pieniądze, warunki pracy , itd. Polecam

@Michał G

Witaj, jeśli umowa i kasa za pracę się zgadza to akurat w porządku, lecz jakie konkretnie warunki pracy możesz mieć przy tym teraz na myśli? Wolałbym mimo wszystko poznać szczegół zwłaszcza, że jak widzisz ludzie od dawna niczego tu nie pisali. O jakiej robocie piszesz?

Minimum 10 tys netto przy dobrych wynikach? Możecie mi opisać nieco szerzej pracę handlowców? Już z góry musze napisać ze nie posiadam doświadczenia, to mam szanse w ogóle się dostać? ta kwota mnie zainteresowała, czy są jakieś konkretne szkolenia prowadzone? Jaki może być ich program?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Phu Dampol Damian Samuła? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Aldona

Czytałam gdzieś, że pracownik działu sprzedaży ma szansę zarobić ponad 7.000 zł brutto. To fakty? Ciekawa jestem, jak finansowo firma docenia znajomość języków na rynki atrakcyjne eksportowo. Jakieś fajne premie? Wyższe zarobki?

Zatrudniona
@Aldona

7000 brutto to jest połowa tej sumy co handlowcy zarabiają, minimum 10000 netto, przy dobrych wynikach sprzedaży

Gryf

Wcześniej ten Pan był managerem w firmie z kiełbasami. Pracownicy zatrudnieni za najniższą krajową jakieś ćwiartki etatów lub po prostu na czarno. Jakiekolwiek przepisy prawa ma za nic. Osobowość Janusza biznesu, wystarczy dwa zdania zamienić.

Maro
@Gryf

Nie dostałem zaległej wyplaty. Jak się upomniałem potraktowali jak złodzieja. Odradzam

Zuzanna
@Maro

No jeśli serio jej nie dostałeś to raczej chyba masz prawo się o nią jakoś rościć? Z tym potraktowaniem jak złodzieja to o co chodzi, bo w sumie nie rozumiem chyba, zapytałeś i co się niby stało?

Damian Samuła
@Zuzanna

Nic się nie stało , ponieważ nigdy taka sytuacja nie miała miejsca . Tak jak wspomniałem to nie jest żaden były pracownik tylko rozgoryczony klient który jest windykowany przez komornika w związku z brakiem płatności za czynsze.

Damian Samuła

Panie Tomaszu T. Pragnę zauważyć, że nie jest, ani nigdy Pan nie był naszym pracownikiem. Jest Pan naszym klientem, który wynajmuje od nas pawilon i który zalega z zapłatą za czynszsze na ogromna kwotę. W związku z czym moja firma windykuje Pana sądownie od bardzo długiego czasu. A Pan, z chęci zemsty, wypisuje na owym portalu cały czas totalne bzdury i nieprawdę. Każdy kto ma zdrowy rozsądek widzi, że dodał Pan 4 komentarze praktycznie w tym samym czasie(rozbieżność kilku minut), opowiadające totalne bzdury i powielając w kółko tą sama bajkę wyssaną z palca .ŻADEN z moich pracowników nigdy nie został (usunięte przez administratora) a fakty jakie idą za moimi słowami są takie, że od lat posiadamy stałą kadrę bardzo dobrych pracowników.Żaden pracownik w przeciągu ostatnich lat nie został z mojej firmie zwolniony, ani również żaden pracownik nie zwolnił się SAM, więc jakim cudem jest Pan moim byłym pracownikiem, tak jak Pan to pisze w nicku? Nadmienię, że nie pozwolę na oczerninie mojej osoby, jak również szerzenie nieprawdziwych informacji, jakoby moi pracownicy pracowali na najniższą krajową, byli pozbawieni obiecanych premii oraz nie zostały im wypłacane nadgodziny. Są to perfidne kłamstwa. Podkreślę, że oczerninie, nawoływanie do nienawiści oraz głoszenie nieprawdy za pomocą masowego środka przekazu, jakim w tym przypadku jest internet, jest w Polsce przestępstwem. Dlatego adrsy IP zostały już zabezpieczone. A cała sprawa będzie miała swój finał w Sądzie karnym.

Były robol

Brak szafek BHP, pomieszczenie socjalne dla bydła nie dla ludzi. Ciągle (usunięte przez administratora)i nie płacone nadgodziny, obiecanki premii, których nikt nie dostaję oprócz kolegi tego Janusza biznesu Damiana. Lepiej dać sobie spokój i iść do pracy gdzie cię docenią.

Agi

Bzdury piszecie z zazdrości, wszystko jest zgodne z przepisami a jak was zwolnił za kradzież to teraz nie ładnie kolos z błotem na złość obsmarowac

@Agi

Jedynym (usunięte przez administratora) jest Damian, umawia się na premię i ich nigdy nie płaci. Janusz biznesu, omijać i tyle

Maja

Jakie warunki są, żeby ją dostać, ogólnie?

Firma kogucik . Dla nie chcących umowy , urlopu i lubiących zasuwać za najniższą krajową. Obiecanki o premiach których nikt nie widział - No może szwagier dostaje ????

@Piotr

Nikt nie dostaje w tej firmie najniższej krajowej, to sa bzdury, pracować trzeba chyba że ktoś przychodzi do pracy sie poobijać to już inna bajka

Mi się dobrze pracuje w tej firmie, wiadomo nie ma lekko ale zawsze ktoś może iść do fabryki albo magazyn za 16 zł na godzinę i się obijać całą szychtę... jeśli ktoś jest solidny i dokładny to może liczyć na dobre wynagrodzenie w tej firmie. Polecam.

Lidia

Cześć, wspomniałeś, że dobrze pracuje Ci się w tej firmie. Bardzo się cieszę z tego powodu. Napisałeś też, że jak ktoś jest solidny i dokładny to może liczyć na dobre wynagrodzenie w Phu Dampol Damian Samuła. Możesz więc przybliżyć jakiej stawki może się spodziewać osoba zaangażowana w pracę?

Byly pracownik

Damian prywaciarz ktory jezdzi mercem a ludziom nie potrafi ciuchów roboczych zapewnic. Warunki socjalne i pracy to istny skandal i aż dziw bierze ze zadnej kontroli nie mial z PIP. Jedna umywalka 35 cm na 10 ludzi i zlamana deska w toalecie pewnie do dzis. Szatnia 3x3 i szafki ubraniowe tylko dla wybranych. Na placu (usunięte przez administratora) Szefostwa wiecej nie ma w firmie niz sa. Brygadzista to kolega od szefa ktory drze gebe po ludziach bez opamietania. Sprawe o mobbing powinien mu ktos zalozyc. Kierownik szwagier ktory nic nie wie i olewackie podejscie do ludzi. Umowy na najniższą krajową. Generalnie to odradzam. Teraz w zime podobno ludzie pracuja po ciemku bo oswietlenia nie potrafia zalozyc ale pieniadze na monitoring sie znalazly. Skandal i żenada, omijać szerokim łukiem. Jest XXI WIEK. a ludzie poza obowiązkami w pracy maja tez swoje prawa ktore wynikaja z kodeksu pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Phu Dampol Damian Samuła - Gliwice

• Jak się pracuje w Phu Dampol Damian Samuła?

Zobacz opinie na temat firmy Phu Dampol Damian Samuła tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Phu Dampol Damian Samuła?

Phu Dampol Damian Samuła
  • Aleksandra Gierymskiego 58 lok. 13